Geef mij maar EXTRA! fff bewijs van de week: I Ja! Geef mij maar EXTRA! flinke jonge man Een sleuteltje helpt. randstad Ik wil een weekblad dat me opwekt in plaats van opjut. Ik wil een dik en kleurig gezinsblad, dat er voor uit durft te komen dat het leven bést nog wel aardigis. Wat is er veel leed, laster en ellende in de wereld. Maar ik heb ook ervaren dat na de traan de lach weer doorbreekt. En toch wil ik niet alles vergeten. Want met de feiten uit het verleden, bepalen wij immers onze toekomst. Ik wil't liefst kijken naar de kleuren van het leven en de wereld en niet alleen naar de grauwheid. Ik wil een positief en prettig weekblad, dat toch niet kinderachtig is. Daarom lees ik EXTRA. Dat is het andere en dus het enige, echte familieblad. Dat hoef ik dan ook niet te verstoppen voor de kinderen. Geef mij maar als lijfblad een lééfblad: EXTRA! Kindermoord In dit nummer het eerste deel van een serie artikelen over gruwelijke experimenten op joodse kinderen tijdens de Tweede Wereldoorlog. Onder hen twee jongetjes uit Eindhoven: Lexje en Edo Hornemann Informatie voor het hele gezin Consult advies voor mensen met problemen ABC van de Ouderdom De A van alcohol Geld. Geld verdienen aan een echtscheiding. Huisarts. De 'amandel' eruit Reportages Kleintje Extra, Het mannetje zonder hart Fobieën Actie tegen lentemoe heid Feuilleton. Wie betaalt de veerman? Deel 1 Jaloerse honden bijten wèl Dave geveld Alleen een slaapkuur kan zijn heldere stem nog redden. Een niet te verteren medicijn voor de explosieve Amsterdamse zanger Dave die Frankrijk aan zijn voeten kreeg met het chanson 'Dansez maintenant' I T_l Lr Tot 1-1-1980 voor maar ƒ30, Ik betaal nog niet maar wacht op uw acceptgirokaart. Verder: Gniffel, Smullen met Jacqueline, Shopping, Puzzels en Radio en TV. lét9-9-9980¥Oorm§orf30.~. Herenstraat 85 Bevrijdingsplein 6 Rosmolen 36 Fa. N. van Rijnswou brood- en banketbakkerij vraagt voor haar nieuw te openen filiaal in de Ro molen (Merenwijk) - partime verkoopsters - partimers voor de zaterdag Tevens zoeken wij voor ons filiaal Bevrijdingsplein: - verkoopster Inlichtingen: tel. 125652 of 01720-30167 van 18 jaar als BIJRIJDER en HULP in ons magazijn. Fa. D. Warring Zn. Groothandel in eieren Haarlemmerweg 5-6, Leiden tel. 126220. Verkoop bij executie welke zal worden gehouden op vrijdag 27 april 1979 om 14.00 uur, ten laste van E. Kirac wo nende te Leiden, Vendelstraat nr. 1A van enige roerende goe deren, bestaande uit: één per sonenauto merk Ford. De verkoop geschiedt a con tant zonder opgeld. De goederen zijn een uur vóór de verkoop voor een ieder te bezichtigen. De deurwaarder belast met de executie. Auto, fiets, bankstel, tafel, televisie kwijt? Bel 071-123256 direct werk op kantoor voor: typiste E met zéér goede typevaar digheid bij een bedrijf in Noordwijk. Hele dagen, on geveer 1 maand. telefoniste gr. inst. met kennis van de moderne talen bij een bedrijf in om geving van Leiden. Hele dagen, langere perio de. uitzendbureau Leiden, Kort Rapenburg 6 tel. 071-149541 Alphen, Vondelstraat 18, tel. 01720-93505 (tussen 14.00 en 17.00 uur) Katwijk. Cleijn Duijnpark 12 tel. 01718-71215 (tussen 14.00 en 17.00 uur) iedereen leest de krant altijd en overal. mP- m §- iedereen leest de krant altijd en overal. :f u w

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 16