onroerendgoedWM AALBERG ONROERENDGOED onroerendgoed m onroerendgoed a mnrnr onroerendgoed ONROERENDGOED W onroerendgoed Ul 111 IULIIL Bouwgrond te koop gevraagd FOREHOLTE BV GEÏNTEGREERD WONEN 1 vrijstaande bungalow TE KOOP IN LEIDERDORP TE KOOP IN KOUDEKERK A/D RIJN GOEDHART vastgoed Makelaarskantoor DEN HAAN met of zonder gebouwen. Bouw- en ontwikkelingsmaatschappij Voorstraat 50,2201HW Noord wijk Telefoon 01719-164 96 In MOERKAPELLE zijn in aanbouw ACHT ECHTE HOLLANDSE WONINGEN met garages, waarvan 2 met groot zonterras en kelder. Inbegrepen is een goed uitgevoerd groen- tuinplan met eigen hof. Aldaar wordt ook gebouwd Prijzen vanaf 415.000,- Delf- en Schieland B.V. Nettenboetsterstraat 3, Vlaardingen. Telefoon 010-352455. DIT IS EEN GREEP UIT ONS WONINGAANBOD ONZE COMPLETE WONINGGIDS LIGT VOOR U KLAAR LEIDEN. Geheel gerestaureerde hoekstadswoning. Zeer gezellige indeling, gelegen aan de cityring. Vraagprijs 84.500.- k.k. Haagplein. Luxe 2 kamerflat op de 1 e et. ind. vestibule, woonkamer met groot balkon, open keuken, slaap kamer, toilet, berging, douche met wastafel, CV gas. Vraagprijs 119.000.- k.k. Nabij Morsweg. Tussenwoning, ind. hal, voorkamer, achterkamer, uitgebouwde keuken, douche, toilet, tuin op ZW 10x4 met houten schuur. Ie et. 3 slaapkamers. Vraagprijs 109.000.- k.k. IN CENTRUM. Tussenwoning, verbouwd in 1976. Ind. gang, woon kamer, zitkamer, eetkamer, keuken, bijkeuken, douche, wastafel, toilet, binnenplaats, slaapkamer, 1e et. overloop, 2 slaapkamers. Het pand verkeerd in goede staat van onder houd. Vraagprijs 119.000.- k.k. HANSENSTRAAT. Hoekwoning verbouwd. Ind.: hal. toilet met was tafel, woonkamer, moderne keuken, badkamer met ligbad en douche, tuin 10x5 met houten schuur. 1 e et. 3 slaapkamers. CV gas. Vraagprijs 129.000.- k.k. HANSENSTRAAT. Dubbel woon huis, b.g. verhuurd. Bovenwoning leeg te aanvaarden. Ind.: hal, woon kamer, zonnebalkon, open keuken met bar, toilet, voorslp.kamer, 2e et gang, douche, berging, 3 slaapka mers. In goede staat van onder houd. Vraagprijs 129.000.- k.k. MAGD. MOONSSTRAAT. Dubbel woonhuis b.g. verhuurd. 1e et. aparte opgang, mime woonkamer, balkon, keuken, toilet douche, 2e et. 2 slaapkamers. Lichtleidingen ver nieuwd. Vraagprijs 129.000,- k.k. SOPHIASTRAAT. Tussenwoning, ind. hal, voor en achterkamer, uitge bouwde keuken, douche, toilet en tuin 3x10. 1e et. 2 slaapkamers, nieuw licht, waterleiding, riool. Prachtig uitzicht over singel. Vraagprijs 124.000.- k.k. MARESINGEL. Aan de singel gele gen mime bovenwoning met fraai uitzicht. Ind. voorkamer, achterka mer, keuken, slaapkamer met bal kon, badk. met ligbad en douche, toilet, 2e et. 3 slaapkamers, geheel gestoff. Vraagprijs 139.000.- LEIDEN Z.W. Riante 4 ka merflat. Luxe afgewerkt op 3e et ind. gang, woonkamer met balkon op ZO, keuken, badkamer met lig bad en douche, voorslp.kamer, achterslp.kamer met vele vaste kasten. Prijs n.o.t.k. DEBUSSYSTRAAT. Tussenwo ning gelegen aan een parkje. Ind. voortuin, hal, toilet, kast, woonka mer met tuindeur, uitgebouwde keu ken met eethoek met div. inb. app. tuin op ZO 14x5 met stenen schuur en achterom. 1e et. 3 slaapkamers, douche met wastafel, 2e et. vaste trap, zolderkamer. Incl. stoff. Vraagprijs 225.000.- k.k. MAASSTRAAT. Ruime eenge zinswoning in rustige wijk. Ind. voortuin, hal, kast, toilet met wasta fel, woonkamer met tuindeur, ruime keuken, tuin op Z012x6 met stenen schuur en achterom. 1 e et. 3 slaap kamers, veel kastruimte, douche met wastafel, 2e et. vaste trap, hob by-ruimte met dakkapel, zeer ruime slaapkamer met dakkapel, geheel dubbele beglazing, CV gas. Vraagprijs 215.000.- k.k. OUDE VEST. Grachtenpand. Ind. bedrijfsruimte 14x5 met kracht stroom, openslaande deuren, hal, 1e et. gang, woonkamer 12x5, dak terras. keuken, toilet. 2e et. 4 slp.kamers, vele vaste kasten, bad kamermet ligbad, douche, wastafel, 2e toilet, CV gas. Vraagprijs 268.000.- k.k. NIEUWBOUW CENTRUM LEI DEN. Geheel nieuw opgetrokken stadswoning in oude stijl. Afwerking naar eigen smaak, tekeningen zijn op ons kantoor aanwezig. Vraagprijs 159.000.- k.k. MORSWEG. Luxe herenhuis aan het water aanlegmogelijkheid. Ind. vestibule, gang met garderobe- kast, toilet met wastafel, woon kamer met open haard en plavui zen vloer, serre met openslaande tuindeuren, keuken met afzuigkap, douche met wastafel, strijkkamer, tuin op Z aan het water gelegen met bergschuur 30x6.1 e et. over loop met 4 diepe vaste kasten, 2e toilet met wastafel, 4 slaapkamers, waarvan 3 met vaste wastafel en 2 met balkon, doka met wastafel, cv olie, 120 L boiler, nieuwe daken, lichtleidingen, riool. Vraagprijs 259.000,- k.k. Nabij centrum Leiden. Hoekwo ning met garage, dubbele opgang, beneden woning leeg te aanvaar den. Ind.: sik., woonk., badk., bij keuken, tuintje. Vraagprijs 99.000,- k.k. NABIJ Z.W. Geheel verbouw de tussenwoning. Ind.: hal, woonk. 9x4 meter uitgebouwde keu ken, douche met wastafel, toilet, plaats. 1e etage: 3 slaapk., waar van 2 met dakkapel, zolder over gehele pand. Vraagprijs 119.000,- k.k. Dubbel woonhuis. Beg.gr., is en blijft verhuurd, bovenwoning be staat uit woonk. met parket, slaapk., moderne keuken met bal kon, douche, toilet, kabinet. 2e etage: slaapk. met dakkapel, voorslaapk., keuken, 2e toilet, zol der over gehele pand. In zeer goe de staat van onderhoud. Vraagprijs 126.000,- k.k. APOTHEKERSDIJK. Ruim grachtenpand. Ind. winkelruimte, koelruimte, 2 toiletten, grote keu ken, berging. 1e etage: woonk., aan de voorzijde 3 ruime slaapk. 2e etage: 3 slaapk. enige achter stallig onderhoud. Vraagprijs 219.000,- k.k. Nabij Ac. Ziekenhuis. Geheel gerenoveerd herenhuis. Ind.: voortuin, woonk. 80 m2, moderne keuken, tuin 25x7 m. 1 e etage: 4 slaapk., keuken en toilet. 2e etage: 4 slaapk., dakterras 3x7 m, ruime keuken, douche, toilet, cv gas, boiler. Ged. leeg opgeleverd. Bruto huuropbrengst 31.000,- p. jaar. Vraagprijs 359.000,- k.k. SPLINTERLAAN. tussenwoning, zeer luxe verbouwd en afgewerkt. Ind. voortuin, woonkamer met erker, parket, open haard, tuindeuren, open eiken keuken met div. inb. app. zoals vaatwasmachine, koelkast, oven/grill, koperen afzuigkap, bar, tuin op ZO met stenen schuur en achterom, hal, toilet met wastafel, garderobehoek. 1e et. 3 slaapka mers, veel kastruimte. luxe badka mer met ligbad, douche, wastafel. 2e et. overloop, slaapkamer met dakkapel, veel bergruimte, hobby kamer. CV gas. Hal is afgewerkt met spuitgraniet: Vraagprijs 258.000.- k.k. Te huur in Leiderdorp. Repre sentatief kantoorruimte 120 m2 opp. Bestaande uit enkele en gro tere eenheden, keuken, toilet. Ei gen opgang. Huuridee 1600,- p.m. KERKLAAN. Unieke aanbieding. Geheel verbouwde hoekwoning met 3 zijden tuin. Ind. voortuin, hal, kast, toilet, woonkamer met pla vuizen, veel schrootwerk, uitge bouwde keuken, plavuizen, schrootjes plafond, stenen schuur, achteringang, tuin op Z met zijtuin. 1e et. 3 slaapkamers, badkamer met douche en wastafel. 2e et. vliering. CV gas. Blijvend vrij uit zicht. Hoge hypotheek mogelijk. Vraagprijs 198.000,- k.k. kamer, keuken, kast, tuin op Z ste nen schuur en achterom, hal, toilet, garderobekast, 1e et. 3 slaapka mers, badkamer met ligbad douche, badgeyser, wastafel, 2e et. zolder kamer met dakkapel, hobbykamer, berging, vliering, CV gas. Het geheel is zeer centraal gelegen. Vraagprijs 229.000.- k.k. bemiddelt bij aan- en verkoop onroerende goederen, huur- en verhuur, tevens voor hypotheken, verzekeringen, financieringen, persoonlijke leningen, bouwkredieten, bouwkundig advies en fiscale adviezen. Steenschuur 3-2311 ES Leiden Telefoon 071-142850-146641. Gratis een hypotheekadvies op ons kantoor te verkrijgen, of maak eens een telefonische afspraak. NOORDWIJK - Boschflat 64. Direct aan ree en strand, bieden wij aan een op de 2e verdieping gelegen, uitstekend onderhouden apparte ment. Indeling: entree, woonkamer met balkon, slaapka mer. badkamer met douche en wastatel, slaapkamer, keuken, berging. Over de volle breedte balkons. De vraagprijs van dit in medio februari 1979 op te leveren appartement bedraagt: 205.000,- k.k. (Vrije vestiging) NOORDWIJK-BINNEN Aan de Beeklaan op de 2e etage van een zeer gunstig gelegen appartementengebouw een 4-kamerflat met voor- en achterbalkon, alsmede een berging en garage. Indeling van deze op het zuiden gelegen woning met ruim uitzicht over de omgeging is: ruime hall. douchecel, toilet, c.v.-afd., L-vormige woonkamer met open haard, keuken en 3 slaapkamers. Dit geheel gestoffeerde huis wordt opgeleverd ongeveer 1 maart voor 225.000,- k.k. Noordwijkers/economisch gebonden Te koop In de Symon Meeszstraat, een in goede staat van onderhoud verkerende middenstandswoning met voor-, achtertuin en schuurtje. Dit centraal verwarmde pand, dat geheel gestoffeerd wordt opgeleverd, bevat: gang - toilet - kelderkast - woonkamer - keuken; 1e verd.: overloop - 3 slaapkamers - badkamer met ligbad; 2e verd.: vaste trap - berging - c v.-afdeling - slaapka mer. Vraagprijs: 240.000,- k.k. (Vrije vestiging) Aan de Pickéstraat in het centrum van het dorp bieden wij aan een hoek-middenstandswoning zonder centr. verwarming met voor- achtertuin en schuurtje. Dit in 1968 gebouwde, gestoffeerde woonhuis bevat: gang, toilet, kelderkast, keuken, woonkamer, 1e verd.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e verd.: gesloten bevloerde zolder. Vraagprijs 200.000,- k.k. (Noordwijks ingezetenen/economisch gebondenen. Aan de van Struykstraat bieden wij te koop aan een modern goed onderhouden midden-herenhuis, geheel gestoffeerd en centraal verwarmd met voor- en achtertuin en schuurtje. De indeling van deze goed gelegen woning met blijvend vrij uitzicht is: ruime vestibule - gang - kelderkast - toilet - grote woonkamer met deuren naar de tuin en open haard - riante keuken; 1e verd.: overloop - 2 slaapka mers - berging en c.v.-afdeling met boiler; 3e verd.: vlie ring Vraagprijs 405.000,- k.k. In de Josef Beugelsdijkstraat, bieden wij te koop aan, een ruime hoekwoning met voor- en achtertuin. De inde ling van dit zeer goed onderhouden object is: entree, toilet, kelderkast, grote L-vormige woonkamer met open haard, moderne keuken; 1e verdieping; 3 slaapkamers, badkamer met ligbad; 2e verdieping: 1 slaapkamer en zolderberging. Achter: vrijstaande schuur. De vraagprijs van dit geddeltelijk gestoffeerde object bedraagt: 239.000,- k.k. (Vrije vestiging) Aan de Clusiusweg bieden wij te koop aan een goed onderhouden middenstandswoning met voor- en ach tertuin en schuurtje en aangebouwde aluminium serre. Indeling: gang. toilet, kelderkast, woonkamer 30 m2, keu ken, 1 e verd.: 3 slaapkamers, overloop en douchekamer met 2e toilet, 2e verd.: vaste trap, grote slaapkamer met 2 dakkapellen en 3e toilet. Alle slaapkamers zijn voorzien van warm en koud water. Dit geheel centraal verwarmde pand Is gestoffeerd te koop voor 245.000,- k.k. (Vrije vestiging) NOORDWIJK AAN ZEE Direct nabij zee en strand gelegen aan de Paraüelboule-t vard bieden wij te koop aan een woonhuis van twee onder één kap met daarachter staande zomerhuis met verdie ping en schuurtje. De indeling van dit gunstig gelegen pand wat een voor- en achtertuin heeft is: hal, toilet met douche, kelderkast, woonkamer met open haard en keu ken, 1e verd.: drie slaapkamers en overloop, 2e verd.: één slaapkamer. Dit geheel centraal verwarmde pand is te koop voor ƒ410.000,- k.k. In den van Galenstraat bieden wij te koop aan een hoekhuis met voor- en achtertuin, geheel gestoffeerd, bestaande uit: hal, toilet, woonkamer, keuken, achterbal kon, 1e verd.: 4 slaapkamers, douchecel met toilet, 2e verd.: berging, 2 slaapkamers, sousterrain: hal, toilet, douchecel, woonkamer, keuken, slaapkamer. Alle slaap kamers zijn voorzien van warm en koud water. Vraagprijs 279.000,- (vrije vestiging). (Huis ter Duin-plan "Zeewijck") In het in aanbouw zijn de appartementengebouw "Zeewijck" direkt aan het strand gelegen op de 4e woonlaag met zicht over de zee. Kon. Wilhelminaboulevard en het binnenland, een zeer luxe flatwoning van 176 m2 met dakterrassen aan drie zijden. Dit schitterend gelegen appartement bevat: ruime hal, garderobe, toilet, zeer grote woonkamer met luxe open keuken met inbouw-apparatuur, 3 slaapkamers. Badkamer met ligbad, dubbele wastafel, bidet, aparte douche, berging en een parkeerplaats in de ondergrond se garage. Vraagprijs voor deze uitzonderlijk goed gelegen wo ning tot 4 maart a.s. 750.000,- v.o.n. daarna kosten koper. Oranje Nassaustraat 38. Wegens plotseling vertrek naar het buitenland, bieden wij te koop aan een grote, nieuwe hoekschakelvilla, op 323 m2 grond en een inhoud van 930 m3. Deze schakelvilla, die gedeeltelijk wordt opgeleverd met nieuwe neutraal gekleurde stoffering, vi trage, gordijnen en zonwering heeft de volgende indeling: groot onderhuis met garage voor 2 3 auto's, berging en hobbyruimte; parterre: ruime entree, grote living met en tresol en open haard, eethoek, luxe keuken, voorzien van afwasmachine, gasfornuis, ijskast en diepvrieskast, drie slaapkamers, twee badkamers, luxe afwerking, thermo- panebeglazing, schrootjes, tegelwerk, natuurstenen vloer, isolatie enz. Vraagprijs voor dit geheel centraal verwarmde en geïsoleerde huls is 630.000,- v.o.n. Aan de Rudolph Tappenbeckweg bieden wij te koop aan, een drie-kamerappartement op de bovenste verdie ping, met garage-box. De indeling van dit op het zuiden gelegen appartement is: entreel woonkamer met open keuken, twee slaapkamers, badkamer met ligbad. De vraagprijs van dit goed gebouwde en centraal verwarmde appartement bedraagt: 339.000,- v.o.n. Huls ter Duinplan - Strandwijck In het in aanbouw zijnde appartementengebouw "Strandwijck" bieden wij aan een zgn. "pent-house "-wo ning, op de hoogste etage van het gebouw met schitte rend uitzicht over strand, zee en binnenland. Deze zeer luxe uitgevoerde flatwoning van 190 m2 met dakterras sen aan drie zijden, heeft de volgende indeling: ruime hal, garderobe, toilet, woonkamer, open keuken, 3 slaapka mers, grote badkamer met ligbad, dubbele wastafel, toilet en bidet, aparte douche en gastentoilet, berging en een parkeerplaats in de ondergrondse garage. Vraagprijs voor deze schitterende "Pent-hou- se"-woning, geheel centraal verwarmd ƒ750.000,- LHJ De Grent 2 119 NOORDWIJK AAN ZEE liSÜÊüJ Tel. 01719-19206 Op aanvraag zenden wij u gaarne onze fototpost. LEIDEN Burgemeesters/Professorenwijk, fraai gelegen hoekpand met rondom tuin (2 onder 1 kap) gelegen op ca. 300 m2 grond. Bestaande uit: entree, hal met toegang tot Living van 11x4m met fraai uitzicht zowel aan de voor- als achterzijde, degelijke keuken, bijkeuken, toilet en ruime kelder. 1e et.: 4 grote slaapkamers, badkamer, 2e toilet, 2e et.: 2 ruime kamers en ruime vliering. Dit zeer goed onderhouden huis is v.z.v. C.V. en is uitermate geschikt voor praktijk aan huis, mede gelet op de zeer gunstige ligging. Prijs n.o.t.k. Zonnebloem 38, prachtig gelegen chatletwonlng (2 onder 1 kap) met garage, c.v., diepe achtertuin op zonzijde, aan waterpartij en vrij uitzicht Ind.: ruime hal. toilet, grote living met open haard (plm. 65 m2) moderne Bulthaup open keuken, bijkeuken, 1 e et.: 2 grote slaapkamers luxe badkamer met ligbad, aparte douche, 2e toilet, 2e et.: 2 slaapkamers w.v. 1 met balkon. Bijz. begane grond met plavuizenvloer, thermopane beglazing, veel hardhout. Vraagprijs 435.000.- k.k. P.J. Blokstraat 33 (zijstraat Frufnlaan), riant herenhuis met C.V., voor- en diepe achtertuin achterom en stenen schuur. Ind.: hall, toilet, royale woonkamer met al. schuifpui (9x4 m), grote riante keuken, div. app. overloop 3 ruime slaapkamers, badka mer met ligbad, douche, 2e toilet, dakterras, 2e et.: zeer fraaie zolder c.q. studeerruim- te. Vraagprijs 353.000.- k.k. Lammenschansweg 23, luxe verbouwd HERENHUIS met c.v. gas, voor- en ach tertuin (ZW), houten schuur. Ind.: hall, toilet, royale luxe woonkamer met natuurste nen vloer 9.5x4.5, open haard, semi open zeer luxe licht eiken keuken, v.z.v. app. 1 e et. overloop, 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, aparte douche, 2e et.: grote zolder met dakkapel. Achter v.z.v. all. schuifpui met dubbele beglazing Iets moois en niet duur. Vraagprijs 330.000.- k.k. Lekstraat 56, aan plantsoen gelegen groot herenhuls met C.V., voor- en achter tuin (14m), stenen schuur, achterom. Ind.: ruime hall met parket, toilet, grote L- woonkamer met mod. open keuken, grote eetbar met div. app. 1 e et.: 3 ruime slaapka mers met kastenwand, ruime badkamer met douche. 2e et.: overloop, grote zolderka mer met dakkapel. De zeer lage vraagprijs bedraagt 265.000.- k.k. Herenstraat 31 /31 a, ruime winkel 140 m2 met hete lucht verwarming en boven woning met groot dakterras. Ind.: parterre, winkel-woonruimte van 140 m2,1e et.: L-vormige woonkamer, open keuken met eetbar, groot dakterras, 2e et. overloop, slaapkamer (3.50x5 m), badkamer met douche, 2e toilet. Vraagprijs 260.000.- k.k. Hooglandsekerkgracht. In zeer goede staat verkerend bedrijfspand. Ind.: parterre, bedrijfsruimte, aparte keuken, toiletten, 1e et.: overloop, voorkamer, achterkamer, badkamer met ligbad, toilet. 2e et.: overloop, 2 ruime kamers, zolder met opslagruimte. Vraagprijs 260.000.- k.k. Ambrosiadal z.g.o.h. HERENHUIS met voor- en achtertuin, veel privacy en c.v. gas. Ind.: hal, betegeld toilet, moderne woonkamer met open haard, open keuken, bar, 1e et.: overloop, badkamer met ligbad. 2e toilet, 4 slaapkamers, 2e et.: grote slaapka mer met dakkapel, aparte bergruimte. Vraagprijs n.o.t.k. Thorbeckestraat 29 en 44. Op goede stand gelegen ged. vernieuwde vooroor logse middenwon. met achtertuin op Z.O. (12 m) en schuur. Ind.: entree, hal, grote kamer en suite (11 m lang), ruime keuken, aparte bijkeuken met douche, toilet, 1 e et.: overloop, 3 slaapkamers, balkon en keuken. Bijz.: nieuwe riolering, achterpui, dak, electra en kozijnen. Zeer reeéle vraagprijs v.a. 210.000.- k.k. Prins Hendrikplein 6. Groot Slngelpand met mooie voorgevel, voortuin, achter plaats en bijzonder mooi uitzicht over de Singel. Ind.: gang, ruime woonkamer (8.5x4 m ged. 3 m), moderne inbouwkeuken v.z.v. div. app., modem toilet, betegelde douche, 1e et.: overloop, 2 ruime slp.kamers, 2e et.: grote slaapkamer, bergruimte, aparte hobbykamer. Vraagprijs 199.000.- k.k. Lange Mare 54, ruim woonhuis met achterhuls en binnenplaats. Ind Voorhuis: hall, royale kamer-ensuite (10m lang), 1e et.: overloop, grote voorkamer, 2e et.: ruime slaapkamer. Achterhuis: parterre: kamer (3.5x3.5 m), keuken, toilet, en douche. 1 e et.: grote kamer met keuken en toilet. Vraagprijs 175.000.- k.k. Jan van Houtkade 21, gerestaureerde woning met diepe voortuin. Ind.: entree, gang, toilet, royale woonkamer, ruime keuken met aparte berging, 1 e et.: badkamer met douche, 2e toilet, 2 ruime slaapkamers, 2e et.: grote zolderkamer en berging. Vraagprijs 165.000.- k.k. Waldeck Pyrmontstraat 7, verbouwde hoekwoning met grote schuur en achter tuin. Ind.: gang, ruime woonkamer (9x3 ged. 4m), moderne betegelde keuken, aparte bijkeuken, toilet, ruime douche, 1e et.: overloop, 3 slaapkamers, aparte vliering. Vraagprijs 148.000.- k.k. Hoge hypotheek mogelijk. Reltzstraat 7, magnifiek gerenoveerd woonhuis met C.V., achtertuintje en schuur. Ind.: entree, grote woonkamer, 10 m lang, schoorsteenpartij, grenenhouten plafond, zeer mod. keuken, bijkeuken, betegelde douchegelegenheid, 1 e et.: overloop, 2 ruime slaapkamers. Zien is kopen. Vraagprijs 145.000.- k.k. Lage Rijndijk 13, gemoderniseerd woonhuis met c.v., diepe voortuin en zonnige hall. Ind.: entree, mooie woonkamer met fraaie open schoorsteen, keuken, bijkeuken, toilet. 1 e et.: overloop met bergruimte, 2 slaapkamers waarvan 1 met ingebouwd ligbad en wastafel, 2e et.: beschoten vliering. Vraagprijs 142.500.- k.k. 3 Oktoberstraat 39a, grote dubbele bovenwoning. Ind.: 1 e et.: overloop, toilet, ruime woonkamer, slaapkamer. 2e et. met zeer luxe afwerking, woonkamer met granolwan- den, moderne keuken, 2 slaapkamers, betegelde douche, toilet. Div. extra's zoals hardh. kozijnen. Vraagprijs 135.000.- k.k. Van Vollenhovenplein, riante 3 kamerflat Kanaal met schitterend uitzicht, C.V., lift, balkon op Z. Ind.: entree, grote woon/slaapkamer met parket (7.50x5 m), balkon, luxe keuken, plavuizen, ruime douche, toilet, aparte slaapkamer. Vraagprijs 134.000.- k.k. NIEUWBOUW; Rosmolen, riante terrasflat op 1e woonlaag met c.v. en groot terras. Ind.: ruim entree, moderne keuken, badkamer met ligbad, grote woon/slp.ka- mer (40 m2) met veel kastruimte. Degelijke en fraaie afwerking. Volledige financiering mogelijk. Vraagprijs 130.000.- k.k. Paul Krugerstraat 20 en 20a, grote beneden- en bovenwoning met binnenplaats en aparte opgang. Ind.: beneden: voor- en achterkamer, toilet, mime keuken, boven: entree, toilet, grote woonkamer 9x5 m ged. 3.5 m, open keuken met eetbar, mime balkon, 2e et.: 2 grote slaapkamers v.z.v. badkamer met douche, komt geheel leeg. Vraagprijs 126.000.- k.k. LEIDERDORP (nieuwbouw) Karolusgulden 28, luxe royale woning met C.V.gas, dakterras, voor- en achter tuin en carport. Ind.: entree, hall, betegeld toilet met fontein, mime woonkamer met schuifpui, convector, open haard, semi open keuken v.z.v. div. app. 1e et.: hall. badkamer met ligbad, douche, apart betegeld toilet, grote ouderslp.kamer met balkon, 2 slp.kamers. 2e et.: grote slp.kamer met dakterras, slp.kamer, aparte C.V. ruimte, betegelde douche. Koopsom 397.500.- v.o.n. Wilhelminastraat 30, goed gemoderniseerd woonhuis met c.v., voor- en achter tuin met achterom. Ind.: entree, hall, toilet met fontein, moderne keuken met div. apparatuur. 1e et.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet, 2e et.: overloop, kamer met dakkapel en wastafel. WARMOND Julianastraat 3, de helft van een luxe groot dubbel woonhuis met garage, patiotuin en kantoorruimte (opp. plm. 453 m2). Ind.: vestibule met garderobe, royale woonkamer met serre, parketvloer, open haard (12.80x3.60 ged. 6 m), semi open keuken v.z.v. div. kostbare app., modem toilet, gekleurd sanitair. 1e et.: overloop, 2 grote slaapkamers, waarvan een met solarium, luxe badkamer met ligbad, mozaïkvloer, toilet, bidet, wastafel, aparte douche. 2e et.: overloop, berg ruimte, 2 kamers met houten wanden. KANTOORruimte bevat: 6 kamers w.v. 1 kamer v.z.v. dubbele spoelbakken, apart toilet. Vraagprijs 595.000.- k.k. WASSENAAR Van Wassenaerstraat 15, rustig gelegen hoekwoning met C.V., garage, diepe achtertuin en achterom. Ind.: entree, hall, royale woonkamer met parketvloer, semi open keuken, toilet. 1e et.: overloop. 2 ruime slp.kamers, badkamer met ligbad, douche, 2e toilet, aparte waskamer, 2e et.: overloop. 2 slaapkamers. Vraagprijs 320.000.- k.k. Zoeterwoudseslngel 7 2313 AX Leiden Tel. 071-149147 of 071-132732 Onze woninggids ligt klaar voor u In onze fotohoek kunt u bijna al onze te koop aangeboden woningen vrijblijvend bezichtigen.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 28