Nieuws waar iedere koffiebrander trots op zou zijn. DATSUN B. VERKROOST ZN. BV Administratief medewerker Onderdelênvoorziening Administratief medewerker Inkoopadministratie Iedere koffiedrinker weet dat er niets boven Dessert kwaliteit gaat. En toch zijn er maar weinig mensen die 't geregeld drinken. Om de doodeenvoudige reden dat Dessert koffie prijzig is. Hoog tijd dat daar verandering in kwam, vonden de koffiebranders uit Kampen. Vandaar dat er nu Dessert koffie van Kanis Gunnink is. Gemaakt van de allerbeste bonen die Zuid Amerika rijk is. Uiterst zorgvuldig gebrand. Met als resultaat 'n zachte, maar toch pittige smaak. Kortom, dezelfde Dessert koffie die u tot nu toe slechts voor zon- en feestdagen kocht Echter met één levensgroot verschil. Kanis Gunnink Dessert koffie kunt u ook door-de-weeks nemen. Want u betaalt er niet meer voor dan voor gewone koffie. .Sjjl En is dat geen «1 M w prestatie waar iedere koffie- ff x brander trots op zou zijn? -a Nieuw. Kanis Gunnink Dessert kwaliteit voor de prijs van gewone koffie. v/h GEBR. MEIJER B.V. WERELDWIJDE VERHUIZINGEN Meubelbewaring LEIDEN Achthovenerweg 4 (Leiderdorp) 071-894258 NIJMEGEN LEEUWARDEN Pontanusstraat 1-3-6 Emmakade 62 Tel. 080-226865 05100-24595 Datsun Nederland Datsun Nederland zorgt met haar dealer-organisatie voor de verkoop van de bekende Datsun auto's in Nederland. Met succes: steeds meer Datsuns rijden op de wegen. Daarom moet onze organisatie meegroeien. Voor de onderdelenadministratie zoeken wij op korte termijn enthousiaste mensen. Zijn technische kennis op niveau 2e automonteur en zijn basiskennis van het Engels zijn noodzakelijk om nieuwe onderdelen te controleren, te onderzoeken voor welke types ze gangbaar zijn en om ze te vergelijken met reeds bestaande onderdelen. Type-ervaring is gewenst. Aan de hand van de vastgestelde inkoopprocedures verwerkt hij de administratie betreffende de onderdelen- bestellingen. Administratieve ervaring, het MAVO- diploma en enige technische autokennis zijn dus wel noodzakelijk. Behalve een goed salaris betalen wij een volledige studie- en reiskostenvergoeding. Solliciteren kunt u schriftelijk of telefonisch bij afdeling Personeelszaken, de heer F.A. Bussen, Vennestraat 13-15,2161 LE Lisse, tel.02521-1 90 20. Ventje in velours Zwierig zusje pronkt in geruite Knulletje in corduroy kiest draagt soepele sweater cirkel rok van acryl/polyester. mid-rib broek van 100% van katoen/polyester. 152-170 30- katoen in jeansmodel met 86-116 15.- Plus feestelijk truitje met brede opgestikte achterzakken. Met daaronder velours pierrot-kraag en ajourmotief. 100% bandplooi broek met acryl. 152-170 20." Daarbij een setje van kwieke bretels. gekabelde V-hals pullover Katoen/polyester. (100% acryl) plus 86-116 22: bijpassende ruit-bloes (katoen/viscose). 122-146 35- Vrouwtje in feesttooi draagt over haar rolkraag pullover van acryl 'n grappig geruit overgooiertje van polyester/viscose. Helemaal kompleet. 122-14642; kniekousen met ingebreide ribbel van acryl/polyamide. 104-176 3.-4.-5.- C<£oi Li tbcA ihfxtïcLe£l^e\!

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 24