MTS-ERS W machinebankwerker/ monteur AUTOSPUITER medewerk(st)er PEi per so A tk mD Academisch Ziekenhuis Leiden soneel leiden DECKERS B.V. Carrosseriefabriek DECKERS B.V. apothekers assistente ir randstad uitzendbureau Welkom bij HEINEKEN hoofd verpleegkundige m/v leerling E.E.G.-laborant m/v eel PERSCf€ElFe,scrBd 1 persgne II Het bureau Stadsontwikkeling van de afdeling Stadsontwikkeling, Verkeer en Grondzaken van de secretarie wordt geconfronteerd met omvangrijke en ook boeiende vraagstukken op het gebied van de stadsontwikkeling. Door vertrek van een functionaris is bij deze sector op korte termijn plaats voor een Ten aanzien van de te verrichter, werkzaamheden kan onder meer worden gedacht aan: - medewerking bij het voorbereiden yan bestemmingsplannen (in schakeling bij opstellen van doeleinden, nota's e.d.; ontwerpen van voorschriften en toelichtingen, enz.l; - alsmede de zorg voor de afwikkeling van de procedures tot vast stelling en goedkeuring van bestemmingsplannen (deelneming aan „hoorzittingen", behandeling van bezwaarschriften, maken van nota'sen raadsvoorstellen, enz.l; - secretariaatwerkzaamheden t.b.v. werkgroepen op het gebied van stadsontwikkeling; behandeling van het administratieve gedeelte van onteigenings plannen; - behandeling van bijzondere aangelegenheden (administratieve en juridische problemen; mondelinge en schriftelijke vragen over be stemmingsplannen, enz.l. Voor het vervullen van genoemde functie wordt gedacht aan een ju rist of iemand in het bezit van de diploma's GA I en II of een verge vorderde studie voor GA ll/bestuursambtenaar. Een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid is noodzakelijk. Praktische ervaring in een soortgelijke functie is vereist. Het salaris kan, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring variëren vanf3011,— (minimum) tot f 3874, (maximuml bruto per maand. Inlichtingen omtrent de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer mr. G.J. Bruinsma, chef van het bureau Stadsont wikkeling, telefoon 071 -769241toestel 252. Sollicitaties met vermelding van vaca turenummer 79016 binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, te zenden aan Burgemeester en Wethouders varv Leiden, Postbus 9100,2300 PC Leiden. Lummus Nederland bv heeft werk voor jonge MTS- ers W, Veel werk met uitstekende karriere- kansen. Met name op de afdelingen Pijpleidingen en Staalkonstrukties. De werkzaamheden bestaan uit het ontwerpen en tekenen van respektievelijk pijpleidingstelsels en staalkonstrukties. En natuurlijk heeft Lummus Nederland bv nogal wat te bieden: naast goede sociale voorzieningen w.o. M_Ei LUMMUS LUMMUS NEDERLAND AV. Kalvermarkt 9, 2511 CB lln Haag Telefoon 070-624921 Member of the Combustion Engineering Group variabele werktijden, wordt door ons internationale karakter een grote afwisseling in het werk U-wilt meer weten? Bel of schrijf dan even onze afdeling Personeelszaken 070-624921 (tst 147) Lummus Nederland B.V. is een in Nederland gevestigd zelfstandig opererend ingenieursbureau binnen een organisatie waarvan het hoofdkantoor in de U S A zetelt. in de bijna 25 jaar van ons bestaan groeide het personeelsbestand tot meer dan 800 medewerkers. Werkterrein, petroleum, petrochemische en chemische industrie. Lummus Nederland B.V. maakt deel uit van C-E Lummus, behorende tot de Combustion Engineering groep, met vestigingen over de gehele wereld Wij vragen voor het vervaardigen van vrachtwagencar rosserieën op zo kort mogelijke termijn een De werkzaamheden bestaan uit schuren, plamuren, spuiten en afwerken. Bekendheid met dit vak is een vereiste. Een actieve man tussen de 1650 jaar bieden wij een prettige werkkring, goed salaris en een modern pakket aan overige arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties telefonisch of aan het bedrijf, tussen 8.30 tot 16.00 uur telefoon 071-765600 tussen 19.00 tot 21.00 uur telefoon 071-762310 Lammenschansweg 138, LEIDEN. Research Analist(e) om mee te werken aan een immunologisch onderzoek naar de rol van complement bij de verwijdering van im- muuncomplexen uit de circulatie. Vereist: HBO-A diploma (medisch). Ervaring met weten schappelijk onderzoek is niet vereist doch praktische laboratorium-ervaring is gewenst. Aanstelling zal geschieden in.een tijdelijk dienstverband met de Nederlandse Organisatie voor zuiver-weten- schappelijk onderzoek (Z.W.O.) in het kader van de Stichting voor Medisch Wetenschappelijk Onderzoek FUNGO. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de rijksregeling. Nadere inlichtingen omtrent deze functie worden verstrekt door dr. A. Kijlstra, tel. 071-147222, tst. 2140. Schriftelijke sollicitaties richten aan dr. A. Kijlstra, Afdeling Nierziekten, Academisch Ziekenhuis, Rijns- burgerweg 10, 2333 AA Leiden. Op de apotheek van het Diaconessenhuis te Leiden komt vacant de functie van met een volledige dagtaak. Eens in de vier weken een week bereik baarheidsdienst. Salariëring volgens N.Z.R. normen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Mw. M. Siemer, Houtlaan 55, Leiden. DIACONESSENHUIS LEIDEN direct (para) medisch werk voor: verpleegkundige a voor een onderzoek in Leiden. Ervaring met venapunc- ties is een vereiste, ook moet je in het bezit zijn van een rijbewijs. Hele dagen, voor 5 maanden. verpleegkundige met CCU aantekening, voor alle diensten, enkele weken, bij een ziekenhuis in Leiden. docente a verpleegkundige voor ongeveer 10 lesuren per week, voor een ziekenhuis in de directe omgeving van Leiden, gedurende een lan gere periode. Leiden, Kort Rapenburg 6, tel. 071-149541 Alphen, Vondelstraat 18. tel. 01720-93505 (tussen 14.00 en 17.00 uur) Katwijk, Cleijn Duijnpark 12. tel. 01718-71215 (tussen 14.00 en 17.00 uur) In verband met de installatie van een computer in ons bedrijf, alsmede de uitbreiding van een aantal administra tieve taken voor onze afdeling kost prijsadministratie zoeken wij op korte termijn: administratieve medewerkster hierbij denken wij aan iemand in de leeftijd tot 20 jaar, waarbij enige kantoorervaring tot aanbeveling strekt. Uw sollicitatie, schriftelijk, of monde ling na telefonische afspraak, kunt u richten aan onze afdeling Personeels zaken. De mechanische werkplaats van de brouwerij in Zoeterwoude zoekt een ervaren machinebankwerker-monteur. In de eerste plaats is hij verantwoordelijk voor het afstellen, optimaal laten draaien en repareren van machines. Daarnaast houdt hij zich bezig met het - bewerken en zonodig aanmaken van onderdelen. Het L.T.S.-diploma machinebank- werken, liefst aangevuld met het diploma Bemetel vormt de gewenste opleiding van onze nieuwe man. Kennis van en ervaring in diverse lastechnieken en machinale verspaning mag echter niet ontbreken, terwijl bekendheid met hydraulische en pneumatische apparatuur een pluspunt is. Zijn leeftijd ligt tussen 25 en 35 jaar. Hoewel in principe in dagdienst wordt gewerkt, moet hij ook voor de ploegen dienst beschikbaar kunnen zijn. Het bruto aanvangssalaris voor 24-jarigen en ouderen bedraagt f 2.128,— per maand. Naast 8% vakantiegeld kent Heineken ook een gunstige winstdelingsregeling. Belangstelling? Neem dan schriftelijk kontakt op met mevr. AH. Anema van de Personèeldienst, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. U kunt ook bellen: tel. (071) 814265. 1e kapster gevraagd DAMESKAPSALON BRAUN TRANSW0RK UITZENDBUR0 VESTIGINGSLEIDING(vrl/mnl) - middelbare schoolopleiding - commercieel inzicht - type-ervaring - leeftijd min. 23 jaar. Schriftelijke sollicitaties met pasfoto te richten c Transwork Uitzendburo b.v. Postbus 75, Leiderdorp. TPANBWORK uitzendburo GEVRAAGD: All round AUTOMONTEUR in een goed geoutilleerde werkplaats. Over het salaris worden wij het wel eens. Wij zijn Daihatsu dealer en zetten veel gebruikte wa gens om. Bij het Sekretariaat van het Laboratorium voor Elektroni sche Ontwikkelingen voor de Krijgsmacht TNO te Oegst- geest wordt gevraagd een ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER voor het verzorgen van technische rapporten en correspondentie. Opleiding: MAVO 4 met goede kennis van Nederland se en Engelse taal. Enige typevaardigheid gewenst. Leeftijd tot 30 jaar. Sollicitaties of nadere inlichtingen bij genoemd la boratorium, Haarlemmerstraatweg 7, Postbus 1260, 2340 GB Oegstgeest (tel. 01711-19210, toestel 444). Gastro- Enterologie Scopie Afdeling Op deze afdeling, welke vijf scopiekamers omvat, komt binnenkort de functie vacant van vac. nr. 343.F.50.07.LD. Van het te benoemen hoofd wordt o.a. ver wacht dat hij/zij: - zorgdraagt voor een optimale patiënten zorg in samenwerking met de medische en verpleegkundige staf; - zorgdraagt voor een goede verpleegkun dige organisatie van de werkzaamheden; - leiding en begeleiding geeft aan het team van verpleegkundigen en doktersassisten tes; - zorgdraagt voor de aanwezige apparatuur. De werkzaamheden worden tijdens een 5-daagse werkweek overdag verricht (d.w.z. geen weekend-, avond- of nachtdiensten). Verlangd: diploma A-verpleegkundige, tech nisch inzicht, bij voorkeur ervaring in een leidinggevende functie. Salaris max. 3219 bruto per maand. Informatie kan worden verkregen bij mw. S. Vilbach, Coördinerend Hoofdverpleeg kundige, tel. 071 - 14 72 22, toestel 2249 of mw. J. A. Wiersma-Traag, personeelsconsu- lente, toestel 2762. Klinische Neurofysiologie Op de E.E.G.-afdeling is plaats voor een vac. 520.K.74.07.LD. Taak: - ontvangen van de patiënten; - opnemen van de E.E.G. onder de vast gestelde voorschriften; - deelnemen aan de patiëntenbespreking in verband met beoordeling van de curves. Verlangd: tenminste H.A.V.O. (bij voorkeur met een B-pakket). Salariëring volgens rijksregeling. Nadere informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door mevr. M. L. Vogelaar, tel. 071 - 14 72 22, toestel 2195. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL., Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer, vermelden.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22