J5Ii vandemoortele GEZOCHT: Het brein achter al de2e aanslagen <4c PERSONEEL 'pm»^^ElP•rsone•l personee/E Personebs1,® AANKOMEND KOK assistent magazijndienst rayonvertegenwoordiger n.vvandemoortele aankomend secretaresse MORET LIMPERG soneel PERSONEEL! PERSO!\SEEL' personeel PERSONEEL personeel I PfRfiHNTff p«rsoneeJ PERSOfa venphui URN UJJGIGSH 5UQUTH bejaardencentrum RU5TËN eOHCH Binnen de Civiele Dienst in de Centrale keuken de volgende vakature: met instellingservaring Taak: het assisteren bij de voorbereiding van 300 maaltijden. Vereist: het bezit van het diploma van de opleiding Instellingskok S.L.H.I. of diploma B.G.P. of studerend hiervoor. Leeftijd ongeveer 20 jaar. Eenmaal per 14 dagen weekenddienst. Honorering geschiedt volgens de CAO-Ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de chef-kok, de heer E. Grootveld, telefoon 071-156956, toestel 132. Schriftelijke sollicitaties gaarne zenden t.a.v. het Hoofd Civiele Dienst, Postbus 34, 2340 AA Oegstgeest. 1 Sikkens b.v. zoekt voor de sektor magazijnen een assistent magazijndienst. Hij zal hoofdzakelijk be last worden met de dage lijkse leiding over de expe ditie-administratie, alsme de de uitvoering van tech- nisch-economische en voor een deel ook proces-tech nische studies betreffende opslag en verzending. Wij zoeken een jonge, in het team passende man (leeftijd 25-35 jaar) met een opleiding HEAO B-E. Enige ervaring in de maga zijnsfeer strekt tot aanbe veling. Sollicitaties kunt u richten aan F. Bus, Personeelsza ken Sikkens b.v Postbus 3 2170 BA Sassenheim. specialisten in plantaardige oliën, vetten en margarines. bakkerij-horecaafdeling "de valk" deel uitmakend van de dynamische, internationaal georiënteerde vandemoortele- groep met vestigingen in belgië, frankrijk, duitsland, engeland en nederland heeft op de nederlandse markt een goede reputatie met haar bakkerij- en horecagrondstoffen (waaronder de edelvalk margarines, alsmede de risso gold frituurvetten en risso restaurant- margarine-serie). de stijgende vraag naar deze produkten geeft aanleiding tot uitbreiding van het verkoopteam. wij zoeken een voor het rayon gouda e.o. zijn taak zal bestaan uit: - het bezoeken van verwerkers zowel in de brood- en banketbakkerijsektor als in de horecasektor. om in deze job goed te kunnen funktioneren, achten wij de volgende kwaliteiten noodzakelijk - ervaring in de branche - goede kontaktuele eigenschappen - pioniersmentaliteit - een meedenker leeftijd 24-32 jaar geboden wordt: -verkoopondersteuning dooreen team vaktechnici - mooi assortiment produkten met verkoop ondersteunende akties - goed salaris en onkostenregeling, waarnaast een door de firma beschikbaar gestelde auto. wilt u ons uitvoerig schriftelijk informeren over uw opleiding en uw werkzaamheden tot nu toe en deze sollicitatie onder de letters vb richten aan dedirektie van n.v. vandemoortele nederland, oudenbosch, telefonisch kunt u inlichtingen krijgen bij de heer brugman (tst. 18). oudlandsedijk 10, postbus 15, 4731 TB oudenbosch, telefoon 01652-3910. Wij zoeken pientere jonge mensen. Mensen die wij om een boodschap kunnen sturen. Die bovendien blindelings de weg weten op alle mogelijke schrijfmachines. Die ook nog een fors aantal aanslagen per minuut kunnen produceren. Maar dan wel foutloos. Daarom moet er een brein achter al deze aanslagen steken. Dat hoeft niet persé een master mind te zijn, maar wel het genre betere typist(e). Onze opdrachtgevers zijn niet anders van ons gewend en wij stellen er een eer in aan deze kwaliteitseisen tegemoet te komen. Overval ons eens met al uw vragen om nadere inlichtingen. Deze worden u zonder verzet toegespeeld door Hans Willemse en Loes Berbée. de koning b.V. 2311JT Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071 -131710 Voor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel. ARNOLDUS B.V. Adm. Banckertweg 4, Leiden (Waard industrieterrein) 071-121942 s avonds 890163 Voor het installeren van keukens op gebied van timmerwerk en daarbij behorend aansluitwerk hebben wij een baan voor U als u doorlopend vast werk wilt hebben, en u heeft een goede inzet en "handig" bent. Voor u als vakman timmerman is ook werk bij ons, in het burgerwerk in de Woningverfraaiing. Ook 's winters doorlopend en goed werk. Kom praten, dan kunt u meteen onze nette werkplaats en bedrijfshal zien. U kunt ook tussen de feestdagen komen kijken van 9 uur tot 5 uur of na telefonische afspraak. Voor onze vestiging te Leiden van de afdeling Externe Organisatie vragen wij een aankomend secretaresse voor part-time werkzaam heden (o.m. type-werkzaamheden, telefoon e.d.). Geïnteresseerden nodigen wij uit schriftelijke sollicitaties met vermelding van opleiding, ervaring en leeftijd te richten aan het kantooradres: Moret Limperg, Externe Organisatie t.a.v. Mr. R. C. Basart, Overrijn 5 te Leiden.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 14