Gevraagd: Story was met Conny Vink een dag op bezoek bij onze vijfling. verpleegkundige (vrl.) Zandbergen Let op! SLEUTELTJES Hartprojekt - Leiden Op het Districts-Consultatiebureau te Leiden, wordt in opdracht van het Ministerie voor Volksgezondheid en Milieuhygiëne een on derzoek uitgevoerd naar de mogelijkheden tot opsporing en begeleiding van personen met verhoogd risico voor coronaire hartziekten. Voor indiensttreding per 1 juni 1979 zoeken wij voor halve dagen: Voor deze tunktie is het diploma A vereist. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, vijf daagse werkweek en pensioenregeling P.G.G.M. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan de Geneeskundige direktie van het Districts- Consultatiebureau, Rijnsburgerweg 70, te Leiden. Voor eventuele nadere telefonische in lichtingen kunt u zich wenden tot de admi nistrateur telefoon 071-151240. Slagerij Morsweg 23 Leiden tel. 121815 hamlappen -7 nn kilo I ,5)0 magere runderriblappen kilo 12,98 mager rundergehakt e «q kilo o,yo leverworst 500 gram 2,48 geldig voor de gehele week L.C.R.C. "DE WIJDE VLUCHT" JEUGDKAMPEN Zoekt nog enkele jongens en meisjes in de leeftijd van 6 tot 17 jaar, die met een van de kampen mee willen. Indien je nog mee wilt zul je er erg snel bij moeten zijn, want er zijn al verschillende kampen vol. En ook de andere kam pen zullen niet meer zolang op zich laten wachten. Op de volgende manieren kun je aan de folder komen: Opbellen naar: L. v.d. Linden 071-146187 N. Callenbach 071 -896095 Een briefje aan L.C.R.C. "DE WIJDE VLUCHT" POSTBUS 841Leiden. Of door langs te komen op ons spreekuur, dat wij iedere donderdagavond van 19.00 uur tot 21.00 uur houden op Hogewoerd 42 (schuin t.o. bioscoop "Camera"), te Lei den. elektromonteurs loodgieters mach. bankwerkers lassers tekenaars w.t.b. boekhouder p.d. sekretaressen pons-/dataty pistes typiste/adm. kracht adm. kracht typiste talen sekretaresse frans/ned./eng. met steno eng./ned. hulp kok koks produktie medewerkers magazijn medewerkers chauffeurs b.c.d.e. veiling hulpen Exclusieve Story-foto: Conny Vink vertederd door de vijfling. De mensen van ASB Uitzendbureau weten veel van tijdelijk werft. Tweemaal per dag heeft moeder Corrie Nijssen een propvolle wasmachine. Iedere vrijdagmiddag knipt ze honderd nageltjes. En als er één iets doet dat niet mag, doen ze allemaal mee. „Net kleine speelgoedbeestjes", lachte Conny Vink vertederd. De spontane zangeres was een dagje op bezoek en hielp dapper mee. En verder in de nieuwe Story: Door haar huwelijk kwam Patricia Paav net op tijd tot rust. De mysterieuze pech van de Blue Diamonds. Holocaust liet ook de acteurs niet ongeschokt. Gaat u vliegenVoor u 't weet bent u aangeschoten... Wit katoenen blouse met nopjes in diverse kleuren. 45.- Daarbij een uni over- slagrok. Is er in Tre- vira en linnen-look, o.a. de kleuren rood, off-withe en kobalt. 59, Hartveroverende blouse van wit katoenen broderie. 49, Draag 'm op zo 'n zwierige rok in actuele nopjes. Diverse kleuren. 69, Crêpe katoenen blouse met grappige kapmouwtjes. Diverse unikleuren. 49, 'n lichte bedrukte van zomers crêpe er prima bij. 75, DQEN WONDEREN Bel 071-123256

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 12