Welkom op de Peugeot Presentatie OPLEIDING TOT PROGRAMMEUR(M/v) Zon Uit, Jacks Aan. WIERINGA MODE s"1"55' bS^nd WIE KOMEN IN AANMERKING VOOR DEZE OPLEIDING? in leiden èn in oegstgeest part-time secretaresse iumu\uu\\\\\\\\\\\v umwwuwwwwwwv l,\U wwwwwwwwwww Wees welkom, Peugeot minnaars en ieder die dat wil worden. Bij Devilee- Reizevoort zijn nu méér nieuwe Peugeots te zien dan ooit. De complete "comfort-klasse", van 104 tot 604 staat er, in tal van uitvoeringen en kleuren. Wat zoekt u, 'n reiswagen, zaken- wagen, vakantiewagen, bedrijfs wagen, 'n compact of een grote wagen, automaat, benzine of diesel? Kiest u maar, vergelijkt u maar. Uit een collectie kwaliteit, comfort en veiligheid van grote klasse. Wij nodigen u graag uit voor 'n overtuigende proefrit. Uw gebruikte auto is nu me dan u voor mogelijk hield! Wij hebben erg veel vraag naar gebruikte auto's van de bouwjaren '76 - '77 - '78. Devilee-Reizevoort laat u daarom profiteren van de inruilaktie! Wij willen uw auto graag vrijblijvend en gratis taxeren. Juist nü zijn we in staat door de grote vraag naar goede occasions een zéér aan trekkelijke inruilprijs te bieden. Laat u bij Devilee - Reizevoort deskundig voorlichten over de waarde van uw auto, want tenslotte is de kostenbesparing om na 2 jaar in te ruilen ook een belangrijk voordeel. En een Peugeot is door z'n betrouw baarheid nooit te duur voor z'n prijs! We zullen het best eens worden I SCHULPEN SCHUIM B.V. vraagt voor direct Zo is dat. deze zomer. Zodra de zon onder- nieuwe, verbrede schouderlijn. Alle maten gaat komen de jacks boven. En wat voor in frisse tinten als geel. kobalt, rood en jacks. Komforlabele katoen-tinneroy. dergelijke. "10Q- lekker bloezend en natuurlijk met de I VanaV°Qen3VO0nd 1 enm0'esu.|densdei LeidenShowroom Levendaal 71 - 79. Tel. 071 - 14 04 41 Werkplaats Magazijn: Zoeterwoudseweg 23. Tel. 071 - 76 67 00. Oegstgeest: Showroom Werkplaats Magazijn: Rhijngeesterstraatweg 42 - 46. Tel. 071 - 15 29 45. De Nederlandsche Middenstandsbank N.V. is een snelgroeiende financiële instelling met circa 8900 mede werkers, die werkzaam zijn bij het hoofdkantoor in Amsterdam en bij de ruim 460 kantoren in Nederland. Bij ons bedrijf spelen geautomatiseerde informatie systemen een steeds grotere rol. In de begeleiding van dit automatiseringsproces nemen o.a. deskundigen als programmeurs en systeemontwerpers een belangrijke plaats in. Zij houden zich in teamverband onder meer bezig met het ontwerpen van nieuwe systemen en het opstellen van computerprogramma's. Voor de komende jaren staan op het gebied van de automatisering interessante projekten op stapel. In verband hiermee zoeken wij jonge mensen die via een ongeveer één jaar durende interne opleiding (in groepsverband) vertrouwd willen raken met de automatisering in het algemeen en de computer programmering in het bijzonder. Na een periode van gedegen training in het methodisch ontwerpen, koderen en testen van programma's, wordt de leerling opgenomen in één van de projekt-teams om - in samenwerking met andere deskundigen - een- bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van informatiesystemen. Tijdens de opleiding is sprake van een normaal dienstverband (dus ook met betrekking tot het salaris en de sekundaire arbeidsvoorwaarden). Jonge mensen met een vooropleiding op Gymnasium- of Atheneum-niveau, terwijl ook een aantal plaatsen beschikbaar zijn voor kandidaten met een Havo-opleiding (alle opleidingen met wiskunde- pakket). Naast deze opleidingseisen verwachten wij de aanwezigheid van een aantal - voor deze funktie noodzakelijke - eigenschappen, zoals gevoel voor systematiek, numerieke vaardigheid en logisch denkvermogen. Tenslotte vragen wij de bereidheid tot verdere studie. Via een korte selektieprocedure, waarbij een oriënterend gesprek en een psvchologisch onderzoek op één dag samenvallen, hopen wij u snel te kunnen of de keuze op u is gevallen. Hebt u belangstelling? Bel dan de afdeling Personeelszaken van het direktoraat Administratie en Automatisering, telefoon 020-5433082/543 3092. Wij kunnen u dan eventueel nadere informatie verstrekken en zo mogelijk dezelfde dag een sollicitatie formulier toesturen. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Wij bieden: Leuk,afwisselend werk op ons moderne kan toor. Wij vragen: Een jonge vrouw, die" zelfstandig kan werken en kennis heeft van de moderne talen. Schulpen Schuimplastics B.V. Turkooislaan 286 2332 RZ Leiden Tel. 071-760600 Dhr. A. J J. Simons Persoonlijke leningen^ elk bedrag vanaf f. 1000.- 5 000.- 10 000.- 25.000.- f 118.92 f 228.30 f 562,50 Planpoteek (doorlopend crediet) 0,82% rente per maand over het openstaand bedrag Aflossing per maand excl. rente 15 000.- I 84.- 25.000.- f 139.- 35.000.- I 195.- 50.000.- I 278.- Plancrediet 5 000,- 10.000,- (doorlopend crediet) KOOYMAN Hoge Rijndijk 264 Leiden 071-134052

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 15