nrirrip>ranHrtn&ri HMOflCDtH nPflCnONROERE L WEILAND iff®5 romeyn bv u zit er mee! onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed U ïlllULJlL i UUwLUt NRC (Uillil makelaardij JJJjUfPJg IVLRTNKItS I I jan bentveld interieurverzorging bv VOORJAAR, NIEUW LEVEN IN DE NATUUR pq^thuySbv koop en verkoop huur en verhuur hypotheken verzekeringen Michel Verheij b.v. onroerendgoed NOORDWIJK AAN ZEE TE KOOP Op en gedeeltelijk in het duin verzonken een SCHAKEL VILLA. Ind.: ruime hal met schrootjesplafond en toilet. Oudersl.k. met vaste wastafel, grote L-vormige woonka mer met schuin schrootjesplafond, open haard, schuifpui naar groot zonneterras op het zuiden. Open luxe eiken keuken met inbouwapparatuur. Benedenverd.: 2 slaapkamers, hobbykamer annex lo geerkamer, luxe badkamer met ligbad, douche en toilet. Grote inpandige garage. Door het gehele pand is hardhout verwerkt en het is voorzien van dubbele beglazing. Vraagprijs van dit uniek gelegen pand 475.000.- k.k. leder serieus bod wordt door verkoper in ovenweging genomen. Inruil van eigen woning behoort tot de mogelijkheden. mn assurantie kombinatie holland 's-Gravendamseweg 2 Noordwijkerhout Telefoon (02523) 4341 Bedrijfsruimte met bovenwoning te koop aan de Middelweg te Leiden. Bedrijfsruimte te gebruiken ot te verhuren als opslagruimte/ autostalling; bovenwoning best. uit woonka mer, slaapkamer, keuken, toilet, zolder waarin 2 kamers. Prijs f 115.000.- k.k. Makelaardij Hillenaar Uhlenbeckkade 18, Leiden. Tel. 071-133854. Te koop van particuler, vrij te aanvaarden. Groot ruim 4 ha. Prijs 10,- per m2. Gelegen in de Groenedijksepolder Hazers- woude. Br. o. nr. 42207 aan het bur. v. d. blad. C9C9CaC9CSCSCS(9aC£C£C3CSC9CSC9C£aBCXaaBC9C£CSCX(3C£C£ a Leiden, Paul Krugerstraat 33/33a Ruime woning nabij het centrum van Leiden, waarvan de parterre verhuurd is. Indeling: entree, woonkamer, toilet, keuken, douche met zitbad, achterplaatsje. 1 e etage: zitkamer, eetkamer annex keuken, douche, toilet, zonnig balkon. 2e etage: twee slaapkamers, berging. Vraagprijs 114.000,- k.k. Leiden, Haagplein 28 Goed onderhouden luxe flat op de tweede etage met vrij uitzicht. Lift, berging en c.v. gas. Indeling: hal met betimmerd plafond, woonkamer, open keuken, zonnebalkon, slaapkamer, badkamer, toilet en afzuigunit. Servicekosten 120,- per maand. incl. c.v. Eigen parkeerplaats en zonnetterras aan het water aanwe zig- Vraagprijs 120.000,- k.k. Lelden, Lage Rijndijk 12 Gedeeltelijk verhuurde tussenwoning aan het water. Indeling: Begane grond, entree, kelderkast, toilet, keuken, 2 kleine slaapkamers, woonkamer er. suite. Achterplaats aan het water. 1 e etage: aparte opgang, gang, woonkamer en suite, kleine slaapkamer, balkon, keuken, toilet. 2e etage: 2 slaapkamers en bergruimte. Vraagprijs 139.000,- k.k. Leiden, Levendaal 187 Goed onderhouden vooroorlogse tussenwoning. Indeling: gang. gezellige ruime woonkamer ca. 35 m2. open haard. c.v. gas. keuken, plaats, toilet. 1e etage: 2 slaapkamers, 2e toilet, douche 2e etage: 2 ruime slaaplkamers, berging. Gas-elektra en waterleidingen zijn vernieuwd. Incl. diverse vloerbedekking en stoffering. Vraagprijs 175.000,- k.k. Leiden, De Sitterlaan 66a Hoekbovenwoning met vrij uitzicht gelegen in de Professorenwijk van Leiden. Indeling: vrije opgang met berging voor fietsen, en tree, ruime woonkamer met erker (glas in lood ramen), keuken, toilet, balkon en open haard. 1e etage: 3 slaapkamers allen met vaste wastafel en dakkapel, hobbykamer, douche met aansl. w/a en 2e toilet. 2e etage: zeer grote zolderetage. De woonkamer is voorzien van een balkenplafond en het geheel wordt verwarmd door c.v. gas en ther mostaatkranen. Vraagprijs 168.000,- k.k. Lelden, Zaanstraat 65 In een rustige omgeving kunnen wij u aanbieden een herenhuis voorzien van c.v. gas met voor- en achter tuin en stenen schuur. Indeling: entree, toilet, kelderkast, woonkamer, mo derne keuken met diverse apparatuur. 1e etage: 3 slaapkamers waarvan 1 met vaste was tafel, douche-kamer met vaste wastafel. 2e etage: 2 slaapkamers met dakkapel en één met vaste wastafel. Inclusief diverse stoffering en extra's. Vraagprijs 235.000,- k.k. Leiden, Vrouwensteeg 5 Een ruim woon-winkelpand in het koopkrachtige cen trum van Leiden. Indeling: winkelruimemet diverse vries- en koelkas ten, toilet, bergruimte, extra kookgelegenheid, bin nenplaatsje. 1e etage: overloop, keuken, douche, toilet, zitkamer, woonkamer. 2e etage: overloop, berging, 3 slaapkamers. Vraagprijs 245.000,- k.k. Leiden, Hansenstraat 33a Een vooroorlogse tussenwoning. Indeling: parterre, gang, voorkamer, achterkamer met mogelijkheid open haard; kelderkast, toilet, keu ken; plaats, houten schuur. Ie etage: 2 kamers. Vraagprijs 97.000.- k.k. Leiden, Lange Mare Ruim studentenpand in het centrum van Leiden. Indeling: begane grond: entree, hal, twee ruime ka mers waarvan één met vaste wastafel. Ie etage: twee kamers, toilet, keuken, douche en berging. 2e etage: twee kamers, toilet, keuken. Verwarming d.m.v. gaskachels. Vraagprijs: N.O.T.K. Leiden, Fuchsiadal 12 Modern herenhuis met blijvend uitzicht (vrij) over Ka- gerplassen. Indeling: entree, toilet met fontein, woonkamer met parket, open keuken. 1 e etage: overloop, 4 ruime slaapkamers waarvan 1 met vaste wastafel, badkamer met ligbad en tweede toilet. 2e etage: berging, aansluiting w/a. 5e grote slaapka mer met dakkapel en vaste wastafel. Zonnige achtertuin en stenen schuur. Vraagprijs 249.000,- k.k. Lelden, Westlanderwerf 1 Uitstekend onderhouden hoek-herenhuis met c.v. en zonnige achtertuin (z), schuur en stenen berging. Indeling: betimmerde entree met glazen deur, toilet met wastafel, royale living met aan de zijkant vrij uit zicht, moderne open keuken met aansl. w/a en afzui gunit. 1e etage: 2/3 royale slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, aansl. w/a. 2e etage: ruime kamer met warm en koudwatervoor- ziening, ramen over de gehele breedte van het huis. berging. Vraagprijs 259.000,- k.k. Leiderdorp, Resedastraat 25 Modern herenhuis met voor- en achtertuin (zw) en stenen schuur. Indeling: entree, toilet, woonkamer met open haard, kelderkast, keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, douche, 2e toilet, balkon. 2e etage: 4e slaapkamer met achter dakkapel en voor lichtkoepel, incl. diverse stoffering en vloerbedekking. Prijs 207.000,- k.k. Leiderdorp, Anna van Saksenstraat 16 Goed onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin (z) ca. 15m diep met stenen schuur. Indeling: entree, toilet, kelderkast, keuken, woonka mer met open haard, schoonmetselwerk en granol- wanden, hardhouten ramen door het hele huis. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer. 2e etage: grote zolderkamer met dakkapel. Veel bergruimte, incl. stoffering en vloerbedekking. Het geheel is voorzien van c.v. gas. Vraagprijs 228.000,- k.k. Leiderdorp, Mauritssingel 33 Modern herenhuis gelegen aan platsoen met voor- en achtertuin (z) stenen schuur en voorzien van c.v. gas. Indeling: entree, toilet, gezellige woonkamer, mo derne keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, douche-kamer met 2e toi let. 2e etage: ruime 4e slaapkamer met dakkapel. Het geheel verkeert in uitstekende staat van onder houd. Koopsom 236.000,- k.k. Oegstgeest, Aert van Neslaan 62 Op goede stand gelegen, ca. 100 m. van winkelcen trum "Lange Voort", modern herenhuis met voor- en achtertuin (z). Carport en berging, voorzien van c.v. gas. Indeling: parterre, hal, toilet, ruime complete woon- eetkeuken met plav. vloer en ingeb. kookplaat, koel kast. afzuigkap, vaatwasmachine, oven met grill. 1e etage: grote living. 46 m2, met open haard van schoonmetselwerk. 2e etage: 3 slaapkamers, ruime badkamer met ligbad en 2e toilet, aparte douche. 3e etage: berging en 4e slaapkamer. Algemeen: Deze woning is voorzien van thermopa- ne-beglazing boven, en spouwmuur-isolatie Vraagprijs 348.000,- k.k. Schevenlngen, Seinpostduin 481 Een kamer appartement in Scheveningen (derde bouwlaag). Luxe keuken en luxe badkamer. De flat bevindt zich op loopafstand van het strand. Vraagprijs 139.000,- k.k. Noordwijk aan Zee, Koningin Wilhelminaboule- vard Plan "De Heemborgh" type A2, A3, A4. Pal aan de kust kunnen wij u enkele luxe tweekame rappartementen aanbieden, elk met uitzicht over zee en ondergrondse parkeerplaats. Indeling: entree, hal. toilet, woonkamer, luxe open eikenhouten keuken; ruime slaapkamer, badkamer met douche, ligbad en vaste wastafel. Groot balkon. Oplevering: juli 1979. Vraagprijzen vanaf 285.000,- v.o.n. Hazerswoude-dorp, Breitnerlaan 13 Ontdek de rust in Hazerswoude. even buiten de rand steden tussen Alphen en Leiden. Zeer aantrekkelijk gelegen, uitstekend onderhouden geschakelde Seml-bungalow met carport en berging. Ind. beg. grond: hal met toilet, rond trappenhuis van schoon metselwerk, L-vormige living van 47 m2. open haard, schuifpui naar brede zonnige achtertuin (Z), c.v. gas, thermopane beglazing. Aparte, dichte nieu we, complete eikenhouten keuken van 12 m2. 1e verd.: 5 slaapkamers, waarvan 3 met vaste was tafel, groot zonnebalkon. badkamer met ligbad. 2e verd.: bergino. Prijs 398.000,- k.k. Inlichtingen: steenstraat 43lleidenltelefoon 071-140845* b.g.g. 01728-8647 ROYALE VRIJSTAANDE BUNGALOvf! a/d Duyvendakstraat 28 te Leiden waarvan de kwaliteit, de isolatie, de keuken, sanitair en H Indeling volledig beantwoordt aan de moderne eisen; o.m. V 5 slaapkamers, 2 badkamers, ca. 550 m' eigen grond, H garage. Oplevering: april 1979 Vraagprijs 1650.000.- K.K. Informatie: BOTH PARTNERS LEIDERDORP B.V. 2 Weversbaan 25, Leiderdorp. Tel. 071-410845 n (dhr.Hinderdael). |)UlnT Deventwen Amsterdam. UW PARTNER IN ONROEREND GOED Voorschoten. Antonie van Dijcklaan 12. Rustig geleden herenhuis met voor- en achtertuin en CV-gas. Ind.: woonkamer met parket en open haard, moderne keu ken, hal, toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer. 2e eta ge: zolderkamer met dakkapel, zolderberging, eventueel losse garagebox te koop. f. 239.000,- K.K. Leiden. Brahmslaan 323. Goed onderhouden tussenherenhuis met blijvend vrij uit zicht, CV-gas, zonnige achtertuin. Indeling: doorzonka mer, keuken, toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met bad en apart 2e toilet. 2e etage: 2 slaapkamers met dubbele dakkapel. f. 278.000,- K.K. Voorschoten. Dillenburglaan 8. Half vrijstaand herenhuis op ruim 500 m2 grond, fraai ge legen in uniek laantje. Indeling: entree, L-vormige living met open haard, keuken, royale bijkeuken en garage. 1e etage: 2 slaapkamers met een mogelijkheid voor een derde slaapkamer, badkamer met ligbad. 2e toilet, dubbele was tafel en boiler. 2e etage: 1 zolderkamer met zolderberging. Oplevering in overleg. f. 595.000,- K.K. Leiden. Kanaalweg. Gunstig gelegen fraaie bungalow op 525 m2 met CV-gas. Ind.: hal, toilet, L-vormige woonkamer, gedeeltelijk open keuken, 3 slaapkamers, badkamer. Geheel voorzien van parket en houten plafonds. Sousterrain met grote hobbyruimte en garage. Eventueel geschikt te maken voor praktijkruimte. f. 575.000,- K.K. Leiden. Lammenschansweg 58. Gunstig gelegen, goed onderhouden parterre, CV-gas, 3 zijden tuin, houten schuur en achterom. Indeling: entree, gezellige woonkamer met parket, badkamer met ligbad, toilet, 2 slaapkamers, logeerkamer op 1e etage. f. 190.000,- K.K. Voorschoten. Van Oldebarneveldtplantsoen 13. Modern perfect onderhouden herenhuis met CV-gas. Voor- en achtertuin en berging. Indeling: U-vormige woonkamer met plavuizen en open haard en ppen keuken (luxe eiken), trapkast, toilet, hal, 4 slaapkamers, 2e badkamer met ligbad. f. 280.000,- K.K. VOORSCHOTEN Veurseweg 143 Tel. 01717-7940 NOORDWIJK-BINNEN Aan de Beeklaan op de 2e etage van een zeer gunstig gelegen appartementengebouw een 4-kamerflat met voor- en achterbalkon, alsmede een berging en garage Indeling van deze op het zuiden gelegen woning met ruim uitzicht over de omgeving is: ruime hal, douchecel, toilet, C.V.-afd L-vormige woonkamer met open haard, keu ken en 3 slaapkamers. Dit geheel gestoffeerde huis wordt opgeleverd ongeveer 1 maart voor 225.000.- k.k. (Noordwijkers/economisch gebondenen). Beeklaan 46. Een in zeer goede staat van onderhoud verkerende flatwoning met garage en berging, staande op een goed punt met riant vrij uitzicht. Indeling: hal, toilet, ruime woonkamer met open haard en balkon op het zui den. 2 slaapkamers, douchekamer, garage en berging. Vraagprijs 275 000.-k.k Huurprijs 1250,-per maand, excl. licht, gas en water. Katenblankweg. 2 luxe appartementen. Indeling: entree, toilet, woonkamer met open keuken, twee slaapkamers, badkamer met bad. berging, parkeerplaats achter ap partement. Vraagprijs n.o.t.k. Res. Rembrandt. In het gebouw Res. Rembrandt bieden wij te koop aan een 2-kamerappartement gelegen aan de rustige Kon. Astridboulevard te Noordwijk.. De indeling van deze goed gebouwde appartementen is: entree, slaapkamer, keuken, badkamer met bad. woonkamer met balkon. Tevens is in het gebouw aanwezig een grote recreatiezaal en een groot verwarmd zwembad. Prijs n.o.t.k. Plan Heemborgh (gebouw Adelaert). In het gebouw Adelaert bieden wij te koop aan twee naast elkaar liggen de 2-kamerappartementen met schitterend uitzicht op zee. Beide appartementen, die aan de boulevard gelegen zijn, worden ongeveer medio juni opgeleverd. Tevens is bij het appartementsrecht inbegrepen recht tot toegang tot het zwembad. Deze appartementen kunnen wij u aan bieden voor 265.000,- v.o.n. NOORDWIJK AAN ZEE Aan de Rudolph Tappenbeckweg bieden wij te koop aan. een drie-kamerappartement op de bovenste verdieping, met garage-box De indeling van dit op het zuiden gele gen appartement is: entree, woonkamer met open keu ken, twee slaapkamers, badkamer met ligbad De vraagprijs van dit goed gebouwde en centraal ver warmde appartement bedraagt 295.000,- v.o.n. Residence Astrid 19. Uitstekend onderhouden flatwo ning op de 3e woonlaag, bestaande uit: hal, woonkamer van 45 m2 met balkons aan de zeezijde en op het zuiden, alsmede een open keuken, twee slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet, douchekamer met toilet. Deze hoekflat wordt gestoffeerd verkocht met 2 garages voor 475.000,- k.k. Servicekosten 180,- per maand. Aan de Kon. Wilhelminabculevard bieden wij te koop aan een luxueus zéér ruim 3-kamer-appartement op de 2e etage met fraai uitzicht op zee. 2 loggia's en garage, gloednieuw, circa 40.000,- onder huidige nieuwbouw- prijs 398.000,- v.o.n. Makelaarskantoor DEN HAAN PhJ De Grent 2 10 NOORDWIJK AAN ZEE IhnbmJ Tel. 01719-19206 TAXATIES? Wij voeren uw opdracht binnen 24 uur uit. U ontvangt een uigebreid rapport met nuttige aanvullende informatie. TE HUUR Bedrijfsruimte annex magazijnruimte aan de Blokmakerstraat. Grondopp.: 750 m2. Aanvaarding en huurprijs in overleg. DRINGEND GEVRAAGD WINKELRUIMTE Centrum van Katwijk. a) 500 a 1000 vierkante m. b) 75 100 vierkante m. c) 25 a 50 vierkante m. TE HUUR c.q. TE KOOP Als u beschikt over de bovengenoemde- of andere bedrijfsruimte, neem dan bij verhuur- of verkoopplannen altijd eersl even kontakt met ons op. Onze kliënten zitten erop te wachten. BEDRIJFSHUISVESTING Lange Vaart, Rijnsburg Woon/winkelhuls met grote schuur van 60 m2 en kleine schuur met koel cel. Grondopp.: 654 m2. Prijsidee: - 275.000,- k.k. Mak. o.g. van der Plas B.V. BEDRIJFSHUISVESTING Princestraat 31, Katwijk aan Zee. Tel. 01710-73641 Telex 39024 MAKPL goed wonen zaak leiden nieuwe ri|n 24 telefoon 071 -134671' dealer van: besouw tapijt ploeg stoffen gelderland interlubke upiska parket Wij hebben diverse aantrekkelijke landhuizen en woonboer derijen. Tevens verkopen wij perceeltjes weiland om uw eigen vee te kunnen houden. Hoofdstraat 70 Valkenburg ZH Tel. (017181-72333/72257 Met de "HUIS-PROBLEMEN"!! Wij Niet. Dat klinkt misschien wel heel simpel, maar toch is het zo. Als specialisten op het gebied van on roerende goederen, en daar behoort ook Uw huis toe, zijn wij in staat om U op de juiste wijze te adviseren bij: DISCREET EN VAKBEKWAAM. MAAK EEN AFSPRAAK BEL ONS EVEN Onroerend goed bemiddeling j OUDE VARKENMARKT 26 LEIDEN. TELEFOON: 071-133222' B.G.G.071-890827

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 28