assistent accountant (para)medisch werk? Rabobank Q Technicusvoor 1 de buitendienst in Leiden administratief medewerker Academisch Ziekenhuis Leiden perso ervaren assistent accountant de Tombe Melse&co accountants Rabobank Warmond IW Commercieel Administratieve medewerker Actieve vertegenwoordiger LubapQ Uitzend^ Buroj—j V \ieenman a. chemisch analist (m/v) b. biochemisch analist (m/v) clinisch chemisch laborant (m/v) bankwerkers ir randstad uitzendbureau verpleegkundige-A o.k. verpleegkundigen ir randstad uitzendbureau PERSONEEL norcnno Bij onze vestigingen te Den Haag. Leeuwar den en Leiden zoeken wij een ervaren assistent accountant. De werkzaamheden zullen worden verricht in een kleine kontrole-groep, bij een geva rieerd kliëntenbestand. Initiatief en zelfstandigheid zijn hierbij van belang en geven ruimte tot zelfontplooiing met goede toekomstmogelijkheden Wij denken aan een kracht die de NIvRA- - opleiding volgt en daarmee gevorderd is tot ongeveer halverwege het algemene deel. Honorering afhankelijk van leeftijd en erva ring. Goede sekundaire arbeidsvoorwaarden Sollicitaties te richten aan de volgende adressen: Veraartlaan 8, 2288 GM Rijswijk 070-993122; Postbus~816, 8901 BP Leeuwarden 05100-38238. co Postbus 402, 2300 AK Leiden. 071 - 144451 co de TombelMelse co registeraccountants, hebben vestigingen in: Alkmaar. Amsterdam. Apeldoorn. Arnhem. Baarn. Bergen op Zoom. Dordrecht. Ede. Eindhoven. Enschede. Haarlem. Leeuwarden. Leiden. Middelburg. Nijmegen, Riiswi/k. Rotterdam. Utrecht. Winterswijk. Zierikzee. De Rabobank Warmond vraagt op korte termtjn een De te benoemen functionaris krijgt tot taak de dagelijks door de computer verwerkte gegevens te controleren en te administreren. Voorts behoort tot zijn taak de controle op de kas- en algemeen administratieve handelingen. In verband met het belang, dat wij aan deze functie hechten achten wij een opleiding op MEAO-niveau en uitstekende contactuele eigenschappen vereisten, terwijl een commerciële instelling op prijs wordt gesteld. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisati'e overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank geld en goede raad Leeftijd vanaf 22 jaar De Rabobank biedt u naast een goed salaris prima secundaire arbeids voorwaarden zoals een aantrekkelijke spaar regeling en een dertiende maand salaris Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een recente pasfoto, worden gaarne ontvangen door de directie van de Rabobank, postbus 48, 2360 AA Warmond NOB Wegtransport is de leidinggevende werkgevers organisatie in het beroepsgoederenvervoer over de weg. In ons pakket dienstverlening nemen de accountants kantoren een belangrijke plaats in Voor de verdere uitbouw van ons kantoor RIJSWIJK zoeken wij op korte termijn kontakt met een die in teamverband administraties van relaties verwerkt en tevens verantwoordelijk is voor tijdige aangifte loon- en omzetbelasting. Ook verricht hij voorbereidende werkzaamheden met betrekking tot het samenstellen van jaarrekeningen. Wij denken aan een medewerker tot 23 jaar met een opleidingsniveau van Praktijk Diploma Boekhouden en studerend voor M.B.A. Aan de geschikte kandidaat bieden wij een interessante funktie met een goed salaris en uitstekende arbeidsvoor waarden. Belangstellenden worden verzocht schriftelijk kontakt op te nemen met het Hoofd Personeelszaken van de NOB Wegtransport, Huis te Landelaan 492, Rijswijk. Nationale Organisatie voor het Beroepsgoederenvervoer Wegtransport FORMICA NEDERLAND B.V. Dobbeweg 15, Voorschoten zoekt een energieke met goede boekhoudkundige opleiding en-ervaring (doorschrijfsysteem), i ke talenkennis engels en goed kunnende typen. Geboden wordt een in zelfstandigheid toenemende functie in een prettige werksfeer. Goede salariëring en secundaire voorwaarden. Leeftijd tot ca. 35 jaar. Voor de juiste persoon een blijvende positie met ontplooiïngs-mogelijkheden in een internationaal bedrijf. n redelij- Indien U dit aantrekt, sollicitatie zenden telefonische afspraak (01717 - 4444). i bovengenoemd adres, of mondeling na Wij hebben tevens plaats voor een (rayon Zuid-Nederland) op H.A.V.O./U.T.S.-niveau met kennis van de-meubel- en bouwindustrie Overige gegevens als boven Leiden, Turfmarkt 11 Katwi|k aan Zee, Tel. 071-149745 Voorstraat 70 (Administratief en (Para)medisch) Tel. 01718 - 74044 Leidschendam, Winkelcentrum Leidsenhage Weigeliapassage 5 Tel. 070-209361 Alphen a/d Rijn, de Aarhof 67 Tel. 01720-94645 Zoetermeer, Winkelcentrum Palenstein Croesinckplein 19 Tel. 0/9-311515 Gouda, Lage Gouwe 12 Tel. 01820-23311 Veenman is irriporteur en leverancier van apparatuur voor kopiëren, dupliceren en postverwerking. Voor uitbreiding van het team dat werkt vanuit ons kantoor te Rotterdam zoeken wij een technicus die na een aanvullende opleiding geheel zelfstandig alle voorkomende reparatie- en onderhoudswerk zaamheden van een aantal artikelgroepen gaat verzorgen in Leiden en omgeving. Opleiding LTS-fijnbank- werker met elektrotechnische kennis. Leeftijd tussen 20-30jaar. Geboden wordt: goede voorwaarden, auto van de zaak en onkostenvergoeding. Bel direct vooreen afspraak, met de heer Polling op het hoofdkantoor te Rotterdam (010) 13 49 80, of schrijf een sollicitatiebrief aan Veenman kantoormachines bv. Postbus 1302 te Rotterdam. Een eventueel gesprek zal op het kantoor Rotterdam plaatsvinden. De Coöperatieve Bloemenveilingvereniging "FLORA" W.A., gevestigd te Rijns burg roept sollicitanten op voor de volgende vacatures: 1. LEERLING-OPERATOR 2. ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER (16-18 jaar) /net mavo-diploma voor diverse werkzaamheden, o.a. aan de veilingklokken en op het kantoor. 3. PART-TIME ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER (16-18jaar) met mavo-diploma voor werkzaamheden in defustloods. Aanstelling' vindt plaats op basis van 35 uur per week. 4. ZES PART-TIME MEDEWERKERS voor het verrichten van diverse werkzaamheden in de veilinghallen. Bij gebleken geschiktheid is opleiding tot keurmeester of veilingmeester mogelijk. Aanstelling vindt plaats op basis van gemiddeld circa 25 uur per week. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie zenden bestuur, Postbus 10, Rijnsburg. i het Algemene informatie: Veiling "Flora" is een groeiend bedrijf met ruim 100 medewerkers. Met de bouw van een geheel nieuw veilingcomplex is reeds begonnen. Er zijn goede sociale voorzieningen en sinds kort kent ons bedrijf een 5-daagse werkweek. Ten behoeve van een door het Koningin Wilhelmina Fonds gesubsidieerd project, waarin samenwerken de vakgroep Farma cologie der Subfaculteit Farmacie, de vak groep Organische Chemie der Subfaculteit Scheikunde en de vakgroep Stralengenetica en Chemische Mutagenese van de Faculteit der Geneeskunde, bestaat een Vacature voor vac. nr. 078.K.65.LUKC.01.LD vac. nr. 0781 K 65.LUKC.01 .LD Het projekt doet onderzoek naar reactieve intermediairen die tijdens het metabolisme van lichaamsvreemde verbindingen ontstaan en de rol die deze spelen bij mutagenese en carciogenese. De te verrichten taak zal zijn voor: a. synthese en analyse van verbindingen, waarvan vermoed wordt dat ze bij het metabolisme een belangrijke rol spelen; b. uitvoeren van mutageniteitsonderzoek met behulp van de Ames-test en in Drosophila melanogaster. Onderzoek van het meta bolisme van lichaamsvreemde verbindin gen door middel van bepaalde enzym systemen. Verlangd: het diploma H.B.O.-A, B of gelijk waardige opleiding. Zij dienen belangstelling te hebben voor multidisciplinair onderzoek Salariëring: afhankelijk van leeftijd en erva ring volgens rijksregeling. Nadere inlichtingen worden verstrekt door drs. P. J. van Bladeren, tel.. 071 - 14 83 33 toestel 4467; thuis 071 - 31 17 64 Prof. Dr. D D Breimer, tel. 071 - 14 83 33 - toestel 6211. Ten behoeve van een door het Koningin Wilhelmina Fonds gesubsidieerd project be staat de mogelijkheid tot aanstelling van een vac: nr .078.K.67.01.LD Het project heeft ten doel onderzoek te ver richten naar het effect van een nieuw ge neesmiddel op het skelet. Taak: het doen van clinisch chemische be palingen in bloed en urine. Verlangd: diploma M.B.O., kunnen werken in teamverband. Salariëring volgens rijksregeling Nadere inlichtingen worden verstrekt door Dr. O. L. M. Bijvoet, telefoon: 071 - 14 72 22 toestel 2484. U wordt aangesteld als medewerk(st)er van het Academisch Ziekenhuis te Leiden. De werkzaamheden worden verricht in het kader van projecten welke worden gesubsidieerd door het Koningin Wilhelmina Fonds. Derhalve zult u in eerste instantie tot het eind van het begrotingsjaar worden aangesteld met de mogelijkheid van een jaarlijkse verlenging. U wordt, bij indiensttreding direct opgenomen in het Burgerlijk Pensioenfonds. De vakantietoelage is 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het Hoofd Personeelszaken. Academisch Ziekenhuis, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Gaarne op de brief het vacaturenummer vermelden. direct industrie werk voor: op L.T.S.-niveau voor een bedrijf in Zoeterwoude, voor de op- en ombouw van stalen mallen. Hele dagen, voor enkele maanden. Bel ook onze banenlijn (071 -130137) deze geeft op ieder moment van de dag informatie over de beschik bare banen. Leiden, Kort Rapenburg 6. tel. 071 -14 65 46. Alphen, Groenoord 76, 01720 - 4 55 00. (tussen 14.00 en 17.00 uur). Katwijk,CleynDuinpark 12, 01718-7 12 15 (tussen 14.00-17.00 uur). Hema-Leiden vraagt een LEERLING MAGAZIJNBEDIENDE voor 3 dagen p.w. (part. leerplichtig) De opleiding zal intern verzorgd worden. direct (para) medisch werk voor: voor een ziekenhuis in Leiden met I.C./C.C.U. aanteke- ning. Alle diensten, voor 3 weken. Bel ook onze banenlijn (071 - 130137) deze geeft op ieder moment van de dag informatie over de beschik bare banen. Leiden, Kort Rapenburg 6. tel. 071-149541 Alphen. Vondelstraat 18, tel 01720-93505 (tussen 14 00 en 17.00 uur) Katwijk, Cleijn Duijnpark 12, tel. 01718-71215 (tussen 14,00 en 17.00 uur)

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22