uiamccfieÉKrtê bedienings personeel walserijen 0} Dit seizoen ,een vlotte mantel HOOGOVENS*" Kiest U dit seizoen eens een vlotte mantel uit onze uitge breide kollektie. Wij hebben enorme keuze in modieuze wintermantels, ook in grote maten. Breestraat 151 - 153 telefoon 071 - 124586 Bij Hoogovens is weer plaats voor (in 4-ploegendienst) Goed betaald en interessant werk in een klein team In de walserijen van Hoogovens wordt staal op verschillende r bewerkt. Dit gebeurt met diverse installaties die door kleine teams van vakbekwame mensen worden bediend. Hoogovens biedt u een plaats in zon team. U wordt in de praktijk voor dit werk opgeleid. Zo nodig aangevuld met korte cursussen van bijvoorbeeld een week. Het beginsalaris is voor 21-jarigen en ouder minimaal 2.330,bruto per maand, inclusief de verschillende toeslagen. Daar komt in mei nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Doorgroeimogelijkheden Samenhangend met het aanleren van verschillende functies groeit het salaris in de volgende jaren door Goede sociale voorzieningen Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord- Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Wilt u meer weten? Als u niet ouder bent dan 45 Jaar en belangstelling hebt voor dit werk kunt u de bon opsturen naar: Hoogovens, Werving Personeel, Antwoordnummer 94000, 1970 WB IJmuiden (geen postzegel Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen 02510-94000. U kunt desgewenst ook langskomen bij ons Wervingscentrum, Wijcker- molen 202, Beverwijk (150 meter van station Beverwijk). Op werkdagen van 9.00-16.00 uur En elke maandagavond van 19.00-21.00 uur. Geboortedatum:. Adres: Woonplaats:. Telefoon: Gehuwd/ongehuwd

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 12