Academisch Ziekenhuis Leiden ■ji- STICHTING DIENSTENCENTRUM VOOR GECOÖRDINEERD BEJAARDENWERK LEIDEN PROJEKTLEIDER (M/V) 20 uur aankomend ontwerper/ werktekenaar ft SECRETARESSE verpleegkundigen verpleegkundige parttime assistente C. van Lent Zonen B.V. sporton arwon bv HOOFDUITVOERDER UITVOERDER 2 gediplomeerde B-verpleegkundigen DIRECTIE SECRETARESSE medewerk(st)er noomen b.v. DGB omvattende 7 projekten STEDELIJK BUREAU: HOOGLANDSEKERKGRACHT 32, TEL. 071-140483, LEIDEN gevraagd voor het projekt gecoördineerd bejaardenwerk Morskwartier De Stichting heeft tot doel er toe bij te dragen, dat bejaarden en hulpbehoevenden zo lang mogelijk zelfstandig in hun eigen leefomgeving kunnen blijven wonen. Zij werkt daarom wijksgewijs met projekten gecoördineerd bejaardenwerk. Het gaat hier om een 2e parttime kracht. De uitvoering van deze functie richt zich op het terrein van zowel maatschappelijk als sociaal cultureel werk binr.en het dienstencentrum. De huidige parttime kracht verricht werkzaamheden op het terrein van het opbouwwerk en sociaal cultureel werk buiten het dienstencentrum. De taken van de gevraagde projektleider zijn: - het (doen) verlenen van immateriële hulp - het opzetten en begeleiden van de hulpdienst van vrijwilligers - het per wijk inventariseren van wat er onder de oudere mensen leeft - het signaleren van leemten in het voorzieningenniveau - het verzorgen van voorlichting - het regelmatig verslag uitbrengen aan het stedelijk bureau en be trokken organisaties - veel van deze taken dienen onder verantwoordelijkheid van wijk- adviesraden te geschieden - regelmatig overleg met parttime collega Van de projektleider vragen wij: - belangstelling voor de ouder wordende mens - afgeronde h.b.o. maatsch. werk of soc. cult, werk - zij die over praktische ervaring beschikken genieten de voorkeur - het vermogen om coördinerend op te treden werken - bereidheid om in Leiden te (gaan) wonen - bereidheid om voornamelijk 's morgens te werken Geboden wordt: - grote mate van zelfstandigheid - rechtspositieregeling gebaseerd op C.A.O. Welzijnswerk - salaris tot maximaal volgnummer 33 Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt vanuit het stedelijk bureau Uiteraard zijn de wijkbewoners bij de sollicitatieprocedure be trokken. Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen zenden aan de stedelijk projektleider de heer B. M. J. Sibon. De afdeling Vormgeving van de Leidse Onder wijsinstellingen ontwerpt velerlei soorten drukwerk. Zij bepaalt het "gezicht" van onder meer de LOI-studiegidsen, brochures, mailings, advertenties. Op deze actieve afde ling is op korte termijn plaats voor een (leeftijd: 23 jaar) Zijn taak zal bestaan uit: het ontwerpen van gevarieerd reclame- en publiciteitsdrukwerk; het maken van werktekeningen; het verzorgen van de lay-out van periodie ke uitgaven. De functie verlangt nauwkeurigheid en het ver mogen om zelfstandig te werken. Grafische kennis is gewenst, zodat een geheel of gedeel telijk voltooide opleiding aan b.v. een acade mie voor beeldende kunsten tot aanbeveling strekt. Belangstellenden wordt verzocht hun schrifte lijke sollicitatie te richten aan afdeling Perso neelszaken. yC leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2, Postbus 200 2350 AE Leiderdorp. Telefoon- «1711 RQ R9 RR« In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei derdorp is op korte termijn plaatsings mogelijkheid voor VERPLEEGKUNDIGEN op diverse afdelingen Opleiding: diploma ziekenverpleging A. Het salaris variëert, afhankelijk van er varing, van f 1968,36 tot f 2594,99 bru to per,maand. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de bepalingen van de C.A.O.- ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkun dige dienst, tel.: 071-899250. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd van de afdeling Per soneelszaken. St. Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp. Advocatenkantoor Mr. J. v. d. Plas c.s. Stationsplein 7, 's-Gravenhage, tel. 889310 vraagt per 1 juli Soil, kunt u schriftelijk of telefonisch richten aan bovenstaand adres. Cardiologie Afdeling Hartcatheterisatie Op deze onderzoek- c.q. behandelafdeling kunnen binnenkort geplaatst worden: vac.nr. 323.F.53.18.LD Taak o.a.: het assisteren bij hartcatheteri- saties, pacemaker-implantaties, angiogra- fieën en het bedienen van apparatuur. De werkzaamheden worden verricht in teamverband. Geen avond-, nacht- en weekenddiensten; wel dient men bereid te zijn éénmaal per 5 a 6 weken beschikbaar- heidsdienst te verrichten (semafoon). Verlangd: diploma A-verpleegkundige; enig technisch inzicht. Salaris max. 2451 bruto per maand; pro motiemogelijkheid is in principe aanwezig. Informatie over deze functies wordt gaarne verstrekt door mevr. S. Vilbach, coördine rend hoofdverpleegkundige, telefoon 071 - 14 72 22, toestel 2249 of door de heer J. C. van Riel, personeelsconsulent, toestel 2720. Endocrinologie Balansafdeling Op deze afdeling worden gemiddeld 9 patiënten behandeld o.a. om het effect na te gaan van nieuwe geneeskundige thera pieën en voor onderzoek naar stofwisse lingsziekten waarvan de oorzaak nog niet bekend is. Er wordt intensief samengewerkt in een klein team van verpleegkundigen, artsen, diëtiste, laboranten en anderen. Gaarne zagen wij dit team uitgebreid met een vac.nr. 334.F.51.18.LD Verlangd: diploma A-verpleegkundige of M.B.O.-V/H.B.O.-V met tenminste één jaar praktijkervaring. Salaris max. 2451 bruto per maand; aan stelling in, of promotie naar een hogere rang is - afhankelijk van ervaring - moge lijk. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. In ons bedrijf is plaats voor: op de afdeling boekhouding (20 uren per week) Onze gedachten gaan uit naar een kandidate met enige jaren ervaring. Mavo-diploma en diploma typen. Min. leeftijd 20 jaar. Jacht- en Scheepswerf Julianalaan 3, 2159 LA Kaag. Telefoon (02524) 341 19.00-21.00 uur (02520) 16716. Wij zijn 2 aannemingsbedrijven welke te zamen alle vormen van bouwen door vrijwel geheel Nederland uitoefenen. Hierbij legt Sporton zich vooral toe op sport- en onderwijsprojekten en Arwon op het bouwen voor wonen en werken. Beide zijn onderdeel van H. van der Heijden beheer- en exploitatiemaat schappij. Deze gevarieerde sterk gespreide manier van bouwen vereist een goed op elkaar afgestemd team medewerkers. Dit team moet hoognodig worden uitgebreid met een: De werkzaamheden zuilen liggen in de sfeer van utiliteitsbouw en/of woningbouw. Vanzelfsprekend kan hij rekenen op uitstekende arbeidsvoorwaarden een dynamisch bedrijf kenmerkend, uiteraard in overeenstemming met zijn ervaring en kapaciteiten. Hij die meent voor deze gevarieerde en verantwoordelijke taak in aan merking te komen gelieve schriftelijk te solliciteren bij ons bedrijf. Aannemingsbedrijf A. J. van der Heijden Woerden - Hoge Rijndijk 5 - Postbus 113 Telefoon 03480-19134 ('s avonds 14733) psychiatrisch ziekenhuis Endegeest De psychiatrische Rijksuniversiteitskliniek "Jel- gersma-kliniek" te Oegstgeest vraagt voor haar verpleegkundige staf: met: - goede contactuele eigenschappen - leidinggevende capaciteiten De Jelgersma-Kliniek is een open kliniek. In drie behandelteams, die een eigen karakter hebben, vindt intensieve samenwerking plaats tussen ver pleegkundigen, artsen, maatschappelijk werken den en aktiviteiten therapeuten. De verpleegkundigen zijn mede verantwoordelijk voor het leefklimaat dat in de behandeling van onze patiënten een grote rol speelt. Van hen wordt ook verwacht dat zij actief mee werken aan het opstellen en evalueren van de be handelingsprogramma's. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot zr. B.P. van Gent, hoofdverpleegkundige. Salariëring en rechtspositie volgens ambtelijke re gelingen. Sollicitaties te richten aan het hoofd personeels zaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* In het Diaconessenhuis te Leiden komt vacant de functie van t.b.v. de medisch directeur en de financieel-econo- misch adjuct directeur. Functie-inhoud: - verzorgen van correspondentie. r maken van afspraken. - notuleren van vergaderingen. - bijhouden van agenda en archief. Functie-eisen: - Opleiding op Havo niveau. - Ruime ervaring op administratief gebied. - Leeftijd vanaf 21 jaar. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring van 2.000,- tot 2.800,- DIACONESSENHUIS LEIDEN Algemeen Assurantiekantoor Noomen BV zoekt, wegens sterke uifbreiding van de werkzaamheden, een die na een ruime inwerkperiode in staat zal zijn de contacten met de relaties en assuradeuren, zowel schriftelijk als tele fonisch, te behartigen. Hoewel in teamverband wordt gewerkt, is voor deze toch zelfstandige functie een Mavo/Havo-opleiding vereist. Enige ervaring en kennis van het assu rantievak zijn beslist noodzakelijk. Hij/zij kan rekenen op een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoor waarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de directie. Voor inlichtingen kunt u bellen naar toestel 12. lid nva r algemeen assurantiekantoor Burggravenlaan 11 Leiden Postbus 262 Telefoon071 -1428 41

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 28