De inkomsten van een uitgeverij Hoogovens heeft het werk dat u zoekt HOOGOVENS*»* ■nLC PERSONEEÜ \persi 00 DATA TYPISTE(S) groepsleider(ster) soneel PERSONEEI "PERSONEEÜ pensoneeb^^ PERSO|\IEELrere^ p Produktieman staalfabriek Bedieningsman kooksfabriek Bedieningsman walserijen Ovenbouwkundig vakman Fasson 1 personeel PWSonwIPERSCNER personeel rson Wij zoeken een enthousiaste medewerker voor winkel en magazijn, om met ons mee te werken bij de verkoop van meer dan 40.000 onderdelen en accessoires en kleding voor moto ren. bromfietsen en fietsen. Graag schriftelijke sollicitaties aan: Hooigracht 51 - Leiden - tel. 071-122026. Hoogovens heeft volop goed en vast werk in de produktie. Voor de meeste functies is een vooropleiding op LTS/Mavo-niveau gewenst. Maar ook zonder diploma zijn er mogelijkheden. Want het bedrijf leidt zelf op voor het werk dat vaak alleen bij Hoogovens voorkomt. Kies uit de volgende banen: en via enkele korte cursussen. Een vooropleiding op LTS-nivea .kan van pas komen. Een produktieman staalfabriek begint met ca. 2.445,bruto per maand. (In 4-ploegendienst) Het gaat om werk in de gietsectie, waar staal in blokvormen wordt gegoten. Het werk wordt door een klein team van vakmensen gedaan. Ook u kunt zo'n vakman worden als u niet ouder bent dan 40 jaar. Hoogovens leidt u in de praktijk op (In 4-ploegendienst) Een klein team bedient de u een plaats in zo'n team. verschillende installaties van de Het aanvangssalaris is voor kooksfabrieken. Bent u minimaal 18 21-jarigen en ouder ca. 2.490,- en ten hoogste 45 jaar? bruto per maand. Er zijn volop Heeft u LTS of een gelijkwaardige promotiemogelijkheden, opleiding? Dan biedt Hoogovens (in 4-ploegendienst) In de walserijen wordt staal op verschillende manieren bewerkt. Dit gebeurt in diverse installaties door de bedieningsmensen. Er wordt in kleine teams gewerkt. Mannen tot 45 jaar kunnen voor een bedieningsfunctie worden opgeleid. Hoogovens betaalt meteen al ca. 2.380,bruto per maand. Dit salaris.groeit in de volgende jaren door. (In 2- of 4-ploegendienst) Werken en meteen een goed vak leren. Dat kan volop bij Hoogovens. Bijvoorbeeld als ovenbouwkundig vakman, die vuur- en slijtvaste en zuurbestendige bekleding aanbrengt. Hoogovens leert mannen van ca. 21 tot 35 jaar het vak in de praktijk en tijdens cursussen. Een vooropleiding op LTS-niveau strekt tot aanbeveling maar is niet vereist. Zonder ervaring verdient men om te beginnen ce. f 2.200,(2-ploegen- dienst) of ca. 2.420,(4-ploegen dienst) bruto per maand. Met metsel- ervaring kan men hoger starten. Alle genoemde salarissen zijn bruto, inclusief de vejgchillende toeslagen. Daar komt nogV/o vakantietoeslag bij en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar. Ze gelden voor 21-jarigen en ouder. Voor alle functies bestaan schema's, waarin verdere promotie gegarandeerd vastligt. Goede sociale voorzieningen Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - uver een groot deel van Noord- Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Wilt u meer weten? Wilt u meer weten over uw mogelijkheden bij Hoogovens? Stuur dan onderstaande ben naar: Hoogovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000, 1970 WB IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510-94000. U kunt desgewenst ook langskomen bij ons Wervingscentrum, Wijcker- molen 202, Beverwijk (150 meter van station Beverwijk). Op werkdagen van 9.00-16.00 uur. En elke maandagavond van 19.00-21.00 uur. Geboortedatum:. Adres: Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern Die moeten natuurlijk ook geboekt worden. Want hoe meer er uitgegeven wordt, des te hoger zijn de inkomsten. Een unieke branche, wat dat be treft. Maar met een heel nuchtere, realistische boekhouding. Zoals overal bemand met deskun digen. Boekhoudkundige krachten. Mensen die, net als iedereen, op hun tijd een welverdiende vakantie genieten en die helaas ook wel eens ziek zijn. En dan is het weer goed dat er een uitzend bureau als De Koning is, een bureau dat bemiddelt tussen veeleisende opdrachtgevers en hooggekwa lificeerde werkers. Dat vanzelfsprekend ook HEAO-ers en mensen met SPD I en II onder zijn uitzendkrachten telt. Dat een tamelijk klein en gezellig uitzendbureau is, met een persoonlijke relatie tot alle uitzendkrachten. Dat weten ook onze opdrachtgevers, zodat de vraag als regel het aanbod overtreft. Wij moeten dikwijls neen verkopen. Maar gelukkig bent u er ook nog, met uw ervaring en diploma's. En met uw bereidheid die om te zetten in een goed stuk werk. En dus ook in een behoorlijk inkomen, al dan niet via een uit geverij. Duik eens in onze boeken en laat u daarbij wegwijs maken door Hans Willemse of Loes Berbée. Zij vertellen u alles over de debet- en kreditkanten van werken bij De Koning. de koning b.v. 2311JT Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071 -131710 Voor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel. Herhaalde oproep: FASSON in LEIDEN zoekt voor part-time of full-time FASSON is één van de grote producenten van zelfklevend materiaal met vestigingen in binnen- en buitenland. Op het hoofdkantoor aan de Lammen- schansweg bevindt zich o.a. het Computer Centrum van onze onderneming, uitgerust met een IBM 370/135. Onze afdeling Data Processing zoekt ter versterking een data typiste. De werkzaamheden worden, in een klein team, uitgevoerd op een beeldscherm terminal. Voor deze funktie zoeken wij kontakt met dames die niet al leen akkuraat maar ook in team verband'kunnen en willen wer ken. Ervaring wordt op prijs ge steld. Leeftijd vanaf 21 jaar. Fasson biedt een uitstekende honorering en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Wilt u meer weten? Bel of schrijf dan naar de afde ling Personeelszaken in Leiden, Lammenschansweg 140, tel. 071-769230, toestel 223/225. An Avery International Company De Hafakker is een leef-, werk- en woongemeenschap voor zwakzinnigen. Wij, leefgroep 2 van de Hafakker, zoeken voor onze 17 volwassen zwakzinnige bewoners, onder wie een vrouw, een Onze bewoners en wij, groeps leiding, werken met elkaar samen om een zo gezellig en prettig mogelijk leef-, woon- en werkklimaat te kreèren. Wij zoeken iemand met inzet, die met ons wil samenwerken om onze verdunningsideeên te verwezenlijken. Onze opleiding is afgestemd op deze manier van werken en is niet erkend. Een MAVO-IV diploma is vereist. Ook moet rekening worden gehouden met eventuele problemen m.b.t. woonruimte. Verdere informatie is telefonisch te verkrijgen via toestel 2212. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken met ver melding van het vakaturenummer 78,47.21 stichting centrum stbavo noordwijkerhout «^Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523-8141 y

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 18