Vooral die mensen,die geen pepernoot - verstandvan auto's hebben. aipfp": Shell helpt® „voor maar 4,95. Produktinspecteur O) HOOGOVENS* PROJECTEN IN Z.W.-ENGELAND In Cornwall en Devon kun nen wij u de volg. projecten aanbieden: BOUWGROND met verg. voor bouw van 15 i luxe flats, in grote bad- j plaats. Kosten bouwgr. met vergunningen £100.000,- BOUWPROJECT Best. uit ca. 18.000 m2 grond met monumentaal fort, direct aan de kust. Verg. voor verbouw tot wo ningen evt. flats. Mogelijk heden voor vakantiecom- j Dins UNIEK. Grond opst. en vergunning. £125.000,- BELEGGINGEN Ca. 5 jr. best. vakantiecom- j plex, direct op het strand. 19 bung, winkels, cafetaria etc. UITBREIDING MOG. Fisc. netto rend. 12% 400.000,- voor PARTICULIERE BEL.: Vakantiecompl. 20.000 m2 Villa met flat, 4 dubb. bung. tennisbaan en zwembad. Zeer hoog rendement. I.v.m. spoed, prijs: £110.000,- Meer info., zoals foto's, tek. etc. op ons kantoor. Wij or ganiseren wederom BE- ZICHTIGINGSVLUCHT op 27,28 en 29 nov. a.s. nog 4 plaatsen vrij. Inlichtingen: MAK. O.G. v.d. PLAS B.V. Lid NBM/MCC TURFMARKT 10 - KAT WIJK TEL. 01718-74547/73641 buro", Den Haag. Het boek wordt u dan binnen twee weken toegezonden. „Zo werkt een auto" telt 112 pagi na's, is prachtig gedrukt op eerste klas papier en staat vol met schitterende kleurenillustraties. In dit boek vindt u allerlei infor matie over de motor, over de verschil lende soorten motoren die er bestaan, over het hele transmissiesysteem (koppeling, versnellingsbak, automaat, etc.),over vering,remmen en stuur inrichting. Benzine en olie komen ook nog even ter sprake en in het laatste hoofdstuk doen we u nog wat tips aan de hand om zelf de meest voorkomende storingen te verhelpen. „Zo werkt een auto" is een kado dat het uitstekend zal doen op pakjes avond of onder de kerstboom. W En om te voorkomen dat u dan met lege handen staat, is enige haast echt wel geboden, want de voorraad is beperkt. Je hoeft als automobilist natuur lijk niet per sé iets van auto's af te weten. Zelfs al denk je dat de krukas ergens in het portier zit, die auto rijdt toch wel. Toch, zo merken we, komen er steeds meer mensen, die wèl iets van auto's willen weten. Die nieuws gierig zijn naar wat er onder de motor kap nu eigenlijk gebeurt. De aanstaande verjaardag van de goedheiligman lijkt ons een aardige gelegenheid om die schade eens in te halen.Want Shell heeft nu een boek, dat als kado èn nuttig èn aardig èn te betalen is. Dat boek heet „Zo werkt een auto" en daarin wordt de auto op een heel begrijpelijke manier uit de doeken gedaan. „Zo werkt een auto" is niet gratis,zoals onze „Shell h'elpt'-boekjes, maar f 4,95 is toch bijna voor niets. „Zo werkt een auto" ligt voor u klaar op een groot aantal Shell verkoop punten, maar u kunt het ook bestellen door f 7,70 (f 4,95 f 2,75 portokosten) over te maken op post giro 742828 of Amro bankrekening no. 42.10.36.222 t.n.v. „Shell Verzend- (in 3- of 4-ploegendienst) interessant en verantwoordelijk werk bij de Kwaliteitsafdeling Hoogovens stelt hoge eisen aan de kwaliteit van zijn produkten. Naast de inzet van vakbekwame produktiemensen is daarbij intensieve controle in de verschillende produktiefasen nodig. Dit is het werk van de produktinspecteurs. Zij inspecteren b.v. het oppervlak van platen, meten ze op, of controleren de dikte van verflagen. En dat zijn slechts een paar van de taken, die per fabriek en produkt verschillen. Op dit moment zijn er plaatsingsmogelijkheden in zowel 3- als 4-ploegendienst. Ca. f 2.360,- bruto per maand Goede sociale voorzieningen Dat is het aanvangssalaris, inclusief toeslagen van een produktinspecteur in 4-ploegendienst. Daar komt nog 8% vakantiegeld en tenminste 2% aan het eind van het jaar bij. Een produktinspecteur in 3-ploegendienst begint met tenminste ca. 2.220,- (alle salarissen zijn vanaf 21 jaar). Deze salarissen lopen volgende jaren geleidelijk op. Wie kan produktinspecteur wprden? In principe komt elke man tussen 18 en 45 jaar met een lagere beroepsopleiding of met enige jaren MAVO voor de functie in aanmerking. De voor het werk nodige achtergrondkennis en ervaring krijgt men in de praktijk en tijdens een interne opleiding. Verder dient de produktinspecteur te beschikken over een paar goede ogen en een kritische instelling. Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord- Holland en in Zuid-Holland tot Leiden. Wilt u meer weten? Geïnteresseerd in de opleiding tot produktinspecteur? Stuur dan onderstaande bon naar Hoogovens, Werving personeel. Antwoord nummer 94000, 1970 WB IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510 - 94000. U kunt desgewenst ook langskomen bij ons Wervingscentrum, Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van station Beverwijk). Op werkdagen van 9.00 - 16.00 uur En elke maandagavond van 19.00 - 21.00 uur. Geboortedatum:. Adres: Woonplaats: Stoere pyama voor Op kousevoeten, jongens. Warm opblijven Met echt lederen en slapen. 60% katoen, zool. 100% acryl. 92-17612:14:16; 6: Extra lang nachthemd. Romantiek voor 't slapen Leuk jongens onder- 100% zacht katoen. Snuffel gaan. Duster met ge- prijsje. 152-170 22: bloemd kant 100% poly amide. 128-164 35: 45: goed. Katoen/ polyester. 92-176 6; 7: 8: C&M-iitbcAVxnyide£ioe\

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 22