BOM. Lompe&Blazers in bonrette-.wafel-ennattéstrnktnw Bedienings personeel walserijen O co HOOGOVENS*»* Een sleuteltje helpt U Houdt u grote opruiming? Portiers en bedrijlspolitie, walkie-talkies en toegangspasjes. De drijvende bommen, de supertankers van de Europoort, lijken waterdicht beveiligd. Een team medewerkers van Nieuwe Revu klom, ondanks alle bewaking, ongehinderd aan boord van zo n tanker. Gewapend meteen doosje lucifers. De gevaren van een echte kaping vallen overigens in het niet bit het sluipende gevaar dat ons dagelijks bedreigt. Het Nieuwe Revu team zag en fotografeerde verboden lozingen en opslagplaatsen van chemische troep in 's werelds grootste vernietigingskamp. Lees Nieuwe Revu van deze week nieuwe Onthult. (in 4-ploegendienst) Goed betaald en interessant werk in een klein team In de walserijen van Hoogovens wordt staal op verschillende manieren bewerkt. Dit gebeurt met diverse installaties die door kleine teams van vakbekwame mensen worden bediend. Hoogovens biedt u een plaats in zo'n team. U wordt in de praktijk voor dit werk opgeleid. Zo nodig aangevuld met korte cursussen van bijvoorbeeld een week. Het beginsalaris is voor 21-jarigen en ouder minimaal in 3-ploegendienst 2.200,en in 4-ploegendienst 2.380,bruto per maand, inclusief de verschillende toeslagen. Daar komt in mei nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Doorgroeimogelijkheden Samenhangend met het aanleren van verschillende functies groeit het salaris in de volgende jaren door. Goede sociale voorzieningen Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord- Holland en in Zuid-Holland tot Den Haag. Wilt u meer weten? Als u niet ouder bent dan 45 jaar en belangstelling hebt voor dit werk, kunt u de bon opsturen naar: Hoogovens, Werving Personeel, Antwoordnummer 94000, 1970 WB IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan'nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510-9400Q. U kunt ook langskomen bij ons Wervingscentrum, Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van station Beverwijk). Op werkdagen van 9.00-16.00 uur. En elke maandagavond van 19.00-21.00 uur. Geboortedatum: Adres: Postcode /Woonplaats: Bel 071-123256

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 26