ONRC romeyn dv ONROEREI transolhuizenplan DAMEN B.V. ONROERENDGOED onroerendgoed jv onroerendgoed onroerendqoed ONROERENDGOED I m make V de vli makelaardij de vlietstede b.v. TE KOOP if" Wiedit plan thuis heeft, ligtIO punten voor... onroerendgoed LEIDEN WOLMARANSSTRAAT1 B LEIDEN Goed onderhouden vooroorlogse woning in rustige straat voorzien van c.v.-gas. Indeling: gang. woonkamer, geheel vernieuwde keu ken. douche, toilet. 1e etage: 2 slaapkamers, nieuwe dakkapel, balkon. VRAAGPRIJS: f 92.000,- k.k. LEIDEN HAAGPLEIN 46 Goed onderhouden luxe hoekflat op de derde etage met vrij uitzicht over het water. Lift; berging; voorzien van c.v.-gas. Indeling: hal. woonkamer, open keuken met schuif wand. zonnebalkon. slaapkamer, badkamer met ligbad, toilet en afzuigunit. Servicekosten f 120,-/mnd.. ine!, c v. Eigen parkeerplaats en zonneterras aan het water aanwezig. VRAAGPRIJS: f 122.000,- k.k. DECIMASTRAAT 18 Vooroorlogse tussenwoning met ca. 13 m. diepe ach tertuin; verwarming d.m.v. gashaarden. Indeling: hal. gezellige, inwendig geheel verbouwde woonkamer, afm. 9.50x4.00x3.10 m.; moderne keuken, geheel compleet met div. app.; douche en toilet. 1 e verdieping: overloop, 3 kamers, luxe afgewerkt met schrootjesplafond en -wanden. Electrische bedrading, gas- en waterleiding en de riole ring geheel vernieuwd VRAAGPRIJS: f 155.000,- k.k. LEIDEN LEVENDAAL 187 Goed onderhouden vooroorlogse tussenwoning Indeling: gang, gezellige ruime woonkamer ca. 35 m2, open haard, c.v.-gas, keuken, plaats, toilet. 1e etage: 2 slaapkamers, 2e toilet, douche. 2e etage: 2 ruime slaapkamers, berging. Gas, electra en waterleidingen zijn vernieuwd. Inclusief diverse vloerbedekkingen en stofferingen. PRIJS: f175.000,- k.k. LEIDEN VR0UWENSTEEG 5 Een ruim woon-winkelpand in het koopkrachtige cen trum van Leiden. Indeling: winkelruimte met diverse vries- en koelkas ten, toilet, bergruimte, extra kookgelegenheid, binnen plaatsje. 1e etage: overloop, keuken, douche, toilet, zitkamer, woonkamer. 2e etage: overloop, berging, 3 slaapkamers. VRAAGPRIJS: f 245.000,- k.k. LEIDERDORP RIJNENBURG 10 Modern herenhuis met uitzicht op singel, voor- en ach- Q tertuin (Z), c.v.-gas. Indeling: begane grond: entree met plavuizen, toilet, garderobekast, living met fraaie open haard en gegra- nolde wanden, parketvloer, luxe open keuken met div. app. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: royale kamer met dakkapel en berging. De woning is inwendig verbouwd en verkeert in uitste kende staat van onderhoud. KOOPSOM: f 279.000,- k.k. LISSE HEEREWEG 76 Te koop aangeboden: groot hoekherenhuis met c.v., bestaande uit ruime hal, gang, toilet, douche, grote keuken, grote woonkamer ca. 40 m2 met bewerkt pla fond, 2 marmeren schoorstenen, schuifdeuren met glas in lood, 2 tuindeuren, 3 slaapkamers, douche. Incl. diverse extra's, w.o. stoffering door het gehele huis; zonnige tuin, ca. 20 m diep waarop 2 stenen schuren. VRAAGPRIJS: f 209.000,- k.k. LISSE KIEVITSTRAAT 14 Rustig gelegen modem herenhuis met uitzicht op wa terpartij, voorzien van c.v.-gas en een tuin op het zui den. Indeling: entree, kelderkast, toilet met fonteintje, ge zellige woonkamer met parketvloer; keuken. Ie verdieping: 3 slaapkamers, douchekamer met vaste wastafel. Via vaste trap naar de 2e verdieping alwaar de over loop en de 4e slaapkamer met dakkapel. Veel kast- ruimte. Incl. alle luxaflex, zonwering en alle vloerbedek king. Het geheel verkeert in uitstekende staat van onder houd. DIREKPLEEG TE AANVAARDEN. VRAAGPRIJS: f213.000,- k.k. Er is eventueel een garage apart te koop. SASSENHEIM FRANKENH0RST 23 Rustig gelegen hoekwoning voorzien van c.v.-gas, gasboiler, stenen garage en schuur. Indeling: entree, toilet, gezellige woonkamer met par ket, moderne uitgebreide keuken met o.a. inbouw koel kast, oven, afzuigkap, etc. Ie verdieping: 3 slaapkamers, douche; voorzien van parketvloeren. Via vaste trap naar de 2e verdieping alwaar zich een grote 4e slaapkamer met dakkapel bevindt en 2 grote bergkasten. Zonnige achtertuin. Incl. zonneschermen. Oplevering in overleg. VRAAGPRIJS: f 220.000,- k.k. HILLEG0M JOSEPH ISRAËLSLAAN 36 ffi Q Moderne ruime hoekwoning met c.v. en dubbele garage B welke voorzien is van verwarming, electra en water. Indeling: entree, toilet, kelderkast, ruime keuken en B ruime woonkamer met mog. open haard. 1e etage: 3 slaapkamers en grote doucheruimte. |B Via een vaste trap naar de 2e etage waarop overloop met dakkapel; c.v.-ruimte alsmede 4e slaapkamer met W dakkapel en veel berging Het gehele huis is uitstekend onderhouden en is zeer rustig en mooi gelegen. VRAAGPRIJS: f 267.000,- k.k. makelaardij Makelaardij Romeyn B.V., Steenstraat 43, Leiden, tel. 071-140845, b.g.g. 071-891630, b.g.g. 01719-15395, b.g.g. 071-890827. LEIDEN Korenbloem 26, riant hoekherenhuis met v.- en achtertuin aan water, stenen schuur, CV gas. Ind.: gang, ruime woonkamer met parketvloer, open haard, open keuken. 1 e et.: ouderslp.kamer (5x3.5) met balkon. 2 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, aparte douche, 2e toilet. 2e et.: grote zolder met mogelijkheid voor 2 kamers. Vraagprijs 350.000,- k.k. Lammenschansweg 23, ruim herenhuis met C.V. gas, v- en achtertuin (ZW), houten schuur. Ind.: hal met garderobe, toilet met fontein, royale woonkamer, open haard, semi open (Nolthe) keuken v.z.v. div. app., 1e et.: overloop, 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, aparte douche, 2e et.: grote zolder met dakka pel. Achter v.z.v. all. schuifpui met dubbele beglazing. Vraagprijs 345.000,- k.k. Hooglandsekerkgracht, monumentenpand dat uitermate geschikt is voor bar, café of woonhuis. Vraagprijs 298.000,- k.k. Johan de Wittstraat 40 (nabij Leidse Hout, Acad. Ziekenhuis en station), goed onderhouden, groot HERENHUIS (v.m. winkelpand) met C.V., zonnige tuin met veel privacy, houten schuur en achterom. Ind.: vestibule, toilet, grote woon kamer met verzonken verwarming, wanden: rabatdelen, oud schoonmetselwerk, Keuken, 1e et.: 3 ruime slaapkamers, ruime zolder, goede dakisolatie. Electra en gasleidingen geheel vernieuwd. Dit perceel is uitermate geschikt voor praktijk aan huis. Hugo de Vriesstraat 59, goed onderhouden hoekherenhuis met zonnige ach tertuin, achuur. Ind.: hal, toilet, ruime voor- en achterkamer, moderne keuken met plavuizenvloer, 1e et.: 3 slaapkamers w.v. 1 met dakterras, 2e et.: grote zolder. Vraagprijs 210.000,- k.k. Levendaal 89, ruime woning met C.V. en zonnig plaatsje. Ind.: gang met te gelvloer, grote woonkamer met bar, zitgedeelte met plavuizenvloer, open haard, moderne luxe keuken, bijkeuken, toilet, 1e et.: 1 slaapkamer (4.5x5 m), grote badkamer, 2e et.: 2 ruime slaapkamers. Bijz.\ nieuwe electra, riolering, ramen, dakpannen. Vraagprijs 210.000,- k.k. ZIEN IS KOPEN op 1e klas stand gelegen. SCHOLTENSTRAAT 6 (zijstraat Burggravenlaan). Een grote 4-KAMERFLAT met zolder en C.V. gas. Ind.: grote woonkamer met balkon (zonzijde) mosgroene nieuwe inbouw keuken met balkon, v.z.v. alle kostbare app., 3 ruime sip. kamers, douche, ligbad. Bijz. veel dubbele beglazing, ruime kelder. 100% hypotheek is mogelijk bij een bruto inkomen van 35.000,- p/j. Bij eigen geld 15.000,- is de hypotheek last 800,- netto p/mnd. (Maandagavond 27 november open huis van 19.30 tot 21.30 uur). Waldeck Pyrmontstraat 7, verbouwde hoekwoning met grote schuur, achter tuin. Ind.: gang, ruime woonkamer (9x3 ged. 4 m.), moderne betegelde keuken aparte bijkeuken en toilet, ruime douche. 1e et.: overloop, 3 slaapkamers, 2e et. grote vliering. Oranjestraat 29, ruime eengezinswoning. Ind.: entree, gang, royale woonkamer toilet, ruime moderne keuken, badkamer met ligbad, 1 e et.: 3 slaapkamers, balkon Benodigd eigen geld 10.000,- Hyp.last 400,- netto p/mnd. Vraagprijs 125.000,- k.k. Genestetstraat 66, een in goede staat verkerend 4 kamer appartement. Ind. hal, toilet, kamer ensuite (totale lengte 11 m) met balkon, ruime moderne keuken, 2 slaapkamers w.v. 1 met balkon. Incl.: div. extra's. Benodigd eigen geld 12.000,- Hypotheeklasten v.a. f 425,- p/mnd (incl. belastingbesparing). ZOETERWOUDE-DORP Zonnegaarde 15, nabij Zoetermeers recreatiestrandje en viswater gelegen, ruime EENGEZINSWONING met voor- en achtertuin, C.V. gas, en prachtig uitzicht over polderland. Ind.: ruime hall, L-woonkarner met parketvloer, moderne woon-eetkeuken, 1e et.: 3 slaapkamers, douche met wastafel, 2e et.: overloop, grote zolderkamer. Vraagprijs 220.000,- k.k. LEIDERDORP Margrietstraat 6, ruime herenhuis met C.V. gas v- en achtertuin, schuur en achterom. Ind.: hal, toilet, royale woonkamer, ruime keuken, 1 e et.: 3 ruime sip.ka mers w.v. 1 met balkon, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e et.: grote zolderkamer met dakkapel en aparte berging. Vraagprijs incl. div. extra's 269.000,- k.k. NIEUWBOUW. Heinsiuslaan, riant woonhuis met v- en zonnige achtertuin (Z), C.V. gas, stenen schuur en carpoort. Ind.: entree, hal, toilet, grote woonkamer met open keuken, 1 e et.: 2 ruime slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet, 2e et.: zolderkamer. De slaapkamers zijn v.z.v. tuimelramen. Vraagprijs 239.000,- v.o.n. Hoofdstraat 154, aan de RIJN gelegen ruim woonhuis met achtertuin op Z. met c.v. gas, houten schuur. Ind.: hal. toilet, qrote woonkamer, ruime keuken met tegelvloer, 1e et.: overloop, royale ouderslaapkamer, 2 slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, aparte berging, 2e et.: grote zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs 225.000,- k.k. ALPHEN a/d RIJN Bremstraat 79, modern woonhuis met zonnige v- en achtertuin, schuur. Ind. hal, toilet, royale woonkamer, moderne houten keuken, 1e et.: 3 sip.kamers, bad kamer met douche, zitbad, w.t. 2e et.: ruime zolder met mogelijkheid voor maker van slaapkamer. Vraagprijs 195.000,- k.k. TER AAR (30 min. v. A'dam) Stouthandelstraat 26, ruime hoekwoning met zonnige achtertuin, C.V. gas en stenen schuur. Ind.: hal, toilet, royale woonkamer met parketvloer, open haard, moderne keuken, 1 e et.: 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e et. overloop, grote slaapkamer met dakkapel, aparte bergruimte. Vraagprijs 230.000,- k.k. Vraagt vrijblijvend onze woninggids Zoeterwoudsesingel 7 2313 AX Leiden Tel. 071-149147 of 071-132732 I n m n r 1 Te huur in Leiderdorp in de onmiddel lijke nabijheid van het in aan bouw zijnde winkelcentrum 200 m2 KANTOOR- OF PRAKTIJKRUIMTE Indien gewenst kan ook de helft gehuurd worden. Totale jaarlijkse huurkosten bedragen ong. 30.000,- Br. o. nr. 35280 bureau v.d. blad. TE KOOP WARMOND Zijldijk 5 en 6. Direkt aan het water (plassengebied) gelegen en aan de rand van toekomstige rekreatiebe- stemming zeer grote solide boerderij met zomerhuis v.v. c.v. en vele andere opstallen, plm. 70 ligplaatsen voor o.a. zeilboten. Grondopp. plm. 43.000 m2, bebouwde opp. ca 1350 m2. Bestemming A D. Oplevering i.o. Vraagprijs f 1.100.000,- k.k. HOGEWEG 23 - NOORDWIJK TEL. 01719-12256 in onroeren in onroerende goederen MAKELAARS EN BEËDIGDE TAXATEURS Bemiddeling bij. koop en verkoop huur en verhuur Hypotheken, financieringen en verzekeringen. Beheer en taxataties van onroerende goederen. LEIDEN Schutterstraat 17. Gerenoveerde benedenwoning met een grote woon-slaapkamer met bar, toilet, betegelde douche, keuken, bijkeuken en plaats. Vraagprijs 79.000,- k.k. Magdalena Moonsstraat 82. Tussenwoning met achtertuin en schuur. Ind. beg.gr.: woonkamer en suite", keuken, toilet. 1e verd.: 2 ruime slaapkamers met vaste wastafels, douche en veel bergruimte. Vraagprijs 132.500,- k.k. Clarensteeg. Leuke gemoderniseerde tussenwoning. Ind. beg. gr.: ruime woonkamer, keuken en binnen plaats. 1e verd.: 2 grote slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet, bergruimte en dakterras. Vraagprijs 139.000.- k.k. Trompstraat 62. Hoekwoning met binnenplaats, qrote stenen schuur, aparte berging en zonneterr. Ind. beg. gr: twee woonkamers, keuken, bijkeuken, toilet. 1e verd.: 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e verd.: zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs 165.000.- k.k. Frans van Mierisstraat 23. Prima onderhouden eengezinswoning met voor- en grote achtertuin (Z). schuur en ic.v.-gas. Ind. beg. gr.: entree, toilet fontein, L-vormige woonkamer met open haard en parketvloer, moderne •keuken. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers (1 met balkon), badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. vraagprijs 190.000,- k.k. Zijlsingel 83. Ruim woon/winkelpand met grote achtertuin en schuur. Ind. beg. gr.: hal, winkel, magazijnruimte (30 m2), keuken, toilet. 1e verd.: hal. grote L-vormige woonkamer, keuken, toilet, doucheruimte, groot dakter ras. 2e verd.: 3 slaapkamers, 2e dakterras. Vraagprijs 265.000,- k.k. Vliervlinder 1. Modern gestoff., geschakeld patio-bungalow met apart staande garage en tuin (grondopp. 284 m2). Indeling: grote living met eiken parketvloer, toilet, hal. gang, ópen keuken met app., bijkeuken, geheel betegelde badkamer met ligbad,. 3 slaapkamers, allen uitkomende op geheel besloten binnentuin. Vraagprijs f 279.000.- k.k. Oude Singel 142. Groot (10 kamers) grachtenpand met binnenpl. en schuur. Ind. begane grond: ruime hal, 2 kamers, gang. toilet, keuken en bijkeuken. 1 e verdieping: badkamer met douche, toilet en wastafel, 2 kamers, 2e verdieping: hal, 3 kamers, 3e verdieping: vaste trap, 3 kamers. Leeg te aanvaarden. Vraagprijs 298.000,- k.k. Saffraantuin 7. Mooie moderne geschakelde, geheel gestoffeerde bungalow, met vrije achtertuin (Z) en c.v.-gas. Ind. entree, ruime L-vormige woonkamer met open haard en parket, moderne open keuken met app.2 ruime slaapkamers, toilet, ruime betegelde badkamer met ligbad, bijkeuken annex berging. Incl. vele extra's Vraagprijs 295.000.- k.k. Joseph Haydnlaan 102. Uitstekend onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, achterom, schuur en c.v.-gas. Ind.beg.gr.: hal, keuken, woonkamer met open haard, kelderkast. 1e verd.: 3 slaapkamers (1 met balkon), badkamer met ligbad, apart 2e toilet. 2e verd.: 2 slaapkamers met dakkapel, vlierino en veel beroing. Prijs n.o.t.k. Zocherstraat 13. Goed onderhouden, ruim hoekherenhuis met garage, schuur, voor-, zij- en achtertuin c.v.-gas. Ind. beg gr.: entree, hal, toilet, keider, grote woonkamer, moderne keuken. 1 e verd.: 3 slaapkamers (2 beglazing mer met douche- 2e verd-: 2 slaapkamers, veel berging. Parterre is voorzien van dubbele Vraagprijs 335.000.- k.k. Weegbreetuin 1. Moderne gloednieuwe hoekwoning met blijvend vrij uitz., zonnige tuin op het zuiden, cv-gas en warmwatervoorziening. Indeling begane grond: grote Z-vormige woon/eetkamer met mooie open haard, ruime open keuken, ruime hal, toilet en inpandige berging. 1 e verdieping: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet. 2e verdieping: grote 4e slaapkamer en groot zonneterras op heLzuiden. Vraagprijs 380.000,- k.k. Krefeldlaan 36 (Waardeiland). Ideaal voor watersDorter. Zeer mooie moderne qesch. villa gelegen aan vaarwater met garage, voor- en achtertuin met vrij uitzicht op het zuiden en voorzien van cv-gas en mech. ventilatie. Ind. beg.gr.: ruime living met plavuizenvloer met niveau verschil en mooie open haard, moderne Bauknecht keuken met alle app. ruime hal, toilet, waskamer. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers met balkons, 2 badkamers met ligbad, aparte douche, wastafels en 2e toilet. Rondom thermopane beglazing. Aanlegplaats voor boot mogelijk. 10 min. varen van de Kagerplassen. Vraagprijs incl. div. extra's 448.000.- k.k. makel de vlie makelaardij de vlietstede b.v. UW MAKELAARS NIEUWE STIJL Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684' Transol- huizenplan Heeft u eigen grond en bouwplannen? Dan moet u beslist kennis maken met het Transolhuizenplan. Een bijzondere methode om optimaal te bouwen voor uw geld. Wat koopt u ervoor? Een betaalbaar en com fortabel huis met 10 keiharde pluspunten! Geen onzeker avontuur. Concurrerende,vaste prijzen. Degelijke constructie. Traditionele bouwwijze. Comfortabele uitvoering. Geselecteerde aannemers. Uitgebreide keuzemogelijk heid. Schriftelijke kwaliteits garantie. •Schriftelijke afbouwgarantie. Uitstekende informatie en begeleiding. Wat is het bijzondere? Ten eerste: oerdegelijke bouW, comfortabel maar betaalbaar wonen, snelle op levering, minimaal onderhoud Ten tweede: er is een Transolhuizenplan 1 en 2. Nummer 1het hoofdtype met enkele varianten. Nummer 2: de Exclusieve keuze, een selectie van meer dan 30 vrij staande huizen, bungalows en villa's. Ten derde: achter Transol huizenplan staat de Transol- groep, een concentratie van dynamische bedrijven in olie en onroerende goed. Omzet ruim 1 miljard. Bon voor een best plan. Ik heb serieuze plannen om een huis te gaan bouwen Kunt u mij nader informeren over het Transolhuizenplan? Naam: Adres: Plaats:Telefoon: Gemeente waar ik ga bouwen: Neem voor inlichtingen telefonisch contact op met of stuur de bon in een open enveloppe zonder postzegel naar. Transolhuizenplan. Antwoordnummer 317500 WB Enschede Telefoon: 053 - 357135. I I££.6_J Bouw daar maar eens tegenan..!

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 36