DouweE opnieuw ae 265.- 465.- 565.- vrijclag\^ zaterdagvoordeel Douwe Egberts koffie... lekkere koffie. Spotgoedkope wintersportreizen van Vroom Dreesmann en Hotelplan MEDEWERKER iOHet Motorhuis Katwijk Vendex slagboormachine Draairichting zowel naar links als reel Traploos regelbaar toerental van 0-2 toeren per minuut Radio- en TV ontstoord Dubbel geïsoleerd Passend vooralle hulpstukken van Vendex AEG en Bosch. A, 159.- Zeemleder Pak mee! Een hele huid en voltraan gelooid. 10; Ongebleekt laken- katoen Voordelig lakens en slopen maken. 100% Katoen. 240 cm. br. p.m. 9.- 180 cm. br. p.m. 7.- 150 cm breed per meter afd. witgoed Sweaters Van fijn zittend stretch velours. 80% Katoen/20% nylon. Verkrijgbaar met O- en V-hals. Maak een keus uit tien eigentijdse kleuren, waaronder terra, navy, bruin, zwart, licht-groen. Maten 48 t/m 54. 25.- Maxi damesduster Van komfortabel gewattineerd nylon. In gedessineerd of uni. Diverse kleuren. Maten S.M.Len XL 26; Vendor molton matrashoes Ideale niet ver schuifbare bescher ming van uw matras. Hagelwit. 2-Persoons 25.- 1-Persoons 90x200 cm. 20. Keukenmeubel Geheel demontabele kast in de maten H202xB80xD40cm. Nieuw model van eerste kwaliteit wit kunststof. Kompleet met vijf legplanken en twee deuren met luxe handgreepjes VROOMS DREESMANN ook geldig op de plaatselijke koopavond Stel u voor: in maart 8 dagen lang genieten van alles dat het befaamde wintersportoord Seefeld in Oostenrijk u te bieden heeft. yie Een eldorado voor alpine-skiërs, langlaufers, wandelaars, zonnebaders, uitgaanders en winkel-enthousiasten. Met keuze uit verschillende categorieën hotels en pensions. j 8 dagen logies met ontbijt: per eigen auto vanaf (totaal 10 dagen) per vliegtuig vanaf De folder ligt voor u klaar. Haal 'm. En boek snel. Deze reizen worden op initiatief van Vroom Dreesmann door M uitgevoerd. 782A22 DE VROOMEN EXPORT B.V. Rijksstraatweg 52, Sassenheim Telefoon 02522 -19028 Voor onze via de computer gevoerde debiteuren en loonadministratie zoeken wij een betrouwbare serieuze medewerker(ster) Deze taak brengt contacten met veel medewerkers mee en is een belangrijke schakel in ons bedrijf. Vereist is minimaal MAVO opleiding. Geboden wordt een goed salaris plus na gebleken geschiktheid opname in het bedrijfspensioenfonds. Sollicitaties schriftelijk of mondeling na af spraak met Hr. Heemskerk of Hr. Ruwaard. Het Motorhuis Katwijk, Opel-dealer voor Katwijk en wijde omgeving, zoekt voor het afleverklaar maken van gebruikte en nieuwe auto's een Zijn werk bestaat uit het monteren en nalopen van de laatste kleine werkzaamheden en het poetsen van de wagens voor aflevering. Spoedige indiensttreding is gewenst. Zij, die minder uren dan een volledige werkweek beschikbaar zijn, komen ook in aanmerking voor deze baan. Bent u geïnteresseerd? Bel dan 01718-29203 en vraag naar onze chef werkplaats, de heer J. J. van der Veer. Ambachtweg 1, 2222 AH Katwijk, telefoon 01718-29203^ NAAMPLATEN in alle maten en kleuren en artistieke uitvoeringen STEMPEL- EN GRAVEERINRICHTING Broomans Zn. B.V. Gevraagd: BINDSTER een meisje die al ervaring heeft op dit terrein, zelfst. kan werken zowel met bloemen als met planten. Goed met mensen om kan gaan. Tuincentrum Chr. Moerkerk en Zn. Ranonkelstr. Katwijk. Tel.: 01718-16905. Na 18 uur, L. Moerkerk, Boersl. 35, Katwijk. Tel.: 01718-15772. GEMEENTE ALKEMADE Openbare bekendmaking inzake ontgronding Burgemeester en wethouders van Alkemade maken ter vol doening aan het bepaalde in artikel 3, lid 4, van de Ontgrondin genverordening Zuid-Holland bekend, dat bij gedeputeerde sta ten der provincie een aanvrage van de Firma J. Dobbe en Zn., Noordeinde 19 te Roelofarendsveen, is ontvangen om vergun ning voor het ontgronden van een gedeelte van het achter de woningen Noordeinde 21 en 23 aldaar gelegen perceel, kada straal bekend gemeente Alkemade, sectie K no. 501 Deze aanvraag ligt voor eenieder ter inzage met ingang van 5 januari 1979 gedurende 30 dagen ter gemeentesecretarie, af deling algemene zaken. Tegen de inwilliging van de aanvrage kan eenieder gedurende deze termijn schriftelijk bezwaren indienen bij gedeputeerde sta ten, Koningskade 1 te 's-Gravenhage. Roelofarendsveen, 4 januari 1979 Burgemeester en wethouders van Alkemade, de secretaris, de burgemeester, (P.Th.M. Brama) (drs. P.J. Bolten) Fijne Dessert £4^7"nu: f 442 Zilvermerk £4^07nu: f 3,93 Roodmerk nu: f 3,84 (je weet dat 'tgoed is

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 16