nog meer raspaarden uit de stal van Ford Rijnland Ford Thunderbird Ford LTD Ford Futura Ford Mustang 1979 Dat is degelijk Dat is degelijk Ford Rijnland Dat is degelijk Ford Rijnland Ford Rijnland Dat is degelijk Dat is degelijk Dat is degelijk Ford Fiësta Ford Escort FordTaunus Ford Capri Ford Granada De Amerikanen zijn geland bij Ford Rijnland. Een showroom vol vurige en toch zo degelijke Amerikaanse Ford-modellen. Stuk voor stuk uiterst luxieus uitgevoerd en toch laag geprijsd. Het nieuwe gezicht van de Ford Mustang. Een hele nieuwe stijl. Aërodynamische vormgeving. Keuze uit verschillende motortypes: de standaard 2,3 liter, de V-6 of V-8. In Amerika rijden ze zelfs met turbomotoren. Met 2 of 3 deuren. Sportief en toch degelijk. Een feest om naar te kijken. Een feest om in te rijden. Veilig, be trouwbaar. En nog zuinig ook. De nieuwe 1979 uitvoering. Met veel extra's, standaard bij elk model. Ruime keuze in modellen en motoren. Oerdegelijk en representatief. Met veel standaard "extra's". Veel uit voeringen. Zee van ruimte. En toch zo aantrekkelijk in prijs. De sportieve Ford. Imponerend. Flitsend. Met veel veiligheidplus punten. Ontdek hem zelf. Zeer luxieus. Veilig en comfortabel Dat is de Ford Granada bij uitstek. Nu ook in dieseluitvoering. Amerikaanse volbloed bij Ford Rijnland De Amerikanen zeggen: "It's more than a car. It's a legend En gelijk hebben ze. Want dit heeft naar Euro pese begcippen niets meer te maken met autorijden. Het summum aan luxe, schijfremmen, automaat, A.M.-F.M. stereo radio, stuurbekrachtiging, elektrisch bediende ramen, deursloten, airconditioning enz. enz. Bekijk die "legende". In onze showroom. Sinds de introduktie van de LTD, zo'n 14 jaar geleden, is dit zonder twijfel de meest komplete uitvoering. Een zee van ruimte, met standaard een 5.0 liter V-8 motor In twee- en vierdeurs uitvoering. Zeer exclusief. De Ford van de toekomst, nü al te koop voor een heden daagse prijs. Schitterende styling, volop ruimte voor iedereen en oerdegelijk afgewerkt. In zo'n auto kunt u zich met enige trots vertonen.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 8