Een goed stuk advies plus een goede keuken vindt u bij de Kastenspecialist 3395.- HOOGTIJD OM ZÓ HET WEEKEND IN TE GAAN. VERKOOPSTER 2 voorbeelden uit ons Tot aal Program voor prijsbewuste keukenkopers i marine7Q- OQ50 i Kent u ons afhaalsysteem? Dc mogelijkheid bestaat om deze en onze andere keukens zelf mee te nemen, wat u tientallen guldens scheelt. Vraagt u even naar de mogelijkheden. Nu. Vroom Dreesmann Alphen aan den Rijn vraagt een voor haar dames- en kinderkonfektie Onze gedachten gaan uit naar een modebewuste jonge vrouw, die ai enige jaren ervaring heeft opgedaan in een soortgelijke branche Na een inwerkperiode zal zij in staat moeten zijn zelfstan dig een gedeelte van de afdeling te behartigen. Vroom Dreesmann biedt een goed salaris overeen komstig de schalen van de V&D cao en een aantrekkelij ke korting op aankopen in het warenhuis. Voor inlichtingen en/of sollicitatie kunt u zich wenden tot de afdeling personeelszaken V&D Leiden, telefoon 071-141241 toestel 242 om een afspraak te maken voor een sollicitatiegesprek in Alphen aan den Rijn. Zoeterwoude-Rijndijk. Showroom en afhaalcentrum. Hoge Rijndijk 315. Telefoon 071-899346. Openingstijden, maandag 13.00 - 18.00 u. dinsdag t/m vrijdag 9.00 - 18.00 u. zaterdag 9.00 - 17.00 u. donderdag koopavond. Koopjes voor de snelle beslisser! We gaan onze showroom opnieuw indelen. Dat betekent dat er een aantal show room-modellen weg moeten voor extra Inge prijzen. Dit is uw kans op een kwaliteitsmeubel voor een bedrag dat u zeker mee zal vallen. Prijzen gelden t/m 30 mei 1979, Prachtige keuken (280 cm breed) in een moderne vormgeving met massief eiken hand grepen. Het fraaie front is van een nieuwe kunststof in linnen struktuur en is leverbaar in zacht beige en stijlvol groen. De prijs is inclusief diverse inbouwapparatuur: een wasemkap, inbouwkookplaat en een 170 1. koelkast met vriesvak, echter exclusief werkblad en spoelbak, hiervoor hebben wij een uitgebreid scala van mogelijkheden aangepast aan üw wensen. Speciale aanbieding, kompleet slechts f. 2.295,- Ook leverbaar met electrische oven: dan is de prijs: f. 2.795,- Landhuisstijl keuken met massief eiken front in een fraai reliëf (280 is inclusief inbouwapparatuur zoals: wasemkap, inbouw kookplaat koelkast met vriesvak, echter exclusief werkblad e een uitgébreid scala van mogelijkheden aangepast aan uw persoonlijke wensen. Nu als speciale aanbieding slechts f. 3.395,-. Deze keuken staat in onze showroom. Langskomen on even kijken kost u niets! Ook leverbaar met electrische oven de prijs is dan f. 3.895,- •m breed). De prijs een 170 liter spoelbak, hiervoor hebben wij Top Stretch jack, dat Top Stretch broek B meerekt met iedere in groen, raf en KJ beweging die je maakt, beige. H Lichtbeige, beige en Soepel geprijsd „5201 - 779 f*/. 1 PEEK CLOPPENBURG. GEWELDIGE MODE,GEZELLIGE SFEER. Opbergruimte in de arm Overlocksteken Elastische blind/oom knoopsgat-tipautomatic 3 voudigc stretchsteken 9 6 nun siersleek (/adclsleck) Extra doorgangshoogte Verwisselbaar werkilak Een keuken is meer dan al leen een gootsteen; een keuken moet functioneel zijn. je moet er prettig in kunnen werken en het oog wil ook wat. Dus wanneer je een keuken gaat kopen heb je gewoon behoefte aan een degelijk stuk advies. En dat is wat u krijgt bij de Kastenspecialist. U kunt met al uw vragen over keukens terecht bij onze keukenadviseurs. Zij weten van de hoed en van de rand. - Uw droomkeuken op papier. Als u vroeger een keuken J ging kopen werd de toe- komstige indeling even snel op een stukje papier geschetst. Bij de Kastenspecialist gaat dat wel een stuk professioneler. Uw wensen en mogelijk heden worden samengevat in een kompleet plan met tekeningen, maatvoeringen, offerte enz. Zodat u weet wat u koopt. Kwaliteit en keus te over. De Kastenspecialist heeft een zeer uitgebreide kollek- tie keukens. Zowel modern als klassiek, van hout en van •kunststof. Bovendien kunt u bij ons kiezen uit een rijke hoeveelheid accessoires. Zoals tegels, aanrechtbladen en inbouwapparatuur. Ook de kwaliteit van de keukens mag er zijn. In onze showroom vindt u verschillende topmer ken. Kortom de Kastenspecialist heeft een keu ken voor elke smaak en elke beurs.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22