Notaris X. kanover Wil beschikken leidster boekingsgroep •Oc Hoogovens heeft het werk dat u zoekt HOOGOVENS* Welkom bij HEINEKEN Produktieman staalfabriek Bedieningsman kooksfabriek Walser Bedieningsman walserijen Ovenbouwkundig vakman Dat is voor een heleboel mensen erg ple zierig. Allereerst voor Wil zelf, die het bij de notaris erg naar haar zin heeft. Belangrijk werk, waar veel van afhangt en dat met grote toewijding gedaan moet worden. En dan voor de notaris. Als vertrouwensman moet hij kunnen instaan voor een feilloze administratie op zijn kantoor. Zodat het legaat van tante Mathilde niet per ongeluk bij haar schuinsmarcherende neef terecht komt. Vervolgens voor al die goede mensen, zoals tante Mathilde, die in hun laatste wil beschikken ten gunste van oppassende vrienden en verwanten. En tenslotte ook voor ons, omdat wij er voor mochten zorgen dat Wil haar notaris vond. Apropos, wij zouden graag over meer men sen zoals Wil beschikken. De vraag naar goede uitzendkrachten overtreft nog steeds het aanbod. En al kunnen wij er niet voor instaan dat een notariaat uw deel zal zijn, toch hebben wij voor de hele administratieve sektor de net-iets-betere tijdelijke jobs aan te bieden. Waarvan akte de koning b.V. 2311JT Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071 -131710 Voor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel. B.V. BOUWMATERIALENHANDEL v/h Fa. P Fontein Zonen Wij zoeken een jonge „zakenman" tussen de 21 en 35 jaar die zich bezig gaat houden met de verkoop van metsel- en stuca- doorsmaterialen aan onze afnemers. bekendheid met de Op onze plaatselijke administratie Zoeterwoude is de funktie van leidster boekingsgroep vakant. Wij zoeken een vrouw vanaf 24 jaar, die leiding kan geven aan een team van 5 medewerksters. Ook dient zij, in samenwerking met andere groepsleiders, de voorbereiding te regelen van de te boeken gegevens van de plaatselijke administratie. Zij is verantwoordelijk voor een juiste en tijdige verwerking van de in aard en omvang zeer verschillende boekingen. Voor een goede vervulling van deze funktie vragen wij: - een MAVO-opleiding - leidinggevende capaciteiten - goede kontaktuele vaardigheden. Belangstellenden verzoeken wij hun schriftelijke sollicitatie te richten aan Personeeldienst Kantoor, Heineken Brouwerijen B.V., Postbus 455,3000 AL Rotterdam, t.a.v. de heer R. Gerritsen. Voor telefonische informatie kunt u bellen (010) 114500, toestel 217. In ons nieuwe verpleeghuis begint in maart a.s. voor jongens en meisjes weer een opleiding tot het diploma Ziekenverzorging vereiste vooropleiding diploma MAVO 3 of 4 öf4 jaar lager beroepsonderwijs, waarvan tenminste 3 vakken op C-niveau, waaronder Nederlands leeftijd vanaf 17 jaar en 6 maanden salaris en sekundaire arbeids voorwaarden volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen: geen salaris tijdens de prèklinische periode van drie maanden, daarna salariëring als leerling- ziekenverzorgende opleiding duur twee jaar, waarvan het theoretische deel wordt gegeven aan de centrale opleidingsschool te Haarlem diploma. wettelijk erkend schriftelijke sollicitaties richten aan mevrouw C.H. Kruimer-Koolhaas hoofd Opleiding, Louis Pasteurstraat 9, Haarlem inlichtingen telefoon (023) 33.91 .55 toestel 256. boeckaciue kaarleed VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM Hoogovens heeft volop goed en vast werk in de produktie. Voor de meeste functies is een vooropleiding op LTS/Mavo-niveau gewenst. Maar ook zonder diploma zijn er mogelijkheden. Want het bedrijf leidt zelf op voor het werk dat vaak alleen bij Hoogovens voorkomt. Kies uit de volgende banen: (in 4-ploegendienst) Het gaat om werk in de gietsectie, waar staal in blokvormen wordt gegoten. Het werk wordt door een klein team van vakmensen gedaan. Ook u kunt zo'n vakman worden als u niet ouder bent dan 40 jaar. Hoogovens leidt u in de praktijk op (in 4-ploegendienst) en via enkele korte cursussen. Een vooropleiding op LTS-niveau kan van pas komen. Een produktieman staalfabriek begint met ca. 2.445,bruto per maand. Een klein team bedient de verschillende installaties van de kooksfabrieken. Bent u minimaal 18 en ten hoogste 45 jaar? Heeft u LTS of een gelijkwaardige opleiding? Dan biedt Hoogovens (in 4-ploegendienst) Walsen gebeurt in installaties, die door een ploegje vakbekwame walsers worden bediend. De machine doet het werk, maar he^ vakmanschap van de walsers en de samenwerking in de ploeg bepalen u een plaats in zo'n team. Het aanvangssalaris is voor 21-jarigen en ouder ca. 2.490,- bruto per maand. Er zijn volop promotiemogelijkheden. de kwaliteit van het eindprodukt. Hoogovens leidt mannen van 18 tot 35 jaar, liefst met LTS, op. tot walser Een walser in opleiding verdient meteen al ca. 2.460,bruto per maand. (in 4-ploegendienst) In de walserijen wordt staal op verschillende manieren bewerkt. Dit gebeurt in diverse installaties door de bedieningsmensen. Er wordt in kleine teams gewerkt. Mannen tot 45 jaar kunnen voor een bedieningsfunctie worden opgeleid Hoogovens betaalt meteen al ca. 2.380,bruto per maand. Dit salaris groeit in de volgende jaren door. (in 2- of 4-ploegendienst) Werken en meteen een goed vak leren. Dat kan volop bij Hoogovens Bijvoorbeeld als ovenbouwkundig vakman, die vuur- en slijtvaste en zuurbestendige bekleding aanbrengt. Hoogovens leert mannen van ca. 21 tot 35 jaar het vak in de praktijk en tijdens cursussen. Een vooropleiding Alle genoemde salarissen zijn bruto.. inclusief.de verschillende toeslagen Daar komt nog 8% vakantietoeslag bij en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar. Ze gelden voor 21-jarigen en ouder. Voor alle functies bestaan schema's, waarin verdere promotie gegarandeerd vastligt. Veel prima voorzieningen Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt het bedrijf over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. op LTS-niveau strekt tot aanbeveling maar is niet vereist. Zonder ervaring verdient men om te beginnen ca. 2.200,(2-ploegen- dienst) of ca. 2.420,(4-ploegen dienst) bruto per maand. Met metsel- ervaring kan men hoger starten. Wilt u meer weten? Wilt u meer weten over uw mogelijk heden bij Hoogovens?' Stuur dan onderstaande bon naar Hoogovens, Werving personeel, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Bellen kan ook: 02510 - 94000. Of kom langs bij het Wervings centrum, Wijckermolen 202, Beverwijk (150 m van het station). U bent welkom op werkdagen van 9 tot 4 en maandagavond tussen 7 en 9 uur. beldebanenlijn 071 -130137 onze banenlijn geeft op ieder moment van de dag informatie over beschikbare banen -tr randstad uitzendbureau

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 24