<j£ Goedverzorgd genieten in uw varend hotel van romantisch natuur- en stedeschoon. Kttu,~ri\erhotels "X 83 hl wetstechnisch medewerker ziektewet en aaw/wao baby op hoost HALPA TECHN. VERTEGENWOORDIGER psychologisch assistent(e) hooge burch grote sortering geboortekaartjes modern-klassiek posters! bedrukt met 'n leuke letter en tekst, snel klaar bij de geboorte on felicitatiepakket gn DRUKKERIJ ECHTPAAR ZONDER KINDEREN te Oegstgeest vraagt een PRIVÉ-CHAUFFEUR/ HUISHOUDELIJKE HULP. Gedacht wordt aan iemand met ervaring in soortgelijke functie, die zijn taak correct kan vervullen en bereid is naast zijn chauffeur-staak, culinaire en bijkomende huis houdelijke werkzaamheden te verrichten. Brieven met volledige inlichtingen, referenties en re cente pasfoto te zenden onder no. 42615 van dit blad. Bij de afdeling Opleiding van ons zie-^ kenhuis kan worden geplaatst voor 1 jaar een VERPLEEGKUNDIG DOCENT(E) om in samenwerking met andere do centen de theoretische A-opleiding te verzorgen. In ons ziekenhuis van 440 bedden ne men 120 leerlingen deel aan de opleiding. Haar/zijn taak zal bestaan uit: - het geven van lessen aan leerling-ver pleegkundigen; - meewerken aan de integratietheorie - praktijk in samenwerking met het praktijkveld; - het samen met de aanwezige docen ten meewerken aan een verdere ver dieping en uitbouw van de verpleeg kundige A-opleiding. Verlangd wordt: - het diploma ziekenverpleging A; - een voltooide docentenopleiding en bij voorkeur ervaring; - goede kontaktuele eigenschappen. Geboden wordt: - een zelfstandige functie met een sa laris overeenkomstig de richtlijnen van de N.Z.R. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Zr. H.C. Jongsma, docente. Telefoon 071-899250. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken. St. Elisabeth ziekenhuis ■Simon Smitweg 1 Leiderdorp X Persoonlijke leningen elk bedrag vanaf f. 1000,- 5.000,- 10.000,- 25.000,- f 115,48 1 223,98 f551,24 Planpoteek (doorlopend crediet) 0,8% rente per maand over het openstaand bedrag Aflossing per maand excl. rente 15.000.- f 84,- 25.000,- f 139,- Plancrediet (doorlopend crediet) 5.000,- 10.000,- 15.000,- f 120,- f 240,- f 360,- KOQYMAN Hoge Rijndijk 264 Leiden 071-134052 Dat is een van de fijnste vakanties. Een cruise van 4, 6,11 of 13 dagen met één van de riante riverhotels van Rederij Ketel. Op de Rijn of Moezel of op de Hollandse meren en rivieren. Lekker ontspannen op het dek van uw riverhotel geniet u mateloos van natu ur en stedeschoon. En natuurlijk van de hartelijke, attente verzorging door onze medewerk(st)ers. Elke dag leggen onze schepen aan in een romantische plaats. Waar u gezellig kunt winkelen of uitgaan. Waar u kunt deelnemen aan boeiende excursies. Welkom aan boord! Een zorgeloze vakantie met louter gemak Heerlijk relaxen en volledig verzorgd worden in alle Een greep uit ons cruise-programma: 6-daagse Rijncruise per m.s. "Prinses Juliana." In Arnhem scheept u in voor een onvergetelijke cruise over de Rijn. U bezoekt stadjes als Boppard, Oberwesel en Rüdesheim. U maakt excursies naar het Ahrdal en Maria-Laach. U vaart door het Loreleidal. U bezichtigt de Dom van Keulen. U geniet zes dagen lang van rust en romantisch natuurschoon. Afvaartdata en passage-prijzen per persoon. april 9 f690.- juni 11 18 f840.- juli 30 f 840.- augustus 13 f840,- oktober 1 f 690,- Wilt u meer weten? Voor inlichtingen, onze cruise-folder of boekingen bent u van harte welkom bij ANVR-reisbureau's, de RABObank of Rederij Ketel, IJsselkade 27, Postbus 36, 7200 AA Zutphen. Tel. 05750-10777. IJsselkade 27, 7201 HD Zutphen, tel. 05750 -10777, telex 49087. A Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid/Geestelijke en Maatschappelijke Belangen. (uitvoeringsorgaan sociale verzekering) Utrechtseweg 30-32, 3704 HD Zeist Ons bedrijf verzorgt voor werknemers in dienst van de aangesloten groeperingen en instellingen de uitkeringen en voorzieningen ingevolge de AA W/ WA O, WW en ZW. Naast het modern ingerichte hoofdkantoor te Zeist, heeft onze bedrijfsvereni ging 11 over het land verspreide rayonkantoren (totaal circa 1200 medewerkers). Bij onze bedrijfsvereniging zijn ongeveer 40.000 werkgevers aangesloten. Het aantal verzekerde werknemers bedraagt ca. 700.000. Wij hopen op korte termijn in kontakt te treden met een goede kandidaat/ kandidate voor de funktie van die de werkzaamheden zowel op rayonkantoor Den Haag als Rotterdam zal verrichten. Hij/zij zal o.a. in samenwerking met de rayonverzekeringsgeneeskundige belast worden met het beoordelen van langlopende arbeidsongeschiktheidsgevallen met betrekking tot mobilisatie-aspekten en AAW/WAO aspekten. Als zodanig zal een groot gedeelte van de taak bestaan uit het geven van wets technische adviezen t.a.v. de wetsuitvoering Ziektewet en AAW/WAO. Voor een goede vervulling van de funktie denken wij aan kandidaten die een opleiding hebben op havo-niveau, goede kennis en ruime ervaring bezit ten in de uitvoering van de Ziektewet en/of AAW/WAO, en in het bezit zijn' van het diploma Sociale Verzekering of studerend hiervoor. Het bruto maandsalaris bedraagt - af hankelijk van leeftijd en ervaring - maximaal f 3.380,- exklusief goede se- kundaire arbeidsvoorwaarden. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Kandidaten dienen binnen redelijke af stand van de betreffende rayonkan toren woonachtig te zijn. Interesse? Belangstellenden voor deze funktie ver zoeken wij hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de personeelsdienst BVG, postbus 276, 3700 EA Zeist. X psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In genoemd gemeenteziekenhuis, gelegen in Oegstgeest bestaat ten behoeve van de zwakzinni genafdeling Voorgeest nog plaatsingsmogelijkheid Z-verpleegkundigen In Voorgeest (2 paviljoens) verblijven ongeveer 125 pupillen van ca. 21 tot 55 jaar. De taken zullen bestaan uit de begeleiding en ver zorging van groepen van 10 a 15 pupillen; aan de opzet van die groepen wordt gestalte gegeven. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot de adjunct-directrice, zr. A. Notenboom. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* LAMAN - LEIDEN B.V. groothandel in gereedschappen, machines, bevestigingsmaterialen, bouw- en technische artikelen, zoekt op korte termijn een actieve die contacten legt en onderhoudt met onze afnemers, deskundig advi seert en verkoopt. Wij zouden graag die man ontmoeten, die prettig en flexibel in de omgang is; doorzetter met een ruime algemene ontwikkeling. We bieden een vaste, goed gehonoreerde baan met persDectief in een dynamisch bedrijf. Een auto staat vanzelfsprekend voor u klaar. Indien u belangstelling heeft, is een telefoontje voldoende. Ons nummer is: 071-143741. Ons adres is: Zijlsingel 2, Leiden. Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten Hooge Burch is een inrichting voor zwakzinnigenzorg, waar woon- en werkruimte wordt geboden aan 600 geestelijk gehandicapte mede mensen van alle leeftijden. In verband met uitbreiding zoeken wij op korte termijn een voor het verrichten van de volgende werkzaamheden: het afnemen en uitwerken van tests ten dienste van de behandeling eri begeleiding van onze huisgenoten; het verrichten en uitwerken van observaties ten dienste van onze huisgenoten; het verrichten van speltherapie; het verrichten van administratieve werkzaamheden. Voor deze funktie dient men in het bezit te zijn van het diploma psychologisch assistent(e) van het N.I.P. Zij die in het bezit zijn van het diploma kleuterleid(st)er of een ge lijkwaardige opleiding, kunnen eveneens reflekteren indien zij erva ring hebben in de zwakzinnigenzorg. Zij dienen echter bereid te zijn de opleiding tot psychologisch assi stente) te volgen. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij drs. E.C.J. Timmers, hoofd psychologisch/pedagogische dienst, telefoon (01720) 1 92 00. Uw sollicitatie kunt u richten aan de personeeldienst Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (nabij Alphen aan den Rijn). een instituut van de vereniging Johannes Stichting VAM - Voorschoten PERSONEELSFUNCTIONARIS M/V De Stichting VAM heeft ten doel de vakbekwaamheid in de motorvoertuig- en aanverwante branches te bevorderen. Hiertoe worden cursussen gegeven, boeken en andere leer middelen uitgegeven en organisatie-adviezen uitgebracht. De VAM heeft een eijgen drukkerij. Het aantal medewerkers bedraagt omstreeks 130. Er is thans behoefte aan een personeelsfunctionaris die - rechtstreeks verantwoordelijk aan de Directie - een zeer brede taak op het gebied van personeelszaken zal krijgen. Genoemd kunnen worden: voorbereiding van de beleids bepaling, werving en selectie, bevorderen van werkklimaat en samenwerking, coördinatie van enkele dienstverlenende afdelingen. Voor deze functie komt een jonge personeelswerker (27-32 jaar) in aanmerking, die vergevorderd is met de opleiding personeelswerk of deze voltooid heeft en die over een aantal jaren ervaring beschikt als medewerker van een goed geleide personeelsafdeling. Geïnteresseerden wordt verzocht een korte samenvatting van hun gegevens te zenden aan onderstaand adres onder vermelding van referentie: PF. 2106 BT heemstede, zandvoorter allee 5.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 8