heidemij LateYfalT projectleider 10 AUTOMATISERING PROGRAMMEUR(EUSE) INTERESSE? VERTEGENWOORDIGER DOCENT (E) inkoop-sekretaresse nederiandse adler fabrieken bv irrandstad uitzendbureau VLOERLEGGERS SPROEIWAGEN- MEDEWERKER éénkleur- offsetdrukkers en klein- offsetdrukkers rerso V Welkombij HEINEKEN Als ANWB wegenwacht bent u wel even méér dan een goeie automonteur alleen Het bestuur van Volksuniversiteit K O afdeling Katwijk roept sollicitanten op die in het seizoen '79 '80 als leiding willen geven aan een van onderstaande cursussen: -YOGA - JAPANS BLOEMSCHIKKEN: i^ana - HINDELOPER schilderwerk - BOERENSCHILDEREN - VLIEGERS MAKEN - BOETSEREN - ETSEN - SCHOONHEIDSVERZORGING - KLUSJES IN HUIS: timmeren - loodgieterswerk - schilderen Voor inlichtingen: sectie cursussen K O afdeling Katwijk. Tel. 01718-71973 14953. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: sectie cursussen K O afdeling Katwijk p/a Zuidstraat 27. 2225 GS Katwijk Z-H. Wij zijn een dochteronderneming van de in Frankfurt gevestigde Adterwerke A.G. en produceren schrijfma chines. Wegens vertrek naar het buitenland komt op onze afde ling inkoop binnenkort vakant de funktie van Naast de gebruikelijke sekretaresse-werkzaamheden t.b.v. de chef inkoop is deze medewerkster ook voor een belangrijk deel belast met het kontroleren van leverings afspraken, het verzorgen van orders en bijbehorende administratie en het onderhouden van kontakten met afnemers v.w.b. afleveringen en reklames. Deze funktie kan o.i. het best vervuld worden door een jonge vrouw met sekretaresse-opleiding en grondige kennis van de Duitse taal, die belangstelling en aanleg heeft voor administratief-organisatorische werkzaamhe den. Ervaring, liefst op een inkoopafdeling of handelskantoor, is noodzakelijk. Leeftijd 22 - 35 jaar. -aW» Belangstellenden kunnen schriftelijk solliciteren bij het Hoofd Personeelszaken van de Rooseveltstraat 70,2321 BM Leiden, Tel. 071 - 769232. Kantoormachines Heidemij Nederland BV, behorende tot de Hei- demij Groep, ie gespecialiseerd in advies, ontwerp en uitvoering van cultuurtechnische, weg- en wa terbouwkundige en bosbouwkundige projecten. Zij zoekt t.b.v. haar uitvoeringsorganisatie in Zuid-Holland een De werkzaamheden omvatten de uitvoering van werken op cultuurtechnisch gebied. Kenmerkend is de grote zelfstandigheid en de daaraan verbonden verantwoordelijkheid voor zo wel technische als financiële resultaten. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met een opleiding op middelbaar technisch niveau (bij voorkeur MBCS-cultuurtechniek) en enige jaren ervaring. Als u geïnteresseerd bent in een veelzijdige, af wisselende baan, met goede toekomstperspectie ven, kunt u schrijven naar Heidemij Nederland BV, Ceylonpoort 21 - 23, 2037 AA Haarlem, t.a.v. de heer P.H. de Wit. Telefonisch kunt u voor nadere inlichtingen te recht bij ing. W. Roest,tel.: 01720-91141 over dag of 01723 - 8320 's - avonds. 6821 HX Arnhem tel: 085-77 8911 direct industrie werk voor: produktie-medewerkers voor bedrijven in Leiden en omgeving. beton-medewerkers voor een bedrijf in Zoeterwoude. hoveniers voor een bedrijf in Voorschoten. chauffeurs klein/groot voor Leiden en omgeving. Heb je interesse vooreen van de bovengenoemde func ties, kom dan even bij ons langs of bel eens op. Leiden. Nieuwe Rijn 44, tel. 071-146546 Alphen, Vondelstr. 18. tel. 01720-93505 (14.00-17.00) Katwijk. Cleijn Duijnpark, tel. 01718-71215 (14.00-17.00) Latexfalt B.V. produceert en exporteert bitu mineuze emulsies voor vloeren, daken en wegen. Tevens worden in Nederland de bekende LateXfalt en LastOfalt bedrijfsvloeren door ei gen personeel aangebracht. Vanwege de grote vraag naar onze vloeren kunnen wij met spoed plaatsen Ook zij, die dit vak willen leren zijn bij onze welkom. Wij hebben ook een plaats vrij voor een voor het aanbrengen van kleef- en slijtlagen t.b.v. de wegenbouw. Wij bieden u: -een grote mate van zelfstandigheid m.b.t. de werkzaamheden - een uitstekend salaris 8% vakantietoe slag een 13e maand - zeer goede secundaire arbeidsvoorwaar den. Spreekt dit alles u aan en heeft u belangstel ling voor een van de funkties, dan verzoeken wij u kontakt met ons op te willen nemen. U kunt vragen naar de heer G. Steensma of de heer P. de la Rie. LATEXFALT B.V. Postbus 6, 2396 ZG Koudekerk aan den Rijn. Tel. 01714 - 2624. uitnodiging voor om te solliciteren naar de functie van éénkleur- of tweekleuren-offsetdruk- ker op de afdeling Klein-offsetpersen bij het NDB-Leiden. Deze functies die uitstekende kansen bieden om uit te groeien tot vier- kleurenoffsetvellen- of rotatiedruk ker. zijn vrijgekomen door interne ver schuivingen. Bent u ambitieus, wilt u zich verder bekwamen en dit in de nabije toe komst gehonoreerd zien met een goed salaris, neem dan snel contact op met onze afdeling Personeelsza ken. Oosterkerkstraat 35 - LEIDEN - Tel. 071-125041 Wij zoeken medewerkers met Middelbare schoolopleiding of die opgeleid willen worden tot Zij zullen gaan werken binnen de Automatiseringsgroep op onze vestiging in Zoeterwoude. Naast een aantrekkelijk salaris, dat reeds bij aanvang van de dagopleiding (zowel intern als extern) ingaat, bieden wij gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Wendt u zich dan schriftelijk of telefonisch tot de: Personeeldienst Concernstafdiensten van Heineken Brouwerijen B.V., 2e Weteringplantsoen 21,1017 ZD Amsterdam. Telefoon (020) 702120. Eén van onze relaties is A.B. DICK N.V. gevestigd in Gouda, een snel gegroeide Nederlandse dochter van een internationaal opererend concern. Deze onderneming is producent en leverancier van offset-, dupliceer- en microfilm apparatuur. In de kantoor-offset behoort A.B. Dick tot de koplopers. In het rayon 's-Gravenhage bestaat een plaatsingsmogelijkheid als voor offsetduplicators en randapparatuur. In deze job is een vertegenwoordiger van 25 jaar of ouder iemand, die - naar gelang zijn aard - hetzij verregaand zelfstandig en op eigen initiatief, dan wel meer in direkte samenwerking met het bestaande team kan funktioneren. De vertegenwoordiger is dikwijls meer adviseur dan verkoper. In de praktijk betekent dit: het analyseren van de probleemsituatie bij een relatie en het aan de hand van konkrete gegevens aantonen welke A.B. Dick apparatuur het meest eftektief zal zijn. In een markt welke minder gevoelig is voor konjunkturele invloeden werkt de vertegenwoordiger aan een realistisch jaarquotum. In beginsel onderhoudt hij kontakten met bestaande relaties en streeft naar uitbreiding van het relatiebestand. De vertegenwoordiger bezoekt banken, industrieën, kantoren, trans portbedrijven, maar bijvoorbeeld ook gemeentesekretarieën. Know-how en ervaring zijn vanuit de rayonorganisatie bij de hand, terwijl het hoofdkantoor in Gouda kan ondersteunen met gespecialiseerde technische adviezen en diensten. Basissalaris plus bonusregeling betekenen voor een- normaal goede vertegenwoordiger een jaarinkomen van 50.000,-. Belangstellenden worden uitgenodigd telefonisch kontakt op te nemen met of schriftelijk te reageren ter attentie van de heer Drs K.P.- Fuchs van onderstaand bureau, telefoon 030 - 790314 of buiten kantooruren tele foon 030 - 781725. Betrokkene zal de Direktie van A.B. Dick N.V. bij de selektie van kandidaten adviseren. PSYCHOLOGISCH ADVIESBUREAU DRS K.P. FUCHS B.V. 3722 JA Bilthoven, Paltzerweg 5, telefoon 030-790314 Bijzonder zelfstandig werk, dat opereren als wegenwacht. Op verzoek, bij oproep of uit eigen initiatief verleent u persoonlijke service aan weggebruikers. Als ze onderweg pech hebben of in ongevalssituaties. Dat vraagt om snel beoordelen, resoluut optreden, improvisatietalent en zeker niet in 't minst om verantwoordelijkheidsgevoel. Kunt U 't aan dit afwisselende solo-werk? Misschien. Er zijn een paar eisen waaraan u moet vol doen. Leeftijd 23-35 jaar. Bezit van het diploma monteur motorvoertuigen, 5 jaar garagepraktijk plus rijbewijs B-E. Voorts moet u wonen in het gebied waar u komt te werken (of daar naar willen verhuizen). En in dat gebied, zowel op de grote weg als ook in de bebouwde kom - waartoe het werkterrein van de wegenwacht zich steeds meer uitbreidt - uw activiteiten willen uitoefenen. Wegenwacht wordt u niet van de ene op de andere dag. U start met een opleiding van 9 weken (o.a. EHBO en techniek): onderdeel van de training van een half jaar waarin u binnen het district van uw aanstelling wordt begeleid. Met elk jaar een bijscholingscursus van 3 dagen, over o.a. nieuwe ontwikkelingen, nieuwe auto's enz. Als het ANWB-salaris u wel trekt... Vanzelf: u gaat wel wat méér verdienen dan een garagemonteur. Het aanvangssalaris bedraagt f 2283,33 per maand met een doorgroeimogelijkheid naar f 3185,97 per maand. Hierin is begrepen 12'/2% toeslag voor 2-ploegendienst. De vakantietoeslag bedraagt 8%. Wisselende werktijden met diensten van 8 werkuren tussen 6 uur 's ochtends en 1 uur 's nachts. Bij toerbeurt ook in het weekend. Is uw interesse gewekt? Is uw interesse gewekt voor deze uitdagende functie? Stuur dan onderstaande bon op aan onze afdeling Personeelszaken/HV, Antwoordnummer 10. 2500 XM Den Haag. (Een postzegel plakken is niet nodig!) Bellen kan ook: telefoonnummer 070-264426, toestel 2171. Bon voor verdere informatie en sollicitatieformulier Naam Le Adres Woonplaats Telefoon Bereid te verhuizen? ja/nee Ervaring jaar Diploma's

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 26