schema grofvuilophaal dienst seizoen 1979 1 9 11 Noteer ophaaldagen en wijknummers. 2 8 10 13 15 14 17 20 25 27 24 28 32 33 30 31 rr, r-ipiar 16 18 21 Waarom deze publikatie? Eind 1977 werd voor de eerste maal een overdruk van het ophaalschema van grofvuil huis aan huis verspreid. Men kon hierin voor een periode van ruim een jaar opzoeken, wanneer een bepaalde straat aan de beurt was om het grofvuil te laten inzamelen. Dit is dachten wij goed bevallen. Daarom is hier het schema voor 1979. LET U GOED OP! Sommige wijken zijn iets veranderd in vergelijking met afgelopen jaar. Enkele straten zijn verschoven naar een andere wijk, de Me- renwijk is in tweeën gedeeld. Wijk 29 is opgeheven en gevoegd bij 25. Dit is gebeurd om een betere verdeling van de inzamelkapaciteit te verkrijgen. De veranderingen t.o.v. vorig jaar hebben we onderstreept. Wat blijft is dat er elke week in de gemeentelijke advertentie vermeld zal worden welke wijk nummers aan de beurt zijn. En tenslotte nog dit: Een overdruk van deze publikatie wordt in geheel Leiden huis aan huis ver spreid. De grofvuilophaaldienst is UITSLUITEND bestemd voor grofvuil van be woners, DUS NIET VOOR BEDRIJFSVUIL. Zet u alstublieft het grofvuil pas buiten op de ophaaldag zelf en niet op de avond ervoor. Verpakt u het grofvuil goed; wij verzoeken u om kranten, kleden, loshout e.d. alleen gebundeld klaar te zetten. Ten hoogste twee tilbare zakken puin worden meegenomen, maar grote re hoeveelheden dient u zelf naar een stortplaats af te voeren. Help ons Leiden schoonhouden. Direktie en medewerkers Reinigingsdienst Tips voor u Bewaar deze publikatie. Zoek eerst uw straatnaam op Noteer het ervoor geplaatste wijknummer Noteer dan alle ophaaldagen voor uw wijk Aan de hand van uw wijknummer kunt u bovendien elke vrijdag in de gemeentelijke advertentie lezen of uw wijk de volgende week aan de beurt is. Hebt u eind december nog geen overdruk van deze publikatie in uw brievenbus gevonden, vraag er dan een bij de Reinigingsdienst, Noorderstraat 18, tel. 146741. 3 Wijk 1. Herensingel (van Medusastraat tot Lage Rijndijk), Hambroeklaan, Kooilaan, Celebesstraat, Decimastraat, Sieboldstraat, Floresstraat, Blcemstraat, Formosastraat, Borneostraat, Driftstraat, Lombokstraat, Javastraat, Medusastraat, Parkstraat, Kooipark, Atjehstraat (van Kooi laan tot Sumatrastraat), Ambonstraat, Madoerastraat. Wijk 3. Lage Rijndijk, Voorstraat, Sumatrastraat, Atjehstraat (van Sumatrastraat tot Soembastraat), Soembastraat, Balistraat, Timorstraat, Ringkade, Bonairestraat, Arubastraat, Surinamestraat, Antillenstraat, Curapao- straat, St. Maartenstraat, St. Eustatiusstraat, Sabastraat, Bankastraat Bilitonstraat, Kooihof, Corantijnstraat, Raramaribostraat en -hof. OPHAALDAGEN 8-1 5-2 5-3 2-4 14-5 25- 6 3- 9 1-10 29-10 26-11 Wijk 2. Jacq. ürlusplantsoen, A. Noordewierlaan, C. Schuytlaan, Diepenbrocklaan, Joh. Verhulststraat, Richard Holstraat, Obrecht- straat. Churchilllaan, Willem Pijperstraat, Peter van Anrooystraat, Joh Wagenaarlaan, Valeriusstraat, Van Blankenburgstraat, Julius Röntgenstraat, Mozartstraat, Bernard Sweersstraat, Sweelincklaan, Eduard van Böinumstraat, Brücknerstraat, Debussystraat, Ravelstraat Chopinstraat, Moesorgskistraat, Ceasar Franckstraat, Verdistraat. Wijk 8. Schubertlaan, Mahlerstraat, Handelstraat, Beethovenlaan, Vivaldistraat, Bachstraat van Verdistraat tot Kennedylaan, Corellistraat, Toscaninilaan. Berliozpad, Rossinistraat, Lisztpacf, Mendelssohnkade, Wagnerplein, Brahmslaan, Tsjaikowskikade, Sibeliusstraat, Bartokstraat, Bizetpad OPHAALDAGEN 16-5 2-10 31-10 28-11 Wijk 5. W. de Zwijgerlaan, Abr. Crijnssenstraat, Van Riebeeckhof, J.P. Coenhof, Pieter Bothstraat, Stuyvesanthof, Alb. Agnesstraat, Ch. de Bourbonhof, Jul. van Stolberghof, Anna van Burenhof, Marnixstraat (van W. de Zwijger laan tot Volkstuinen), Zwarte Pad. Wijk 7. Herensingel (van Medusastraat tot Julianastraat), Julianastraat, Juliana- kade, Sophiastraat, Anna Paulownastraat, Alexanderstraat, Prinsenstraat, Oranjestraat, Lusthoflaan, Dillenburgerstraat, Nassaustraat, Mecklenburgerstraat, Os- en Paardelaan, Bernhardkade, Marijkestraat Margrietstraat, Irenestraat, Bernhardstraat, Beatrixstraat. OPHAALDAGEN 8-3 5-4 17-5 28- 6 6- 9 4-10 1-11 29-11 Wijk 4. Haagweg, Rijndijk, Dijkhoflaan, Valkenburgseweg, Da Costastraat, Klikspaanweg, De Genestetstraat, Nic. Beetsstraat, Potgieterlaan, Tollensstraat, Schimmelstraat, Oltmansstraat, Hasebroekstraat, Borger- straat, van Lennepstraat, ten Katestraat, Toussaintkade, Staringkade. ter Haarkade. Wijk 6. Kneppelhoutstraat, Multatulistraat, Fred, van Eedenlaan, Lod. van Deysselstraat, A. Verweystraat, Jacq. Perkstraat, H. Gorterstraat, L. Couperusstraat, Hoflaan, Willem Klooslaan, Boshof, Duinhof, Meerhof, Akkerhof, Weidehof, Telderskade, Mulderstraat, Gerrit Kasteinstraat, Segaarstraat, van Diemeistraat, Rooseveltstraat, Boshuizerkade, Boshuizerlaan. OPHAALDAGEN 9-3 6-4 2-11 30-11 Wijk 9. Maresingel (van Julianastraat tot Zwarte Pad), Pr. Frederikstraat, Koningstraat, Bronkhorststraat, Willemstraat, Pr. Hendrikstraat en plein, Mauritsstraat, L. de Colignystraat, Waldeck Pyrmontstraat, Marnix straat (van Maresingel tot W. de Zwijgerlaan), Amaliastraat, J.W. Friso- straat, van Hogendorpstraat, van Limburg Stirumstraat, van der Duin straat, Falckstraat, Anna van Saksenstraat, Kemperstraat, Molenstraat Wijk 11. Maresingel (van Zwarte Pad tot Haarlemmertrekvaart), Pasteurstraat, Hansen- en Korte Hansenstraat, Leeuwenhoekstraat, Groenoordstraat en plein, Mussenbroekstraat, Lucas van Leydenstraat, Bakker Korffstraat, Jan Lievenstraat, Fr. van Mierisstraat, Gabr. Metzustraat, Broekweg, Stadspolderweg, Haarlemmerweg, Raampoort, Raamstraat, Maredijk, Piet Heinstraat, Vendelstraat, Poelgeesterstraat, Schutterstraat, Maredijkhofje, Vaartkade, Aloëlaan, Rijnsburgersingel, Marislaan OPHAALDAGEN 15-1 12-2 12-3 9-4 28-5 2- 7 10- 9 8-10 5-11 3-12 12 5 Meilaan en plein, Bevrijdingsplein, G. van der Veenstraat, Titus Brands- malaan, Montgomerystraat, Joh. Poststraat, Walraven van Halstraat, Wiardi Beckmanstraat, van der Helmstraat, Arent Brunsstraat, Lieven de Keystraat, Zocherstraat, Van Banchemhof, de Bazelstraat, Jac. Roman- straat, Jan Keldermansstraat, Vingboonshof, Jacob van Campenlaan, Voorschoterweg, Stalpaerthof, van 's-Gravensandestraat, Berlagestraat, Bachstraat (v.a. Kennedylaan tot Apollolaan), Kennedylaan, Max Reger- laan, Joseph Haydnlaan, Apollolaan, Smetanastraat, Paganinilaan, Scarlattistraat. Griegstraat, Donizettilaan. Wijk 12. Veilingkade, Lammenschansweg (van Veilingkade tot Lammenschans- plein), Lammenschansplein, Zoeterwoudseweg, Meloenstraat, Appel straat, Tomatenstraat, Druivenstraat, Kersenstraat, Corbuloweg, Planteynstraat,Kanaalweg (van Lammebrug tot spoorlijn), Vlietweg, Vrouwenweg, Cronestein (woonschepen). OPHAALDAGEN 17-1 14-2 14-3 11-4 30- 5 4- 7 12- 9 10-10 7-11 5-12 Wijk 13. Rijnsburgerweg, Terweepark, Boerhaavelaan, Flanorpad, Mariënpoel- straat, Kagerstraat, Zweilandlaan, van Swietenstraat, Faljerilstraat, Hout laan, A. Duycklaan, van Beuningenlaan, van Slingelandtlaan, J. de Witt- straat, J. van Oldenbarneveldstraat, Fagelstraat, Ledenberchstraat, Hogerbeetsstraat, Warmonderweg, Nachtegaallaan, Mezenstraat, Vinkenstraat, Lijsterstraat, Roodborststraat, Merelstraat, Wassenaarse- weg. Leeuwerikstraat, Blauwe Vogelweg. Wijk 15. Stationsweg, Paviljoenshof, Stationsplein, Morssingel, Pesthuislaan, Piet Paaltjenspad, Morsweg (van Morspoort tot Lage Morsweg), Paul Krügerstraat, Pres. Steynstraat, Transvaalkade en hof, Joubertstraat Wolmaranstraat, v.d. Tassstraat, Lopsenstraat, Rijnzichtstraat, de Wettstraat, Reitzstraat, de la Reystraat, Pretoriusstraat, Bloemfontein- straat, Cronjéstraat. OPHAALDAGEN 18-1 15-2 15-3 12-4 31-5 5- 7 13- 9 11-10 8-11 6-12 Wijk 14. Herenstraat, Pr. Wilhelminastraat, Bloemistenlaan, Leliestraat, Pioen- straat, Pioenhof, Lindestraat, Resedastraat, P. de la Courtstraat, Konin- ginnelaan, Acacialaan, Tulpenstraat, Zoeterwoudsesingel (van Heren straattot Lammenschansweg), Narcissenstraat. Wijk 16. Schelpenkade, Andries Schotkade, Leuvenstraat, Gerrit van der Laan straat, Leeuwkenstraat, Valdezstraat, Stadhouderslaan, Magdalena Moonsstraat, 3 Octoberstraat, Duivenbodestraat, Staalwijkstraat, Buitenruststraat, Kastanjekade, Meidoornstraat, Hyacinthenstraat Seringenstraat, Daliastraat, Anjelierstraat OPHAALDAGEN 16-2 16-3 13-4 1-6 6- 7 14- 9 12-10 9-11 7-12 19 Wijk 17. Hoge Morsweg, Morsweg (van Lage Morsweg tot Hoge Morsweg), Morslaan, dr. Lelylaan, Granaathof, Diamantlaan, Onyxhof, Amethisthof Smaragdlaan, Robijnstraat, Parelstraat, Topaaslaan, Aquamarijnstraat Bothastraat, H. Costerstraat, Morskade, Rhijnhofweg, Agaathlaan, Saffierstraat, Turkooislaan, Berylstraat, Carneoolstraat, Barnsteenpad Kristalstraat, Toermalijnstraat, Opaalstraat, Koraalstraat. Wijk 19. Lage Morsweg, P.C. Hooftlaan, Vondellaan, van Baerlestraat, Jacob Catslaan, Gerard Brandstraat, Coornhertstraat, C. Huygenslaan, Brederostraat, Spieghelstraat, R. Visscherstraat, Tesselschadestraat Leeghwaterstraat, St. Buysinghstraat, Calandstraat, Leemanstraat, Conradstraat, Dijkstraat, Stuwstraat, Sluisstraat, Duikerstraat, Damlaan Haagsestraatweg, Muiderkring, Cruquiuslaan, Jan Luykenlaan. OPHAALDAGEN 22-1 20- 8 19-2 17- 9 19-3 15-10 23-4 12-11 11-6 10-12 22 Wijk 18. Lammenschansweg (beide zijden van Zoeterwoudsesingel tot Station), Kamerlingh Onnesplein, de Sitterlaan, v.d. Waalstraat, Buys Ballotstraat. Hugo de Vriesstraat, Kapteynstraat, v.d. Waalsplein, van Bemmelen- straat, Lorentzkade, Zeemanlaan, van 't Hoffstraat, Bakhuis Roozeboom- straat. Wijk 22. M. Treublaan, Stieltjensstraat, Franchimontlaan, v.d. Hoevenstraat, Kanaalweg (van v. Vollenhovenplein tot spoorlijn), v.d. Sande Bakhuy- zenlaan, Beyerincklaan, Temminckstraat, Suringarstraat, Burggravenlaan, Asserstraat, Scholtenstraat, Moddermanstraat, Oppenheimstraat, Snouck Hurgronjestraat, Huizingastraat, Uhlenbeckkade, Colenbrander- straat, Duyvendakstraat, Meijerskade. van Vollenhovenplein en -kade. OPHAALDAGEN 24-1 21-2 2i-3 25-4 13-6 22- 8 19- 9 17-10 14-11 12-12 23 Wijk 21. Havenplein, Haarlemmerstraat (van Haven tot Mare), Donkersteeg, Kuipersteeg, Dullebakkersteeg, Hoóglandsekerksteeg, Pelikaanstraat, Koestraat, Lege Werfstraat, Bouwelouwensteeg, Duizenddraadsteeg, van der Werfstraat, Meermanshof, Druckerstraat, Maredorpsedwarsstraat, Grevenstraat, Voldersgracht, Noord- en Zuid Rundersteeg, Janvossen- steeg, Koddesteeg, Clarasteeg, Oude Singel (van Houtmarkt tot Mare), Oude Vest (van Havenplein tot Mare), Lange Zandstraat, Volmolengracht, Oostdwarsgracht, Koolstraat, Emmastraat, Baatstraat, Schagensteeg, Oude Herengracht, Ververstraat, Zijlstraat, Oost- en Westhavenstraat, Dwarshavenstraat, Verversplein, Haven. Wijk 23. Haarlemmerstraat (van Turfmarkt tot Mare), Stille Rijn, Apothekersdijk, Schapensteeg, Goegerritsteeg, Prinssessekade, Turfmarkt, Steenstraat, Beestenmarkt, Nwe. Beestenmarkt, Kort Galgewater, Morsstraat, Smid- steeg, Narmstraat, Kruisstraat, leen2e Binnenvestgracht, St. Aagtenstraat, Lammermarkt, Marktsteeg, Lange Scheistraat, Nieuwe Mare, Oude Singel (van Mare tot Turfmarktbrug), Fokkestraat, Oude Vest (van Turfmarkt tot Mare), Lange Mare, Vrouwenkerkhof, Vrouwen- kerkkoorsteeg, Dolhuissteeg, Sionshof, St. Ursulasteeg, Caeciliastraat, Lange en Korte Lijsbetsteeg, Korte en Lange Agnietenstraat, Spijkerboorsteeg, Vestwal, 3e Binnenvestgracht, Reineveststeeg, Lange- gracht, Vredehof, Houtmarkt, Noorderstraat, Hendrikstraat. OPHAALDAGEN 25-1 22-2 22-3 26-4 14- 6 23- 8 20- 9 18-10 15-11 13-12 26 Wijk 20. Kanaalweg (van Hoge Rijndijk tot van Vollenhovenplein), Rijndijkstraat, Kanaalstraat, Dozystraat, de Goejestraat, Cosijnstraat, Hartmanstraat, Roomburgerlaan, Hoge Rijndijk (van Utr. brug tot Wilhelminabrug), Utr. Jaagpad (van Utr. brug tot Wilhelminabrug), Catharinastraat, Rijnstroomstraat. Wijk 26. Hoge Rijndijk en Utr. Jaagpad (beide van Wilhelminabrug tot Rhijn- vreugd), Rhijnvreugd, Bruggestraat, Besjeslaan, Park'Die Leythe', Roomburgerweg, Aarstraat, Meerburgerkade en straat, Gouwestraat, Amstelstraat, Leedestraat, Wierickestraat, IJsselkade, Kasteelhof, Vliststraat, Zaanstraat, Maasstraat, Merwedestraat, Drechtstraat, Lingestraat, Spaarnestraat, Lekstraat, Castellumweg, Krefeldlaan, Oxfordlaan, Oudplein, Sam v. Houtenplein, Schaepmanplein, Troelstra- plein, Laan der Verenigde Naties. OPHAALDAGEN 26-1 23-2 23-3 27-4 15-6 24- 8 21- 9 19-10 16-11 14-12 Wijk 25. I Havenkade, Kalvermarkt, Kijfgracht, Minnebroersgracht, Zuidsingel, Herengracht, Korte en Lange Langestraat, Nwe Waardstraat, Oosterkerk straat, Waardkerkplein en steeg, Waardgracht, Oranjegracht, Kaarse- makerstraat, Looyerstraat, Weverstraat, Vestestraat, Groenestegen, Uiter stegracht, Kerksteeg, Zijlsingel, Rijnkade, Oosterdwarsstraat, Munniken- straat, van Galenstraat, Waardstraat, Hermanstraat, Trompstraat, De Ruyterstraat, Evertsenstraat, Heemskerkstraat, Oosterstraat, van Speyk- straat, Kortenaerstraat, Tasmanstraat, Overrijn. Wijk 27. Breestraat, Gangetje, Botermarkt, Vismarkt, Stadhuisplein, Koornbrug- steeg, Dwarskoornbrugsteeg, Maarsmansteeg, Mandemakersteeg, Vrouwensteeg, Boommarkt, Aalmarkt, Nieuwe Rijn, den Burcht, Burcht- steeg, Nieuwstraat, Hartesteeg, Beschuitsteeg, Moriaansteeg, Hoogland- sekerkgracht, Koppenhinksteeg, Hooglandsekerkkoorsteeg, Middelweg, Oude Rijn, Hoogstraat, Kaasmarkt, Hooigracht, St. Pancrassteeg, ir. Dries- senstraat. Middelstegracht, Kabeljauwsteeg. OPHAALDAGEN 29-1 26-2 26-3 7-5 8- 6 27- 8 24- 9 22-10 Wijk 24. Zoeterwoudsesingel (van Lammenschansweg tot Hoge Rijndijk), v.d. Brandelerkade, Durieuxstraat, T. Siegenbeekstraat, Roodenburgerstraat, de Mey van Streefkerkstraat, Cobetstraat, de Ridderstraat, Thorbecke- straat, Wasstraat, de Laat de Kanterstraat, Cronesteinkade, P.J. Blok- straat, Fruinlaan, de Gijselaarstraat, Kernstraat, Verdamstraat. Wijk 28. Korevaarstraat, Plantsoen, 4e Binnenvestgracht, Rijnstraat, Kraaier- straat, 2e en 3e Haverstraat, 1e, 2e en 3e Gortestraat, Geregracht, Levendaal, Oranjeboomstraat, Cathrijnenstraat, Barbarasteeg, St. Jorissteeg, Koenesteeg, Nwe. Brugsteeg, Wielmakersteeg, Hogewoerd, Watersteeg, Plantage, Utr. Veer, Veerstraat, Pakhuisstraat. Wijk 32 Merenwijk gedeeltelijk de Rodes, de Horsten, de Werven, de Wallen, de Rozen, Merendonck, Zijldonck. OPHAALDAGEN 31-1 28-2 28-3 29- 8 26- 9 24-10 21-11 19-12 Wijk 33 Merenwijk gedeeltelijk de Bloemen, de Zichten, de Molens, de Banken, de Tuinen, de Bessen, de Wieren, de Zegges, de Heides, de Velden, de Vlinders, de Hoeken, de Duinen, de Dalen, de Zijdes, de Plaatsen, de Oorden, de Grassen. OPHAALDAGEN 29-3 10- 5 21- 6 30- 8 27- 9 25-10 22-11 20-12 Wijk 30. Galgewater, Noordeinde en plein, Rembrandtstraat, Oude Varkenmarkt, Sliksteeg, Groenhazengracht, Rijn- en Schiekade, Witte Singel, Groenhovenstraat, Witte Rozenstraat, Justus Carelhuis, Jan van Goyenkade, Gerrit Doustraat, Vreewijkstraat, Hugo de Grootstraat, Bilderdijkstraat. Wijk 31. Kort Rapenburg, Rapenburg, Doelensteeg, Doelengracht, Nonnensteeg, Kolfmakerssteeg, Zegersteeg, 5e Binnenvestgracht, Sterrenwacht, Kaiser- straat, Bakkersteeg, Molensteeg, Boisotkade, Kampersteeg, Conciëntie- straat, Vliet, Douzastraat, St. Jacobshof, St. Jacobsgracht, Jan van Hout kade, Hoefstraat, Raamsteeg, Garenmarkt, Steenschuur, Nieuwsteeg, Herensteeg, Salomonsteeg, Kloksteeg, Scheepmakersteeg, Houtstraat, Gerecht, Lokhorststraat, Zonneveldstraat, Pieterskerkkoorsteeg, Dief- steeg, Berkendaelstraat, Pieterskerkgracht en straat, Pieterskerkhof, Papengracht, Lanqebrug, Ketelboetersteeq, Wolsteeq. Schoolsteeg. OPHAALDAGEN 2-2 2-3 30-3 11-5 22-6 31- 8 28- 9 26-10 23-11 21-12

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 8