Presbur profijt van'thof v" im huis en keuken ideeën DEM meubelfabriek lvan de 9 vanllnsaidji SieMatic door gezamenlijke inkoop vele guldens onder de normale verkoopprijs leiden - donkersteeg 13-17 den haag - spuistraat 11 - v zeggelenlaan 107 maakt al 32 jaar kwaliteitsbankstellen EXTRA KOOPAVONDEN (30 nov., 1 dec., 4 dec.) Komt u dan ook kijken naar onze collectie moderne, klassieke en massief europees eiken modellen? Complete bankstellen van f985,— tot f 4995,— (meer dan 400 kleuren/dessins) (J vindt een DEM-Fabriekstoonzaal ook in VOORHOUT Tel.: 02522-1 4294. Loosterweg3-5. Ma. 13.30 uur. Di. t/m vr. 10-18 uur. Do. koopavond. Zaterdag 9-17 uur. /rijdag koopavond, zaterdag 9-17 u Verkoop uitsluitend rechtstreeks aan particulieren. Uw voordeel dus altijd 25% tot 40%. DULLAARTGLAS LEIDEN spiegelglas vensterglas isolerend glas decoratief glas gehard en geslepen glas verzilverde spiegels Korte Mare 2 - Leiden 071-122368/144381 Modern cn klassiek BEHANG Uitgebreide kollektie in alle prijzen. Staalboeken worden op aanvraag gaarne toegezonden en afgehaald. Plaktafel en afstoomapparatuur te huur. J. DUBBELDEMAN Kooilaan 15 - Leiden - Telefoon 122641 Hema-Leiden vraagt een LEERLING MAGAZIJNBEDIENDE voor 3 dagen p.w. (part. leerplichtig) De opleiding zal intern verzorg worden. Alphen a/d Rijn Dillenburgstraat 144 Royale 3-kamerflat met ruim uitzicht, uitstekend onderhouden. Ind.: grote woonkamer, studie, ouderslaapkamer, moderne keuken, badkamer met o.a. douche. C.v.-gas, grote berging, incl. div. roerende goederen. Prijs 109.000,- k.k. makelaardij bv - gouda kantoor alphen a/d rijn stadhoudersplein telefoon 017^0-93743 Klopt: we hebben allemaal zo onze éigen ideeën over wat 'n bed is. Oók ene meneer W.F. Hermans te Parijs, die toch ooit het boek „Nooit meer slapen" schreef. Stel je voor: nooit meer slapen. Terwijl vast staat, dat 'n mens al gauw één derde van z'n leven in bed doorbrengt. Althans: gemiddeld. Wantje hebt luie mensen die hun halve leven en erg luie mensen (a la het deksels luie romanpersonage Oblomov van de Russische schrijver Gontsjarov) die hun héle leven in bed door brengen. Ook: van die nijvere zwoegers die slechts voor 'n kwart aan slaaptijd invullen. Maar dat dan wélterusten-zo-uitgeslapen- goéd natuurlijk. Kort en goed: in een combinatie als b.v. hierboven. Concluderen we: een slaapkamer is een slaapkamer is een slaapkamer is een slaap kamer Open haardvuur? U zult warmlopen voor de vele mogelijkheden in open haarden die Goedhart Bouwhuis voor u in huis heeft. Ingebouwd of vrijstaand: Goedhart Bouwhuis warm aanbevolen. Voor de inrichting van uw keuken, badkamer en toilet èn de aanleg van een open haard vindt u bij Goedhart Bouwhuis kwaliteit en mogelijkheden. I Een uitgekiende kollektie keukens die u herkent aan de degelijke afwerking. Elke uitvoering van de eenvoudigste tot de meest luxueuze is perfekt afgewerkt. De kombinatiemogelijkheden zijn legio; uw smaak, beschikbare ruimte en budget bepalen uw keuze. Kwaliteit van top tot teen, praktisch in gebruik en sfeervol om te zien. Welke serie of prijsklasse u ook kiest, de kwaliteit blijft achter de deuren dezelfde. Dus geen onderscheid tussen goedkopere en duurdere series wat betreft scharnieren, indeling en ladegeleiding. Neem uw keukenmaten mee als u komt kijken. Tegels op de vloer en aan de wand Een vloer of wand die tegen een stootje kan en gekombineerd kan worden met vele materialen. Goedhart Bouwhuis heeft meer dan vierkante tegels alleen. Ze zijn er in velerlei maten en vormen, effen tinten of gedecoreerd, glad of met structuur. Voor in de keuken, badkamer, gang of huiskamer. Onze kollektie omvat veel exklusieve tegels; dus tegels die u ergens anders niet vindt. En Goedhart Bouwhuis is niet van steen als het aankomt op het geven van advies en service. Insaid Badhoevedorp, Vlierstraat 25 (volg borden Industrieterrein) telefoon 02968-6681. Insaid Oisterwijk.Heusdensebaan 50, telefoon 04242-6625. Beide Insaids zijn geopend van maandag t/m zaterdag. Vrijdag koopavond. hoekkast dicht 510,-, hoekkast open 385,-, bed 1.80 x 2,OU 385,-, nachtkastje 225,-, nachtkastje bovenbouw 179,-, bed bovenbouw met verlichting 395,-, kaptafel 385,-. 4-deurs kast 2,18 x 1,72 1025,-, ladenkast 485 - feezere-- tot sinterklaas als aanbieding Normaal 12.95, maar de sint geeft hem bijna kado voor slechts speciaal ingekocht voor vader! lekker soepele, kunstleren slipper in zwart of bruin. Maten 40-46 NEDERLAND

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 8