Zoeterwoude kan gaan recreëren Studentenflats in Leiderdorp? Verbouwing recreatief gebied bijna mogelijk IVog meer parkeermeters op parkeerterrein Langstraat [Leiwfee agenda REINIGINGSGELD WASSENAAR MET 15 PROCENT OMHOOG Inbraakjes met gestolen auto Provincie geeft subsidie DEN HAAG/ZOETERWOUDE - De provincie zal 37.500 gulden meebetalen aan het maken van een recreatieter rein in Zoeterwoude. Het gaat hier om een groenplan met wandelpaden, zitbanken, en dergelijke op een stukje grond van 0,3 hectare tussen de Corbuloschool en het bejaardencentrum Huize Emmaus. Zoeterwoude is daarmee één van de vier gemeenten in Zuid-Hol land, die een dergelijke subsidie van de provincie krijgen. De an dere drie zijn Mijnsheerenland. Giessenburg en Moordrecht. Omdat het bij deze drie om veel grotere plannen gaat, krijgen zij elk het maximale subsidiebedrag van 150.000 gulden. Noord-Aa Ook willen Gedeputeerde Staten subsidie verlenen voor de ont wikkeling van het recreatiege bied Noord-Aa. Dat ligt groten deels op gemeentegrond van Zoetermeer, maar ten dele ook in Lcidschendam en Zoeterwoude. Gedeputeerde Staten zullen Pro vinciale Staten voorstellen om voor het maken van een "strand bad" op Zoetermeers grondge bied (totale kosten 2,2, miljoen) 330.000 gulden namens de pro vincie uit te trekken, plus nog een bedrag van drie ton in de grond- kosten van- het totale Zoeter- meerse gedeelte van het plan Noord-Aa. Het is nog onduidelijk was er met het Zoeterwoudse gedeelte van Noord-Aa zal gebeuren. De ge meentebesturen van Zoetermeer en Zoeterwoude zijn het daar binnen het recreatieschap 's Gra- venwoude niet over eens. Vol gens gedeputeerde Borgman is er op korte termijn geen oplossing te verwachten. Zoeterwoude stelt zich op het standpunt dat de na druk in dit gedeelte op "agrarisch groen" moet liggen, met hooguit enkele fiets- en voetpaden, ter wijl Zoetermeer er een veel in tensiever recreatiegebied van zou willen maken. Zoetermeer zou ook hier - net als in het Zoeter- meerse gedeelte gebeurd is - zand willen winnen, maar daar zijn Gedeputeerde Staten het weer niet mee eens. Over dit laat- WOENSDAG 22 NOVEMBER 1978 i Zoeterwoude, tussen Corbuloschool OEGSTGEEST/WARMOND - "Ik ben door leden van het gemeen tebestuur en ambtenaren van Oegstgeest meerdere malen ge stijfd in mijn opvatting dat er een bouwvergunning verleend zou worden. Waarom zou ik anders die moeite hebben gedaan om twee keer een vergunning aan te vragen?", aldus de Warmondse aannemer Kool gisteren bij een zitting van de afdeling recht spraak van de Raad van State Het was een verweer van zijn kant tegen het afwijzen door de gemeente van een gevraagde bouwvergunning. Kool had begin 1976 een vergun ning aangevraagd om het huis van zijn cliënt, de heer Roest, aan de Haarlemmertrekvaart met on geveer 25% te mogen verbouwen Dat verzoek werd door de gemeen te geweigerd met het argument dat het bestemmingsplan slechts een verbouwing, respectievelijk een uitbreiding met 10% toestaat "Maar dan is het pand niet meer aan te passen aan de eisen van de mo derne tijd," aldus de raadsman van de aannemer, Sluijter uit Leiden. "Wij vinden dat de be perking van 10% niet te eng mag worden uitgelegd, omdat die grens in een sterk verouderd be stemmingsplan voorkomt," zo beargumenteerde hij zijn Vertegenwoordiger Noordermeer van het Oegstgeester gemeente bestuur gaf toe dat het bestem mingsplan al van 1960 dateert maar dat dit gedeelte van de Haarlemmertrekvaart in 1965 in de plannen gewijzigd is. 'JMaar het gebied heeft een recrea- tievebestemming en tevens zijn er plannen om de nieuwe paral lelweg naast de Haarlemmer trekvaart over dit grondgebied aan te leggen. Hierover zijn al-be sprekingen met de gemeente Leiden en Provinciale Staten van Zuid Holland gaande," aldus de gemeentewoordvoerder. Ook wees hij erop dat de gemeente een precedent zou scheppen als hier in tegenstelling met de be-, paling in het bestemmingsplan toch een bouwvergunning ver leend zou worden. Voorzitter mr. Kapteijn van de Raad van State herinnerde de raadsman van de aannemer eraan dat het plan een toestemming nu eenmaal verbiedt. Sluijter voerde echter aan dat een commissie voor beroep- en be zwaarschriften ergens anders in Nederland onlangs wel een der gelijk besluit tegen een funge- Meere: 'studentenflat i dorp' VOORSCHOTEN - Met het oog op de veiligheid hebben burgemees ter en wethouders van Voorscho ten besloten dat vuurwerk dit jaar slechts mag worden ver kocht op donderdag 28, vrijdag 29 en zaterdag 30 december. Het vuurwerk mag niet worden ver kocht aan personen onder de 18 jaar. LEIDERDORP - Wethouder Gor dijn van Leiderdorp zal binnen kort een gesprek hebben met de Leidse Stichting Studentenhuis vesting om na te gaan of er in Lei derdorp mogelijkheden zijn stu denten te huisvesten. Dit bleek gisteravond in de Leider- dorpse raadscommissie voor maatschappelijk welzijn, waarin aandacht werd besteed aan het verzoek van de Rijksuniversiteit Leiden studenten de kans te ge ven zich in Leiderdorp te laten registreren als woningzoekende Het raadslid Meere (VVD): "Dit verzoek is al eerder aan de orde geweest, maar wij hebben er toen onvoldoende aandacht aan be steed. De huisvestingsproble men worden echter elk jaar gro ter, ook in Leiden, waardoor wi als buurgemeente best wat meer interesse mogen tonen." Namens de WD-fractie vond Mee re dat de gemeente bereid moest zijn een stuk grond te zoeken waarop een studentenflat zou kunnen worden gebouwd: "Wij hadden gedacht dat dat best mo gelijk zou zijn in het westelijke gedeelte van Buitenhof. Ik heb begrepen dat studentenhuisves ting geld genoeg heeft om flats neer te zetten." Raadslid Mommaas (PPR) had geen voorkeur voor een bepaalde groep woningzoekenden: "Wij moeten in elk geval de woning bouw voor eén- en twee per soonshuishoudens stimuleren Daar kan de groep studenten on der vallen, maar ook een andere groep, zoals de werkende jonge- Wethouder Gehner vond dat Lei derdorp op dit punt al op de goe de weg was: "Of er plaats en mo gelijkheden voor een studen tenflat in Leiderdorp zijn hangt gedeeltelijk af van de eventuele nieuwe gezichtspunten die het gesprek van wethouder Gordijn oplevert. Ik vind in elk geval wel dat woningbouw niet alleen op studenten mag worden toege spitst." LEIDEN - De Leidse politie is er gisteren in geslaagd om ook de twee laatste verdachten op te pakken in de mishandelings zaak van een 46-jarige Engelsman die zaterdagnacht 11 november plaats had in een café aan de Beestenmarkt. De twee aange houden verdachten zijn een 16- jarige Leidenaar, een broer van een in deze zaak eerder opgepak te verdachte, en zijn 23-jarige vriend, eveneens een Leidenaar rend bestemmingsplan in geno men heeft. Uitspraak 2 januari. Maatregelen op ventweg tegen sluipverkeer WASSENAAR - Aan beide uitein den van de Ventweg langs de hoofdrijbaan van de Wittenbur- gerweg in Wassenaar komen drempels, borden met "matig Uw snelheid" en een "omkeerver- bod" vanaf de Stoeplaan. Verder zal er twee weken gecontroleerd worden door de politie. In de eer ste week zal de mensen die te hard rijden nog eens duidelijk gemaakt worden welke gevaren aan deze overtreding verbonden zijn, terwijl de tweede week streng tegen verkeersovertreders zal worden opgetreden. Verontruste bewoners van de Wit ten burgerweg hebben in een eer der stadium aangedrongen op maatregelen van de kant van de gemeente. Zij ervoeren het te snel rijdende sluipverkeer over de ventweg als een groot gevaar Vooral in het spitsuur wordt veel van deze ventweg gebruik ge maakt. Daarbij wordt veelte hard gereden. Door dat de weg vrij breed is, kaarsrecht en goed ver licht. nodigt de route als het ware uit om hard te rijden. Politiecon troles in september en oktober leverden op twee ochtenden (na eén uur controleren per ochtend) 34 procesverbalen op voor men sen die te hard reden. Sluipverkeer terugdringen met drempel WASSENAAR - Op de plaats waar de Anthonie Duyekstraat in Was senaar overgaat in het gelijkna mige plein zal een verkeers drempel worden aangebracht Dit heeft het college van burge meester en wethouders na over leg met omwonenden besloten. Het is de bedoeling dat door de drempel het sluipverkeer wordt teruggedrongen dat met name in de weekends de verkeerslichten in de Van Zuylen Van Nijevelt- straat probeert te omzeilen door via het plein te rijden. Alle bewo ners van het Anthony Duyck- plein, de Hugo de Grootstraat en de Hogerbcetsstraat hebben met dit plan ingestemd. Burgemees ter en wethouders zullen dit on derwerp aan de orde stellen in de vergadering van het verkeer- en welzijnsoverleg. Sinterklaas De goedheiligman doet zaterdag Zoeterwoude aan. Om 11 uur stijgt hij bij Huize Emmaus op zijn paard om vandaar via de Dorpsstraat en het Watertje naar het Vreugdedal te gaan. Daarna wordt de tocht voortge zet over de Dr. Kortmannstraat, wederom de Dorpsstraat de Van Swietenstraat en de Ambachts herenweg. Om ongeveer 12 uur zal de Sint het gemeentehuis be reiken, waar burgemeester Detmers hem zal verwelkomen. Theologie In het Cultureel Centrum in Voor schoten spreekt morgenavond om 8 uur dr. L. Schuurman over de theologie van de bevrijding. Dr. Schuurman heeft tien jaar als docent christelijke ethiek in Buenos Aires, Argentinië ge werkt. Thans doceert hij missio- logie aan de Theologische Hoge school in Kampen. Tevens is hij voorzitter van het bestuur van de Interkerkelijke Aktie voor Latijns Amerika. De theologie van de bevrijding heeft zijn wortels in de dagelijks weerke rende strijd van het volk voor een rechtvaardige samenleving. De bijeenkomst is georganiseerd door de Raad van Samenwer kende Kerken in samenwerking met de werkgroep Solidaridad in Voorschoten. Molukkers De Zoeterwoudse soos "De Ruine" organiseert morgenavond een informatieavond over de positie van de Zuidmolukkers in de Ne derlandse samenleving. Zuid- molukse jongeren zullen vertel len over hun leefgewoonten. Daarnaast treedt de Zuidmo- lukse band Trash (funk) op. Wildcats In de Wassenaarse Jazzclub, in het Deylercentrum, treden aan staande zaterdag de "New Or leans Wildcats" op. Vader en zoon De toneelgroep Keenom van de Wassenaarse buurtvereniging Kerkehout en omgeving brengt vrijdagavond het toneelstuk "Vader en zoon" van R. Feen- stra, geregisseerd door Wil van Bemmelen. Het toneelspel be gint om 20 uur in het vereni gingsgebouw van de SV Wasse- Lipstick Pleuni Touw, Hugo Metsers, Jules Royaards en Steye van Bran denberg-brengen zondagavond het blijspel "Lipstick" voor het voetlicht. Dit stuk, onder regie van Jan Teulings, begint om 20.15 uur in de aula van het Rijn lands Lyceum in Oegstgeest (Apollolaan 1). Toegangskaar ten zijn verkrijgbaar bij het bu reau van K O Leiden, dat deze avond organiseert, en bij de fir ma's Van der Luit (Lange Voort 20. 153136). en Van Weizen (De Kempernaerstraat 23,154561) te Oegstgeest. Begroting En tenslotte nog iets over de Zoe terwoudse begrotingscommis sie: de vergadering van deze commissie is, in tegenstelling tot de Zoeterwoudse gewoonte openbaar. Wie dus wil meema ken hoe een commissie van fi nancien zich over de gemeente lijke begroting voor 1979 buigt moet om 19.30 uur in het ge meentehuis aanwezig zijn. WASSENAAR - Op het parkeer- terrrein in de Langstraat in Was senaar moeten 24 nieuwe par keermeters komen. In de omge ving van de Langstraat zijn op het ogenbük in totaal^ parkeer plaatsen van meters voorzien, maar er zijn nog 43 vrije plaatsen. Daarvan gaan dus nu, als dit voorstel van het Wassenaarse college van burgemeester en wethouders door de raad zal worden geaccepteerd, 24 af. Het verkeer- en welzijnsoverleg zal binnenkort dit voorstel in haar vergadering gaan behandelen. De meters komen midden op het parkeerterrein tussen de Langs traat en de Molenstraat te staan. Aanleiding tot deze maatregel zijn de brieven van het Winkel centrum Langstraat over de nij pende parkeerproblemen. Uit de praktijk blijkt dat de 43 vrije plaatsen merendeels worden ge bruikt door zogenaamde lang- parkeerders, een categorie be staande uit bewoners en winkel personeel. Het gevolg is dat zo'n parkeerplaats per dag maar door 1 of hoogstens door 2 autobezitters wordt ge bruikt. Plaatst men er nu par keermeters dan kunnen er per dag 15 tot 20 automobilisten van zo'n plaats gebruik maken. Door het plaatsen van 24 meters wordt de parkeercapiciteit dus aanzienlijk vergroot. Burgemees ter en wethouders schrijven in hun voorstel er zich van bewust te zijn dat de langparkeerders en met name de bewoners, die geen winkelier zjjri, met hun auto naar elders moeten uitwijken. De kos ten van het bijplaatsen van par keermeters worden op 24.000 gulden geraamd. OEGSTGEEST - Met delijk uit Rijnsburg gestolen auto zijn gisternacht in Oegstgeest een aantal inbraakjes gepleegd. Uit een woning aan de Duivenvoor destraat werd een klok ont vreemd, bij twee woningen aan de Warmonderweg werd een po ging tot inbraak gedaan. In alle gevallen kwamen de daders de woning binnen door een ruit in te gooien. De gestolen auto is vanmorgen in Alkemade teruggevonden. WASSENAAR - In Wassenaar zul len de reinigingsrechten met 15% verhoogd worden. De gemeente komt daarbij ver boven het stij gingspercentage van overheids- larieven uit, dat voor 1979 is ge steld op.3'/2 Mevrouw Van der Heiden liet in de raadsvergadering weten dat haar fractie van Werkend Wassenaar duidelijk moeite heeft met deze verhoging, waar de Wassenaarse raad na een lange discussie uit eindelijk toch mee akkoord is ge gaan. 'Wij lopen vooruit op de resultaten van de proeven rond het ophalen van het huisvuil, waar we mee begonnen zijn. Het is niet juist om tijdens een proefperiode met hogere kosten te komen. De mensen moeten nog aan de mini- containers wennen en dan moe ten ze al meer gaan betalen", al dus mevrouw Van der Heiden, die er verder nog op wees dat in bepaalde Wassenaarse wijken mensen nog zelf' vuilniszakken moeten kopen. "Voor die mensen komt de verhoging dan extra hard aan". Zij lanceerde in de raadsvergade ring dan ook het voorstel om te volstaan met de door het ministe rie gegeven 3'/2% totdat in mei van het komend jaar iets meer over de resultaten bekend is. Het ministerie van binnenlandse za ken heeft eerder bericht geen be zwaar te hebben tegen een ver hoging met 15% in Wassenaar. PvdA-raadslid Göulooze steunde het voorstel van mevrouw Van der Heiden en drong aan op de nodige efficiency om de kosten niet uit de pan te laten rijzen. Wethouder Caron gaf toe dat er in de komende maanden een beter overzicht gaat komen na de proef en dat enkele kostenbesparende factoren zullen worden aange voerd. "Maar wanneer we nu kos tendekkend willen zijn, dan moet een verhoging van deze orde er komen". Het voorstel van WEr- kend Wassenaar kreeg daarop alleen steun van de PvdA (2) en de fractie Lodder (1). Een ander punt van bezwaar was de verhoging van de eerste hulp- verleningsgelden. Mevrouw Van der Veen (VVD) vroeg zich af politie en biandweer- hulp gratis is en eerste hulp dat verder niet kan zijn. Goulooze stipte aan dat de verhoging van 22% die in Wassenaar nu doorge voerd wordt aanmerkelijk hoger is dan in Bestek '81 wordt gehan teerd. Volgens Wethouder Caron hangt het betalen van de eerste hulp verlening samen met de kosten die verbonden zijn aan de komst van een dokter. De wethouder zei toe dat de 30 gulden die nu be taald worden voor de eerste hulp, bevroren worden totdat de ande re gemeenten gelijk lopen. In de regio ligt het tarief rond de 22 gulden. PvdA-er Greep vond dat Wasse naar dan maar gelijk een stapje terug moest doen "anders wor den de andere gemeenten later ook met een flinke kostenverho ging opgezadeld, als ze zich in eens aan Wassenaar gaan optrek- kèn". Caron zei toe te onderzoeken of 22 gulden past bij de tarieven die de dokters in Wassenaar hanteren. "Als dat zo is ben ik best bereid de tarieven te verlagen", aldus de wethouder. Glas Voor de Wassenaarse afdeling van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen komt donderdag ochtend om 10 uur glazenier Henderickx praten over '5000 jaar glas in de monumentale kunst". Dit gebeurt in het NPB- gebouw aan de Lange Kerkdam. Tentoonstelling In Benthuizen begint 23 november de tweede kunsttentoonstelling in het gemeentehuis. Ditmaal exposeert, tot en met 16 decem ber, Martine Bourgeois, met pot loodtekeningen gemaakt in de omgeving van Benthuizen, en landschapsschilderingen. Openingstijden: op werkdagen van 8 tot 12 uur en van 13 tot 16.30 uur. Bovendien donder- dagavdnd van 19 tot 21 uur en zaterdag van 11 tot 15 uur. Welzijnswerk Vormingscentrum Oud-Poelgeest houdt van vrijdag 8 december tot en met zondag 10 december een conferentie over "Levensbe schouwing en welzijnswerk". Deze is bedoeld voor iedereen die op welke manier dan ook in de welzijnszorg werkzaam is. Thema's zijn: de eigen levensbe schouwing, de ontwikkelingen binnen de welzijnszorg en le vensbeschouwing en (de eigen) instelling. Opgave bij Vormingscentrum Oud Poelgeest, Postbus 4. 2340 AA Oegstgeest. Tel. 071-152445. Reddingsbrigade De Wassenaarse Reddingsbrigade is op zoek naar nieuwe leden. Gezinsomstandigheden, leeftijd en gezondheid zorgen ervoor dat regelmatig leden de Reddings brigade verlaten. Dit verloop moet aangevuld worden, van daar de actie van de brigade. Beginnelingen en ervaren zwemmers zullen opgeleid wor den en vrijwillig dienst gaan doen als strandbewaker als zij dat tenminste zelf willen. Wilt u alleen maar zwemmen leren dan kunt u ook terecht bij de WRB. Vereisten voor het strandwerk (zeezwemmen, radio bedienen, verlenen van eerste hulp) zijn een goede gezondheid en mini maal 16 jaar (liefst 20 jaar en ou der). Secretariaat: Molenplein 16 Wassenaar 01751-17580 Klaverjassen Dan is er vrijdag in de kantine van voetbalvereniging Meerburg in Zoeterwoude weer gelegenheid om te klaverjassen. Aanvang 20 Woensdag Nieuwe Rijn 20a, vrouwencafé, 21-24 kenen en schilderen; gitaar; pottenbak ken, 20 uur. Breehuys, Breestraat 19 scholieren- sportcafé, 15-17.30 uur; eethuis Repel steeltje, 18-19.30 uur. De Mirt, Lage Rijndijk 64, tentoonstel ling en informatie instellingen vooor kinderen van 0-12 jaar, 15.30-17.30 uur en 18.30-20 uur. Romanuszaal (achter Hartebrugkerk), lustrumviering belangengroep alleen staanden, 19.30 Stadhuis, gemeenteraad begroting, 19 uur, do. 14 uur. Noordeinde 2a. zuivelmiddag Ned. Ver van Huisvrouwen, do. 14 uur. Deylzicht, Wassenaar, bingo-avond, 20.30 uur. Het Trefpunt. Eikenlaan .Leiderdorp, markt van 14-22 uur. Tabema, Oegstgeest, informatie over kerk-Marokkanen en gastarbeiders, 20 Gemeentehuis Voorschoten, cie. welzijn en onderwijs, 20 uur. Gemeentehuis Oegstgeest, gemeente raad, 19.30 uur. Gemeentehuis Leiderdorp, cie. midden standsaangelegenheden, 20 uur. Donderdag Troef, Noordeinde 2, voorlichting en be geleiding dienstweigeraars, van 20-21.30 uur. tel. 140866. Nieuwe Rijn 20a, werkgroep homofilie, open café avond, 21-24 uur. Welfare-lokaal Rode Kruis, Leidseweg 33, Voorschoten, tel. 01717-3309, spreekuur Alg. Ned. Invaliden Bond, 19-20 uur. Architektenwinkel, Hooglandsekerk- gracht 32, vrij advies, 19.30-21.30 uur. Architcctenwinkel, Pieterskerkhof 19, vrij advies, 20-21 uur. Breehuys, ingang Schoolsteeg. Werklo zen Advies Centrum, vr. van 14-16 uur. tel. 130983. Vrijetijdscentrum, Breestraa* 66. sport- café; fotografie; saxofoon; Go-club, 20 Dienstencentrum, v. Hoogendorpstraat, tentoonstelling en informatie over in stellingen voor kinderen van 0-12 jaar, r met "Het buitenverblijf (deel 1), 20.15 LAK-Theater, Schotse Folk groep "TannahiU Weavers", 20.30 uur. Speeltuingebouw, Vogelwijk, buurtver- gadering bestemmingsplan, 20 uur. Stadhuis, gemeenteraad begroting, 19 14 i dag werklozen, 14-16 i Gemeentehuis, Wassenaar, cie. maat schappelijke voorzieningen, 20 uur. Gemeentehuis, Voorschoten, cie. open- raad, 19.30 c Gemeentehuis Leiderdorp, cie. Oude- Dorp. 20 uur. Ars. Pieterskerkgracht 9, Kunstmarkt, 19.30-22 uur. Apotheken De avond- nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt van 17 tot 24 nov., waargenomen door. Zui- der Apotheek, Lammenschansweg 7 Leiden, telefoon 071-123553; Apotheek Breest Smallenburg, Loevestein 6, Lei derdorp, telefoon 890000. Indien na 11 uur 's avonds niet meer mo gelijk is met openbaar vervoer naar de apotheek te komen kan men uitsluitend voor spoedrecepten van een taxi, tele foon 122444 gebruik maken. Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel 121753. Leiderdorp/Zoeterwoude Rijndijk - Gezondheidscentrum Leiderdorp, Ber kenkade, spreekuur ma. t/m do. var 14-15 uur, tel. 410131. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tele foon 154500. Voorschoten - Gezondheidscentrum v.d. Waalslaan, telefoon 4641, spreekuui Warmond - Zr. A. Vriend, flat "De Hoo ge Wei",> 203 Sassenheim, telefoor 02522-12022. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Muldfer. Hoofdkantoor: Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Redactie randgemeenten: Tel.; 071-144941 toestel 219 Ingrid Cramer 01718-16289 Charles Lennartz, Maredijk 33A, Leiden. Tel. 071-133202. Correspondenten: Leiderdorp: Roel Zaadnoor- dijk. Tel. 071-133202. Oegstgeest Hans Sonders 071- 155854. Voorschoten: Joop Peeters 071-769935. Warmond: Jan Bonjer 01711- 10390. Wassenaar Piet Zonneveld, 01751-13387. Zoeterwoude: Rob Janssen, 01715-1021. Kwartaalabonnement f 41,75 Kwartaalabonnement per post f 59,60 Jaarabonnement f155,50 Jaarabonnement per post f226,90 Losse nummers f 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en incassokosten.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 2