ABN Bank Vlotte medewerk(st)er voor leuke baan aan de balie. WSÊÈÊ Zo simpel is thuisbankieren. postgiro en rijkspostspaarbank E. J. BRILL boekdrukker(s) Vlaggen met koninginnedag Troost-Leiden b.v. ALL-ROUND AUTOMONTEUR dan gewoon mee in de envelop". Klopt. Want een spaarrekening openen, spaargeld bijstorten of terugboeken, 't kan ook allemaal vanuit de eigen huiskamer. „Vaakalleen maareen handtekeningen klaarbenie". En liij kan thuis lenen. Zoals je thuis kunt betalen en sparen, zo kun je ook thuis lenen met post giro en rijkspostspaarbank. Met een doorlopend krediet of via een persoonlijke lening. Daarnaast verstrekken postgiro en rijkspostspaarbank ook hypotheken. Daarover kunt u alle documentatie thuis krijgen, zodat u op uw gemak de diverse mogelijkheden kunt bestuderen. In die documentatie leest u ook hoe u 't makkelijkst een afspraak voor een persoonlijk onderhoud kunt maken met een hypotheek-adviseur. Informatie bij 0017 of het postkantoor. mogelijkheden. Want ten eerste kan hij altijd met 0017 bellen. Daar stuurt men op verzoek alle benodigdheden toe. Precies zoals je dat als thuisbankier mag verwachten. Ten tweede kan hij op elke post kantoor alle informatie zo uit het folder- rek halen. En voor speciale vragen kunt u 't best 070:8148 11 of085-45 77 11 draaien. Thuisbankieren kan op elk moment van de Lasser Rien de Rijke als thuisbankier. Lasser De Rijke. „Als kind was ik er zeker van dat ik trambestuurder zou worden. Zo zie je maar weer". Thuisbankier De Rijke. Thuis betalen, thuis sparen en thuis lenen met postgiro en rijkspostspaarbank. Waar kan lasser Rien de Rijke het makkelijkst betalen, sparen of lenen? Heel simpel, gewoon thuis. Want sinds postgiro en rijkspost spaarbank één bedrijf vormen, kun je bijna al je geldzaken vanuit je eigen stoel regelen. Met gratis enveloppen, die zonder postzegel op de bus kunnen. De brievenbus is 24 uur per dag geopend. Anders gezegd: Rien de Rijke is een thuisbankier. „Dat klinkt wel, hè, thuisbankier de Rijke. Maar zeg maar ge woon Rien, hoor". Hij betaalt thuis. Voor Rien de Rijke betekent betalen vaak alleen maar even een handtekening op een acceptgiro zetten of een kaart in vullen uit z'n eigen giroboekje. In beide gevallen neemt hij vervol gens een giro-envelop, die dan alleen nog even gepost moet worden. Simpeler kan 't niet. „Da's niet helemaal waar. Want onze huur laten we automatisch afschrijven, da's natuurlijk nog simpeler, dan hoef je helemaal niks te doen". Hij spaart thuis. Zo simpel als Rien de Rijke betaalt, zo spaart hij ook met postgiro en rijks postspaarbank. Gewoon thuis dus. „Wij hebben zo'n Renterekening. Als ik daar wat op over wil maken, schrijf ik even een girokaartje uit en die gaat Thuis sparen op de Renterekening, die ook thuis geopend is. Als Rien de Rijke over een bepaald onderwerp folders en aanvraagformulieren nodig heeft, zijn er twee eenvoudige Aan de balie van het ABN- kantoor te Noordwijk ontmoet je allerlei mensen. Ze komen voor vakantiereizen, vreemd geld, reis- cheques, reisverzekeringen, stortingen of betalingen. Al met al is een baan aan de balie bijzonder afwisselend. Begrijpelijk, dat voor deze representatieve job een opleiding is vereist op MAVO-niveau. En dat typevaardigheid ook noodzakelijk is. Wie al enige bankervaring heeft geniet de voorkeur. De ABN stelt er een goed aanvangssalaris tegenover. Verhoogd met vakantietoeslag, een jaarlijks tantième en eventueel een studiekostenvergoeding. Wie belangstelling heeft voor deze leuke baan en rond 18 jaar is, wordt verzocht een informatief briefje te schrijven aan de heer E. Hamerslag, afdeling Personeel- zaken van de Algemene Bank Nederland, Lindenplein 6, 2201 JJ Noordwijk. Wie graag eerst wat meer informatie wil, kan bellen: (01719) 19311. N.V. Boekhandel en Drukkerij v/h Plantijnstraat 2, Leiden E. J. Brill is een onderneming welke zich bezig houdt met het vervaardigen van wetenschappelijk werk in vele talen Voor onze drukkerij vragen wij met spoed Ons bedrijf is gevestigd op 5 min. afstand lopen vanaf station Lammenschans. Vanaf dit station bestaan uitste kende verbindingen met de richting Den Haag en Alphen a/d Rijn. Voor inlichtingen en/of sollicitatie kunt u zich wenden tot dhr. P. A. Kranenburg, tel. 071-146646 of tot ons adres Plantijnstraat 2, Leiden. Vlaggen - Oranje wimpels Vlaggestokken en houders. Haven 14 - Leiden. Tel. 142945. Hans van Leeuwen Rioleringen N.V. Overrijn 18, Leiden i.v.m. onderhoud van ons wagenpark vragen wij met spoed zelfstandig werkend voor serieuze goede kracht. Hoog loon. Aanmelden: tel. 071-149445 na 18.00 uur tel. 071-143481.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 28