Paasweek: woonwinkeiweek LINEA NOVA 'n Ronde Chinees? Ontworpen comfort. Voortaan smaakvol slapen. Klassiek modern. Residence Alleen bij Mondileder vindt u deze nieuwe Engels geïnspireerde driezitter „Old England" Een exclusief model van antiek gelakt en door en door getint rundleer. In een frame van warmglanzend en enigszins kelkvormig mahonie. Twee- plus driezitter f6.450,- Losse fauteuil f 1.835,- Afgebeelde driezitter De „Condor". Een fraai en sober belijnde tweezitter. Van getint rundleer met losse zit- en rugkussens. Als twee- plus driezits combinatie vanaf f 3-435,- Losse fauteuil vanaf f975. Afgebeelde tweezitter vanaf f 1.485,- „uiwifliuii" Van door en door getint rundleer met antiek finish en los zitkussen. Ook verkrijgbaar als twee- plus driezits combinatie. Prijs fauteuil f 1.530,- De robuuste elemcntengroep „Cornwall". Van getint rund leer. Met vaste zit en rugkussens. En eventueel met bijpassende salon- en tussentafels. Per element vanaf f 1.130,- Alleen de meubels van Mondileder dragen het speciale Mondileder garantie merk Onbetwistbaar is dan ook de leer kwaliteit. Onberispelijk de afwerking. Onveranderlijk degelijk de frame- constructies. Bij Mondileder vindt u alles in leer Zowel de grootste collectie leren zit meubels in Nederland in alle vormen en stijlen, als ook de garantie voor optimale kwaliteit en afwerking De verchroomde buisstoel met zitting en rug van gevlochten riet. Een ontwerp uit 1927 en nog steeds fraai en actueel. Hij heet „Round" en u vindt 'm in de brede collectie hedendaagse staaltjes van praktische en progressieve vormgeving van Linea Nova. Metarm- leggers kost de stoel f 350,- Zonder armleggers f299,- Meubels van morgen Op zoek naar een exclusieve vloerbedekking? Wat dacht u van dit sieraad van het Chinese vasteland? Opgebouwd uit 120.000 met de hand geknoopte wol draadjes per vierkante meter. De afgebeelde Chinees met draakmotief en een doorsnee van 92 cm kost 795.- U vindt 'm temidden van vele andere, zijdeachtig glanzende Chinezen voor deze alleszins redelijke prijs bij Dimensie. Waar u van alles het beste kunt bewonderen op het gebied van vloerbedekking, q gordijnen, vitrages en dergelijke. wooniexuei liet heel dat een slaapkamer sfeervolle verfijning verleent. De 17cm dikke matras op de springbox zorgt vooreen optimaal slaapcomfort. Als twee persoons bed plus achterwand en twee plexi glazen nachtkastjes f2.930.-. Bedden en totale slaapkamers met karakter, zowel moderne als klassieke, vindt u bij Belvère. De adviseurs die weten dat slaapkamers tegen woordig niet alleen tot slapen IJ maar ook tot aangenaam toeven /ppp moeten uitnodigen. ottes voor slopen Een authentieke tweedeurs begijnenkast. Van massief geloogd eiken en uitwendige houten schar nieren. Prijs f3.995,- Ook verkrijgbaar als ééndeurs- kast. Natuurlijk te vinden in de rijke collectie stijlmeubels met allure van Residence. COLLECTION' CL\SSIQl'E

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22