Verkoop medewerkers nm. SIJTHOFF PERS SU TYPISTE schriftelijke rësèrveringtot vrijdagll mei! SPAAR- DEPOSITO'S 8 8i% 8|% 9 GROEI- SPAAR- BEWIJZEN HYPOTHEEK RENTE 91% hypotheken gamma bouwmarkt ff®BJUERK($T)ER L DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: loidon aan toonder LEIDSE SPAARBANK analist(e)/laliorant(e) medewerker huishoudelijke dienst 1e assistent fakturering stichting voor maatschappelijke dienstveriening DUINSTREEK leidster bejaardenverzorging VERKOPER BINNENDIENSTl Borsumij Foto b.v. 32e Holland Festival van 1-23 juni in Amsterdam, Den Haag/Scheveningen, Rotterdam, Utrecht en andere steden De kassaverkoop begint maandag 28 mei (tenzij in programma anders is vermeld) Volledig programma met bestelformulier gratis bij de zalen en de H.F.-bureaus: Scheveningen: Haarlemsestraat 14, tel. (070) 558700 Amsterdam: Willemsparkweg 52, tel. (020) 722245 - 723320 Lees hel Holland Festival-Magazine: alle achtergronden agenda van dag tot dag. Binnenkort in de kiosken. FED. BOUWBONDEN ZOMERVERZILVERING Federatieleden: A t/m G maandag 7 mei H t/m N dinsdag 8 mei O t/m Z woensdag 9 mei. ONGEORGANISEERDEN: A t/m K maandag 14 mei L t/m Z dinsdag 15 mei. 9.00-12.00 uur, 74.00-16.00 uur, 19.00-20.00 uur. Adres: HERENGRACHT 18, LEIDEN. minimum inleg f I.000.- voor 2 jaar vast (ongewijzigd) voor 3 jaar vast (ongewijzigd) voor 4 jaar vast (was 8'/2%) voor 5 jaar vast (was &3/a7c) voor bestaande deposito's blijft de geldende rente van kracht groot f 500,-/f l.OOO. /f 5.000.- uw geld groeit in twee jaar van f 500,- naar f. 583,25 van f l .000,- naar f l166,50 van f 5.000,- naar f 5.832.50 op basis van samengestelde interest komt dit uit op 8 procent per jaar. uw geld groeit in vijf jaar van f 500,-naar f 769,31 van f 1.000,- naar f 1.538.62 van f5.000,- naar f 7.693,12 op basis van samengestelde interest komt dit uit op9 procent per jaar. (was Vli°/c) Bij alle spaarmogelijkheden geschiedt de renteberekening volgens de dagelijkse methode. met ingang van 1 mei 1979 effectieve rente 9,5»% deeluitmakende van de Nutsspaarbank. De Gamma Bouwmarkt is een doe-het-zelf supermarkt. Er zijn er al 52 in Nederland. U vindt er alles over: bouwmaterialen, gereedschap, hout en plaatmateriaalkeukens, loodgietersgereed schap, sanitair, tuinartikelen, verf en wanddekoratie, verfgereed- schappen, lijmen en kitten, verlichtingsartikelen, wand-en vloertegels, ijzerwaren en automaterialen. Voor de bouwmarkt in Leiden zoeken wij op korte termijn - jongen representatief. Naeen inwerkperiode zullen zij worden ingezet voor algemene werkzaamheden. Bij voorkeur genieten zij enige kennis van de doe-het-zelf produkten en zijn bereid zich volledig intezetten. De militaire dienstplicht hebben zij achter de rug of zijn ervan vrijgesteld. Salaris en overige voorwaarden bespreken wij gaarne persoonlijk met U Geïnteresseerden wordt verzocht schriftelijk of telefonisch te reageren bij Gamma Bouwmarkt, Sijthoff Pers B.V., uitgeefster van o.m. de Haagsche Courant, Het Binnenhof, Leidse Courant, Rotterdamsch Nieuwsblad, Goudsche Courant, Economisch Dagblad en een dertigtal huis-aan-huisbla- den, vraagt voor haar afdeling Administratieve Verwerking Ru- brieks-advertenties Haagsche Courant/Het Binnenhof een ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER De werkzaamheden omvatten o.m. het verwerken en controleren van de advertentie-orderformulieren Voor deze funktie is een grote mate van accuratesse noodzakelijk. Onze gedachten gaan uit naar een sollicitant(e) van plm. 23 jaar met een MAVO of gelijkwaardige opleiding. Type-ervaring strekt tot aanbeveling. Geïnteresseerden kunnen zich voor nadere inlichtingen richten tot de heer J. H. M. Kloosterman, hoofd Advertentie-exploitatie Haag sche Courant/Het Binnenhof (tel. 070-624562 toestel 429). Schriftelijke sollicitaties onder nummer C005. te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie van Sijthoff Pers B.V., t.a.v. de heer H. L. M. Heijmans, Postbus 16050, 2500 AA 's-Gravenhage WAGENSTRAAT 37,'s-GRAVENHAGE. Pathologisch Laboratorium van de Faculteit der Geneeskunde (histologisch) vak.nr. 9-120/1158 Taak: deze omvat het vervaardigen van prepa raten voor microscopisch onderzoek van ziekten van het zenuwstelsel. Vereist: diploma MAVO/HAVO en een opleiding op HBO-A-niveau (of studerend hiervoor). Ervaring strekt tot aanbeveling. Mogelijkheden tot interne opleiding zijn aanwezig. Gedacht wordt aan een kandidate die bereid is zowel zelfstandig als in teamverband te werken Salaris: maximaal 2.665,bruto per maand. Telefonische inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij dr. G. Th. A. M. Bots, toestel 2525 of 2541 Huygens Laboratorium van de Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen vak.nr. 9-123/1158 Taak: het verrichten van eenvoudig onderhoud aan machines; het verlenen van medewerking bij interne verhuizingen. Salaris: maximaal 2.072,bruto per maand. Telefonische inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer J. v. d. Berg, telefoon 071 -14 83 33. toestel 5713. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het ver schijnen van deze oproep Ingewacht bij de afdeling Werving en Selectie van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe. Sikkens B.V. ontwikkelt, produ ceert en verkoopt lakken voor am bachtelijke, industriële en partiku- liere doeleinden Voor onze afdeling Export-Admi nistratie zoeken wij een 1e assistent fakturering Hij zal worden belast met het kon- troleren en reguleren' van de faktu- renstroom van zowel met de hand gefaktureerde als door de computer gefaktureerde orders. Hij zal regelmatig kontakt hebben met de afdeling Expeditie over de volgorde van de te faktureren or ders i.v.m. het tijdig kunnen laden van vrachtwagens, aanleveren van luchtvrachten enz Bovendien zal hij leidinggeven aan een fakturiste. Ge interesseerden, die het prettig vinden om met mensen om te gaan, een HAVO- of gelijkwaardige oplei ding hebben genoten en tevens een goede kennis van de Duitse en Engelse taal hebben kunnen hun sollicitatie richten aan: Mw. E. Warning, afdeling Personeelszaken Sikkens B.V. Rijksstraatweg 31, 2170 BA Sassenheim iedereen leest de krant altijd en overal. De Interkerkelijke Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening "Duinstreek" tracht hulp te verlenen via de afdelingen Gezinsverzorging, Bejaardenverzorging, Langdurige hulpverlening aan met- bejaarden en Algemeen Maatschappelijk Werk aan inwoners van de regio. De regio omvat de plaatsen Katwijk, Rijnsburg, Valkenburg, Noordwijk, Noordwijkerhout Voorhout en Den Zilk. Vanuit buro's in Katwijk, Rijnsburg, Noordwijk en Noordwijkerhout, wordt het werk door leid sters en maatschappelijk werkers verricht. Wij zoeken voor ons buro te Rijnsburg kandidaten voor de funktie van (full-time) Korte taakomschrijving. Een leidster bejaardenverzorging heeft de zorg voor de onder haar verantwoordelijkheid vallende hulpverleningsituaties. Zij begeleidt een groep van ca. 30 helpsters/verzorgsters en onderhoudt kontakten met de kliënten. Zij indiceert en beoordeelt nieuwe aanvragen op de noodzaak tot hulp verlening. Zij draagt zorg voor een goede eigen administratie van de hulpverleningen en neemt deel aan de wekelijkse teamvergaderingen. Wij vragen van kandidaten: een voltooide MBO- of N-akte, bereidheid in teamverband te werken, participatie in de beleidsvoorbereiding, leeftijd ca. 25 jaar Wij bieden: een prettige werksfeer, rechtspositieregeling volgens de CAO voor de welzijnssektor, salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, tussen f 2.176,93 en f 2.907,52 bruto per 4 weken (salarispeil 1 augustus 1978) excl. 8%vakantiegeld, regelmatige werkbesprekingen. U wordt verzocht uw schriftelijke sollicitatie, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, te richten aan Peter van Teeseling, waarnemend direkteur van de Stichting MA-DI "Duinstreek" Callaoweg 1, 2223 AS Katwijk (Z-H). Telefoon (01718) 7 33 44. Borsumij Foto B.V., importeur van de beroemde Canon foto- en filmapparatuur, zoekt een Deze verkoper binnendienst maakt onderdeel uit van de afdeling Verkoop. Wij verwachten van hem een positieve bijdrage in de ontwikkeling van de actieve verkoop. Zijn taak bestaat derhalve uit meer dan alleen het noteren van telefonische orders. Daarnaast zal hij zich tevens bezighoudên met showroomverkoop en verkoopadministratie. Aan deze belangrijke en interessante functie menen wij de volgende eisen te moeten stellen: - middelbare schoolopleiding; - leeftijd 25-30 jaar; - verkoopervaring en commercieel inzicht; - ervaring in de foto- en filmbranche strekt tot aanbeveling. Uw brief, voorzien van recente pasfoto, kunt u richten aan afdeling Personeelszaken. Wilt u meer informatie over deze functie, dan kunt u bellen met de heer J. M. Beerlage, tel. 01713-9013. De Lasso 4, 2371 GV Roelofarendsveen Fasson, een van de grote producenten van zelfklevend materiaal, met fabrieken en verkoopvestigingen in binnen- en buitenland zoekt voor het hoofdkantoor voor Europa gevestigd in LEIDEN, een Voornamelijk ten behoeve van onze automatiserings-afdeling zal zij de afdelingscorrespon dentie gaan verzorgen. Gelet op het internationale karakter van ons bedrijf, zal het duidelijk zijn dat zeer veel correspon dentie in de Engelse taal afge daan wordt. Ook zal zij administratieve werkzaamheden gaan verrich ten en niet alleen veel binnen komende telefoontjes voor „haar" afdeling gaan opvangen maar ook bezoekers voor de af deling op de juiste wijze weten te ontvangen. Een aantrekkelijke baan als start voor een schoolverlaatster (minimaal Mavo!) die haar goe de kennis van Engels en haar typediploma in de praktijk wil gaan gebruiken. Leeftijd: 18 jaar. Geïnteresseerden schrijven of bellen naar: Fasson (Nederland) B.V., afd. Personeelszaken, Lammen- schansweg 140, 2321 JX Lei den, tel. 071-769230, toestel 223 Fasson An Avery International Company

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 12