MUNDERS' - noten stijlmeubelen hartverwarmend mooi MEUBELEN iAUTO-HOMEüy. V.A.Reys en Zn. Hoge Rijndijk 352, Leiden, lel. 071-141366/141367. A. Mulder B.V. Rijnsburgerweg 86 b en 103 a, Rijnsburg, tel. 01718-29302. AV 142 vraagt met spoed voor het vleesverwerkend bedrijf aan de Produktieweg 40 in Zoeterwoude-Rijndijk UITBENERS Verder voor haar diverse filialen WINKELMEISJES CHEF-SLAGERS en LEERLING-SLAGERS Als U deze winter nog chique wilt wonen, dan moet U naar onze Italiaanse noten stijlmeubelen komen kijken. Noten is een gloedvol materiaal. Prachtig van glans en met een fraaie houtstruktuur. Noten lééft, leder afzonderlijk meubel draagt bij tot een klasse-interieur. Mijnders biedt deze puntgave kwaliteit voor bijzonderaantrekkelijke prijzen. Heeft u belangstelling? Neemt u dan na 19.00 uur kontakt op met de heer J. Clemens, tel. 02521-12168. ANBAR INTERNATIONAL BV Internationaal Distributiecentrum zoekt een ervaren MAGAZIJNBEDIENDE Wij bieden: 8.3 pet. vakantietoeslag 13e maand salaris 21 vakantiedagen. Bent u tussen 18-25 jaar neem dan contact op met de heer R. v. d. Berg, telefoon 071-899322. Energieweg 47, Postbus 32, Apart van vorm en stijl. Dat is deze kast zeker. Als U 'm bij ons in 'techt gezien hebt bent U er helemaal wèg van. Wij vertéllen U nu al dat hij helemaal van noten is en dat z'n front uit warm gevlamd wortelnoten bestaat. Leiderdorp/Leiden Dit echt leren bankstel is één van de wat modernere modellen. Maar stijl kent geen tijd. Kijk 'ns naar de prachtige lichaamgevormde kuip - jpr zittingen en de dik beklede armleggers. De noten voet steekt schitterend af tegen de kleur van het kwaliteitsleer. Iets bijzonders voor wie van komfort in een mooie vorm houdt. Een servicebeurt bewust" Mazda dealerbedrijf doen wij er èlles aan om zo n beurt niet alleen grondig maar ook zo snel mogelijk uit te voeren. Die snelheid van onze servic is zeker niet in de laatste plaats te danken aan het feit, dat er aan die Mazda's in de praktijk - afgezien van het normale onderhoud - niet of nauwelijks "gesleuteld" hoeft te worden. En dèt scheelt in onze (kostbare) tijd en in Uw portemonnee... Zo'n prachtige eethoek is 'n kunstwerk op zichzelf. Wat dacht U van het ornamentale reliëfwerk in de rugleuningen en de superieure gobelin? De sierlijk vloeiende lijnen van het kop aan kop nagelwerk en de ronde rug keren terug in de naar buiten gedraaide poten. Zuivere meubelmakerskunst. Stoel per Noten tafel met diep glanzend blad en §95 stuk slechts kolompootmetplantendecoratie. 295.- Nu kompleet slechs 4 stoelen tafel 3 Mazda 323 Dit mooie damesfauteuiltje geeft Uw kamer 'n chique noot. LetU 'nsophet mooi gevormde houtwerk in noten kleur, de bijzondere bloemstof op de komfortabele zitting en rugleuning en de kussentjes op de armleggers. Het echte kop aan kop nagelwerk benadrukt de sierlijke lijn. Dit bankstel is helemaal in Italiaanse stijl. En hoe! De rugleuningen zijn prachtig gebogen en hebben 'n zeldzaam mooie reliëfversiering. Dezelfde bewerking vindt U terug in de stijlvolle voorpootjes van de bank en fauteuils. Het eerste kwaliteitsleer is gul gecapitonneerd. Voor het komfort staan de dikke kussens en de extra steun in de rug. 'n Weelderig bankstel. Mijnders levert U 1e klas kwaliteitsmeubelen voor zeer lage prijzen. Bij Mijnders kunt U volop kiezen uit moderne- en klas sieke stijlen. Mijnders komt altijd zijn afspraken na en laat U niet op de afgesproken dag op Uw meubelen wachten. Mijnders omringt elk af te leveren meubelstuk met de grootste zorg. Bij Mijnders mag U gerust in en uit lopen. Onze toon zalen staan altijd gastvrij voor U open. Onze verkopers staan U met raad en daad terzijde. Deskundige voorlichting. De323iseen "compact-car", ruim van binnen en toch compact gebouwd. De Mazda 323 is verkrijgbaar in maarliefst 12 verschillende uitvoeringen: met 3- of 5-deuren, ook verkrijgbaar met automaat of 5-versnellingsbak Leverbaar met 1000 cc, 1300 cc of 1400 cc motor. Nuook ineen estateen sportief model. Keus genoeg v.a. f 11.295.- tot f 15.595.- LPG-inbouw mogelijk prijzen af importeur. ZWANENBURG Dennenlaan 53 Tel. 02907-4590. Vrijdag koopavond LEIDEN LISSE Lange Gracht 5 (aan de City Ring) Tel. 071-121645 Kanaalstraat-Heereweg Tel. 02521-14642 Parkeerplaats bij molen De Valk. Donderdag koopavond Donderdag koopavond Touwbaan 1 Leiderdorp Verkoop: Tel. 071-890098 Gerrit Doustraat 4 Leiden Service: Tel. 071-131339

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 22