Sportief rijden voor slechts f13.250,-. Fiat 128 Special Alleen in Sport-rood. aktieve verkoper DE SKI-SHOP VAN VRQOM DREESMANN een administratief medewerk(st)er VROOMS DREESMANN Kunt met wat dubbeltjes bij de tijd blijven? De Schooladviesdienst Leiden, werkzaam voor het openbaar en bijzonder kleuter- en lager onderwijs alsmede het buitengewoon onderwijs te Leiden en Oegstgeest, vraagt per 1 februari 1979 (fulltime) Haar/zijn taak zal zijn: - het verrichten van administratieve werkzaamheden ten behoeve van de logopedistes; - het verrichten van archiefwerkzaamheden. Voor deze functie wordt gedacht aan iemand met een MAVO- of gelijkwaardi ge opleiding en een goede typevaardigheid. Enkele jaren ervaring vereist. Salarisgrenzen min. 1.646,- en max. 2.202,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. De voor de gemeente Leiden gebruikelijke regelingen zijn van toepassing. Voor inlichtingen of het aanvragen van een taakomschrijving kan contact worden opgenomen met mevrouw E. A. M. van der Meeren-Kok (tel. 071-140546). Sollicitaties met vermelding van eventuele ervaring binnen een week te richten aan de directeur van de Schooladviesdienst Leiden, de heer drs. J. L. de Bil, postbus 2292 te Leiden. PERRY SPORT (waarin opgenomen Sporthuis Centrum) De grootste vrijetijdswinkel van Nederland, met een uitgebreid assortiment in sportartikelen en sportkleding, o.a. in tennis en wintersport en ook in spellen, badmode en kampeerbenodigdheden. Voor één van onze 20 winkels, namelijk Perry Sport op de Breestraat te Leiden, vragen wij een Voor deze veelzijdige baan denken wij aan een enthousiaste jongeman van ca. 20 jaar, die gaat werken op de afdeling tenten en kampeerartikelen. Ervaring in deze branche is natuurlijk een groot pluspunt. Van onze arbeidsvoorwaarden noemen wij als belangrijkste: - 8% vakantietoeslag en 4% kerstgratificatie; - 75% studiekostenvergoeding; - 20% korting op aankopen: - roulerend wekelijks de maandag of de zaterdag vrij. Voor sollicitatie of meer informatie kunt u kontakt opnemen met de bedrijfsleider, de heer J. W. M. Melis, Breestraat 93, Leiden. Telefoon 071-143343. Fiat 128 Special 1300 4-deurs. Abarth uitlaat Laken bekleding in Abarth sportstuur zwart/wit ruitdessin Sportieve flankstrepen Vier hoofdsteunen Abarth versnellingspook Zwarte voor- en achter- Fergat sportvelgen bumpers Extra brede banden Zwarte ruitewissers, dak- (165/70 SR 13) en sierlijsten Halogeen koplampen Zwarte buitenspiegel. Dubbeltonige claxon Deze speciale uitvoering kompleet f 13.250,-, exkl. f 225,- vaste afleveringskosten, inkl. BTW. Til Imp. Leonard Lang b.v., Daniël Goedkoopstraat 9, Industriegebied/Amstel, 1096 BD Amsterdam. Tel. (020) 924888. Blizzard compact ski 'Saturne' De lichtste van alle Blizzard compact- ski's. Makkelijk wendbaar, uitsteken de kantengrip. Met aluminium bovenvlak en p.u.-kern. Exclusief ontwikkeld voor Vroom Dreesmann. Tyrolia standaard binding Met het bekende Tyrolia verende- tangen-systeem en komfort- hakautomaat. vfêT Condor TX ski-stokken Met anatomisch gevormde veilig heids-handgrip. Complete set van Blizzard compact ski 'Saturne' Tyrolia standaard binding Condor TX ski-stokken Trak 'Aliu' langlauf stokken Tyrolia binding 50 junior 99, Tyrolia binding 150 119, Tyrolia binding 250 169, Tyrolia binding 350 Diagonal, de allerveiligste binding 219, Alle bindingen worden door de ski-deskundigen van de ski-shop van Vroom Dreesmann gratis op de gekochte ski's gemonteerd. Stopperjunior 35, Stoppersenior 39, De ski-shop van Vroom Dreesmann. Vertrouwensadres van de kenners.5 Doorgewinterde L wintersporters weten hoe belangrijk goede piaterialen zijn vooreen optimale beleving van hun sport, maar ook voor hun veiligheid. Zij zijn bij de ski-shop van Vroom Dreesmann aan het juiste adres. Want daar staan adviseurs klaar om hen met raad en daad bij te staan. Die weten alles over skiën. Niet van horen zeggen, maar uit eigen ervaring en een adekwate, professionele opleiding. Zo weten ze precies hoe bindingen gemonteerd moeten worden, en doen dat ook. Gratis. Dat maakt de ski-shop van Vroom Dreesmann tot een vertrouwensadres van de kenners. U bent dus ook van harte welkom! VOOR WINTERSPORTERS OP HOOG NIVEAU. Dynastar Fjord Fullplast langlauf ski's No-wax, met schubben belag, geschikt voor alle sneeuwsoorten. Rottefella 'Start' langlauf-binding 75 mm Nordic norm. Complete set van Dynaster langlauf ski's Rottefella langlauf- bindingen en Trak 'Allu' langlauf stokken Norge langlauf schoenen Laag model met komfortabele pasvorm Tecnica 'Condor' skischoenen Buitenschoen van thermoplast, binnen- schoen van multoprene. Met gepolsterde rand. Uitstekende schoenen vooreen sportieve prijs Alle Tyrolia bindingen De professionele, wereldvermaarde, veilige bindingen met het Tyrolia Comfort Systeen voor gemakkelijk in- en uitstappen heeft de ski-shop van Vroom Dreesmann in de komplete range. psssst! niet verder vertellen hoor C maar u kunt het zeker als u voor wat duppies 'n krantje koopt en dat even lekker doorleest,.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 28