heineken zoekt een jong analistfe) Belangrijk nieuws voor Opel doe~het~zelvers K0NTAKTMAN/VR0UW PEUGEOT504 DIESEL VOOR WIE VERRE REIZEN MAAKT Leiden zoals het vroeger was. wonen aan de statige Herengracht HEINEKEN CM] Het Motorhuis Welkom bij 32 appartementen aan de Herengracht/Langestraat te Leiden Voor onze brouwerij aan de Voor deze verantwoordelijke funktie Mauritskade te Amsterdam zoeken wij zoeken wij iemand van 18 tot 23 jaar, in verband met vertrek van de huidige die een vakdiploma heeft op M.B.O.- funktionaris een analist(e). De aan te trekken analist(e) zal in een team van jonge medewerkers ingezet worden bij de kontrole van grond- en hulpstoffen, tussenprodukten en eindprodukten. Hierbij zullen onder meer de volgende taken uitgevoerd worden: - verwerking van monsters door het verrichten van analyses volgens chemische, fysisch-chemische en instrumentele methodieken - administratieve verwerking van de gevonden gegevens. niveau, of die hiervoor studeert. Bij de geplande sluiting van onze vestiging in 1982 zal betrokkene overgeplaatst worden naar onze vestiging te Zoeterwoude. Indien u meer wilt weten over deze funktie en de aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, verzoeken wij u kontakt op te nemen met de heer P.A. Verstegen van de Plaatselijke Personeeldienst, Heineken Brouwerijen B.V., Mauritskade 21,1091 GC Amsterdam, telefoon 020-703436. Het Motorhuis heeft onlangs een gezellige Opel onderdelen shop geopend. Aan de P.J. Blokstraat/hoek Hoge Rijndijk kunt u nu alle originele Opel onderdelen kopen. Waterpompen, slangen, koppelingsplaten, remblokken, etc. Originele onderdelen passen altijd perfekt en zijn dus sneller te monteren. Bovendien zijn ze van uitstekende kwaliteit. General Motors geeft er zelfs een half jaar garantie op of 10.000 km. Dus, wanneer u toch zelf uw auto repareert of opknapt, kom dan naar de Opel onderdelen shop van Het Motorhuis. P.J. Blokstraat/hoek Hoge Rijndijk Leiden tel. 071-142763 Openingstijden van maandag tot vrijdag van 8.30 - 17.30 uur en zaterdag van 9.00 - 13.00 uur. ill Uitgeverij van Leidsch Dagblad, Alphens Dagblad, Alleman en Ridderveld. Ter uitbreiding van onze buitendienst-verkoop, momenteel bestaande uit 3 man, vraagt het Leidsch Dagblad B.V. een De nieuwe kontaktman/vrouw krijgt de verantwoording over de verkoop van advertenties van het Leidsch Dagblad in de regio Duin-, Kust- en Bollenstreek. Voor deze zelfstandige functie denken wij aan een man/vrouw tot ongeveer 30 jaar, i.b.v. minimaal MULO/MAVO-diploma, rijbewijs BE en goed kontaktuele eigenschappen. Liefst met ervaring in de reklame of advertentieverkoop. Het Leidsch Dagblad B V. biedt een prettige werksfeer, een salaris wat zondermeer uitstekend te noemen is, een ruime auto-onkostenvergoeding en prima secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder studiemogelijkheden. Heeft u interesse in deze functie, dan kunt u Inlichtingen krijgen onder telefoonnummer 071-144941vragen naar de heer J. Goudsmit. Schriftelijke sollicitaties aan de personeelscoördinator de heer R. Metman van het Leidsch Dagblad B.V., Witte Singel 1,2311 BG Leiden. Wie verre reizen maakt wil economisch rijden. De nieuwe 2112 cc motor van de 504-diesel neemt genoegen met 1 liter brandstof op 13,6 km (bij 90 km/uj. Maar is niettemin uitermate soepel, heeft geen enkel probleem met heuvelachtig terrein, trekt subliem. En is bovendien geluidsarm en milieuvriendelijk. Peugeot-comfort en Peugeot diesel ervaring (al meer dan 1 miljoen diesels), is er een betere combi- r natie denkbaar? V.3.121.620," Leiden: showroom Levendaal 71-79 Tel. 071-140441 Werkplaats Magazijn: Zoeterwoudseweg 23 Tel. 071-7667 00 Oegstgeest: showroom Werkplaats Magazijn: Rhijngeesterstraatweg 42-46 Tel. 071T52945 Gebruikte buiten boord motoren met 3 maanden garantie: 2 pk. Evlnrude kort 2 pk. Yamaha kort 3 pk. Johnson lang 4 pk. Evinrude kort 4 pk. Tomos kort 4 pk. Arch. Penta kort 4'/z pk. Chrysler kort 5 pk. Yamaha kort 6 pk. Evinrude lang 7V2 pk. Mercury lang 9,9 pk. Evinrude lang 15 pk. Yamaha benz. kort 15 pk. Yamaha petr. lang 20 pk. Mercury el. lang 20 pk. Chrysler el. lang 25 pk. Tohatsu el. lang 25 pk. Johnson kort 40 pk. Yamaha el. lang 115 pk. Mercury el. lang Wij hebben ook diverse goede occasions in boten. BOTEN - MOTOREN D. Schellingerhoudt Ondernemingsweg 11 (aan de Rijnhaven), Alphen a/d Rijn. Tel. 01720-44539. Huur een passende auto bij: Het Motorhuis Autoverhuur Vondellaan 80 Leiden gl' Prijzen van 123.000,- tot 138.000,- vrij op naam. Inkl. B.T.W. en eigen grond waarop de koper een rijkspre mie gemiddeld van f 7500,- terug ontvangt. Deze appartementen gebouwd in de premiesektor kunnen medio juli 1979 worden betrokken. In aanmerking kunnen komen slechts diegene die econo misch gebonden zijn aan de gemeente Leiden en/of lang durig ingezetene zijn van de gemeente Leiden. E.e.a. conform het gestelde in de gemeentelijke regeling woonruimteverdeling 1978. Gegadigden kunnen zich opgeven bij bureau huis vesting gemeente Leiden, Langegracht 74. Leiden. Tel. 123845. In principe kan de koper uitsluitend door tussenkomst van de verkoper Gemeente-garantie aanvragen, waardoor in het algemeen tot maximaal 100% van de stichtingskosten hypotheek kan worden verkregen. .?L_._y!j._200 Midden in de stad, aan de Herengracht en Langestraat worden 32 moderne tweekamer appartementen tussen bestaande, oude grachtenpanden gebouwd. De appartementen bevinden zich rondom een bijbehorende binnenplaats met liften en trappenhuis en beschikken alle over een berging in de kelderruimten.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 28