Wie zou d'r nou niet weglopen meteen ANWB-job? (para)medisch werk! Lu ba p"H Uitzend Buro VERTEGENWOORDIGER BOUWMATERIALEN Als je werk zoekt, kun je eigenlijk niet om de ANWB heen. Zeker niet als je pleziérig werk zoekt. Kijk, alles wat de ANWB doet, heeft iets met dienstverlening te maken. In veel gevallen draait het om 't plezier van mensen in hun vrije tijd. Dat drukt z'n stempel op 't werk bij de ANWB. Op èlle werk. Wat voor soort baan zal 't zijn? Bij de ANWB kun je nogal wat kanten uit. Logisch als je ziet op hoeveel verschillende fronten ze actief zijn. Verkeer, toerisme, recreatie, noem maar op. In totaal heeft de ANWB zo'n 2200 mensen in dienst. Dat er bij zo'n grote organisatie voortdurend plaatsen vrij komen, spreekt voor zich. 'n Plaats voor jou? Wie zal 't zeggen?! Kijk 't ANWB banen-aanbod van dit moment maar eens door. Werk bij 't nieuwe Centraal Magazijn in Voorschoten Op 1 april starten de werkzaamheden in het Centraal Magazijn. Om alles goed te laten marcheren is er behoefte aan een aantal nieuwe mensen: administratief medewerk(st)ers Hun belangrijkste werk wordt: het invoeren van gegevens in de computer met behulp van een zogenaamde display. Daarnaast zal het bedienen van de printer hen toevertrouwd worden. Ook houden ze zich bezig met eenvoudig administratief werk. En, ter extra afwisseling, gaan ze bij toerbeurt de kleine telefooncentrale bedienen. Wie komen er in aanmerking? Jonge mensen van een jaar of 20 met als opleiding tenminste enkele jaren MAVO. Er wordt van hen verlangd dat ze nauwkeurig en geconcentreerd kunnen werken. Verder moeten ze goed overweg kunnen met de type machine. Voor het bedienen van de telefooncentrale is 't van belang dat de medewerk(st)ers duidelijk spreken. Vacaturenummer: 9-700/ 31 magazijnmedewerkers Deze nieuwe mensen beginnen met het verzamelen van de goederen die opgeslagen zijn. Na verloop van tijd zullen ze ook ingezet worden bij andere magazijn-werkzaamheden, zoals inruimen, controle en inpakken van goederen. Bij hun werk hebben de magazijnmedewerkers de beschikking over diverse elektrische hulpmiddelen, 't Is een baan voor jonge mensen, die een paar jaar MAVO hebben of een vergelijkbare opleiding. Wat erg belangrijk is voor dit werk, is een goed geheugen. Vacaturenummer: 9-701/ 31 Werk op het ANWB hoofdkantoor De afdeling Marketing zou graag iemand leren kennen die de mensen van de sectie Marktonderzoek 't nodige werk uit handen kan nemen als: administratief medewerkster (part-time) Gedurende 20 uur per week gaat zij de volgende werkzaamheden verrichten: verwerken van enquêtes onder de leden, o.a. steekproef trekken, verzenden van formulieren, turven en coderen van vragenformulieren, opstellen en ordenen van tabellen en grafieken. Verder: werkzaamheden op markt-analytisch gebied en bijhouden van de afdelingsdocumentatie. De jonge vrouw, aan wie de job wordt toegedacht, heeft een opleiding op MAVO-niveau, enig cijfermatig inzicht en een leeftijd vanaf 18 jaar. Vacaturenummer: 9-702/ 31 Bij een organisatie met ruim 2 miljoen leden - jazeker, zoveel heeft de ANWB er - is er genoeg werk voor de afdeling Ledenadministratie. Tevéél werk zelfs. Daarom zoekt de ANWB: ledensecretaresses Wie in die functie in dienst komt, krijgt om te beginnen een interne opleiding van 3 maanden. Daarna wordt men in een groep geplaatst met ervaren collega's. Zo'n groep heeft het beheer over een deel van het lidmaatschappen- en abonnementenbestand. Het werk bestaat uit het aanbrengen van mutaties in dit bestand met gebruikmaking van moderne automatiseringsapparatuur. En verder verricht men lichte administratieve werkzaamheden. De functie brengt, zeker na verloop van tijd, nogal wat contacten naar buiten met zich mee. 'n Leuke baan, al met al, met eigen verantwoordelijkheid voor jonge vrouwen tot 25 jaar, die in 't bezit zijn van het MAVO-4 diploma. Andere eisen die gesteld worden: typevaardigheid, accuratesse en gevoel voor service-verlening. Vacaturenummer: 9-703/ 31 Ook de afdeling Automatisering/Computerale verwerking heeft een plaats vrij. Voor de sectie projectbeheer wordt gezocht een: in- en outputmedewerker Wat gaat deze nieuwe man doen? In grote lijnen zal zijn werk bestaan uit: het nabewerken en afleveren van de output, het klaarzetten van de input en het verrichten van in- en output controles. Voor de functie komt een kandidaat in aanmer king die een opleiding op MAVO-niveau heeft. Zijn leeftijd zal liggen tussen de 20 en 25 jaar. Hij moet bereid zijn een aantal automatiseringscursussen te volgen. Promotiemogelijkheden zijn aanwezig door uitbreiding van het takenpakket in de toekomst Vacaturenummer: 9-704/ 31 Op het secretariaat van de Financiële Administratie, waar naast de chef twee medewerk sters druk doende zijn, is plaats voor een: typiste Zij krijgt al£ taak: het typen van omvangrijke financiële overzichten en financiële staten. Daarnaast wordt zij betrokken bij typewerk ten behoeve van de verschillende afdelingen binnen de Financiële Administratie. Gezocht wordt een jonge vrouw met een oplei ding op MAVO-niveau. Zij heeft een type-diploma en ruime type-ervaring. Belangrijk is dat zij in staat is onder druk te werken en daarbij accuraat te blijven. Vacaturenummer: 8-605/ 31 Bij de sectie Boekhouding/Registratie zou men niets liever doen dan binnenkort enkele nieuwe collega's verwelkomen als: beeldschermtypistes (part-time) Hun werk zal bestaan uit het invoeren van aangeleverde bpekingsstukken in de computer en verder uit het beheer van die boekingsstukken. Er wordt gewerkt in twee groepen van drie. De ene groep werkt 's morgens, de andere groep 's middags. In aanmerking komen jonge vrouwen, die 25 uur per week willen werken, tenminste een LEAO-opleiding hebben en die beschikken over een goede typevaardigheid. Vacaturenummer: 9-606/31 In de groep die de administratie voert voor de Alarmcentrale is op de sectie Boekhouding/Registratie plaats voor een: administratief medewerk(st)er De werkzaamheden, die in deze groep worden verricht, bestaan uit het afhandelen van dossiers, het opstellen van statistieken, het afhandelen van nota's en het controleren van kasverantwoordingen van de buitenlandse steunpunten. Wie komt de groep versterken? Iemand die als opleiding MAVO heeft en die goed uit de vingers kan op de schrijfmachine. Leeftijd van de jonge vrouw of man in kwestie: tussen de 18 en de 23 jaar. Vacaturenummer: 9-607/ 31 DE ANWB BIEDT EEN GOEDFSFEER. WAT WIL JE NOG MEER? 'n Teamgeest zoals je die bij de ANWB aantreft, is heel wat waard. Maar 't is duidelijk dat je ook prijs stelt op goeie verdiensten en plezierige extra's. Je kunt tevreden zijn. Wat die extra's betreft, de ANWB heeft o.a. een gunstige spaarregeling. En je kunt in de kantine lekker lunchen. Kom er 't fijne van te weten En wacht niet te lang. Bel of schrijf de ANWB. afdeling Personeelszaken, Wassenaarseweg 220, 2596 EC Den Haag, tel. 070-264426, toestel 2371. Leiden, Turfmarkt 11 Katwijk aan Zee, Tel. 071-149745 Voorstraat 70 (Administratief en (Para)medisch) Tel, 01718 74044 leidschendam, Winkelcentrum Leidsenhage Weigeliapassage 5 Tel. 070-209361 Alphen a/d Rijn, de Aarhof 67 Tel. 01720-94645 Zoetermeer, Winkelcentrum Palenstein Croesinckplein 19 Tel. 079-311515 Gouda, Lage Gouwe 12 Tel. 01820-23311 Bekende handelsonderneming in Bouwmaterialen - goed ingevoerd in een werkgebied, dat in grote lijnen wordt afgebakend door de gemeenten Leiden, Alphen a.d. Rijn, Gouda, Rotterdam en Hoek van Holland-zoekt terverjonging van haar verkoopteam een Wij denken aan een enthousiaste doorzetter met enige jaren verkoopervaring (in de binnendienst opgedaan hoeft geen bezwaar te zijn), kennis van bouwmaterialen en/of specialiteiten, bouwkundig inzicht en bijvoorkeur woonachtig in het werkgebied. Het salaris, dat wij bieden is zondermeer goed. Dat geldt ook voor de begeleiding binnen ons bedrijf en Uw ontplooiingsmogelijkheden op korte termijn. Geïnteresseerden nodigen wij uit hun sollicitatie, die strikt vertrouwelijk zal worden behandeld, voorzien van een beknopt overzicht van opleiding en ervaring te zenden aan de redaktie van dit blad onder nummer 42606 De Middelbare Technische School van het Koninklijk Genootschap MSG houdt

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 20