Dat zit geritst, zo'n streep of motief. Zo steekje nog 's wat op met Sinterklaas. m 60,- Acryl ritsvest Met originele Noorse motieven. In totfee, brons, steenrood en legergroen. 100% Acryl. Shetland ritsvest Met kaviaar dessin voor 'n tweed-effekt. In zilvergrijs/ antraciet, camel/bruin en raf- blue/marine. 100% Shetland wol. BSSl Merk: Golden Crown. Acryl ritsvest Met sportieve horizontale streep. In camel/brique, camel/olijfgroen, bruin/ brique en grijs/bordeaux. 100% Acryl. Merk: He-man. Shetland ritsvest Met een stijlvolle vertikale streep. In camel/bruin, raf-blue/marine en brique/ olijfgroen. 100% Shetland wol. Merk: Golden Crown. Shetland ritsvest Met het nieuwe "Intarsia"- dessin. In camel/brique, camel/olijfgroen en metaal/ raf-blue. 100% Shetland wol. Merk: Career Club. opmerkelijke mode - opmerkelijke prijzen. Bij MATZE specialiteiten voor lage prijzen Cocktailworstjes blik 30 st Walnoten of paranoten 1/2 kilo Nieuwe oogst bakamandelen '/2 kilo Tuinbonen fijn pot Grote pruimedanten 1/2 kilo Sardines blik dubbelhoog Vliespinda's vers gebr. 1/2 kilo Vleesragoüt blik Koffiemelk blik Gep. hazelnoten Va kilo Kippebouillon potje Volop Kerstroombot Tutti frutti V2 kilo Witte bonen kilo Zoete Spaanse wijn fles Nieuwe rozijnen Sultana 1/2 kilo Zakdoekjes pak 6x10 nu Allesreiniger literfl Sukadesnippers 250 gram Handappelen 2 kilo Franse golden delic 2 kilo Spruiten kilo Uien 2 kilo Witlof 1 kilo Champignons 250 gram Sla 2 kroppen 1,48 D I Zo ziet hij er uit, de be faamde Originele Tuitknak van Agio. De bolle corona vorm waarborgt een ideale rook- Het dekblad behoort tot de fijnste van Sumatra's plantages; vanzelfsprekend Geen vorm is zo vol maakt als deze om smaak en aroma te ontvouwen. Van eminent belang: een Originele Tuitknak dient men uitsluitend aan Sigarenrokers krij- jen iets nieuws op pak- esavond. Of liever: e krijgen iets terug wat e enige generaties heb- ?en moeten ontberen: de Originele Tuitknak. Smaakvol verpakt in een kist van exotisch hout, is de Originele Tuitknak een ge schenk waarmee elke leek de ware genieter tot oprechte vervoering kan brengen. Eén gevaar echter: na zo'n geschenk zou hij kunnen besluiten dat het vaker Sinterklaas moet zijn dan één keer per jaar. 25 Originele Tuitknaks kosten f 11,50. Er is ook een 10 stuks doos voor f 4,60. De Tuitknak is waarlijl niet Agio's enige suggestie voor Sinterklaas. Extra Mehari's zijn middelgrote sigaren die hun Afrikaanse her komst verraden in hun Cameroun tabakken en de dekoratieve versieringen van hun kleurrij ke verpakking. Het 50 stuks blik kost f 16,50. Ook de befaamde, handgerolde Mehari's sprietjes zijn er in een fraai 50 stuks blikje, f 10,75. De Las Villas serie (waarin ook de Tuitknak thuishoort) laat u kiezen uit een drietal fijne corona's, gezamenlijk wel de elite ge noemd van Agio's assortiment. We hebben ze dan ook verpakt in kisten van exotisch hout, voorzien van een ceder houten inlegger. Las Villas No. l,f 12,75; Jo.3, f 16,25; No. 5, f 18,25. Agio brengt Wilden met een flos als ware Havana cigarros, maar ook als Havana sprieten in twee blikken met een heel eigen karakter. De 50 cigarros kosten f 18,50; de wilde sprieten of cigarillos f 14,75. Handig extraatje: fraai etui voor vijf wilde Ha vanas.'n Uitkomst voor wie z'n sigaren zo makkelijk mogelijk mee «f agiqïÏ wil nemen.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 18