AesB sekretaresse Academisch Ziekenhuis Leiden direkteur (mnl./vrl.) ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER HTS-er WTB als technisch vertegenwoordiger Rudolf SteinerSchool boekhouder V Welkombij HEINEKEN stichting voor maatschappelijke dienstveriening DUINSTREEK dfc secretaresse AM International f a VAN DEN BERGH-STICHTING LUMMUS Eén van onze kliënlen, een zeer belangrijke en ruim 50 jaar gevestigde Nederlandse doch teronderneming van een groot internationaal koncern. vervaardigt een kompleet program ma van pompen en pompinstallaties, vloeistofringkompressoren en warmtewisselaars. In het totale koncern werken ruim 3.000 medewerkers, waarvan ca. 150 in Nederland Wij zoeken voor haar kontakt met een topmerk industriële pompen voor een nader te bepalen rayon in het westelijke deel van de Randstad. Kennis van de branche vormt een duidelijke pré, maar ook de doorzetter zonder ge noemde kennis ontvangt een gedegen op leiding. echter kommerciële ervaring is een absolute must. U van uw kant kunt rekenen op een steun van het thuisfront van onze kliënt. De meest gewenste leeftijd ligt zo tussen de 25 en 35 jaar. De stelregel van onze kliënt is dat een dergelijke man goed moet funktioneren en niet onder een druk van omzetprovisie moet werken en er zal dan ook een sala riëring in het vooruitzicht worden gesteld die uitstekend genoemd mag worden. Hier bij komt nog dat promotiemogelijkheden aanwezig zijn Sollicitaties met beknopte schets van de loopbaan kunnen, onder vermelding van nr, 9286 in de linkerbovenhoek van de envelop, gericht worden aan het ALGEMEEN PSYCHOTECHNISCH ADVIESBUREAU VOOR PERSONEELSKEUZE ^a8n5CE0WPDenaHaCag,enbUrCh 77b' Afdeling Neonatologie Deze afdeling voor pasgeborenen, welke binnen de Vrouwenkliniek gelegen is, be staat uit één unit voor couveuseverpleging en één voor wiegverpleging. Binnenkort is hier plaatsingsmogelijkheid voor een doktersassistente vac. nr. 644.D.72.1 l.LD. De taak bestaat uit: - het zelfstandig verrichten van laborato riumonderzoek bij prematuren; - het bijwonen van de dagelijkse visite; - het verzorgen van de hieruit voort vloeiende voorschriften en administratie in nauwe samenwerking met de verpleging. Sollicitanten moeten bereid zijn weekend diensten te verrichten. Verlangd: diploma doktersassistente. Salaris max. 2072 bruto per maand. Poli Endocrinologie doktersassistente part-time 's middags vac. nr. 331.D.72.1 l.LD. Taak: het verrichten van routinematige handelingen betreffende onderzoek bij pa tiënten (o.a. E.C.G.'s). Verlangd: diploma doktersassistente. Salaris max. ƒ2072 bruto per maand voor hele dagen. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De sala riëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vaéaturenummer vermelden. Open huis 22 Maant 20.1 5 tot 22.15 in de kleuterschool Burgemeester de Koolplantsoen 19, Voorschoten. Telefoon 071-761876 en in de lagere school Cesar Franckstraat 9 Leiden zuidwest Telefoon 071-762225 CésarFranckstraatg Leiden zw In opdracht van Schoonderbeek Elektro BV te Hillegom zoeken wij op korte termijn belangstellen den voor de (nieuw gevormde) functie van Schoonderbeek Elektro BV is een bedrijf met een afdeling electrotechniek, detailhandel en electronica. De personeelsbezetting bedraagt momenteel 54 medewerkers. De boekhouder draagt zorg voor de salaris- en de debiteuren- en crediteurenadministratie. Hij ver zorgt de facturering en houdt het grootboek bij. Daarnaast zal hij zich gaan bezig houden met auto matisering en administratieve organisatie. Voor deze functie denken we aan iemand met: MBA of een opleiding op gelijkwaardig niveau, enkele jaren ervaring in soortgelijke functie, leeftijd tot 30 jaar. Belangstellenden worden verzocht zich schriftelijk of telefonisch te richten tot Drs. M. Reiche op het adres te Sassenheim. Op uw verzoek sturen wij graag een sollicitatie formulier. Een strikt vertrouwelijke behandeling van elke sollicitatie wordt gegarandeerd. raadgevend bureau zuidema bv adviseurs voor organisatie en leiding aangesloten bij de raad van organisatie adviesbureaus hoofdstraat 345 2171 BH sassenheim telefoon (02522) 1 02 47* telex 41752 rijnbandijk 155 4041 AV kesteren telefoon (08886) 17 74* telex 48364 De afdeling Physieke Distributie, gehuisvest in het kantoor van de vestiging Zoeterwoude, houdt zich bezig met zaken betreffende de opslag en het transport van onze prodükten. Voor het Hoofd van deze afdeling zoeken wij een ervaren sekretaresse. Naast het in steno opnemen en uitwerken van brieven, verslagen, rapporten etc., krijgt zij tot taak het maken van afspraken, het bijhouden van de agenda, het verzorgen van de binnenkomende en uitgaande post en de archivering. Voor deze funktie zoeken wij kandidaten die belangstelling hebben voor het werken binnen een dynamische afdeling en beschikken over een opleiding op VWO-niveau, aangevuld met een sekretaresse- opleiding. Goede kennis van de Engelse en Franse taal is een vereiste. Hebt u belangstelling voor deze funktie, schrijf dan naar Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude, t.a.v. mejuffrouw P. Christiaanse, Personeelszaken kantoor. De Interkerkelijke Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening "Duinstreek" is een instelling, die door middel van Gezinsverzorging, Bejaardenverzorging en Algemeen Maatschappelijk Werk hulp tracht te verlenen in de regio. De regio wordt gevormd door de plaatsen Katwijk, Rijnsburg, Valkenburg, Noordwijk, Noordwijker- hout. Voorhout en Den Zilk. Vanuit buro's die in deze plaatsen zijn gevestigd, wordt het werk gedaan door een team van totaal 15 leidsters en 8 maatschappelijk werkers, terwijl ca. 380 helpsters en verzorgsters dagelijks in ca. 500 gezinnen werken. Administratieve ondersteuning gebeurt door een 5-tal medewerkers. De Staf wordt gevormd door de direkteur, een hoofdleider en een staffunktionaris van de afdeling Gezins- en Bejaardenverzorging, één van de drie koördinatoren van de afdeling Algemeen Maatschap pelijk Werk en de administrateur. Voor deze Stichting worden kandidaten gevraagd voor de funktie van Van kandidaten verwachten wij, dat zij: over voldoende ervaring beschikken om de instelling te kunnen leiden; een demokratische grondhouding hebben; organisatorisch en ekonomisch bekwaam zijn; de vaardigheid hebben zich mondeling en schriftelijk duidelijk uit te drukken; een adekwate opleiding hebben genoten; bij voorkeur bekend zijn met Maatschappelijke Dienstverlening; in staat zijn externe kontakten vanuit de Stichting te leggen en te onderhouden. Wij bieden: een rechtspositieregeling volgens COAM, voor zover subsidiabel; salaris, afhankelijk van goedkeuring door CRM, tot maximaal f 4.229,56 bruto per 4 weken (1-8 '78); autokostenvergoeding. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de procedure. Gezien het interkerkelijke karakter van de Stichting is een bewuste, christelijke levenshouding een vereiste. Wij verzoeken u uw schriftelijke sollicitaties, binnen 3 weken na het verschijnen van dit blad, te rich ten aan het bestuur van de Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening "Duinstreek", Callaoweg 1, 2223 AS Katwijk (Z-H Het bespaart U veel geld!! Nertsdelen bontmantels van 1298.-. weg ermee 798,-. De laatste BONTMANTELS bonthoeden gaan weg voor zeer lage pak-mee-prijzen'! Het Bontpaleis, Hoogstraat 153. Rotterdam-C. Donder dags tot 21 uur geopend. AM International B V. is een dynamische organisatie op het gebied van kantoormachines, computerrandapparatuur en fotozetsystemen. Op onze afdeling marketing hebben wij plaatsingsmogeli|kheid voor. een voor de supportmanager van de afdeling fotozetsystemen Aangezien onze supportmanager vrij am bulant is.-betreft het hier een functie waarbij aan de secretaresse veel initiatieven worden gelaten. Onze gedachten gaan uit naar iemand. die - tussen de 20 en 30 jaar is, - een middelbare opleiding heeft genoten, bij voorkeur aangevuld met een erkende secre taresse-opleiding, - over een goede kennis van de Engelse taal beschikt. Naast deze interessante functie binnen een jong managementteam is het vanzelfsprekend dat u bij ons prima arbeidsvoorwaarden zult aantreffen. U kunt uw sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken van Polakweg 7. Postbus 130. 2288 GG Rijswijk. Tel. 070-906650, toestel 241. CC Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 - 2201 AC NOORDWIJK (ZH) Telefoon (01719) 19320 Voor onze afd. Inkoop vragen wij, in verband met het vertrek van onze huidige medewerkster per 1 mei 1979 een De afd. Inkoop wordt nu gevormd door drie medewerksters die samen zorgen dat allerlei goederen en diensten die de inrichting nodig heeft, worden besteld. Op de afdeling gaat dit gepaard met veel correspondentie, telefoontjes, overleg en administratie. Wij denken aan iemand: - van ongeveer 20 jaar - met minimaal Mavo/Havo-diploma (handelspakket) - die bij voorkeur een praktijkdiploma Boekhouden in zijn/haar bezit heeft of bereid is hiervoor te studeren - die over typevaardigheid beschikt - met bij voorkeur enige jaren ervaring. U verdient afhankelijk van leeftijd en ervaring, minimaal 1.064,85 tot maximaal 2.305,02 bruto per maand. Voor verdere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer B. Faber, administrateur, toestel 259. Sollicitatie, alleen schriftelijk binnen één week na verschijnen van dit blad, te richten aan het hoofd Personeelszaken. Wij zoeken voor onze afdeling instrumentatie een ervaren konstrukteur instrumentatie. De funktie die wij u kunnen aanbieden, omvat ondermeer het ontwerpen en uitwerken van instrument hook-ups. routing-layouts, panel- layouts en regelschema's en wel voor installaties van elektronische en pneumatische instrumentatie voor de bouw van raffinaderijen, chemische en petrochemische fabrieken. Om dit te kunnen doen is ruime ervaring op dit gebied noodzakelijk. Als achtergrond denken LUMMUS NEDERLAND B V Kalvermarkt 9. 2511 CB. Den Haag Telefoon 070-624921 wij aan een diploma werktuigbouwkunde bij voorkeur aangevuld met een applikatiekursus meet- en regeltechniek. Nadere informatie kunt u inwinnen als u 070-624921 draait en naar toestel 147 vraagt. Schriftelijk solliciteren kan ook. Schrijft u dan een brief naar de Afdeling Personeelszaken van Lummus Nederland B.V. Kalvermarkt 9, 2511 CB Den Haag. Lummus Nederland BV is een in Nederland gèvestigd zelfstandig opererend ingenieursbureau binnen een organisatie waarvan het hoofdkantoor in de U S A zetelt in de bi|na 25 iaar van ons beslaan groeide het personeelsbestand tot meer dan 800 medewerkers Werkterrein petroleum, petrochemische en chemische industrie Lummus Nederland B V maakt deel uil van C-E Lummus. behorende lot de Combustir Engineering groep, mei vestigingen over de gehele wereld

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 20