Veel variatie Woonideaalbeurs voor groot en klein behuisde! in Groenoordhal Openingstijden Maurice del Monte opent Woonideaalbeurs Alles over meubels Beursprimeur voor Woonwinkel Binnenhuisarchitectuur Dirk van Berkel Redwood tuinmeubels 31 januari t/m 4 februari groenoordhal leiden B @01 ^'s eerste 'n Nederland Een keur van artiesten Als u gaat verbouwen of uw huis nieuw inricht, is het vaak nuttig een bin nenhuisarchitect te raad plegen. Dirk van Berkel binnen huisarchitectuur vindt u op de Woonideaalbeurs. Vraag daar eens advies. Wat doet een binnen huisarchitect zoal? Wel, hij meet de te verbou wen ruimtes op en maakt een ruw schets ontwerp, zodat u zich een voorstelling kunt maken van hoe het wordt. Hij geeft een glo bale kostenberekening. Gaat u met beide ak koord, dan volgt een definitief ontwerp. En verder zorgt hij ervoor dat het projekt prima wordt uitgevoerd. Als u een ideetje hebt, loop dan eens binnen bij de binnenhuisarchitekt. En u gaat weg met een aardig schetsje. Hele maal gratis. Het 'Redwood' tuinmeu bel staat ook op de Woonideaalbeurs. Het is uitermate geschikt voor ons vochtige klimaat met grote temperatuur verschillen. Dit is het meubel dat u zomer en winter buiten kunt laten staan en het vergt rela tief erg weinig onder houd. De Woonideaalbeurs telt maar liefst vijftig stands. Daarmee wordt de grootste meubel- kollektie tentoongesteld als ooit in Noord en Zuid Holland is vertoond. We doen een greep uit het aanbod: Keukens. De firma Wabo uit Heiloo demonstreert hoe massief eikenhouten meubels en keukens wor den gemaakt. Alles over de tuin. Voorlichting over het isoleren van uw huis. Dubbele begla zing. Plastic kozijnen. Betonnen garages. (Maurice) Klein behuisd! Woensdag 31 januari om 19.00 uur opent Maurice del Monte de Woonideaalbeurs met zijn spektakulaire nummer. Hij zal dan plaatsnemen in een kubus van 49 x 49 x 49 cm met een deuropening van 25 x 27 cm. Daarmee is de beurs officeel geopend. En de weg vrij voor vijf dagen kijken naar alles wat met wonen te maken heeft. Dreef Leiden, specialist in eikenmeubelen. mm Elke dag van 13.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 22.30 uur. Zondag van 12.00 tot 17.00 uur. Donderdagavond: Mieke Vrijdagavond: Saskia en Serge Zaterdagavond: de zangeres zonder naam Zondagmiddag: Albert West Informatie, goed. Maar entertainment is ook nooit weg. Daarom treedt er op de Woonideaalbeurs elke dag een andere artiest op. Woensdagavond dus Maurice del Monte Erg"veel meubelzaken zijn vertegenwoordigd. Van leer tot klassiek. Van rotan tot eiken. We noemen wat namen: Van der Meer, Topform Stam Holthaus, Woontoon uit IJmuiden. De bruine lantaarn is er met echt Engels, Frans en Duits antiek en geeft daar ook vrijblijvend voor lichting over. En zo zouden we nog uren kun nen doorgaan. Alles is aanwezig voor een paar plezierige uurtjes overdekt en verwarmd winke len. Met een aanbod dat loopt van koopjes tot zeer duur. Een aanbod dat u nu overzichtelijk bij elkaar aantreft, terwijl u er anders vele ma len voor in de auto zou moeten stappen. LivCUWil I introduceert Woonwin- kei Leeuwin de 'art ni veau table'. Deze tafel maakt van de salontafel, naast het normale ge bruiksartikel, nu een kunstvoorwerp. Want de 'art niveau table' is ook in te richten als aquarium, plantentafel, omlijsting van kunstvoor werpen (beeldjes, scha len), omlijsting voor ver zamelingen (postzegels, keien, droogblóemen). Kortom, een tafel die het woongebeuren levendi ger maakt.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 8