data-typiste Service-monteurs (paramedisch werk? HAGELUNIE chem. analistim/v) die brood zien in water en ijs. Eiuknecht PERSONEEü^m, aPERSOI\EELpersoneel nsi Meneba Meel BV HEINEKEN soneel Pt Artsen- bezoekers/sters MEDEWERKER (MNL) Baan Batelaan Kaas ZELFSTANDIG WERKEND KOK stichting centrum stbavo noordwijkerhout Welkombij assistent programmeur -■personeelpersOEH. pereoneel personc 1EEL Voor de Meeldivisie, waartoe o.a. twee grote maalbedrij- ven behoren, verzorgt de B.V. Verkoopmaatschappij Maas/Sleutels de bloem- en meelverkoop in Nederland. Voor de regio Amsterdam-Haarlem-Bollenstreek zoeken wij een vertegenwoordiger/ adviseur van omstreeks 30 jaar. Wij denken hierbij aan iemand die zich zodanig in de bakkerijproblematiek wil inwerken, dat hij onze afnemers op velerlei terreinen van advies kan dienen. Daarom zoeken wij voor deze funktie iemand op HAVO/ HBS-niveau. Enige kommerciële en/of bakkerijervaring strekt tot aan beveling, maar wij hechten meer waarde aan iemand die een flinke aktiviteit kan ontplooien en doorzettingsvermo gen heeft. Bent u geïnteresseerd, dan verzoeken wij u uw schriftelij ke sollicitatie te richten aan de personeelsafdeling van Meneba Meel B.V., Brielselaan 115.3081 AB Rotterdam, tel. 010-859122. PHILIPS-DUPHAR B.V. is een internationale onderneming, die onder meer geneesmiddelen en gewasbeschermings middelen ontwikkelt, vervaardigt en verkoopt. De verkoop in Nederland vindt plaats vanuit onze vestiging in Amsterdam-Buitenveldert, Drentestraat 11 De afdeling Marketing van humane geneesmiddelen vraagt voor de rayons Rotterdam en Leiden De funktie houdt onder meer in het introduceren en onder de aandacht brengen bij artsen en specia listen van de Duphar-produkten. Aan de interne opleiding hiervoor, zowel op medisch als op advise rend gebied, besteden wij veel aandacht Voor deze funktie is een middelbare opleiding nood zakelijk, evenals goede kontaktuele eigenschappen en - uiteraard - belangstelling voor'medisch-weten- schappelijke onderwerpen. Leeftijd tot ca. 30 jaar Bent u geïnteresseerd in deze vakature, richt dan uw solli citatie aan de afdeling Personbelzaken, Apollolaan 151 1077 AR Amsterdam. U kunt ook met ons bellen, ons num mer is 020-73 12 26, toestel 416 Ter versterking van ons team, vragen wij nog een voor diverse afwisselende werk zaamheden op de verpakkingsaf deling, zoals orderverwerking, ontvangst en afgifte goederen. Leeftijd ca. 18 tot 40 jaar. Rijbewijs BE gewenst, doch niet vereist. Opname pensioenfonds. Kerkstraat 48 Bodegraven Tel. 01727-19226 's avonds 01727-12215 of 11215 Bejaardencentrum "Haagwijk" Beethovenlaan 2, Leiden. Wij vragen een ZIEKEN- OF BEJAARDENVERZORGENDE (gedipl.) in volledige dienst. Salariëring volgens c.a.o. bejaardentehuizen. Voor een persoonlijk gesprek kunnen afspraken worden gemaakt onder tel. 071-763423. Bistro ,,Le Cornet" Pizzeria Giovanni Zuidboulevard 145, Katwijk aan Zee, tel. 01718-74860 vraagt voor direct 5-daagse werkweek, komende feestdagen vrij. i afspraak met de heer K. C. .VÜ/ iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. De afdeling Opname 1 van de sektor Akute Psychiatrie heeft een vakature voor een VERPLEEGKUNDIGE (M/VR) met diploma B of een ERVAREN M.B.O.-I.W. (M/VR) Taken: Begeleiding van zowel groe pen als de individuele patiënt Participatie in behande- lingsaspekten op multidisci plinair niveau Deelname aan de inservice training Participatie in de beleidsas- pekten van de afdeling Begeleiding van leerlingen in het kader van hun oplei ding Opname 1 is een afdeling in ontwikkeling en start binnen kort met een reorganisatie. In het kader daan/an wordt van de kandidaat verwacht dat de ze een bijdrage zal leveren. Salarisgrenzen: 1968,36 2594,99 bruto per maand, exclusief onregelmatigheids toeslag. Voor inlichtingen kunt u kon- takt opnemen met de koördi- nator C. G. Callaars, toestel 2050. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de de afdeling Per soneelszaken met vermelding van vakaturenummer 78.21.80 Leiden, Turfmarkt 11 Tel. 071-149745 (Administratief en (Para)medisch) Leidschendam, Winkelcentrum Leidsenhage Weigeliapassage 5 Tel. 070-209361 Alphen a/d Rijn, de Aarhof 67 Tel! 01720-94645 Zoetermeer, Winkelcentrum Palenstein Croesinckplein 19 Tel. 079-311515 Gouda, Lage Gouwe 12 Tel. 01820-23311 LubaPQ Uitzend hJ Buro mm SN Voor de afdeling data-entry van onze vestiging in Zoeterwoüde zoeken wij enkele jonge medewerksters die ervaring hebben als data-typiste of daarvoor willen worden opgeleid. In een klein en gezellig team zullen zij met behulp van een data-entry systeem gegevens vastleggen, zodat deze daarna door onze computer kunnen worden verwerkt. Nauwkeurig werk dus voor vrouwen met MAVO of gelijkwaardig niveau, die in het bezit zijn van het typediploma. Naast een goed salaris biedt Heineken een aantal aantrekkelijke regelingen m.b.t. o.a. studiekostenvergoeding, tantième en premiesparen. Wil je meer weten over een baan bij Heineken en over onze gunstige arbeidsvoorwaarden, neem dan even telefonisch of schriftelijk kontakt op met de heer R.H.P.M. Gerritsen, Personeeldienst Kantoor, Heineken Brouwerijen B.V., Postbus 455,3000 AL Rotterdam. Telefoon (010) 114500, toestel 217. N.V. Hagelunie is een verzekeringsmaatschappij, die zich speciaal toe legt op het verzekeren van schade aan broeiglas, gewassen onder glas en tuindersverwarmingsinstallaties, alsmede van hagelschade aan te velde staande gewassen en bloembollen. Wij zijn een middelgroot, modern verzekeringsbedrijf, met een betrek kelijk kleine computerafdeling. Voor het zojuist bij ons geïnstalleerde nieuwe IBM Systeem 34 hebben wij behoefte aan een jonge die zich door zijn actieve inzet, zelfstudie en het volgen van de beno digde cursussen, snel wil ontwikkelen tot een goede programmeur. Wij zullen hem met de nodige studiefaciliteiten daarbij behulpzaam zijn. Onze voorkeur gaat uit naar een medewerker in de leeftijd van 20-25 jaar, die in het bezit is van een HAVO-diploma (Wiskunde) en die een redelijke kennis van de Engelse taal heeft. De Hagelunie heeft een gunstige salarisregeling en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. De werktijden zijn variabel. Uw schriftelijke sollicitatie gaarne te richten aan de afd. personeelsza ken van ons kantoor Scheveningseweg 110, 2584 AD 's-Gravenhage. Inlichtingen kunt u eventueel telefonisch verkrijgen bij de heer W. Vergeer, telefoon (070) 51 44 21, toestel 40. Bij de Stedelijke Lichtfabrieken te Leiden is plaats voor een voor maximaal 25 uur per week. die voornamelijk zal worden belast met het onderzoek van water monsters t.b.v. de stoomopwekking en -voorziening. Daarnaast zal zijn/haar taak bestaan uit: het onderzoeken van olie monsters ter bepaling van het zuurgehalte en doorslagspanning van 50kV-transformatoren en diverse schakelaars'. Nadere inlichtingen over de functie zijn te verkrijgen bij de heer ing G. Smidt, tel. 071 -149971, toestel 245. Aanstelling zal geschieden op arbeidsovereenkomst. De salarisgrenzen bij volledige werktijd liggen tussen f 1.691,— (mi nimum) en f 2.202, (maximum) per maand. De in dit geval gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de gemeente Leiden zijn van toepassing. Belangstellenden, die in het bezit zijn van een opleiding voor chem. analist op M.B.O.-niveau kunnen binnen twee we ken na het verschijnen van deze adverten tie hun sollicitatie met vermelding van va caturenummer 78097 richten aan het Col lege van Burgemeester en Wethouders der gemeente Lèiden, Stadhuis, Leiden. Dit is een advertentie van Bauknecht - importeur van grote naam en faam op het gebied van elektrotechnische huishoudelijke apparaten. Zo 'doen' wij in koelkasten en in was- en afwasmachines. Die leveren we niet alleen, we verlenen ook service aan de (vele) kopers. Daarvoor zijn monteurs nodig - mannen met een goede opleiding als LTS Elektro techniek VEV en LTS Elektrotechniek/ Koeltechniek. We hebben ze nodig in Amsterdam, Leiden, Den Haag, Gouda, Rotterdam, 's Hertogenbosch en Bergen op Zoom. Hun leeftijd: rond de 22 jaar. We bieden: een uitstekend inkomen, moderne sociale voorzieningen en vergoeding van onkosten. En het aardigste is wel: als service-monteur bij Bauknecht zit je nooit de hele dag op dezelfde stek. Wie belangstelling heeft voor zo'n vrije baan bij Bauknecht's Technische Dienst, schrijft een briefje met gegevens over: opleiding, mogelijke ervaring en de plaats waar u wilt of kunt beginnen. Binnen 10 dagen hoort u van ons. Dit is het adres: Bauknecht Nederland bv, de heer P.J. Belt, Karolusstraat 14, 4903 RJ Oosterhout.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 24