14 miljoen Nederlanders 1 hebben vanaf nu een vrijkaartje voor de landelijke No Risk occasionshow T^Doe mee aan deze test erv>V win de feestelijke diner-cheques Slr*oW Ruim 180 veilige contactpunten Alleen een kopje^ koffie wordt u „aangesmeerd Gewoon starten en rijden Zonder zorgen op weg Wilt u ook een „diner-bon1 winnen? 1 2 3 4 5 A B C Van 10 t/m 19 mei bij alle V.A.G dealers voor Volkswagen en Audi GeW'9^an. <3*5 C— U zoekt een goede auto voor een redelijke prijs. Eentje, die geen trammelant geeft,veilig is en loopt als 'n zonnetje. U bolt. Want u heeft nu een vrijkaartje om van donderdag 10 mei t/m zater dag 19 mei op uw gemak rond te kijken op de grandioze No Risk occasion show, die de V.A.G dealers voor Volkswagen en Audi in het hele land voor u organiseren. In heel Nederland is een netwerk van ruim 180 dealers waar u naar No Risk occasions van elk merk kunt kijken. Zonder dat dat verplichtingen geeft. U stelt zich op de hoogte, u kent uw eigen budget. En u weet natuurlijk dat er ver schil is tussen de ene gebruikte auto en de andere. Daarom ook komt u naar de No Risk occasion show. Omdat de V.A.G dealers voor Volkswagen en Audi vinden dat u in alle rust moet kijken (en eventueel beslissen) staan alle noodzakelijke gegevens duidelijk op de auto's vermeld. En het enige dat zij u proberen aan te smeren is een kopkotlie. Terwijl zij voor uw kinderen een gratis bouwplaat in petto hebben. Tenslotte bent u voor uw plezier plannen aan het maken. Daarom ook zijn er op deze show aantrekkelijke aanbiedingen. Zoals een Make-up set voor uw auto van f33,25 voor slechts f 11,95. En een Multi- bag van f6,95 voor maar f 3,95. Gewoon omdat het feest is. Voor een No Risk occasion - van welk merk dan ook- is 't de normaalste zaak van de wereld dat ie gewoon start en gewoon rijdt. Geen problemen. Hij voelt zich thuis in het dage lijks verkeer en is uitstekend voor de vakantie. Dat is precies waarom 't gaat. Want bij gebruikte auto's is niet alleen het uiterlijk belangrijk. Remmen, chassis, motor, schokbrekers, stuurin richting en bodem, het moet allemaal pico bello in orde zijn. Op de No Risk occasion show is er een royale keus uit vele relatief jonge inruilwagens. Uiteenlopende merken, die interessant zijn geprijsd En de No Risk occasion garantie zorgt ervoor dat u tegen een kleine vergoeding een héél jaar rijdt zonderzorgen. De ofliciële V.A.G dealers voor Volkswagen en Audi hebben name lijk een naam op te houden. Daar bent u ook mee gebaat. Want u weet door wie de auto is ge controleerd en gerepareerd, gekeurd en goedbevonden. Voor een V.A.G dealer is het geen kunst om te weten wat een goede en veilige auto is. Maar weet u het ook? Want daar draait alles om. Als u de volgende vragen goed oplost bent u al een eindje op de goede weg. En bovendien bent u mogelijk één van de 250 gelukkigen in Nederland, die er een diner-bon van f. 100,- mee verdienen. Zo'n No Risk occasion show is tenslotte best een feestje waard. In deze test gaat 't erom dat u een kleine proeve van bekwaamheid aflegt. Voor elk van de vijf vragen is slechts één van de drie moge lijkheden hetjuiste antwoord. Dit antwoord moet u aankruisen in het daartoe bestemde vakje. Heeft u alle antwoorden achter de rug, dan rest nog dit probleem: van het rijmpje op het wedstrijdformulier zijn de eerste drie regels bekend. Het gaat ons echter om de vierde regel. Die laten wij graag aan uw creativiteit over. De goede oplossing van de prijsvraag én de kwaliteit van de laatste regel van het rijmpje maken u wellicht één van de 250 gelukkige winnaars. En wilt u een extra kansje wagen? Dat kan. De V.A.G dealer heeft meer wedstrijd- formulieren in voorraad. Overigens zijn medewerkers/sters van de V.A.G organisatie van deelneming uitgesloten. 1 Wat houdt No Risk garantie in normale garantie voor 3 maanden. b.6 maanden extra garantie c. één jaar garantie tegen een geringe vergoeding 1 - Z Hoeveel mm prolleldikte moeten uw banden hebben om nog veilig te kunnen rijden? minimaal 2 mm v b. minimaal 3 mm c. minimaal V2 mm Ken VVN veiligheidsvignet op de voor- -^ruit van een auto geelt aan: alleen verlichting is goedgekeurd 1. dat de auto is goedgekeurd op alle veiligheidspunten alleen de banden en remmen zijn goedgekeurd 4 Welke factoren zijn van belang voor zuinig rijden, dus energiebesparing? 1. juiste benzinesoort, maximum snelheid aanhouden, snel optrekken juiste bougiesoort, vlotte rijwijze, tijdig afremmen juiste motorafstelling,juiste bandenspanning, rustige rijw ij/e 5Ken No Risk occasion kunt u kopen bij: 1. de olllciële V.A.G dealers ).elk BOVAG autobedrijf elke garage Wedstriiclformulier Lever dit wedstrijdformulier tijdens de show in hij uw V.A.G dealer voor Volks wagen en Audi. Hij draagt er zorg voor dat uw oplossing bij de jury terecht komt. De prijswinnaars krijgen persoonlijk bericht voor 15 juni 1979. Rijmpje Bij de V.A.G dealers in ons land is 'n gebruikte auto niet riskant daar op elke wagen die hij heeft

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 36