hulpmonteur opleiding ziekenverplegïng-a enhele leerlingen westeinde ziekenhuis PARADE Rabobank Q Welke jonge boekhouder, DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt: lONlttll commercieel medewerk(st)er kas V Welkom bij HEINEKEN medewerker administratief medewerker bureau pedel (m/v) de verpleging biedt een goede toekomst. ....in het westeinde ziekenhuis kan die gu beginnen ir randstad uitzendbureau HOUTWERF KEUKENS B.V. CHAUFFEUR FORBO TAPIJT BV VERTEGENWOORDIGER ffefilb® Rabobank Stompwijk - Zoeterwoude I^Tl SWETS ZEITLINGER B.V. Voor onze brouwerij te Zoeterwoude zoeken wij voor de mechanische werkplaats een hulpmonteur. De hulpmonteur assisteert de all-round monteur bij het bewerken van te repareren of te vervangen machine onderdelen. Voor deze funktie is het L.T.S.- diploma machine-bankwerker een vereiste en kunnen aanvullende diploma's op dit vakgebied tot aanbeveling strekken. Onze gedachten gaan uit naar een jonge man van ongeveer 21 jaar. Het bruto aanvangssalaris voor deze leeftijd bedraagt f 1.800,— per maand. Naast een vakantietoeslag van 8% kent Heineken een aantrekkelijke tantièmeregeling. Hebt u belangstelling voor deze funktie neem dan kontakt op met de heer G. van Puffelen van de Personeeldienst Brouwerij, Burgemeester Smeetsweg 1 2382 PH Zoeterwoude. Telefoon (071) 814265. Universiteitsbibliotheek vak.nr. 8-40611158 Taak: het verrichten van werkzaamheden ten behoeve van: de stempel- en signatuurafdeling, waar de nieuwe aanwinsten van de bibliotheek in de laatste fase worden gereedgemaakt voor plaatsing en de magazijndienst, welke afdeling ervoor zorgdraagt dat de boeken en tijdschriften van de bibliotheek worden bewaard en in het kader van de uitlening worden uitgehaald en teruggeplaatst. Vereist: nauwkeurigheid en een ordelijke werk wijze. Ervaring met vergelijkbaar werk strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 2.072,per maand. vak.nr. 8-41311158 Het Bureau Pedel is een klein doch druk bureau Taak: het op prettige en zakelijke manier infor meren van studenten: verrichten van algemene administratieve werkzaamheden. Het ligt in de bedoeling hem na een rnwerk- periode en indien hij blijk geeft over de daartoe vereiste eigenschappen te beschikken, te be noemen tot plaatsvervanger van de pedel. Vereist: MULO/MAVO-opleiding; praktijkdiploma boekhouden; accuratesse: vermogen service te verlenen; ervaring met geautomatiseerde admini stratie. Leeftijd bij voorkeur vanaf 23 jaar. Salaris: maximaal 2.665,bruto per maand Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit Stationsweg 46 te 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vakaturenummer op brief en envelop. Je toekomst hangt af van het beroep dat je nü gaat kiezen. Wil je straks iets voor anderen betekenen en gaan doen, kies dan voor het beroep van verpleegkundige. Werk vol afwisseling en uiterst verantwoordelijk. Niet eenvoudig, maar erg boeiend. Op 27 februari 1979 begint de Deze opleiding duurt 3 ty2 jaar en is een kombinatie van theorie en praktijk. Er is nog plaats voor die bij aanvang van de opleiding minimaal 17 jaar en 7 maanden moeten zijn. Het bezit van een Havo- of Mavo-4 diploma is vereist (voorkeur voor een exact vakkenpakket) Heb je belangstelling Neem dan snel telefonisch kontakt op met de afdeling Personeelszaken, tel. 070-889393. Adres: Westeinde Ziekenhuis, Westeinde 132,s-Gravenhage Voor het in oprichting zijnde BUREAU VOOR RECHTSHULP LEIDEN dat onder meer als taak heeft het geven van informatie en advies op elk terrein van het recht, zoekt de Stichting Rechtshulp 's-Gravenhage öp zo kort mogelijke termijn ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) die de andere medewerkers van het bureau zal assiste ren bij het voeren van de administratie en correspon dentie en het te woord staan van het publiek. Gevraagd wordt goede beheersing van de Nederlandse taal, goede typevaardigheid en enige administratieve er varing. Geboden wordt zelfstandig en afwisselend werk op een klein en levendig kantoor. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen 1.691,- en 2.202,- bruto per maand; 8% vakantietoe slag. De funktie kan ook in part-time verband worden vervuld.. Schriftelijke sollicitaties vóór 28 december a.s. aan het adres van de stichting, Javastraat 27a, Den Haag. Voor nadere informatie: tel. 070-63.49.58 (Rob Lever). direct (para) medisch werk voor: ziekenverzorgsters of bejaardenverzorgsters ziekenverzorgsters voor de dagdiensten bij een instelling i Dagdiensten, voor een langere periode. veri pleeqkundigen ille diensteri, langere periode I bij een ziekenhuis ii Bel ook onze banenlijn (071-130137) deze geeft op ieder moment van de dag informatie over de beschikbare ba nen. Leiden, Kort Rapenburg 6, tel. 071-149541 Alphen, Vondelstraat 18tel. 01720-93505 (tussen 14 00 en 17.00 uur) Katwijk. Cleijn Duijnpark 12, tel. 01718-71215 (tussen 14,00 en 17.00 uur) Gevraagd: met groot rijbewijs. Gelieve tel. contact op te ne men 071-769326, vragen naar tst. 21. Autobedrijf, dealer van een bekend Japans merk, vraagt met spoed een AUTO VERKOPER Ervaring in de automobielbranche wordt vereist. Het betreft hier een geheel zelfstandige job, waar in een echte vechter zich goed kan ontplooien. Na gebleken geschikheid hoog salaris en prettige werksfeer geboden. Sollicitaties, waarbij vertrouwelijke be handeling gegarandeerd wordt, aan nr. 36525 bureau v. d. blad. Forbo Tapijt b.v. te Soest, is een onderdeel van Forbo-Zürich, een van de belangrijkste concerns op het gebied van harde en zachte vloerbedekking. Forbo Tapijt b.v. is met verscheidene produktie- bedrijven in Nederland gespecialiseerd in kamerbreed tapijt, dat onder het merk Parade op de markt wordt gebracht. Het marktaandeel van Parade-tapijt is sterk stijgend. In het rayon Amsterdam (gedeeltelijk) - Haarlem - Leiden is een vakature ontstaan. In verband daarmee wordt kontakt gezocht met een Met een grote mate van zelfstandigheid, maar zo nodig geruggesteund door de verkoopleiding en de verkoop- binnendienst zal hij in zijn rayon zowel bestaande als nieuwe potentiële afnemers bezoeken, met wie hij vooral een continue relatie wil opbouwen. Van hem wordt verwacht, dat hij daadwerkelijk de schakel tussen de klant en het bedrijf is. Afnemers zijn tapijt speciaalzaken, woninginrichters en grote meubilerings- bedrijven, die via hun inkoopcombinatie of zelfstandig inkopen. Voor deze functie, waar tegenover de hoge eisen, die aan kandidaten worden gesteld, een uitstekend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden worden geboden, gaan de gedachten uit naar een ambitieuze medewerker van 28 a 35 jaar, met een middelbare opleiding, kennis van marketing en ervaring in de verkoop-buitendienst, bij voorkeur in de branche Kandidaten worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief - met de hand geschreven - vergezeld van een pasfoto, binnen 14 dagen na datum van deze advertentie te zenden aan: Forbo Tapijt b.v., afd. Verkoopleiding Nederland, Postbus 85,3760 AB Soest. De Rabobank Stompwijk Zoeterwoude vraagt op korte termijn een De te benoemen medewerk(st)er krijgt als taak het dagelijks balie- gebeuren efficiënt te laten verlopen Hij of zij informeert en adviseert onze relaties omtrent alle bankzaken die zich via de ba|ie afspelen en helpt cliënten bij al hun geldhandelingen. Het hele scala van balie diensten kan tot de functie worden gerekend. Van kandidaten vragen wij een opleiding op minimaal MEAO-niveau, goede contactuele eigenschappen en commercieel inzicht. Leeftijd vanaf 21 j.aar. De Rabobank biedt u naast een goed salaris prima secundaire arbeids voorwaarden zoals een prémiespaarregeling en een dertiende maand salaris. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een recente pastoto, worden gaarne ontvangen door de directie van de Rabobank, postbus 5, 2380 AA Zoeterwoude. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad voelt iets voor een zelfstandige funktie op de afdeling crediteuren. Gevraagd wordt: - Mavo-niveau en praktijkdiploma boekhouden - Kennis van de moderne talen, in verband met het internationale karakter van het bedrijf - Ervaring in boekhoudkundige zaken - Leeftijd 20-25 jaar. Voor de juiste man/vrouw bieden wij: - Een zelfstandige funktie met doorgroeimogelijk heden naar boekhoudkundig specialist - Naast een goed salaris zijn er goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals reiskostenvergoeding, studiekostenregeling en korting bij aankoop van boeken. Swets Zeitlinger B.V., gevestigd te Lisse, is een onderneming op het gebied van dienstverlening aan wetenschappelijke bibliotheken. De boekhouding is nu nog gevestigd in Amsterdam maar zal in januari 1979 naar Lisse worden over- I Heereweq 347-b, 2161 CA Lisse

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 22