Het leger marcheert nog steeds op zijn maag Hoogovens heeft het werk dat u zoekt HOOGOVENS# Produktieman staalfabriek Bedieningsman kooksfabriek Walser ADM. MEDEWERKSTER TEKOM NL Bedieningsman walserijen Ovenbouwkundig vakman O AD Hoogovens heeft volop goed en vast werk in de produktie. Voor de meeste functies is een vooropleiding op LTS/Mavo-niveau gewenst. Maar ook zonder diploma zijn er mogelijkheden. Want het bedrijf leidt zelf op voor het werk dat vaak alleen bij Hoogovens voorkomt. Kies uit de volgende banen: (in 4-ploegendienst) Het gaat om werk in de gietsectie, waar staal in blokvormen wordt gegoten. Het werk wordt door een klein team van vakmensen gedaan. Ook u kunt zo'n vakman worden als u niet ouder bent dan 40 jaar. Hoogovens leidt u in de praktijk op en via enkele korte cursussen. Een vooropleiding op LTS-niveau kan van pas komen. Een produktieman staalfabriek begint met ca. 2.400,bruto per maand. (in 4-ploegendienst) Een klein team bedient de verschillende installaties van de kooksfabrieken. Bent u minimaal 18 en ten hoogste 45 jaar? Heeft u LTS of een gelijkwaardige opleiding? Dan biedt Hoogovens u een plaats in zo'n team. Het aanvangssalaris is voor 21-jarigen en ouder ca. 2.440,- bruto per maand. Er zijn volop promotiemogelijkheden. Het was Napoleon die dit ontdekte en onder woorden bracht. En tot op de dag van vandaag is het niet anders: een lege maag marcheert niet graag. Ook het vredelievende leger van werkende mensen maakt daarop geen uitzondering. Op ge zette tijden wordt gepauzeerd, de geest even verzet en een troostend bakje koffie genoten. Van hoe eminent belang dit ritueel is voor de sfeer op het werk zal wel niemand ooit volledig kunnen becij feren. Maar wie er een goede kijk op hebben, dat zijn de koffiedames. Of ze nu met fraaie voertuigjes door de bedrijven gaan of achter een bar in de kan tine hun mannetje staan, zij zijn het die zorgen voor een gezellige onderbreking, voor geur en smaak, voor een grapje en wat fleur. In vrijwel elk bedrijf of instelling is dan ook behoefte aan koffiedames, die welzijnswerksters bij uitstek. Uitzendbureau de Koning kan daar van meepraten. Als U er van houdt, mensen te zien opfleu ren bij een lekker kopje koffie, kom dan eens praten, en vertel ons dan meteen even hoe U ónze koffie vindt. Wij willen graag wat van U leren, als dat zou kunnen. Wij, dat zijn Loes Berbée en Hans Willemse; mensen die U graag zuivere koffie schenken over arbeidsvoorwaarden enzovoorts. We hebben ze bruin staan op Korevaarstraat 33. Laat ze niet koud worden! de koning b.v. 2311JT Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071 -131710 Voor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel. Het HOOFDBEDRIJFSCHAP DETAILHANDEL te 's Gravenhage vraagt ten behoeve van de Stichting Informatieverwerking Midden- en Kleinbedrijf Koninginnegracht 72, 's-Gravenhage Haar taak zal bestaan uit: het telefonisch en schriftelijk onderhouden automatiseringsleveranciers contacten met accountants het assisteren bij de organisatie van cursussen en andere bijeenkomsten. i HAVO. Type-diploma is Voor wat de genoten opleiding betreft wordt gedacht a vereist. Leeftijd tot omstreeks 35 jaarf Het salaris stemt overeen met het niveau van de functie en zal mede afhangen van leeftijd en ervaringDe secundaire arbeidsvoorwaarden zijn vergelijkbaar met die bij de overheid. Belangstellenden kunnen schriftelijk of telefonisch contact opnemen met drs. N. J. Stiemer, Stichting Informatieverwerking Midden- en Kleinbedrijf. Postbus 90703, 2509 LS 's-Gravenhage, telefoon 070-553400. Zoek je een baan, waarbij je de hele dag met je talen 'bezig' bent? Als z.g. 'telexpoolburo' verzenden en ontvangen wij berichten t.b.v. onze abonnees (veelal kleinere Nederlandse bedrijven) over de gehele wereld. Deze (doorgaans korte) berichten worden telefonisch aan ons opgegeven en dienen vaak voor verzending te worden vertaald in Frans, Duits of Engels. Omgekeerd komen er ook berichten binnen die dan (vaak ook vertaald) aan onze abonnees worden doorgebeld. Frans met mond en pen te Daarnaast verwachten wij een hoge mate van betrouwbaarheid, gezien het vaak konfidentiele karakter van de berichtgeving. Een alert optreden en een prettige telefoonstem tenslotte, zijn voor ons zwaarwegende eigenschappen. Daartegenover stellen wij een goed salaris en een prettige sfeer op ons kleine kantoor. Sollicitaties schriftelijk of telefonisch aan:- Kagertuinen 27 Sassenheim, Tel. 02522-15450. (in 4-ploegendienst) Walsen gebeurt in installaties, die door een ploegje vakbekwame walsers worden bediend. De machine doet het werk, maar het vakmanschap van de walsers en de samenwerking in de ploeg bepalen de kwaliteit van het eindprodukt. Hoogovens leidt mannen van 18 tot 35 jaar, liefst met LTS. op tot walser Een walser in opleiding- verdient meteen al ca. 2.400,bruto per maand. (in 4-ploegendienst) In de walserijen wordt staal op verschillende manieren bewerkt. Dit gebeurt in diverse installaties door de bedieningsmensen. Er wordt in kleine teams gewerkt. Mannen tot 45 jaar kunnen voor een bedieningsfunctie worden opgeleid. Hoogovens betaalt meteen al ca. 2.330,bruto per maand. Dit salaris groeit in de. volgende jaren door. (in 2- of 4-ploegendienst) Werken en meteen een goed vak leren. Dat kan volop bij Hoogovens. Bijvoorbeeld als ovenbouwkundig vakman, die vuur- en slijtvaste en zuurbestendige bekleding aanbrengt. Hoogovens leert mannen van ca. 21 tot 35 jaar het vak in de praktijk en tijdens cursussen. Een vooropleiding Alle genoemde salarissen zijn bruto, inclusief de verschillende toeslagen. Daar komt nog 8% vakantietoeslag bij en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar. Ze gelden voor 21-jarigen en ouder. Voor alle functies bestaan schema's, waarin verdere promotie gegarandeerd vastligt. Veel prima voorzieningen Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt het bedrijf over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. op LTS-niveau strekt tot aanbeveling maar is niet vereist. Zonder ervaring verdient men om te beginnen ca. 2.155,(2-ploegen- dienst) of ca. 2.370,(4-ploegen dienst) bruto per maand. Met metsel- erv.aring kan men hoger starten. Wilt u meer weten?. Wilt u meer weten over uw mogelijk heden bij Hoogovens? Stuur dan onderstaande bon naar Hoogovens, Werving personeel. Antwoordnummer 94000, IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Bellen kan ook: 02510 - 94000. Of kom langs bij het Wervings centrum, Wijckermolen 202, Beverwijk (150 m van het station). U bent welkom op werkdagen van 9 tot 4 en maandagavond tussen 7 en 9 uur. Geboortedatum:. Adres: Woonplaats:

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 24