Vier ton van universiteit naar Tilburg? MWbSim De agressie van de weggebruiker Van Krieken ere-lid van Leidse dierenbescherming PERIKELEN ROND WK-TAFELTENNIS Museum van Oudheden tot 4 april gesloten U.V.S. Roodenburg DINSDAG 27 MAART 1979 Om studentenstop te voorkomen LEIDEN - De Leidse universiteit zal er bij de andere uni versiteiten op aandringen om hun opnamecapaciteit tot het uiterste te vergroten om zo een studentenstop voor rechten te voorkomen. Daarom is Leiden ook bereid om 840 studenten op te nemen in tegenstelling tot de eerder afgesproken 800. Dit besloot gisteravond de universiteits raad. denis is de mening van Leiden waarschijnlijk van weinig bete kenis, omdat er in de academi sche raad al een meerderheid is voor een numerus fixus. Omdat studenten geen rechten kunnen studeren zal een deel geschiede nis kiezen. Daardoor wordt ook deze studie richting overbelast. Hetzelfde gevaar dreigt voor an dere studies. Na rechten zullen daarom meer studentenstops komen; zo niet dit jaar, dan in de komende jaren. Privacy De raad nam gisteren ook een sta tuut aan voor de informatiesys temen van de universtiteit. Het dient onder meer voor de be scherming van de personen die in een informatiesysteem zijn op genomen. In het statuut is gere geld dat eenieder recht heeft op inzage van gegevens die over hem worden bewaard. Boven dien mag hij daarin verbeterin gen aanbrengen. Er is een juridi sche commissie om conflicten en klachten, op te lossen. Tevens is erin geregeld wie toegang heeft tot de informatie. In geen geval mogen gegevens worden verza meld in dit systeem die niet van belang zijn voor de taak van de instelling. Gedacht wordt aange- gevens als ras en godsdienst en informatie van politieke en justi tiële aard. TENNIS - John Mccenroe, de 20 jaar oude Amerikaan heeft in het internationale tennistoernooi van New Orleans een dubbel suc ces geboekt door in het enkelspel zijn landgenoot Tanner te ver slaan en in het dubbelspel met Peter Fleming over het duo Smith/Lutz te zegevieren. Te snel rijden is een 'normale zaak' bij de kantonrechter, maar gisteren stond er ie-' mand terecht wegens te lang zaam rijden. Hij had op die manier een andere automo bilist tot stoppen willen bewe gen. De ander had daar dui delijk geen zin in en passeerde rechts door de berm waarbij hij de auto van verdachte raakte. Toen ze dan beiden toch gestopt waren dreigde de één de ander ook nog met een moker te lijf te gaan. "Ik ging langzamer rijden om dat ik dacht dat hij me had aangereden", verklaarde verdachte T. gisteren. De sinds 1 maart tot officier van justitie gepromoveerde ver keersschout Van der Ham vond het maar niets. "Dit is een geval van eigen rechtertje spelen", zei hij. De agressie van de weggebruiker, die hij hierin zag, wilde hij bestraf fen met 75 gulden boete voor zowel de één als de ander. Rechter Van Dijke maakte er voor T. 51 gulden van, net ge noeg om hem de gelegenheid te geven in hoger beroep te gaan. Deze kondigde aan dat zeker te zullen doen. De andere ver dachte, De J. was niet voor het kantongerecht verschenen. Hem veroordeelde Van Dijke tot een boete van 75 gulden. De gemeente Alkemade was gis teren vertegenwoordigd door drie bewoners die hun kind( eren) vorige zomer voordat de schoolvakantie begon mee op vakantie na men. De schoolhoofden had den in alle gevallen begrip ge toond voor de omstandighe den van de ouders, maar hadden besloten om alles door te geven aan de leerplicht ambtenaar. En zo kwamen ze ook bij de kantonrechter te recht. Mr. Oomen, die de middagzit ting leidde, vond het nodig om ook in alle gevallen boetes op te leggen. "Want", zo zei hij: "De schoolhoofden hebben de bevoegdheid om toestemming te geven. Ze hebben dat niet gedaan en vonden het dus kennelijk ongeoorloofd"De boetes varieerden van 50 tot 150 (waarvan de helft voor waardelijk per kind. Vijftig gulden boete werd opge legd aan een warme bakker. Hij betoogde dat hij in de schoolvakantie onmogelijk zelf met vakantie kan omdat hij de enige bezorgende bak ker is in drie dorpen en zijn winkelomzet in de school vakantie vervijfvoudigd. In de rustige tijd voor de school vakantie kan zijn personeel In verband daarmee zal de univer- steit de minister van onderwijs en wetenschappen 400.000 aan bieden, die zij dit jaar zal over houden. Dit bedrag zou hij aan de katholieke hogeschool Tilburg moeten doorgeven, zodat daar 140 studenten extra aangenomen kunnen worden. Het aanbod is echter eenmalig. De minister zal zelf moeten zorgen voor geld voor de komende jaren. Het overschot kan niet bij de rechtenfaculteit in Leiden besteed worden, omdat dejuridische faculteit ondermeer om organisatorische redenen niet meer dan 840 studenten kan op- Studentenstops Men besloot gisteravond om in ie der geval een numerus fixus (studentenstop) te vragen voor geneeskunde, biologie en farma cie. De belangstelling voor rech ten is landelijk ongeveer een vijf de groter dan het aantal beschik bare plaatsen en het is duidelijk dat het eenvoudigweg niet mo gelijk zal zijn landelijk een nume rus fixus voor rechtsgeleerdheid te voorkomen" aldus het college van bestuur in een rapport aan de Raad. In dat geval zal leiden stemmen vooreen numerus fixus ter hoogte van 840 studenten. De universiteitsraad besloot geen numerus fixus te vragen voor ge schiedenis, hoewel de subfacul teit geschiedenis hier wel om vroeg. Of er nu wel of niet een studentenstop komt wordt hier door waarschijnlijk niet beïn vloed. De minister beslist over studentenstops op advies van de academische raad. Daarin heb ben universiteiten en hoge scho len zitting. Wat betreft geschie- LEIDEN - Twee bestuursleden van de afdeling Leiden en omstreken van de dierenbescherming, de heren W.A. van Krieken en L. Harms, zwaaiden gisteravond tijdens een algemene ledenver gadering af. De heer Harms kreeg uit handen van voorzitter J. Nieuwenhuize de zilveren medaille van verdien ste van de dierenbescherming en de heer Van Krieken werd be noemd tot ere-lid. Naast dit tweetal trad ook mevrouw E. Mittelmeijer, wegens drukke werkzaamheden, af als bestuurs lid. In hun plaats werden J.F. Beekman, mr. M. Teekens (die volgens voorzitter Nieuwenhuize de plaatselijke dierenbescher ming moet hoeden voor 'juridi sche dwalingen') en mevrouw G. de Koning als bestuursleden ge kozen. De heer Harms, die voor de dieren bescherming blijft behouden als lid van het landelijke bestuur, werd tijdens de ledenvergade ring geprezen voor zijn grote ver diensten op vooral het financiële vlak. Toen hij vier jaar terug in het bestuur kwam kreeg hij te maken met een vrijwel failliete club. In kas bevond zich slechts een bedrag van 33 gulden en de jaarlijkse subsidie ring 3000 gulden van de gemeen te Leiden en 400 gulden van de gemeente Leiderdorp. De jaar lijkse subsidie is inmiddels op gelopen tot zo'n 50.000 gulden, waarvan Leiden garant staat voor een bedrag van 30.000 gulden en Leiderdorp voor een bedrag van 4000 gulden. De heer Van Krieken heeft, na on geveer 12 jaar deel te hebben uit gemaakt van het bestuur, zijn ere-lidmaatschap te danken aan zijn grote inzet voor het organisa torische werk en het praktijk- werk. Van Krieken is beheerder van het vogelasiel aan de Tweede Binnenvestgracht, hetgeen hij overigens zal blijven. Tijdens vergadering gisteravond in het café-restaurant "Boerhaave" kwamen ook nog een aantal an dere zaken aan de orde. Zo in formeerde mevrouw Ondeï naar de mogelijkheid om in Leiden een polikliniek voor huisdieren van de grond te krijgen. Volgens haar zijn er in Leiden nogal wat huisdieren-bezitters die uit fi nanciële overwegingen niet zo snel met hun hond of kat naar de dierenarts durven stappen, ter wijl dat dikwijls wel nodig is. Zij verwacht dat daarin verandering komt wanneer de mogelijkheid het zonder hem ook wel af, maar tijdens die vakantie is het enige alternatief de zaak te sluiten. Rechter Oomen toonde begrip, maar raadde de bakker aan voor volgende jaren toch naar een andere oplossing te zoe ken, want de leerplichtwet is er tenslotte ook niet voor niets. "Tot volgend jaar", zei de bakker toen hij de zaal verliet. Zo eentonig als de ochtendzit ting was, met niets dan ver- keersgevallen, zo gevarieerd was de middagzitting. On dermeer verschenen twee vee houders ten tonele, die na het lossen van biggen op de vee markt verzuimd hadden hun wagen te laten reinigen en Varkenshouder A. had dat zelfs tien keer niet gedaan. Zijn verweer: "Je ken die biggen wel op de markt zetten, maar het is ook de bedoeling dat je ze een keer verkoopt. En je moet er wel bij wezen, want ze kennen over het hek springen of wat dan ook. Je hebt je an dere werk en dan ben je om één uur een keer klaar. Dan heb ik geen idee meer om die wagen te laten ontsmetten. Dat doe ik de volgende dag thuis, dan heb ik er wel tijd voor". Hij had inderdaad een boekje met parafen van een gemeen teopzichter waaruit bleek dat hij telkens de dag voor en de a van big gen zijn wagen had ontsmet. Maar in de 'beschikking var- kenspestmaatregelen' staat nu eenmaal dat het ontsmet ten direct na het lossen dient te gebeuren. Mr. Oomen legde dan ook vijfhonderd gulden boete op, vijftig gulden voor elke keer. "Die beschikking varkenspest- maatregelen is er niet om u te pesten, maar ter bescherming van de hele varkenshouderij en van de volksgezondheid" aldus officier van justitie Klein Breteler tegen de ande re veehouder, v.d. G. Hij had de overtreding maar één keer begaan, en had ook een boekje met parafen. "Het staat hele maal vol", zei hij. Toen de rechter zei dat het met name om die vierde april ging, kreeg de veehouder de zaal aan het lachen door te zeggen: "Ja, die staat er nou net niet Hij werd beboet met zestig gul den. De veehouders voerden overigens beiden aan dat het in Leiden lange tijd niet mo gelijk is geweest om de wa gens te ontsmetten omdat de ontsmettingspomp kapot was. MARGA WU1S. I Drie van Breda. In een te Han nover uitgegeven verklaring verwijt de Evangelische Kerk van West-Duitsland degenen die verantwoordelijk zijn voor de voortdurende gevangenenhou- ding van "drie van Breda" (Aus der Fünten, Fischer en Kotalla) gebrek aan menselijkheid. De raad van deze kerk betreurt het dat alle pogingen zijn mislukt om met "een daad van menselijk heid" een eind te maken aan hun reeds 34 jaar durende gevangen schap. De zielzorger van de ge vangenen, dr. Karl Immer te Düsseldorf, had de raad over de situatie van de gevangenen geïn formeerd. Wereldraad. De Evangelische Kerk van West-Duitsland heeft haar lidmaatschap van de We reldraad van Kerken bekrach tigd. In een communiqué dat volgde op een driedaagse verga dering, verklaart de raad zich be reid mee te doen aan het gesprek over het anti-racisme-fonds dat de Wereldraad met de leden-ker ken wil voeren. Op de gemeenten en groepen binnen de kerk doet de raad t dacht te besteden aan het werk van de Wereldraad. De documen ten van de Wereldraad moeten, aldus de raad van de Duitse Evangelische Kerk, zorgvuldiger worden bestudeerd en verwerkt. Remonstranten. Op een confe rentie van de commissie "Oorlog en vrede" van de Remonstrantse Broederschap over het kernwa- penbeleid pleitte mr. Ph. Everts, directeur van het Instituut voor Internationale Studiën te Leiden, voor een reeks geleidelijke een zijdige stappen tot ontwapening, teneinde binnen de NAVO een proces op gang te brengen dat moet leiden tot een doorbraak in de onderhandelingen met het Warschau-pact. De conferentie heeft zelf geen uitspraak gedaan maar zal wel gesprekken hierover in de remonstrantse gemeenten gaan stimuleren. Het hoofdbe stuur van de Broederschap zal hierover worden benaderd. Beroepingswerk. Hervormde Kerk: beroepen te Vlaardingen G. S. Alma Soest, te Vollenhove P. Datema Wieringermeer; aan genomen naar Amsterdam-Wa- tergraafsmeer kandidaat A. Alblas Amsterdam. Gereformeerde Kerken: aange nomen naar Epe P. J. van Gulik Breda. Chr. Geref. Kerken: beroepen te Bunschoten R. van Beek Baarn, die bedankte voor Woerden, te Soestdijk G. Bilkes Bennekom; bedankt voor Assen J. Germs Winschoten. Geref. Gemeenten: bedankt voor Vlissingen A. Moerkerken Nieuw-Beyerand, wDen Haag A. Hoogerland Krabbendijke, voor Boskoop A. Vergunst Veen, voor Scherpenzeel C. Wisse Kootwij kerbroek. voor Sint Annalaan en voor Kruiningen J. Koster Bar- neveld. Overleden: oud-aartsbisschop dr. A. Rinkel van de Oud-Katholieke Kerk, 90 jaar. Zwerven door ons bomenland, door Gait L. Berk. Geïllustreerd met ca. 350 foto's waarvan 32 in kleur. Uitgeverij Romen/Unie boek, Bussum. Prijs tot 1 mei 1979 19.50; daarna f 27.50. Handboek van de sociolinguïs tiek, door N. Dittmar. Uitgeverij Het Spectrum, Utrecht. Aula Pa perback 39,50. Gebonden 49.50. Sociale problemen 2, door L. Ra demaker. Het Spectrum, 15,—. Stress, door H. Seyle. Het Spec trum. 17.50. Plak je moeder tegen het plafond. Verbeeldingsspelletjes voor kin deren, door R. de Mille. Uitgeve rij De Toorts, Haarlem, 17- LEIDEN - Onder meer in verband met de inrichting van de Taffeh- zaal is het Rijksmuseum van Oudheden aan het Rapenburg tot en met 4 april gesloten voor het publiek. Vanaf 5 april zullen voor het publiek geopend zijn: De Taffeh-zaal met de Eygpti- sche tempel uit Taffeh, geschenk van Egypte aan Nederland, De complete afdeling Grieks en Romeins beeldhouwwerk, Een zaal met gebeeldhouwde al taren voor de godin Nehalennia. Deze zijn afkomstig uit een Ro meins heiligdom, dat op de bo dem van de Schelde bij Colijns- plaat is teruggevonden en, Mevrouw Besjes, secretaresse van de afdeling Leiden en omstreken van de dieren beschermingoverhandigt een presentje aan het scheidende bestuurslid L. Harms. In het midden de heer WA. van Krieken, ook hij 'nam gisteravond afscheid als bestuurslid van de dierenbescherming. bestaat om zich tot een polikli niek te wenden. Het bestuur zegde toe de mogelijk heid om in Leiden tot een derge lijk initiatief te komen te onder zoeken en haar licht eens op te steken in andere gemeenten, zo als Amsterdam, waar dergelijke klinieken al eerder van de grond zijn gekomen. Voorzitter Nieuwenhuize verdui delijkte tegenover de leden nog eens het standpunt van het be stuur ten aanzien van de subsi dieverlening aan de Dierenhulp- dienst. "Wij hebben over deze zaak een brief gestuurd aan B en W. De Dierenhulpdienst heeft deze brief enigszins uit haar ver band gerukt waardoor een en an der volkomen onjuist in de publi citeit is gekomen. Wij zijn niet te gen een subsidieverlening aan de Dierenhulpdienst maar wij wil len dat B en W er wel een voor waarde aan verbindt: De dienst vervoert namelijk alleen dieren van eigen donateurs en van cliën ten van bepaalde dierenartsen. Wij vinden het onjuist wanneer er subsidie wordt verstrekt uit ge meenschapsgelden, die mede moet worden opgebracht door mensen die tevergeefs bij de Die renhulpdienst aankloppen. Wij willen dat B en W de voorwaarde stelt dat de Dierenhulpdienst zijn houding op dit gebied wijzigt al vorens subsidie te krijgen", aldus de heer Nieuwenhuize. MEISJE (9) ERNSTIG GEWOND BIJ AANRIJDING LEIDEN - Een negenjarig meisje, D.S., is gistermiddag tijdens het oversteken van de kruising Wil lem de Zwijgerlaan/IJsselmeer- laan met haar fiets frontaal in botsing gekomen met een auto mobilist. Het meisje liep daarbij zwaar hersenletsel op. De Leidse politie (telefoon 149961) verzoekt eventuele getuigen van het on geluk, dat om tien over vier plaatsvond, zich te melden. Bleekemolen in Formule 3 HAARLEM (GPD) - Michael Bleekemolen zal het komende autosportseizoen deelnemen aan alle Formule 3-wedstrijden, die meetellen voor het Europees kampioenschap. De Haarlemse coureur kwam gisteren tot over eenstemming met het team van Roger Heavens, dat de wagens voor Bleekemolen zal prepare ren. Vorig jaar reed o.a. Jan Lammers voor het team van Hea- Bleekemolen maakt het komende weekeinde op de Nurburgring zijn rentree in de Formule 3. „Voorlopig rijd ik in een Ralt Toyota, maar mocht er binnen kort een betere wagen komen, dan ga ik daarin misschien ver der", aldus Bleekemolen, die noodgedwongen een stapje terug moest doen, toen vorige' week bekend werd dat de internatio nale automobielfederatie de Haarlemmer geen licentie wilde verstrekken voor Formule I- wedstrijden. „Het geld (1 miljoen gulden - red.) had ik bij elkaar, maar volgens de FIA heb ik in voorgaande seizoe nen te weinig goede resultaten behaald om in aanmerking te komen voor een A-licentie. An ders had ik dit jaar in de Grand Prix' uitgekomen in een Lo tus". Kraakbond bang voor repre sailes LEIDEN - Met behulp van de Leidse kraakbond hebben krakers in het afgelopen weekeinde opnieuw een wo ning gekraakt in de binnen stad. Volgens de Leidse kraakbond gaat het om een bovenhuis aan de Haarlemmerstraat dat evenals het aangrenzende achterhuis al langer dat zes jaar leeg staat. Pogingen van de gemeentelijke vorderings commissie om aan deze on rechtmatige leegstand een eind te maken zouden, vol gens de Leidse kraakbond, zonder succes zijn gebleven. Door deze kraakaktie hebben een alleenstaande vrouw en enkele werkende jongeren onderdak gekregen. De kra kers zeggen te verwachten dat zij ondersteuning zullen krijgen van de politie en an dere gemeentelijke instan ties, omdat zij vrezen dat de huiseigenaar een particuliere knokploeg in zal zetten om de krakers uit de woning te krij gen. Ook de bewoners van een pand aan de Vrouwensteeg, dat vo rige week gekraakt werd, vre zen dat de huiseigenaar onder het mom van bouwvakkers, een knokploeg zal laten pro beren het gekraakte huis bin nen te dringen. Een zaal met Egyptische kunst voorwerpen uit de Grieks-Ro- meinse-tijd. In de periode van 5 tot en met 8 april zal het museum kosteloos toe gankelijk zijn. Vanaf 5 april tot een nader te bepalen datum zal de fototentoonstelling "Taffeh ge zien worden gehouden. Deze expositie is samengesteld uit het werk van amateurfotografen die de bouw van de tempel en de herinrichting van de Egyptische zalen met de camera hebben ge volgd. Ter gelegenheid van de opening van de Taffeh-zaal zullen vanaf 5 april de volgende films in het mu seum te zien zijn: een film over Taffeh, de Egyptische verzamen- ling en het land Egypte, gemaakt in opdracht en het ministerie van CRM en films over Nubisch- Egyptische monumenten en kunstschatten, die ten gevolge van de bouw van de grote As- soeandam in de jaren zestig ge bouwd moest worden. Conferentie van Rotary LEIDEN - Op 30 en 31 maart zal in Leiden een districtsconferentie worden gehouden van de Rotary. De conferentie wordt vrijdagmid dag 30 maart geopend met een bijeenkomst in de Hooglandse Kerk. Als speciale gasten worden daar verwacht de president van de Rotary International Leslie Bunker, commissaris van de Ko ningin mr. M. Vrolijk en de Leid se burgemeester dr. A. J. Vis. Het middagprogramma vermeldt op vrijdag onder meer een muzi kaal intermezzo door hoboïst Han Kapaan en organist Joop Brons alsmede een voordracht van prof. dr. A.C. Zijderveld over het onderwerp "Heeft de verzor gingsstaat behoefte aan servi ceclubs? Zaterdag 31 maart wordt de confe rentie voortgezet in de Stadsge hoorzaal. Dr. P. Leupen houdt onder meer lezing over "Philips van Leyden" en er worden diver se excursies gemaakt. De confe rentie wordt 's avonds besloten met een feestavond waaraan on der meer wordt meegewerkt door de muziekgroep Flairck, Robert en Anja van Lint en het dansor- kest van de Koninklijke Militaire Kapel. SEOEL - Zuid-Korea heeft Noord- Korea er gisteren van beschul digd dat de Noordkoreaanse ta- feltennisbond probeert te voor komen dat Zuid-Korea met een eigen team deelneemt aan de we reldkampioenschappen tafel tennis, die volgende maand in het Noordkoreaanse Pyongyang worden gehouden. De Zuidkoreaanse beschuldiging kwam na het Noordkoreaanse voorstel de onderhandelingen in het dorpje Panmoenjom, op de grens van Noord- en Zuid-Korea, over de deelneming van een ge zamenlijk team (samengesteld uit Noord- en Zuidkoreaanse spelers) aan de wereldkampioen- Ludo Coeck met tegen Oostenrijk BRUSSEL - De Belgische bonds coach Guy Thijs heeft gisteren in Brussel de opstelling bekend gemaakt van het Belgische voet balelftal, dat morgen een kwalifi catiewedstrijd voor het toernooi om het Europese kampioenschap speelt tegen Oostenrijk. De belangrijkste schakel, die Thijs moét missen is de Anderlecht- middenvelder Ludo Coeck. Deze wordt gehinderd door een teenblessure en is op verzoek van Anderlecht uit de selectie geno men. Zijn plaats wordt ingeno men door Guy Dardenne van La Louvière. De opstelling ziet er als volgt uit: Pfaff (Beveren), Gerets (Standard Luik), Meeuws (Club Brugge), Broos (Anderlecht), Renquin (Standard Luik), Cools (Club Brugge), Van der Eycken (Club Brugge), Vercauteren (Ander lecht), Cluytens (Beveren), Van der Eist (Anderlecht) en Janssens (Beveren). De volgende spelers fungeren als wisselspelers: Custers (FC Ant werp), Baecke (Beveren), Ver- heyen (Lokeren), Geurts (FC Antwerp) en Dardenne (La Lou vière). schappen tafeltennis voort te zet ten. In een verklaring van de Zuidkore aanse tafeltennisbond wordt dit voorstel een "truc" genoemd, die de binnen- en buitenlandse opi nie moet misleiden. Noord-Korea heeft tot nu toe ge weigerd te erkennen dat Zuid- Korea het recht heeft met een ei gen team aan de titelstrijd deel te nemen. Dit was voor Zuid-Korea aanleiding op 12 maart uit de on derhandelingen weg te lopen. De Zuidkoreaanse tafeltennisbond is nog steeds bereid te praten over de formatie van een geza menlijk team mits Noord-Korea alsnog het Zuidkoreaans recht op deelneming met een eigen team erkent. Dat kan Noord-Korea doen door de leden van het Zuid koreaanse tafeltennisteam visa te verstrekken, die hen toegang ge ven tot Noord-Korea. aldus de verklaring van de Zuidkoreaanse tafeltennisbond. De wereldkampioenschappen ta feltennis beginnen 25 april. Bronstring in strijd NK dammen DEN HAAG (ANP) - De strijd om het Nederlands kampioenschap dammen zal dit jaar op twee plaatsen worden gehouden. Van 8 t/m 14 april vinden de wedstrij den in Zevenaar plaats, van 16 tl m 21 april worden de wedstrijden voortgezet in Soesterberg. Naast titelhouder Frank Drost (Franeker) spelen: Bart van Aal ten (Huissen), Johan Bastiaannet (Amsterdam), Johan de Boer (Amsterdam), Gerrit Boom (Al melo), John van de Borst (Hoensbroek), Evert Bronstring (Leiden), Rob Clerc (Amster dam), Jos Hooijberg (Amster dam), Hans Jansen (Leeuwar den), Jan de Ruiter (Deventer), Jos Stokkel (Hoogezand), Jannes van der Wal (Groningen) en Harm Wiersma (Leeuwarden). ADVERTENTIE Vanavond 20.00 uur ZILVEREN MOLEN TOERNOOI Boshuizerkade

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 13