verpleegkundige vicoma bv sipERSC^EL«Son f MEDEWERKSTER I6 juist daarom gaat het westeinde ziekenhuis binnenkort verhuizen westeinde ziekenhuis rapporteur buitendienst DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt: I«i<h»n de rijksoverheid vraagt vakleerkracht gymn. ond. analist(e) konstrukteurs tek.-konstrukteurs përsönëëF^ PERSONEEL^1* personeel SO persons lEEL De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout vraagt in de sektor geriatrie een met A of B-diploma. Het gaat om één van de units van pèviljoen Paulus, waar 20 bejaarde bewoners worden begeleid. Zij behoeven gezien hun zekere zelfredzaamheid een geringere mate van lichamelijke verzorging. Nadere informaties worden u desgewenst telefonisch gegeven door de heer J. van Lokven. beieidsman van de sektor geriatrie. Salarisgrenzen: f 1968,36 - f 2594,99 bruto per maand (excl. onregelmatigheids toeslag). Schriftelijke sollicitaties kan men richten aan de afdeling Personeelszaken met ver melding van vakaturenummer 79.35.22. stichting centrum stbavo noordwijkerhout FASSON, één van de grote producenten van zelfklevend materiaal in de wereld, zoekt voor de SECRETARIAL POOL te Hazerswoude een voor de ochtenduren. De werktijden zijn van 08.00 uur tot 12.30 uur. Een zekere flexibiliteit om - indien nodig - in overleg met collega's van werktijd te wisselen (12.30 uur-17.00 uur) dient aanwezig te zijn. De werkzaamheden bestaan uit het typen van concept op een IBM MK-82- schrijfmachine en het zelfstandig verrichten van diverse administratieve werkzaamheden. Tot de werkzaamheden behoort ook het invallen als Telefoniste of Telexiste bij ziekte of afwezigheid van collega's. Aan de functie stellen wij de volgende eisen: - MAVO - HAVO-niveau - Goede typevaardigheid - goede kennis van de Engelse taal, enige kennis van Frans en Duits - Leeftijd vanaf 23 jaar - Zelfstandigheid - Indiensttreding op korte termijn. Geïnteresseerden vragen wij hun sollicitaties te richten aan de afde ling Personeelszaken van Fasson (Nederland) B.V., Rijndijk 86 te 2394 AJ Hazerswoude-Rijndijk. Telefoon 01714-9008 toestel 223 of 224. Fasson An Avery International Company medewerker (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Landbouw en Visserij t.b.v. het Laboratorium voor Bloembollen- onderzoek te Lisse Taak: assisteren van de statisticus bij het op zetten van proefschema's, de analyse van waar nemingsuitkomsten en het toepassen van be schrijvende statistiek. Vereist: diploma HAVO met wiskunde en oplei ding tot statistisch assistent of hiervoor stu derend, dan wel bereidheid tot studie hiervoor. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 2401,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 17 maart 1979. Bovengenoemd salaris Is exclusief 8% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 8-6512/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Graven- hage. n ziekenhuisappendages RIJMEFA B.V. vraagt voor spoedige indiensttreding een TEKENAAR- K0NSTRUKTEUR op M.T.S.-niveau. zelfstandig kunnende werken en waar nodig produktie begeléiden. Enige praktijkervaring is gewenst. RIJMEFA B.V. Postbus 1022, 2302 BA Leiden. U kunt voor een sollicitatiegesprek ook een telefonische afspraak maken met de Hr. Huybregts. Tel. 071-765700. Rijmefa is een dochteronderneming van het V.S.H.-con- alles deed ik voor mijn zieken; verplegen was voor mij ook: aardappelen schillen, een stoel repareren, ramen zemen... voor vakantie bleef dan ook niet veel tijd over: één dag per jaar liepen we naar Rijswijk en dan wandelden we heerlijk in het park. ik hoef 't niet meer alléén te doen, ik werk samen met een team van vakmensen..stuk voor stuk- specialisten die ieder op hun eigen terre'iri een bijdrage leveren aan het welzijn van de patiënten., ieder zijn taak, dus ook ieder zijn vrije tijd; daardoor kon ik twee weken naar Rhodos met-vakantie en volgend jaar ga ik nog een week langer. er is heel wat veranderd in 100 jaar In maart 1979 begint het Westeinde Ziekenhuis als het ware een nieuw leven. In een volledig nieuw ziekenhuis, dat verrees naast de zo bekendehoog bejaardegebouwen. Deze nieuwbouw was noodzakelijk om de verbazing wekkende ontwikkelingen en de snelle vooruitgang in de medische zorg ook in de toekomst te kunnen bijhouden. Maar ooli omdat de patiënten kritischer zijn geworden over de opvang in het ziekenhuis: men wil meer comfort op kleinere zalen, een frisse, moderne om geving en ontspanning in een gezellige, huiselijke sfeer. Terecht. In het nieuwe Westcinde Ziekenhuis wordt met al - deze wensen rekening gehouden. En natuurlijk is ook aan alle eisen van moderne opvang en verzorging van patiënten voldaan. Door een moderne technische outillage en een doelmatige en tegelijk gezellige inrichting is in een frisse omgeving een bijzonder fijne accommodatie ontslaan. Zo wordt ook werken in het Wesleinde Ziekenhuis zoveel aangenamer Het Westcinde Ziekenhuis telt nu meer dan 1000 medewerkenden. Op diverse niveaus vinden regelmatig werk besprekingen plaats die een onderling begrip voor eikaars funktic bevorderen. Dat is ook nodig, omdat tegenwoordig ieder het werk doet waarvoor hij nf zij is opgeleid, i 00 jaar geleden u dat nog wel anders... Nieuwe behuizing vereisl de organisatie en daarvoor is op sommige plaatsen uitbreiding van teams noodzakelijk. Op verschillende afdelingen is plaats verpleegkundigen Er zijn ook diverse mogelijkheden vooi hen die zich willen specialiseren of in teresse hebben in een leidinggevende iunktie De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen, dat wil meestal zeggen dat u best naar Rijswijk mag voor een wandeling in het park, maar dat ook een vakantie op Rhodos binnen uw bereik kan liggen. Het is dus zeker de moei,le waard om eens nader te informeren wat het Westeindc Ziekenhuis u te bieden heeft. Voor inlichtingen of het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u terecht bij de afdeling Personeelszaken telefoon 070 - 889393. Een sollicitatiebrief kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 432, 2501 CK Den Haag. Westeinde 132 2512 HG Den Haag. Zo zoekt de afdeling orthopaedie/ urolo gie met respectievelijk 40 en 19 bedden waarnemend hoofdverpleegkundige die in het bezit is van het diploma Zicken- verpleging-A en bij voorkeur de stafoplei ding heeft gevolgd of bereid is deze tc volgen. Ervaring in een van beide specialis men is gewenst. Aanstelling maximaal in de rang van eerste verpleegkündige-A. Voorts zoeken wij gegadigden voor de volgende afdelingen: o gynaecologie (52 bedden): verpleegkun digen, die eventueel kunnen worden aangesteld in de rang van Verpleegkun dige-A of eerste verpleegkundige, o orthopaedic /urologie (resp. 40 en 19 bedden): verpleegkundigen, verpleeg kundigen-A en eerste verpleegkundigen. "35 beddeneerste verpleegkundigen, o neurologie (59 bedden): verpleegkun- digen. o interne afdeling (59 bedden): verpleeg kundigenaanstelling in dc rang van ver- pleegkundige-A is mogelijk, o anaesthesie: een verpleegkundige met aantekening anaesthesie of iemand die de opleiding anaesthesie wil volgen. ties: CCU-diploma: aanvang 1 april 1979. Deze afdeling heeft 8 be waakte en 23 cardiologische bedden. ICU-diploma: aanvang 1 april 1979. Onze intcnsive-Care afdeling telt16 bedden. Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid/Geestelijke en Maatschappelijke Belangen. (uitvoeringsorgaan sociale verzekering) Utrechtseweg 30-32, 3704 HD Zeist Ons bedrijf verzorgt voor werknemers in dienst van de aangesloten groeperingen en instellingen de uitkeringen en voorzieningen ingevolge de AA W/WA O, WW en Z W. Naast het modern ingerichte hoofdkantoor te Zeist, heeft onze bedrijfsvereni ging 11 over het land verspreide rayonkantoren (totaal circa 1200 medewerkers). Bij onze bedrijfsvereniging zijn ongeveer 40.000 werkgevers aangesloten. Het aantal verzekerde werknemers bedraagt ca. 700.000. in onze buitendienst is er voor de rayons Den Haag en Rotterdam een vakature voor de funktie van Deze funktionaris verricht kontrolerende en rapporterende werkzaamheden ten behoeve van de uitvoering van bovengenoemde sociale verzekeringswetten. Funktie-eisen: Als se'rieuze kandidaten beschouwen wij degenen die beschikken over: opleiding op tenminste mavo-nivo; goede kontaktuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid; bezit rijbewijs B/E: gedegen kennis van en ruime erva ring in de uitvoering van de sociale verzekeringswetten, met name de werkloosheidswet. Wij bieden: Naast goede sekundaire arbeidsvoor waarden, zoals een auto- en andere onkostenvergoedingsregelingen, bie den wij een salaris - afhankelijk van leeftijd en ervaring - tot maximaal 72.942, - bruto per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Kandidaten dienen in Den Haag/Rot terdam of direkte omgeving woon achtig te zijn. Interesse? Met belangstelling zien wij uw schrif telijke sollicitatie tegemoet: personeels dienst BVG, postbus 276, 3700 EA Zeist. BONDA'S VEEVOEDERBUREAU B.V. - LEIDEN vraagt per 1 april a.s.: HULP MONTEUR voor onderhoud van onze vrachtauto's in eigen werkplaats - Industrieweg 25 - Zoeterwoude. Leeftijd ca. 18 jaar. Aanmelden bij onze werkplaatschef, de heer B. J. Hek- kema - Industrieweg 27 - Zoeterwoude/Rijndijk, tel. 071-891533. Onderwijs Lisse Gevraagd per 1 april aan de lagere school „St. Jozef voor 11 Va klokuur. Vakgroep Celbiologie en Morfogenese van de Subfakulteit der Biologie vak.nr. 9-02711158 Taak: het meewerken aan het morfogenetisch onderzoek bij Acrasieae. Vereist: opleiding op HBO-A- of HBO-B-niveau (biochemisch of zoölogisch). Ervaring in boven genoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 2.665,— bruto per maand. Nadere inlichtingen omtrent deze funktie worden desgewenst verstrekt door dr. Th. M. Konijn, telefoon 071-148333 toestel 7608. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer op brief en envelop. Ingenieurs- en konstruktiebureau HOOGVLIET, Middenbaan 20 Postbus 63 Tel. 010-160270-160280 Fil. Zoeterwoude - Hengelo - Arnhem - Groningen en Veghel Adviseren, ontwerpen en konstrueren chemische- en chemische industrie. i complete installaties voor de aardolie-, petro- In verband met de toenemende aktiviteiten op onze vestiging te Zoeterwoude, zoeken wij op korte termijn: voor de afdeling werktuigbouw (piping) Opleidingsniveau: MTS of gelijkwaardig, enige ervaring in een soortgelijke functie is gewenst. Sollicitaties aan ons adres Middenbaan 20, 3191 EJ Hoogvliet of telefonisch. Geboden wordt een prettige wérkkring, aan trekkelijke salariëring, opname in het pen sioenfonds en goede vooruitzichten in een dy namisch groeiend bedrijf.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22