Neckermann Renen Skala ADVERTEERT IN DIT BLAD PAK DE TELEFOON EN HUUR NU 'NKLEUREN-TV: TWEEMAAL GOEDKOPER 071-131141 vast werk voor vakmensen in de bouw beton- timmerlieden betonwerkers opperlieden üEfflr Vlieg met Neckermann voordelig naar Breestraat 83 1 Leiden, 071-134592 amrol^gizen BEVROREN WATERLEIDING? GEMEENTE NOORDWIJK GEMEENTE NOORDWIJK GEMEENTE NOORDWIJK GEMEENTE NOORDWIJK GEMEENTE NOORDWIJK Mallorca, vakantie-eiland bij uitstek met vakantiemogelijkheden van heel rustig en oorspronkelijk, tot druk, levendig en mondain. Met stranden en strandjes, baaien, sportieve mogelijk heden tot in het oneindige en een uitgaansleven dat zijn weerga niet kent. Kies met Neckermann uit maar liefst 70 studio's, appartementen, bungalows, pensions en hotels. Van heel doelmatig tot uiterst luxueus. Totaal 19 plaatsen, ver spreid over het hele eiland en altijd afgestemd op üw vakantiewensen. Neckermann laat u ten volle en voordelig van Mallorca genieten. El Arenal Vooral gekenmerkt door het gezellige, levendige en drukke strand, waar een internationaal en jong publiek vakantie viert. Ga r bijvoorbeeld 1 week typische vakantiehotel Bahamas (met zwembad), volpension v.a. 595.-, of 2 weken volp v.a. 745.- Cala Ratjada Neckermann heeft speciaal voor jongeren tussen de 18 en 33, twee "Club 28" pensions. Bijv. Baleares, 1 week logies/ontbijt v.a. 326.-, 2 weken v.a. 405.- S'lllot Kinderen blijven kinderen juist dat wordt in S'lllot hogelijk gewaardeerd. Vandaar dat u bij maar liefst tot 60% kinderkorting krijgt. Bijv. Hotel Playamar (met zwembad en kinderspeel plaats), 1 week volpension .a. 565.-, 2 weken vol- v a 695.- Palma Nova De moderne en mondaine van Mallorca, met een verzorgd strand, gezel lige winkeltjes en uit stekende uitgaansmogelijk heden. Laat u eens een week verwennen in het 4-sterren hotel Comodoro (aan het strand). Bij Neckermann v.a. 845.- vol pension, 2 weken vol pension v a 1175.- Santa Ponsa Een plaats waar uw kinderen zich onmiddellijk op hun gemak voelen. Door het grote, niet te drukke strand en de vele speel- mogelijkheden. Kies bij Neckermann bijv. de 4-5 pers. app. Palmyra (met supermarkt en kleine bar), 1 week logies v.a. 420.-, 2 weken logies v.a. 455.- Neckermann extra's - vliegen met een gerenom meerde maatschappij bijv. KLM, Martinair of Transavia - veelzijdige en deskundige reisleiding - een uitgebreid ekskursie- programma - hoge kinderkortingen, tot 60% en voor uw kinderen een eigen zitplaats in het vliegtuig Niet alleen 164 pagina's boordevol goede en voor delige Vliegvakanties, maar ook 188 pagina's Verre Reizen. Plus daarnaast nog 276 pagina's vol Auto- en Treinreizen en ook nog 60 pagina's gezellige Busreizen. Een Neckermann reis boekt u écht alleen maar bij: Het eigen boekings/informatiecentrum en bij: het Amro Reizen vignet Huur nü bij Skala, dan hebt u: 1. Nooit meer reparatiekosten, 2. De laagste huurprijs, slechts f 9,98 per week. U huurt voor maar zes maanden en dan beslist u opnieuw of u onbezorgd wilt blijven kleurkijken. Skala staat 365 dagen per jaar voor u klaar met perfekte service. Bel meteen of kom es praten. 365 dagen service per jaar. Haarlemmerstraat 168 Leiden TECHNISCH HANDELSBUREAU KOOS SJARDIN B.V. (l.O.) H.H.Ins H.H. Installateurs ONTDOOI APP. UIT V00RR. LEVERBAAR. Technisch Handelsbureau Koos Sjardin B.V., Rooseveltstraat 40, Leiden. Telefoon: 071-312822/312988. De Hollandsche Beton Maatschappij groeit. Boekt voortdurend nieuwe orders voor projekten in de utiliteits- en in de waterbouw: kantoorgebouwen, fabrieken, ziekenhuizen, sportakkommodaties, tunnels, bruggen, steigers, sluizen. Door de kontinue groei zijn er voortdurend plaatsingsmogelijkheden voor voor fundering en opbouw. Het personeelsbeleid van de HBM is erop gericht, de medewerkers zekerheid op lange termijn te verschaffen, hun vakmanschap te ontwikkelen en daarmee promotiekansen te bevorderen. Per afdeling is daartoe een personeelskoördinator aangesteld, die met de betrokkenen hun karrièrekansen bespreekt, overplaatsing regelt en eventueel wijzigingen in de arbeidsvoorwaarden verzorgt. Wie zich binnen dit progressieve personeelsbeleid wil ontplooien - vaklieden met ervaring zowel als LTS-verlaters - zijn welkom op het volgende projekt: Leidschenhage. Te Leidschendam met een bouwtijd van 2 jaar. Bel of kom langs bij Hoofd-Uitvoerder J. de Graaf Telefoon op het werk 070 - 27 90 21 of thuis na 19.00 uur, 030 - 88 14 84. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de personeelskoördinator D. Stam van de Hollandsche Beton Maatschappij bv, Generaal Spoorlaan 489 te Rijswijk [zh], telefoon 070-94 93 40 [toestel 570] of na kantoortijd: 079-31 33 73. werkmaatschappij van Hollandsche Beton Groep nv [HBG] Herziening bestemmingsplan Boerenburg (Rederijkersplein en omgeving) De burgemeester van Noordwijk maakt bekend, dat ter gemeentesecretarie afdeling ruimtelijke orde ning met ingang van 5 januari 1979 gedurende één maand voor één ieder ter inzage ligt het ontwerp van de derde wijziging van de voorschriften van het be stemmingsplan "Boerenburg" welke betrekking heeft op de mogelijkheid tot het realiseren van ma gazijnruimte bij de winkels aan het Rederijkersplein. De gemeentesecretarie is geopend op werkdagen van 8.30 uur tot 12.30 uur. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder bezwaren tegen de voorgenomen wijziging indienen bij de gemeenteraad. Noordwijk, 4 januari 1979 Gedeeltelijke Goedkeuring Bestemmingsplan "Victor I en II" De burgemeester van Noordwijkerhout maakt over eenkomstig het bepaalde in artikel 28, zesde lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening het volgende bekend: Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 21 november 1978, onder no. 27378/1gedeeltelijk goedgekeurd het op 27 september 1977 vastgestel de bestemmingsplan "Victor I en II". Het besluit van Gedeputeerde Staten en het be stemmingsplan, ligt met ingang van 8 januari 1979 gedurende een maand ter inzage op de afdeling algemene zaken (loket 24) ter gemeente-sekretarie. Gedurende de termijn van terinzagelegging kunnen tegen het besluit van Gedeputeerde Staten beroep bij de Kroon instellen: a. zij, die zich tijdig met bezwaren, zowel tot de gemeenteraad als tot Gedeputeerde Staten, heb ben gewend; b. de Inspekteur van de Ruimtelijke Ordening (als mede de gemeenteraad); c. een ieder, voor zover betreft een onderdeel van het besluit, waarbij goedkeuring aan een beperkt aantal voorschriften wordt onthouden. Noordwijkerhout, 4 januari 1979. De burgemeester voornoemd, Bosma. ^Gemeente Noordwijkerhout ifi VOOR AL HET ONDERHOUD AAN UW AUTO St. Aagtenstraat 14 - Leiden - tel. 125709 Voorbereidingsbesluiten De burgemeester van Noordwijk maakt bekend, dat de raad der gemeente Noordwijk in zijn vergadering van 19 december 1978 heeft verklaard dat bestem mingsplannen worden voorbereid voor de volgende gebieden: A. het gebied waan/oor het bestemmingsplan "Cul tuurgronden Langeveld" van kracht is; B het aan de Molenstraat gelegen perceel grond kadastraal bekend gemeente Noordwijk, sectie F, nr. 4626 zulks met het oog op de voorgenomen uitbreiding van de drukkerij van de firma Bakker, Molenstraat 17; C. de aan de Leendert Hellenberghof gelegen per celen grond kadastraal bekend gemeente Noordwijk sectie M, nrs. 2183 ged. en 2246 ged. zulks met het oog op de voorgenomen uitbreiding van de woning Leendert Hellenberghof 11 met een atelier en garage ten behoeve van een min- dervalide kunstenaar; De besluiten, alsmede de daarbij behorende kaar ten liggen ter gemeentesecretarie, afdeling ruimte lijke ordening voor een ieder ter inzage. De gemeentesecretarie is geopend op maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur. Noordwijk, 4 januari 1979 WIJZIGING BEBOUWINGSVERORDENING 1937 (herhaalde afkondiging) De burgemeester van Noordwijk maakt bekend, dat met ingang van 8 januari 1979 gedurende één maand ter gemeentesecretarie, afdeling ruimtelijke ordening, voor een ieder ter inzage ligt de bij raads besluit van 27 juni 1978 vastgestelde 21e wijziging van de Bebouwingsverordening 1937. De wijziging heeft betrekking op bijlage IV van de Bebouwingsverordening, houdende bijzondere voorschriften plan Duinrand en beoogt binnen het betreffende plangebied een verruiming van de bouwmogelijkheid voor zomerhuisjes. Bij de vaststelling is in de wijzigingsverordening door de gemeenteraad een wijziging aangebracht ten opzichte van het ter visie gelegde ontwerp. Deze wijziging heeft betrekking op een verruiming van de goot- en boeibordhoogte van zomerhuisjes van 3.00 m naar 3.40 m. Zij die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gewend kunnen gedurende bovengenoem de termijn bij Gedeputeerde Staten bezwaren tegen de wijzigingsverordening indienen. Gelijke be voegdheid komt toe aan een ieder, die bezwaren heeft tegen de wijziging, zoals deze bij vaststelling van genoemde verordening in de ontwerpwijzi- gingsverordening is aangebracht De gemeentesecretarie is geopend op maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur Noordwijk, 4 januari 1979. Gevraagd: Winkelmeisje Liefst met het vak bekend. N. Zwetsloot Zn. Morsstraat 26, Leiden, tel. 126592. Bestemmingsplan Zuidduinen (herhaalde afkondiging) De burgemeester van Noordwijk maakt bekend, dat met ingang van 8 januari 1979 tot en met 7 februari 1979 ter gemeentesecretarie-(afdeling ruimtelijke ordening) voor een ieder ter inzage ligt het bij raads besluit van 24 oktober 1978 vastgestelde bestem mingsplan Zuidduinen. De gemeentesecretarie is geopend op maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur. Bij de vaststelling zijn in het plan enige wijzigingen .aangebracht ten opzichte van het ter visie gelegde ontwerp. Zij die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gewend, kunnen gedurende de bovenge noemde termijn bij gedeputeerde staten van Zuid- Holland te 's-Gravenhage bezwaren tegen het be- stemmigsplan indienen. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder, die bezwaren heeft tegen de wijzigingen, welke bij de vaststelling van het plan ten opzichte van het ont werp zijn aangebracht. Met deze afkondiging komt die van 27 december 1978 te vervallen. Noordwijk, 4 januari. De burgemeester voornoemd, J.M. Bonnike. Bouwplan voor garage en atelier nabij Leendert Hellenberghof 11, alhier De burgemeester van Noordwijk maakt bekend, dat met ingang van 8 januari 1979 gedurende 14 dagen ter gemeentesecretarie afdeling ruimtelijke orde ning voor een ieder ter inzage ligt een tweetal bouw plannen welke betrekking hebben op dé bouw van een atelier en een garage nabij het pand plaatselijk gemerkt Leendert Hellenberghof 11alhier. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Wo ningwet beide bouwvergunningen te verlenen. Gedurende voormelde termijn kan één ieder schrif telijk bezwaren tegen de voorgenomen toepassing van genoemde artikelen indienen bij burgemeester en wethouders. De gemeentesecretarie is geopend van maandag tot en met vnjdag van 8.30 uur tot 12.30 uur. Noordwijk, -»januari 1979

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 20