Een Nieuwe seme over Zwangerschap in Ouders van Nu. 4%, Vakantie met eei) LEIDSE SPAARBANK Gaat u straks op vakantie? OudersvanNuoverBabies Ouders van Nu over Peuters Ouders van Nu over Huwelijk en Gezin Ouders van Nu over Kleuters Ouders van Nu over schoolgaande Kinderen Ouders van Nu en Praktische Patronen Ouders van Nu en deVaste Rubrieken Ouders van Nu is Vernieuwd van nu ijzerwerkers lassers A) Caissières B) Medewerkers deeluitmakende van de Nutsspaarbank Zwanger worden betekent een verande ring in je leven. Het spreekt vanzelf dat die verandering het grootst is bij een eerste baby. Uitgebreid zullen in een nieuwe serie van Ouders van Nu de verschillende aspecten van de medische zorg voor de moeder en haar ongeboren kind worden besproken. Ook de emotionele kanten zullen worden belicht. Echt een bewaarserie, voor nu of later Deze maand in Ouders van Nu de eerste aflevering: een reportage overeen eileiderope ratie, hoe een vrouw dankzij deze ingreep toch een kind kon krijgen. De foto's uit deze reportage zijn werkelijk uniek. Nog meer in het februarinummer: „Het geheimzinnige, tijdloze eerste lach je." Babies lachen als ze een vertrouwd gezicht herkennen of een prettig klinkend geluid horen. Maar in de eerste weken van zijn bestaan lacht een baby ook om heel andere dingen. „Een dagje uit het leven van een tweejarige handenbinder." Van het vaak (te) vroege uur van opstaan tot het naar-bed-breng-ritueel compleet met verhaaltje. „Hoe denkt u over de vrouwelijke collega's van uw man?" Bestaat er zoiets als erotiek op het werk? En wat houdt dat in? Gesprekken met vrouwen die met erotiek op het werk te maken hebben gehad. Een knuffelbeest is steun, toeverlaat, harts vriend en leermeester in de liefde. Daarom heet dit artikel over knuffelbeesten: „Liefde maakt blind, letterlijk én figuurlijk." Want hoeveel knuffeldieren zijn hun oogjes niet kwijt geraakt. En waarom kan zo'n onooglijk beest juist het allerliefste kameraadje zijn? En waar komen toch die beren vandaan? In de vaste rubriek „En voor je het weet zitten ze alweer op de grote school" kunt u nu lezen over wat straks komen gaat. Deze maand o.a.Niets is erger dan anders te zijn dan de andere kin deren van de klas." Voor de laatste |gp_ pa kou van deze winter nog gauw wat warms breien voor de kinderen. In Ouders van Nu heel wat leuke patronen voor j truien, jurkjes, muts, wanten en ander warm spul. Elke maand in Ouders van Nu naast de vele artikelen, verhalen, reportages en interviews, de vaste rubrieken Samen, Man Vrouw, Praktisch en de Medische Encyclo pedie voor vrouwen. Ouders van Nu heeft een aantrekkelijke gedaantewisseling ondergaan. Kijk nu bij uw tijd schriftenwinkel. Het februarinummer ligt voor u klaar voor f 3,95. ouders iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. GEVRAAGD en Bij voorkeur met ervaring in de scheepsbouw. SCHEEPSWERF G. MACHINEFABRIEK GEBR. AKERBOOM B.V. Hoge Morsweg 113a,Leiden. Tel,071-7B 16 00 leiden Bij het nieuwe zwembad aan de Boshuizerlaan kunnen medio maart 1979 worden geplaatst: voor schoonmaakdiensten. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring nader overeen te komen. Gegadigden gelieven zich schriftelijk te wen den tot de Sportstichting, Groenesteeg 107, te Leiden, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep. Dan wensen wij u vast een goede reis en een plezierige vakantie. Maar voor u gaat, moet er natuurlijk nog wel het een en ander geregeld worden. De Nutsspaarbank kan daarbij het nodige doen zoals: de verzorging van buitenlands geld, reis- of eurocheques, niet te vergeten de onontbeerlijke reisverzekering, het verhuren van een kluisloket voor het veilig stellen van uw waardevolle bezittingen, het verstrekken van recreatiekredieten. Wij zullen het op prijs stellen iets te mogen bijdragen aan een voor u zorgeloze vakantie. voor iedereen... en altijd dichtbij

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 10