EEN BIJZONDER HOOGTEPUNT: HET KERSTNUMMER VAN MARGRIET. I kinderballet elektr. friteuses Er staat meer in Margriet, 't grootste vrouwenblad van Nederland. V.N.L. Gemeente Warmond Ontwerp-uitwerkingsplan "Merenwijk" van het be stemmingsplan "Zuid" (arti kel 11 Wet op de Ruimtelijke Ordening). Burgemeester en Wethouders van Warmond maken be kend dat met ingang van 21 december 1978 gedurende vier weken op de gemeente secretarie voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp van het door hun college vast te stellen uitwerkingsplan "Merenwijk'' van het be stemmingsplan 'Zuid'' Bedoeld plan bevat de uitwer king van de bestemming "uit te werken woongebied", welke in het door de raad vastgestelde bestemmings plan "Zuid" is toegekend aan het zuidelijk gedeelte van de Veerpolder - voor zover ge legen ten oosten van de spoorlijn - en van het War- mondse deel van de Broek en Siomontjespolder, aan sluitend aan de Leidse Me renwijk. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen belangheb benden schriftelijk bezwaren tegen de voorgenomen uit werking indienen bij hun college Warmond. 20 december 1978. Burgemeester en Wethouders voornoemd, de secretaris, C. Zoetemelk de burgemeester, W. F. de Vreeze. geen luchtjes in uw h,uis. Geschikt voor al uw fri- KGDX SHOP Kookshopvoorde bovenstebeste keukenspuilen. Lange Mare 67, Leidén telefoon 071 -144746 Margriets Kerstnummer is een bijzonder hoogtepunt, aan het slot van een Margrietjaar vol feestelijkheden. De inhoud ervan weerspiegelt helemaal de bijzondere sfeer die de kerstviering zo'n diepe bete kenis geeft. Het scheppingsverhaal bijvoorbeeld. In ons kerstnummer geven een fotograaf en een dichter daarop hun persoonlijke visie. Twaalf adem benemende pagina's zijn het resultaat. Hoe wordt Kerstmis in Polen gevierd? Anders dan u misschien had gedacht. Een hartverwarmende reportage neemt u mee naar een land waar kunst, kleur en eeuwenoude tradities volop bloeien. Kent u de foto's van Sarah Moon? In het Kerst nummer fotografeert zij de klassieke, tijdloze schoonheid van Cacharel. Iets om naar uit te kijken. Geen sneeuw en toch een witte kerst. Hoe dat kan? Een plantenweelde die bloeit met prachtige witte bloemen. Dat kan de kerstsfeer alleen maar ten goede komen. Verder nog: de verrassende schoonheid van familie-sieraden en heerlijke gerechten voor on verwachte gasten. Margriet is overal te koop. Voor slechts f 1.55. Abonneren kan natuurlijk ook. Dan betaalt u maar f 1,30. Bel 023-319420. Het bestuur van de voetbalvereniging wenst zijn leden en relaties een gelukkig kerstfeest en een voorspoedig nieuwjaar. Gevraagd: (tijdelijke) cursus-leiding Wegens ziekte van de huidige cursusleidster, wil het Buurtcentrum graag in contact komen met enthousiaste mensen, die op woensdagmiddag en/of donderdagmiddag in staat zijn om balletlessen aan kinderen te geven in de leeftijd van 6 tot 12 jaar. Vergoeding vindt plaats op uurbasis. ^Aanmelding graag zo spoedig mogelijk bij Piet de ^Bruyn of Ad van Arkel, kantoor Buurtcentrum .Ridderveld, Aïdaplein 30, Telefoon 23602 HOOGHEEMRAADSCHAP VAN RIJNLAND Op het bureau van de sectie waterstaatkundig beheer van de technische dienst kan worden geplaatst: EEN H.T.S.-INGENIEUR WEG- EN WATERBOUWKUNDE Funktie-informatie: De funktionaris zal ondermeer worden belast met: - het beoordelen, berekenen en onderzoeken etc. van zaken betreffende de water huishouding in het algemeen en de bemaling, inlating, hydrologie, hydraulica en verziltingsbestrijding in het bijzonder; - het mede in verband met het vorenstaande onderhouden van zowel interne als externe contacten, - het organiseren dan wel uitvoeren van praktijkmetingen (bijv. afvoer- metingen); - het zelfstandig uitbrengen van adviezen en rapporten betreffende diverse waterstaatszaken, Funktie-eisen: - diploma H.T.S Weg- on Waterbouwkunde, - kennis en ervaring op één of meer van de bi) de funktie-informatie genoemde vakgebieden, - leeftijd tussen de 30 en 40 jaar, - redactionele vaardigheid. De aanstelling zal - afhankelijk van leeftijd en ervaring - geschieden in de rang van technisch ambtenaar le klas/technisch hoofdambtenaar, salaris minimaal f. 2871,- en maximaal f 3874,- bruto per maand. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, w.o. een gunstige eigen ziektekostenregeling, zijn van toepassing. Sollicitatiebrieven - onder vermelding van vakaturenummer 78-23 - binnen drie weken na het verschijnen van dit blad te zenden aan de ingenieur-directeur van de technische dienst van Rijnland, Breestraat 59 te Leiden. Nadere informatie over deze funktie kan worden ingewonnen bij de heer mg J.H. Rjemens, tel. 071-149941, tst. 244.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 20