189- 499- 45.- 105.- 89 65, VROOIVm DREESMANN Hoogtepunten uit het goede nieuws van Vroom Dreesmann De Olympus OM-2. Onvergelijkelijk in prestaties. En onvergelijkelijk in prijs bij Vroom Dreesmann. 299- 65, Van wissewas tot grote was: Vroom Dreesmann biedt keus in kwaliteit Kress X-Maal-Klik, het hobbysysteem van de toekomst Kristalservies Louvre van Cristal d'Arques 21-Delig 6-persoons eetservies met Engelse allure Vuur-en ovenvaste dekschalen Filmgevoeligheidsknop Sluiterontspanknop, Aansluiting DDL "Auto-Flash" accessoireschoen aansluiting Belichtingsmeter schakelaar De Olympus OM-2 is een wereldberoemde kleinbeeld spiegelreflexcamera. En dat is niet verwonderlijk. Want licht en kompakt als hij is, achter die sublieme vormgeving bergt hij o m. een hoogst geavanceerd electronisch systeem voor automatische belichtings regeling met diafragma-voorkeuze én het nieuwe Direct Licht Meetsysteem. Verder bezit deze schitterende camera een grote spiegel en een extreem helder zoeker beeld, alsmede een even perfekte als fluister- stille werking. Bovendien is deze camera optimaal ingepast in het totale OM-systeem, hetgeen betekent dat er alle mogelijkheden zijn tot combinaties met lenzen, features en accessoires. Waaronder bijvoorbeeld options voor micro- en macrofotografie en motor- winder en -drive. Dat alles maakt de OM-2 tot het ideale hart van uw systeem camera-outfit. Terugwikkelslinger/ Achterwandontgren- delingsknop X-schakelaar Objektief ontgrendelknop Diafragmaring Scherptediepte- controleknop De adviesprijs voor dit raspaardje in de hedendaagse fotografie is "|^/|Q Bij Vroom Dreesmann betaalt u evenwel slechts 899 Bijpassende Olympus Quick Auto 310 electronenflitser Perfekt afgestemd op de electronische verwerking van gegevens van de OM-2. Volautomatisch flitsen van 0.5 meter tot 8,5 meter bij 100 ASA. Ook als computerflitser te gebruiken met 3 werk- diafragma's. Flitsduur 1/40.000-1/1000 sec. Bijpassende hardlederen Crown CTD-2250. De frontloader met Dolby en Led-Peak Level Indicator voorde prijs van een gewoon cassettedeck De Crown CTD-2250 is een cassettedeck uit de HiFi-topklasse. Kijk maar Dolby ruisonderdrukking, LED Peak Level indicator, Memory Rewind systeem, volautomatische stop aan bandeinde, aparte Bias/Equalisatie tape selectors, Timer Stand-By mechanisme en oliegedempte cassettedeur. De specificaties zijn navenant Om er een paar te noemen: Rewind en Fast Forward spoeltijd: 105 sec. bij C60. Frequentiebereik 30-14.000 Hz bij normale tape en 30-16.000 Hz bij Cr02 en FeCr-tape. Een cassettedeck voor kenners dus. die het uiterste uit de muziek wil halen. De prijs zal ook voor hen een komplete verrassing zijn die ligt namelijk op een niveau waarvoor u anders slechts een gewoon cassettedeck kunt kopen: Normaal 599.- nu: LCD-horloa es voor ongekend lage prijzen in deze tijd Op alle LCD-horloges krijgt u 12 maanden schriftelijke garantie. LCD-herenhorloge Permanente uitlezing van uren, minuten en sekonden. Tevens maand en datum aanduiding. Met verlichting. In chroom kast met verstelbare stalen band. LCD-dameshorloge Uren, minuten, sekonden maand, datum en ver lichting. In fraaie chroom kast met inkortbare stalen band LCD-wekkerhorloge Alle tijdfunkties en met een druk op de knop verschijnen maand, datum en dag van de week. Bovendien met instelbaar alarm - zeer geschikt voor het waar schuwen bij afspraken en het aflopen van parkeer- meters. LCD-superhorloge met chrono/alarm en wereld tijden Een uniek horloge met stopwatch op 1/100 sekonde nauwkeurig, alarm én aftelalarm. Plus maar liefst 8 echte wereldtijden met uitlezing via cijfers. In fraaie kast met stalen band Vfendomafic Chroomdioxyde cassettes Extreem ruisarm. Voor een superbriljante weergave. C60 2 stuks voor C90 2 stuks voor Kress X-maal-klik is het geniale systeem van één aandrijfmotor waar u het gewenste hulpstuk in één klik op aansluit! Het gaat uit van een oersterke, multi- funktionele krachtbron waaraan u in sekonden een hulpstuk op aansluit en waarmee u tijd én geld spaart. De Nova Miniwash 2000 GT Super. Goed voor 2 kg droog wasgoed. Geluidsarm. Beschikt over een trommelsysteem, dus doet voorzichtig met uw was goed. Hij heeft verder een tijdschakelaar tot 10 minuten, is zuinig met water (15 liter), heefteen krachtige 100 Watt motor en weegt slechts 7 kg. Hij is dus makkelijk verplaatsbaar! Adviesprijs 262.- Bij Vroom Dreesmann nu slechts Zoppas was automaat 351 Kapaciteit4 kg. wasgoed. Met 12 programma's, 3 wasmiddelenbakjes, spoelstop, kinderbe- veiliging en goedge keurd wolwaspro gramma. Afm. 85x61x48 cm Met KEMA-Keur Van 919.-voor Kress X-maal-klik slagboorhulpstuk Diameter klemhals 43 mm. Boorhouder 10 mm. Boorcapaciteit: in staal 10 mm, in beton 13 mm. Blijvend in prijs verlaagd. Van 89.50 voor Kress X-maal-klik aandrijfmotor De universele krachtbron het krachtig kloppende hart van uw geniale hobbysysteen. Vermogen 520 Watt. Electronisch regelbaar toerental van 0-3800 t.p.m. Dubbele isolatie, radio-en tv- ontstoord, thermisch beveiligd tegen over-j belasting. Blijvend in prijs verlaagd. Van 189.50 voor Zowel op de aandrijfmotor als op elk hulpstuk krijgt u 1 jaar schriftelijke garantie! exclusief aandrijfmotor Kress X-maal-klik cirkelzaaghulpstuk Diameter zaagblad 150 mm. Zaagdiepte 45 mm. Verstekinstelling van 0-45°Tijdelijk in prijs verlaagd. Van 99.50 nu voorf Kress X-maal-klik decoupeerzaaghulpstuk Zaagdiepte 50 mm. Grondplaat naar beide zijden draaibaar van 0-45. Afm. voetplaat 150x70 mm. Tijdelijk in prijs verlaagd. 0050 Van 92.50 nu voor oZ. Kress X-maal-klik schuurhulpstuk Aantal schuurbewegingen horizontaal onbelast 3800 p.m., vertikaal onbe last 7600 p.m. Schuur- oppervlak 205 x 105 mm. Tijdelijk in prijs verlaagd. Van 92.50 nu In de wetenschappelijke calculators van Texas Instruments zit een superieur stukje geavanceerde electronische techniek. Maar dat hebt u niet nodig om te ontdekken hoe verbazend laag de prijzen bij Vroom Dreesmann zijn. Ideale hulpen voor studenten in het Garantie middelbaar en hoger onderwijs Tl 30 Wetenschappelijke calculator voor de middelbare scholier. Met uitlezing 8 cijfers of 5+2 voor wetenschappelijke notatie, 15 niveau 's van haakjes, volledig geheugen, trigonometrische en logaritmische funkties en hun inversies, alsmede 360 er»400 radialen naar keuze. Werkt op 9-Volts wegwerpbatterij. Adviesprijs 55.- Bij Vroom Dreesmann Tl 25 Handig, platte LCD wetenschappelijke calculator voor de student in de hogere klassen van het middelbaar onderwijs. Met 8 cijfers of 5 2 voor wetenschappelijke notatie, 3 niveau's van haakjes kompleet geheugen, rekenkundige trigonometrische, logaritmische en statistische funkties. A Met 2 batterijtjes 1 heel jaar rekenen! In portefeuille. Adviesprijs 119.- Bij Vroom Dreesmann Tl 50 De nieuwste LCD-calculator voor studenten in hoger technisch onderwijs, ingenieurs, technici en andere professionele gebruikers. Met uitlezing van 8 cijfers of 5 2 voor wetenschappelijke notatie, rekenkundige, logaritmische,t trigonometrische en statistische funkties, 2 konstante geheugens die gegevens kunnen vasthouden ook als de calculator niet ii schakeld is en haakjes tot 1 niveau's diep. Werkt 1 jaar op 2 celbatterijtjes. In portefeuille Adviesprijs 129.- Bij Vroom Dreesmann Tl 44 De nieuwste LCD calculator voor studenten economie en financiën, assurantiespecialisten, bankspecialisten, makelaars en andere profes sionele gebruikers. Met uitlezing over 8 cijfers of 5 2 voor wetenschappelijke notatie, toetsen voor het oplossen van investeringsvraagstukken, hypotheken, verzekeringsplanningen anuïteiten, en statistische vraagstukken. Met konstant geheugen, dat gegevens kan vasthouden ook als de calculator niet inge schakeld is. Werkt 1 jaar op 2 celbatterijtjes. Adviesprijs 149.- Bij Vroom Dreesmann Op elke calculator die u .bij Vroom Dreesmann koopt krijgt u een unieke garantie: bij storing binnen een maand na aankoop krijgt u een splinternieuw apparaat bij storingen vanaf de 2e t/m de 12e maand wordt uw calculator geheel gratis gerepa reerd! Scholenkorting Bij aankoop van grotere aantallen calculators door scholen' verleent Vroom Dreesmann op deze toch al uiterst scherpe prijzen nog eens een korting van 10%. Garantie wordt aan gebruikers individueel verleend. Schitterende, klassieke vormgeving, briljant geslepen Totaal 30-delig servies, bestaande uit: doos a 6 borrelglazen, doos 6 sheriY/port- glazen, doos a 6 wijn glazen, doos a 6 likeur coupes en doos a 6 bier bekers. Van 105.90 nu voor slechts Aanvulling los is mogelijk per doos a 6 stuks. Echt Engels aardewerk, vol gedecoreerd met hel befaamde dessin Indian Tree, in prachtige groent, kleurstelling. Vaatwas- machinebestendig! Bestaande uit: 6 diepe borden, 6 platte borden, 6 ontbijtborden, 1 slabak, 1 vleesschaal en 1 saus kom. Nu voorde heel speciale prijs van slechts Onmisbaar in de keuken. Uitgevoerd in fumé. Set van 3 schalen: 1 schaal van 1 liter, 1 schaa van 1,5 liter en een schaal van 2,5 liter samen van 35.40 nu voor slechts

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 10