350.- Het Philips HiFi AH 888 stereocenter. Een perfekte kombinatie 3 van tuner, versterker, platenspeler. Met vijf elektronische voorkeuzetoetsen op FM, een muziekvermogen van 2x50 watt en draadloze afstandsbediening Eén van de Philips top-produkten uit de katalogus '78-79. Vroom Dreesmann brengt deze kombinatie voor een prijs waar heel Nederland van opkijkt! BEBfi Als u te lang aarzelt, mist u hem: de HiFi kans van het jaar. Van Vroom Dreesmann met een Philips produkt. De opneemarm is standaard het uitstekende Philips magneto-dynamisch GP 40011 pick-up ele ment, met een frequen- tiebereik van 20 20 000 Hz, een naald kracht van 1.5-3gf en een kanaal- scheiding 5*29 dB. Bijpassende boxen: de Philips AH 485/01Z De tuner: alle specificaties die u zich maar wensen kunt. De tuner geeft hoogwaardige ontvangst op Middengolf- en FM band. Het stuur- compartiment heeft draairegelaars voor afstemming op de Middengolf, en 5 FM- voorkeuze-zenderafstemmingen. Verder switches voor loudness via de versterker, automatische fijn- afstemming op FM (AFC), FM/mono, On/off schakelaar en frequency display schakelaar. Met deze laatste kan de afstemfrequentie in MHZ worden afgelezen op de FM-schaal, via LED De automatische FM/stereodecoder in de tuner heeft op diezelfde schaal even eens een LED indicator. (Zie: de LED-schaal). Stand-By schakelaar: typisch Philips. Naast de koptelefoon-uitgang(impedantie 8-2000 Ohm) en de schakelaars voor twee groepen luidsprekers (zowel afzonderlijk als geheel in/uitschakelbaar) treft u bij de Philips AH 888 een Stand-By schakelaar aan. Met deze schakelaar schakelt u het apparaat uit, maar er blijft dan continu een kleine stroom lopen die het ingestelde programma in stand houdt; een soort geheugen-knop dus. 849 Gulden Hoe is dat mogelijk? Vroom Dreesmann selecteerde dit perfekte stereocenter uit de Philips topmodellen '78-'79. Vroom Dreesmann en Philips maakten het mogelijk voor u een ongelooflijk lage prijs vast te stellen. Deze unieke prijs- aanbieding brengt dit technisch perfekte stereocenter binnen uw bereik. Uw garantie Ondanks de extreem lage prijs krijgt u van Philips dezelfde ijzersterke garantie van 6 maanden die u altijd krijgt. En dat is de beste zekerheid die u maar kunt hebben! Service: Het stereocenter wordt gratis bij u thuis bezorgd. Prettige betaalservice Wenst u gespreide betaling? Maak dan gebruik van de "Gespreide betaalservice" van uw warenhuis. Daarmee kunt u alle artikelen vanaf f 300,- in 3 termijnen betalen, waarvan de eerste bij aflevering, de tweede na 1 maand en de derde na 2 maanden De kosten bedragen slechts 1% van de aankoopprijs met een minimum van f 5. Philips AH 888 stereocenter. Een geweldig brok HiFi audiotechniek. Met veel geavanceerde elektronica.Voldoet ruimschoots aan de HiFi Din-norm 45.500. Adviesprijs Bij Vroom Dreesmann voor Infrarood draadloze afstandsbediening: voor praktisch alle funkties. Dit zijn kompakte akoustische 15 liter- HiFi luidsprekerboxen met woofer en dome-tweeter, met een belastbaarheid van 35 Watt continu per box (PHC) over 4 Ohm. en een belasting van 70 Watt maximaal Frequentiegebied 45 Hz- 20 kHz Met aangepast scheidingsfilter. hoog rendement en een zeer lage vervorming en afneembaar front In houten kast met notefineer Per 2 boxen Verder is deze platenspeler voorzien van instelbare dwarskrachtcompensatie en een transparante stofkap. Jengel 0.15% rumble DIN A <-35dB. DIN B ^-55 dB Deze afstandsbediening is infrarood- gestuurd. Hiermee kunt u de volgende funkties bedienen: 5 FM zenders, 1 AM zender, recorder, platenspeler, geluidsvolume, stereo- balans, hoge tonen, lage tonen en bovendien beschikt de afstands bediening overeen audio-mute knop, waarmee u het geluidsvolume tijdelijk onderbreekt (b.v. voor een telefoon gesprek), en waarmee u daarna het geluidsniveau op hetzelfde volume herstelt. De draadloze afstandsbediening van de Philips AH 888 betekent een vervolmaking van superieure audio techniek met optimaal komfort! De LED-schaal: uw elektronisch controle paneel, waarmee u in één oogopslag alle afstemmingen en instellingen overziet. En waarin elke verandering feilloos oplicht! De LED- indicatieschaal geeft u door middel van oplichtende puntjes een precies overzicht van alle ingestelde funkties en instellingen. AM/FM zender- instellingèn, grammofoon, recorder, FM-voorkeurzenders, FM stereozenders. Maar bok volume, hoge en lage tonen en balans; deze worden uitgedrukt in van links naar rechts springende lichtpuntjes. Daarmee beschikt de Philips AH 888 over een hoogst geavanceerd visueel controlepaneel! De versterker: een HiFi-krachtbron van 2x50 Watt met een ver fijnde geluidsweergave tot in de laagste en hoogste tonen. De versterker heeft een muziekvermogen van maar liefst 2x50 Watt, en een continu-vermogen van 2x35 Watt. Stereo-4 is mogelijk doordat een tweede groep luidsprekers aangesloten kan worden. De harmonische vervorming bedraagt slechts 0,1% bij 2x30 Watt. Frequentiebereik bij 20-25.000 Hz. ±1.5 dB. De versterker is voorzien van speciaal beveiligde eindtrappen. Hij heeft een aansluiting vooreen recorder; 4 uitgangen voor 4 luidspreker boxen en 1 uitgang vooreen hoofdtelefoon. De platenspeler: precisietechniek met o.m. direct afleesbare naaldkrachtmeter. De platenspeler heett een automatische stop aan het eind van de plaat, waarbij de arm omhoog komt en de motor automatisch stopt. Twee snelheden: 33'/3 en 45 t.p.m. De armlift is hydraulisch gedempt. In de ruststand op de steun wordt automatisch de naaldkracht exact gemeten, welke op de naaldkrachtmeter afleesbaar is.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 12