Ford Fiesta. De suksesauto van Europa. PEUGEOT305 SR MET GRAND CONFORT PAKKET Maak nu een proefrit in deze recordbreker: de Ford Fiesta. Nooit eerder werden zoveel auto's verkocht van een nieuw model. Een record in het eerste jaar. Opnieuw een record in het tweede jaar. En nu al bouwde Ford de 1.000.000ste Fiesta. FORD FIESTA er Een ongekend sukses! Toen de Fiesta in september 1976 werd geïntroduceerd ging het om meer dan alleen een nieuwe naam: de Fiesta was werkelijk een volkomen nieuwe wagen. Speciaal door Ford ontworpen en gebouwd voor mensen die een moderne, kleine auto wensen. Al in het eerste jaar werden er méér van verkocht dan ooit bij een nieuw model was voorgekomen. Een record in de Europese auto geschiedenis! Toen ook in de eerste twee jaren de verkoopcijfers van alle voorgaande nieuwe auto's werden overtroffen,vestigde Ford met de Fiesta opnieuw een spektakulair record. De redenen van dit overweldigend sukses liggen voor de hand. De Ford Fiesta biedt een unieke kombinatie van zuinigheid,veiligheid, betrouwbaarheid en een mooi uiterlijk. De Fiesta heeft zoveel harten veroverd van Europese automobilisten, dat Ford al 29 maanden na de introduktie de 1.000.000ste Fiesta heeft gebouwd. Wanneer u denkt aan de aanschaf vanen nieuwe, kleine auto, kijkt u dan naar de Ford Fiesta. Of beter: maak een proefrit. Ontdek waarom de Fiesta ook voor uzelf en sukses zal zijn. De Ford Dealer heeft Fiesta klaarstaan voor demonstratie. Stap vandaag nog achter het stuur van die geweldige recordbreker: de Ford Fiesto. De veilige, betrouwbare Ford Fiesta. Vier types. Adviesprijs vanaf f ll.l/£>f~ Nu een beperkt aantal Fiesta's in feest-uitvoerirg! Om de miljoenste Fiesta te vieren, heeft Ford een speciale Fiesta gebouwd. Nu in beperkte aantallen verkrijgbaar bij alle Ford Dealers. Deze Fiesta is afgeleid van de Fiesta L met een 1100 cm3 motor. U krijgt alle eigenschappen die varfe Fiesta zo'n ongekend sukses hebben gemaakt, plus bovendien: Keuze uit twee kleuren: zwart of metallicgrijs. Bre; rode sierbiezen in een apart dessin op d; zi|kantevan de karrosserie. Eksklusieve geruite bekleding. Hoofdsteunen. Wis/was installatie op de achterruit. Zwarte bumpers met aparte rode inleg. Zwarte raamlijsten. 2 Zwarte buitenspiegels. 4 'te" velgen, met sierringen en chroom wi-lmoere. Extra's die van deze feest-uitvoering een indere hel bi|zondere Fiesta maken. Prijs vanaf: 13.381,-* (in zwart). Nu even komen kijken bij de Ford Dealer. Dameshemden: kleur wit en zwart maten 38 t/m 44 18.95 Hoe maakt u een bijzondere auto nóg comfortabeler? Met de Grand Contort uitrusting, die op de Peugeot 305 SR is aan te brengen. U heeft dan het plezier van: een schuifdak, getinte ruiten, elektrisch bediende voorportierruiten en een kaartleeslampje. Voor de 305, met z'n ruimte, z'n wegligging, z'n pit (top rond de 150 km/u), z'n economische verbruik en z'n doordachte details blijft dan nog maar één ding te wensen: een proefrit. Wanneer wenst u die? f 19.195,-. Leiden: showroom Levendaal 71-79 Tel. 071-140441 Werkplaats Magazijn: Zoeterwoudseweg 23 Tel. 071-7667 00 Oegstgeest: showroom Werkplaats Magazijn: Rhijngeesterstraatweg 42-46 Tel. 071-15 29 45 Haal 'n deelnameformulier voor de grote ontwerpwedstrijd bi| uw Ford Dealer. U kunt er 'n Ford Fiesta mee verdienen, ledereen v.a. 18 jaar mag meedoen. Grootmoeder bedekte alle frivole ruches en kantjes. K lei ndoch ter wil echter laten zien wat ze als ondermode draagt.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 10