I 1 J typiste Bij Samsom-Sijthoff zit je goed! TAXI ODACDGÜOa Ons bedrijf is nog niet op de N.C.R.V. Televisie geweest! Toch kunnen wij ook een aantal nieuwe medewerkers plaatsen. U bent welkom bij ons. U bent welkom bij ons, U bent welkom bij ons, U bent welkom bij ons, VERLOVEN? VERHEUL SiOT& assistente verkoopleiding U Samsom Efficiency Opnieuw overtrekken schermen en markiezen Wij zijn een moderne, grote drukkerij en maken allerlei tijdschriften, boeken en formulieren. Zegt U nu niet 'dat is niets voor mij, dat kan ik toch niet', ledereen die bereid is de handen uit de mouwen te steken en wat wil leren, is van harte welkom. of U 18 jaar of 40 jaar bent. of U geschoold bent of ongeschoold. Wij zorgen voor een goede opleiding, mits U zelf wilt leren. of U technisch bent of handvaardig. of U in dagdienst of twee ploegen wilt werken. Komt U gerust vrijblijvend ons moderne bedrijf eens bezoeken, kijk eens rond en laat U voorlichten over onze arbeidsvoorwaarden en de vele soorten werk. Wij ontvangen U graag op de Prinses Margrietlaan 1,. Alphen aan den Rijn. sarnsom-sijthoff Telefonische inlichtingen of afspraken de heer G. Eikerbout - 01720-62303 BERICHT VAN INZET. Notaris Mr. A. A. C. Verhees te Katwijk bericht, dat bij de op 19 februari j.l. te Katwijk gehouden openbare verkoping de inzet is geschied als volgt: 1. het woonhuis met schuur, ondergrond, erf en verdere aanhorigheden aan de Parklaan 29 te Katwijk is in gezet op 222.000,-. 2. het woonhuis met onder grond. erf en verdere aanho righeden aan de Secretaris Varkevisserstraat 43 te Kat wijk. is ingezet op 104.000,- 3. het woonhuis met onder grond. erf en verdere aanho righeden aan de Adriana- straat 46 te Katwijk, is inge zet op 50.000,-. De afslag vindt plaats op maandag 26 februari a.s. des avonds om 20.00 uur in ge bouw "Orion", Meerburgkade 9a te Katwijk. OOOOOOOOOOD& OPHEFFING FAILLISSEMENT Het faillissement van Arie Ma- rinus van Rijn, destijds wonen de te Warmond, Dorpsstraat 9. thans wonende te Schevenin- gen, Gentsestraat 225, is door de Arrondissementsrechtbank te 's-Gravenhage op 15 fe bruari 1979 opgeheven bij ge brek aan baten. Leiden, Rapenburg 36. uw juwelier-adviseur is klaar *terwl|l u a wacht VOOR ALLE Haarl.str. 123, tel. 121808. Het bespaart U veel geld!! Nertsdelen bontmantels van 1298.-, weg ermee 798.-. De laatste BONTMANTELS bonthoeden gaan weg voor zeer lage pak-mee-prijzenü Het Bontpaleis, Hoogstraat 153, Rotterdam-C. Donder dags tot 21 uur geopend. Samsom Efficiency bv te Alphen aan den Rijn houdt zich bezig met de ontwikkeling en verkoop van systemen en hulpmiddelen voor organisatie en administratie. Wij richten ons daarmee op het be drijfsleven, de overheid en het onderwijs. Voor onze afdeling Be drijfsefficiency zoeken wij een assistente voor de verkoopleiding. De functie Zij zal zich gaan bezighouden met allerlei secretariaatswerkzaamhe den, het onderhouden van contac ten met de verkoop binnen- en buitendienst. Daarnaast zal zij gaan functioneren als assistente bij ver gaderingen, beurzen en exposities. Bovendien verwachten wij dat zij zelfstandig kan werken. Onze eisen Onze gedachten gaan uit naar iemand op MAVO-/HAVO-niveau die nauwkeurig kan werken en enige typevaardigheid heeft. Verder hechten wij veel belang aan goede contactuele en orga nisatorische eigenschappen en strekt het eerder in een soortge lijke functie werkzaam zijn geweest tot aanbeveling. Leeftijd 20-25 jaar. Sollicitatie Hebt u interesse in deze veelzijdige baan, dan kunt u solliciteren bij onze afdeling Personeelszaken, Prins Bernhardlaan 10, 2405 VT Alphen aan den Rijn, t a v. de heer D. Houtman, tel. (01720) 6 20 43. ICÜ Samsom Efficiency is een werk maatschappij van de nv ICU, In formatie en Communicatie Unie, waarin o.a. opgenomen de activi teiten van voorheen N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaat schappij nv en Wolters-Noordhoff nv. LA O AIM zonwering b.v. ruim 100 jaar vakmanschap gekoppeld aan MARKIEZEN - ROLSCHERMEN - LUXAFLEX en HORREN Molensteeg 12-14 Lelden Tel. 071-121375 De Nederlandse Spanbeton Mij. b.v. maakt geprefabriceerde voorgespannen betonelementen voor de bruggenbouw en utiliteitsbouw. Spanbeton heeft ca. 300 werknemers in dienst. Voor de hoofdafdeling verkoop zoeken wij voor spoedige indiensttreding een De afdeling De hoofdafdeling verkoop van Spanbeton verzorgt de verkoop van onze betonprodukten. Op deze afdeling werken 15 mensen in binnen- en buitendienst. De funktie De funktie omvat o.a. het typen van offertes en opdrachten. Zij verzorgt de dagelijkse korrespondentie van de afdeling verkoop. Maar zij zal ook bij afwezigheid de telefoniste/receptioniste moeten vervangen. Funktie-eisen De toekomstige medewerkster heeft een opleiding op MAVO-niveau, met typediploma. Zij heeft een goed gevoel voor de nederlandse taal. Eriige ervaring in administratief werk is meegenomen. Onze gedachten gaan uit naar iemand van minimaal 18 jaar. Wij bieden Een leuke afwisselende baan met overwegend jonge collega's. Een prima salaris, 20 dagen vakantie, 8% vakantietoeslag en beoordelingstoeslag van 2 tot 6% over het bruto-salaris. Sollicitatie Inlichtingen over deze prima baan bij de heer N.M. van de Brink, tel. 01714-9115 Schriftelijke sollicitaties richten aan: Nederlandse Spanbeton Mij. b.v., Postbus 5, 2396 ZG Koudekerk a/d Rijn, t a v. mevr. J.A. Verkerk-Jonker. Nederlandse Spanbeton Maatschappij b.v. I 2396 ZG Koudekerk aan den Rijn Postbus 5Teletoon01714-9115

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 10