mm LJT' onroerenaqoea 1 nMpr W de vli< KOK MAKELAARDIJ BV Gratis belangrijke koopinformatie mm make makelaardij de vlietstede b.v. TE KOOP IN ZOETERWOUDE OPEN HUIS ONRffij^NDGOED onroerendgoed owoEREfcGOED f 1 Jjnroerendgoeid^ONROEF^ m B 1 a J a a 1JS ^Sll lL> OPENBARE BEZICHTIGING Zaterdagmiddag 18 november van 14.00 tot 16.00 uur. Zondagmiddag 19 november van 14.00 tot 16.00 uur. KLAPROOS 44 LEIDEN Luxe herenhuis met groot dakterras, c.v. gas, mooi aangelegde tuin op Z, grote garage en oprit Ind.: hal, toilet, ruime L-vormige woonkamer met open haard, 2 zitgedeelten, schuifdeuren naar terras, verzonken ver warming, verhoogd eetgedeelte, uitgebreide keuken met eetbar, 1e et.: grote ouderslaapkamer met eigen badka mer, studeerkamer met parketvloer en groot dakterras, 2 slaapkamers w.v. 1 met balkon, aparte badkamer, 2e et.: ruime L-vormige slaapkamer met groot balkon, zolderge deelte, aparte C.V. ruimte. Bijzonderheden: ruime toe passing van granol, schoon metselwerk, hardhout en al- luminium, hall, keuken en eetgedeelte voorzien van brui ne tegelvloer, woonkamer met parketvloer. Vraagprijs 465.000.- k.k. Zoeterwoudsesingel 7 2313 AX Leiden tel. 071-149147 of 071-132732 AALB 123 OPEN HUIS Leiderdorp Heemraadlaan 22 Deze woning is geheel vrijblijvend vandaag tussen 2 en 4 uur te bezichtigen. Rustig gelegen gezellige eengezinswoning met c.v., ste nen berging, voor- en achtertuin, ind. beg.gr.: woonkamer met open haard en parketvloer, hal, keuken en toilet, 1 e verd.: 3 slaapkamers, badkamer en groot zonneterras, 2e verd.: 4e kamer en zolderberging. Aanvaarding direkt. Vraagprijs 205.000,- k.k. Inlichtingen: Vestiging Leiden Stationsplein 22 - Tel. 071-143441 Buiten kantooruren: 071-124510 Uw hulp in huizen. De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux Geversstraat 63, Oegstgeest tel. 071-152540* Direktie: .JA'. Lancel, makelaar i.o.g. HAZERS' DUPE Bilderdijklaan 16. Perfect onderhol den woonhuis met voor- en zonnig achtertuin, achterom, CV-gas. Moo: en vrije ligging aan plan' voorkamer, open verbinding Ind. lellig woonkamer, etc. f 21 Chopinlaan 59. Modern hoe huis met 3 zijden tuin, vrij en w gelegen nabij vijver en sloot. Bev; grote L-vormige woonkamer met open haard, open eetkeuken, badka mer met ligbad en 2e toüet, 4 a 5 slaapkamers. Voorzien van CV-gas, thermopane beglazing. f 297.000,- LEIDEN Berylstraat 14. Hoekwoonhuis met 3 zijden tuin, gelegen naast speelweide. U-vormige woonkamer met open keuken, plavuizen vloer, terras op zuiden. Ie et. 3 kamers, badkamer met ligbad, douche en toilet, zeer den of direkte omgeving. Ind. door- Hoge Rijndijk 346. Hoekhuis met achtertuin, CV-gas en ged. dubbele beglazing. Ind. grote L-vormige woon kamer met open haard en parket vloer, open keuken, ged.uitgebouwd, bijkeuken, groot zonneterras. Ie et. 2 grote en 2 kleine kamers, badka mer met douche en toilet. 2e et. 2 kamers en zolder. f275.000,- Kort Rapenburg 15. In het centrum gelegen stadshuis bestaande uit 3 volledige woon-etages, waarvan er 2 verhuurd blijven. Iedere etage heeft eigen keuken, badkamer en toilet. De le etage komt leeg en omvat: overloop, toilet, voorkamer, achter balkon. Ind. kat et. 4 kamers, balkon, 2e et. r met dakkapel. f 189.000,- Stadhouderslaan 21 Royaal stads- 2e et. achterkamer met kastenwand, badkamer met douche, 2e toilet grote voorkamer. f 229.000,- Vollersgracht 6a. Verheelde woning in centrum. Ind. entree, ruime kamer met plavuizen, badkamer, plaats, berging. Parterre is geschikt voor woonkamer met parket, keuken, ka mer. 2e et. overloop, grote slaap kamer (ev. te splitsen). f 145.000,- Zinniadal 5. Modern woonhuis met voor- en achtertuin en stenen schuur. Gelegen aan een waterpartij met vrij le et. 4 k bad en douche, 2e toilet, 2e et. grote kamer met dakkapel en dak raam. f264.000,- 2 kamers, balkon. Alle Kamers met houten wand of houten plafond. CV-gas. f 460.000,- LEIDERDORP Hoofdstraat 232.Hoekhuis met diepe zonnige achtertuin (zuid) uitkomend op jaagpad van de Oude Rijn. Nieuw ruime houten schuur. CV-gas. Ind. hall, L-vormige woonkamer met open haard in open verbinding met een nieuwe luxe keuken, le et. bad kamer met ligbad, 3 kamers, 2e et. vaste trap naar zolder geschikt voor NEEDE (bij de Duitse grens) Rozenkamp. Grote vrijstaande villa met praktijkruimte, verwarmd zwem bad (6x12 m), sauna, gerote garage NOORDW1JK AAN ZEE Dobbelmanduin 28. Vrijstaande semi bungalow met grote aangebouwde garage (verwarmd) gelegen op ca lellige eetkeuken, 4 OEGSTGEEST moderniseerd hoekwoonhuis "en gelege Burenlaan 14. Geheel ge- :hter- tuin, achterom. CV-gas. Ruim kamer met erker, open keuken met eetbar, le et. 3 slaapkamers, mo derne badkamer met douche en toi let, 2e et. grote achterkamer, ruime zolder, geschikt voor extra kamer f 285.000 Haarlemmertrekvaart 11. Vrijstaande villa met rondom tuin gelegen aan rustig vaarwater, uitzicht op het bos van Kasteel Oud Poelgeest, ligplaats voor boot. Ind. woonkamer met open haard, zonneterras, zeer mo derne eetkeuken, bijkeuken, kelder ligbad. 3 kamers, badkamer r Jan Vermeerlaan 37. Hoekhuis met voor- en achtertuin en vrijstaande garage. Ind. woonkamer met parket- inbouw-apparatuur, le ZOETERWOUDE a toilet, balkon, 2 zolders. Ambachtsherenweg 80. Royaal he- lapel, don- Incl. div roerende goederen (horren, luxa flex, markiezen, etc.) f235.000,- Wanneer u een huis gaat kopen, kunt u onze 14-daagse woningkrant aanvragen. Daarin vindt u alle huizen welke door NBM-makelaars in deze regio worden aangeboden. B ovendien ontvangt u een handig informatieboekje, boordevol nuttige informatie, t Lid Makelaars Computer Centrum MCC inonroerern in onroerende goederen MAKELAARS EN BEËDIGDE TAXATEURS ■Bemiddeling bij: koop en verkoop huur en verhuur Hypotheken, financieringen en verzekeringen. Beheer en taxataties van onroerende goederen. LEIDEN Weegbreetuin 1Moderne gloednieuwe hoekwoning met blijvend vrij uitz.zonnige tuin op het zuiden, cv-gas en warmwatervoorziening. Indeling begane grond: grote Z-vormige woon/eetkamer met mooie open haard, ruime open keuken, ruime hal, toilet en inpandige berging. 1e verdieping: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, aparte douche, toilet. 2e verdieping: grote 4e slaapkamer en groot zonneterras op het_zuiden. Vraagprijs 38Ö.00Ö,- k.k. Krefeldlaan 36 (Waardeiland). Ideaal voor watersDorter. Zeer mooie moderne qesch. villa gelegen aan vaarwater met garage, voor- en achtertuin met vrij uitzicht op het zuiden en voorzien van cv-g'as en mech. ventilatie. Ind. beg.gr.: ruime living met plavuizenvloer met niveau verschil en mooie open haard, moderne Bauknecht keuken met alle app. ruime hal, toilet, waskamer. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers met balkons, 2 badkamers met ligbad, aparte douche, wastafels en 2e toilet. Rondom thermopane beglazing. Aanlegplaats voor boot mogelijk. 10 min. varen van de Kagerplassen. Vraagprijs incl. div. extra's 448.000.- k.k. Schutterstraat 17. Gerenoveerde benedenwoning met een grote woon-slaapkamer met bar, toilet, betegelde douche, keuken, bijkeuken en plaats. Vraagprijs 79.ÖÖÖ,- 'k.k. Magdalena Moonsstraat 82. Tussenwoning met achtertuin en schuur. Ind. beg.gr.: woonkamer en suite, keuken, toilet. 1e verd.: 2 ruime slaapkamers met vaste wastafels, douche en veel bergruimte. Vraagprijs 132.500,- k.k. Clarensteeg. Leuke gemoderniseerde tussenwoning. Ind. beg. gr.: ruime woonkamer, keuken en binnen plaats. 1e verd.: 2 grote slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet, bergruimte en dakterras. Vraagprijs 139.000.- k.k. Trompstraat 62. Hoekwoninq met binnenplaats, qrote stenen schuur, aparte berging en zonneterr. Ind. beg. gr: twee woonkamers, keuken, bijkeuken, toilet. 1e verd.: 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e verd.: zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs 165.000.- k.k. Frans van Mierisstraat 30. Goed onderhouden, tot één geheel verbouwde eengezinswoning met schuur en tc.v.-gas. Ind beg. gr.: hal, toilet fontein, L-vormige woonkamer met open haard en plavuizenvloer, moderne keuken, 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, hobbykamer. Vraagprijs 185.000,- k.k. Frans van Mierisstraat 23. Prima onderhouden eengezinswoning met voor- en grote achtertuin (Z), schuur en ic.v.-gas. Ind. beg. gr.: entree, toilet fontein, L-vormige woonkamer met open haard en parketvloer, moderne ■keuken. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers (1 met balkon), badkamer met ligbad, 2e toilet en.wastafel. vraagprijs 190.000,- k.k. Zijlsingel 83. Ruim woon/winkelpand met grote achtertuin en schuur. Ind. beg. gr.: hal, winkel, magazijnruimte (30 m2), keuken, toilet. 1e verd.: hal. grote L-vormige woonkamer, keuken, toilet, doucheruimte, groot dakter ras. 2e verd.: 3 slaapkamers, 2e dakterras. Vraagprijs 265.000,- k.k. Vliervlinder 1. Modern qestoff., geschakeld patio-bungalow met apart staande garage en tuin (grondopp. 284 m2). Indeling: grote living met eiken parketvloer, toilet, hal, gang, open keuken met app., bijkeuken, geheel betegelde badkamer met ligbad, 3 slaapkamers, allen uitkomende op geheel besloten binnentuin. Vraagprijs f 279.000.- k.k. Oude Singel 142. Groot (10 kamers) grachtenpand met binnenpl. en schuur. Ind. begane grond: ruime hal, 2 kamers, gang. toilet, keuken en bijkeuken. 1 e verdieping: badkamer met douche, toilet en wastafel, 2 kamers, 2e verdieping: hal, 3 kamers, 3e verdieping: vaste trap, 2 kamers. Leeg te aanvaarden. Vraagprijs 298.000,- k.k. Saffraantuin 7. Mooie moderne geschakelde, geheel gestoffeerde bungalow, met vrije achtertuin (Z) en c.v.-gas. Ind. entree, ruime L-vormige woonkamer met open haard en parket, moderne open keuken met app., 2 ruime slaapkamers, toilet, ruime betegelde badkamer met ligbad, bijkeuken annex berging. Incl. vele extra's. Vraagprijs 295.000.- k.k. Joseph Haydnlaan 102. Uitstekend onderhouden herenhuis met voor- en achtertuin, achterom, schuur en c.v.-gas. Ind.beg.gr.: hal, keuken, woonkamer met open haard, kelderkast. 1e verd.: 3 slaapkamers (1 met balkon), badkamer met ligbad, apart 2e toilet. 2e verd.: 2 slaapkamers met dakkapel, vlierinq en veel berging. Hm makel de vlie makelaardij de vlietstede b.v. UW MAKELAARS NIEUWE STIJL Leidseweg 37 - Voorschoten Tel: 01717-4684' LEIDEN (Merenwijk) Akkerhoornbloem. Aan waterpartij gelegen heren huis (b.j. 1975) met fraai aangelegde tuin op 't Zuiden. Berging en standplaats voor auto (mogelijkheid voor ga rage). Ind.: L-woon-/eetkamer (split-level) met open haard, open keuken, 3 slaapkamers, royale badkamer, ruime zolder met 3 tuimelramen, c.v. gas en boiler, alles in zeer goede staat. Oplevering januari/mei 1979 (naar wens). Vraagprijs 307.000,- k.k. V. D. HORST VERBEEK Pijnacker b.v. Makelaars en taxateurs o.g. Vlielandseweg 50, Pijnacker, tel. 01736-5733. OEGSTGEEST Deutzstraat 1. Groot en geheel ge moderniseerd herenhuis met voor- en zonnige achtertuin. CV-gas. Rui me, luxe keuken met ingebouwde apparatuur, royale woonkamer (lOx 3,70) met eiken parketvloer en open haard, badkamer, 5 slaapkamers, balkon aan voor- en achterzijde. f 269.000,- M TE KOOP mooi gelegen, goed onderhouden tussen woning Burg. Wapstr. 15, ben: woonkamer met openhaard, C.V. gas, keuken, toilet, voor- en achtertuin met schuur; 1e verd.: 3 slaapka mers. badkamer met 2e toilet; 2e verd.: kamer met dakkapel, bergruimte. Prijs f 190.000,- k.k. HEEMRAADLAAN 6, LEIDERDORP Een in de nabijheid van scholen en winkelcentra gelegen riant en sfeervol herenhuis met voor- en achtertuin, ste nen schuur en achterom. Indeling: entree, toilet, royale woonkamer (9x3.80), moderne keuken. 1e et 3 ruime slaapkamers, badkamer, 2e et.: overloop, aparte berg ruimte, grote slaapkamer met dakterras. Vraagprijs 210.000.- k.k. Zoeterwoudsesingel 7 2313 AX Leiden Tel. 071-149147 of 071-132732 iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. J =?0 -.Q iedereen leest de krant altijd en overal. -f'S/'gii ■11*7 Ai/. =-VJ?| b- Uf'c iedereen leest de krant altijd en o\eral.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 30