Studenten sociologie delen vertrouwelij ke brieven uit Heropening Botermarkt eidse agenda Julianaschool jarig en in nieuw jasje Nog geen fietspad 'Tot donderdag dan een mooi schilderij Uitgekiende show van De Burcht9 GOEDE INDRUK STRIJKKWARTET 'Reizende' expositie kinderinstellingen ZATERDAG 18 NOVEMBER 1978 LEIDERDORP - Voor de koningin Julianaschool in Leiderdorp was het gistermiddag dubbel feest. Naast het dertigjarig bestaan werd de school officiel heropend. Burgemeester Van der Have werd met wethouders door de school kinderen van het raadhuis opge haald en vervolgens in een als maanraket omgebouwd voertuig naar de koningin Julianaschool gebracht. Daarvóór hielden de kinderen een verkleden optocht door de oranjeweijk. Eenmaal aangekomen in de school aan de Kom van Aaiweg mocht de burgemeester een zelfgemaak te maquette ontdoen van ver bandgaas. De "gezonde,' school die daaruit tevoorschijn kwam betekende meteen de officiële her open ingNa een fikse verbouwing is de school in een geheel nieuw jasje gestoken en aangepast aan de moderne ontwikkelingen bin nen het onderwijs. LEIDEN - Een groep sociologiestu- denten heeft gisteren bij de poort van het academiegebouw aan het Rapenburg een aantal vertrouwe lijke brieven, afkomstig van het so ciologisch Instituut Leiden (SIL), uitgedeeld aan de bezoekers van een oratie. De actie was bedoeld als demonstratie tegen het uitblijven van de benoeming van de Westduitse marxist dr. Dieter Lapple tot lec tor in de macrosociologie. Voor de studenten was dat al eerder reden om hun instituut tot twee keer toe te bezetten. Het uitdelen van vertrouwelijke brieven ge beurde voorafgaande aan de oratie (inwij dingstoespraak), die werd gehouden door prof. dr. M. van de Vall bij zijn ambtsaan vaarding als hoogleraar in de methoden en technieken. Prof. Van de Vall. die deel uit maakt van het SIL, wordt door de studenten gezien als een van de docenten die om poli tieke redenen gekant zijn tegen de komst van de marxist dr. Lapple. Maximum salaris Tot de vertrouwelijke brieven behoort een brief van prof. Van de Vall uit Amerika (hij heeft daar dertien jaar gewerkt) aan zijn Leid se collega prof. Lammers. Daarin' schrijft Van de Vall over het maximum-sala ris dat hij in Leiden wil gaan verdienen, wil hij er niet op achteruitgaan. In een andere brief dringt hij erop aan dit verlangen ver trouwelijk met prof. Van de Bröek, indertijd decaan van de faculteit sociale wetenschap pen. te bespreken. Dr. E. Abma, lector in de sociologische analyse, schrijft in een andere, persoonlijke brief aan prof. dr. F. van Heek in Markelo dat de "toch al niet geringe tegenstellingen tussen de sec tie wijsgerige sociologie en de anderen aan zienlijk verscherpt" zijn door de kwestie Lapple. Hij stelt dat verreweg het merendeel van de vakgroep macrosociologie vóór de nieuwe lector macrosociologie is, "daarbij riskerend dat jouw leerstoel (bedoeld wordt waarschijnlijk het hoogleraarschap empiri sche sociologie, waarvoor in de ^ubfacul- teitsraad uiteindelijk ten nadele van dr. Lap ple is gekozen red.) vele jaren onbezet zal blijven". Dr. Abma spreekt in zijn brief (van 2 oktober 1978) verder van "stom gedoe en ge- drijf van actievoerders", waaraan hij als lid van de subfaculteitsraad "zoveel tijd moet In een brief aan het college van bestuur (d.d. 21 september '78) vraagt drs. L. Rademaker "onmiddellijk of uiterlijk binnen enkele da gen een einde te maken aan de onwettige bezetting van het SIL". Ook vraagt hij het college prof. dr. C. P. Bertels ter verantwoor ding te willen roepen. Prof. Bertels was de enige hoogleraar die solidair was met de be zetters. Wantoestanden De lector Abma schrijft in een brief van 12 maart '78 aan dr. M. Broekmeyer, lector Sla vische talen in Amsterdam, dat de belang rijkste oorzaken van de (wan-)toestanden op r het SIL zijn terug te voeren op "de te grote inspraak van de studenten en het ontbreken van toezicht op het doen en laten van de me dewerkers". Abma suggereert dat "men" dat niet durft te erkennen. In een vertrouwelijke notitie van prof. dr. L. Laeyendekker aan prof. Lammers heeft de eerste het over "het in de gaten houden" van de Leidse Sociologie Studenten Vereniging (LSSV). Hij noemt vervolgens verschillende methoden om dat te doen. Prof. Laeyendek ker wilde gisteren de vraag of dit niet getuigt van een opmerkelijk soort heimelijkheid ten opzichte van de studenten, niet beantwoor den. Hij zei wel het vervelend te vinden dat stukken, waarin personen worden genoemd, op deze manier naar buiten zijn gekomen. Mr. K. J. Cath. voorzitter van het college van bestuur, zei gisteren iets dergelijks. "Dit maakt inbreuk op de persoonlijke levens sfeer". aldus Cath. Verder zei hij dat hij de brieven na afloop van de oratie nog niet gele zen had. De sociologiestudenten zijn van plan a.s. maandagochtend een demonstratieve op tocht te houden van hun instituut naar de Eerste Binnenvestgracht, waar de faculteits raad sociale wetenschap zich met de kwestie- Lapple zal bezighouden. LEIDEN - De leerlingen van de eerste klassen INAS. KVIJV en VHBO van de chr. school voor lager en middelbaar beroepsonderwijs "Boshui zen", toonden gisteren de resultaten van een projektweek aan de rest van de school. Het thema was: minderheidsgroepen in onze samenlevingVan deze groe pen, gekozen werden Molukkers, Turken. Chinezen, zigeuners. Indonesiërs en Surinamers. werden ondermeer de afkomst, religie, cultuur en m ver band daarmee de opvaq$, aanpassing, acceptatie in hun tijdelijke of definitieve vestigingen in ons land bestudeerd. Tijdens die vonningsweek met de docenten kwam ook informatie van buiten, gebracht door vertegenwoordigers van de gekozen bevolkingsgroe pen. Het geheel werd vastgelegd in collages, muziek, dans, tekeningen en werk stukken. Dit alles werd gisteren in de school tentoongesteld of anderszins gepresenteerd. In de keukens waren buitenlandse gerechten te proeven en in de hal werd gevolksdanst. LEIDEN - Met een informele bijeenkomst in lunchroom Snijers hebben winkeliers en bewoners van de Boter markt in Leiden de heropening van hun straat gevierd. Namens de winkeliers toonde de heer Snijers zich ver heugd over de goede samenwerking met de uitvoerders van het werk aan de marktenrouten. "De uitvoering is met de minst mogelijke pijn gebeurd," zei hij. Zoals gisteren gemeld wordt de Botermarkt pas volgend voorjaar defi nitief ingericht. Burgemeester en wethouders hebben nog geen beslis sing genomen over het karakter van de straat (volledige of gedeelte lijke promenade). Hierdoor worden er nu nog geen bomen geplant en is er ook nog geen verlichting aangebracht. Als blijk van waardering van de winkeliers ontvingen de uitvoerders van het werk aan de Marktenroute en vertegenwoordigers van de gemeente een kleine attentie. De eveneens uitgenodigde wethouder Waal liet overigens op de bijeenkomst verstek gaan. De heer Snijers riep de afwezige wethouder op zijn plannen voor de aanleg van een brug over de Nieuwe Rijn (ter hoogte van de Beschuit steeg) door te zetten. Volgens de woordvoerder van de winkeliers is dat "in het belang van de stad". De winkeliers aan de Botermarkt hopen overigens dat de huidige situatie met de Botermarkt (een ruim troittoir met nog een rijbaan) straks definitief wordt. DEN HAAG-LEIDEN - Het fietspad tussen Leiden/ Oegstgeest en Warmond langs de Leidse Trekvaart komt er voorlopig niet. De uitvoering van het pad is voorlopig verschoven naar 1983. Dit blijkt uit de herziening van het provinciale fietspadenplan, dat het laatste in 1977 is vastgesteld. Het fietspad tussen Leiden en Warmond is op de lange baan ge schoven, omdat de provincie de nodige gronden niet langs "min nelijke" weg kan verwerven. Er wordt nu een onteigeninsplan voorbereid, hetgeen een aantal jaren zal vergen. Ook de aanleg van het fietspad tus sen Hoogmade en le'derdorp is uitgesteld. Dii fietspad zou van de Ruigekade bij Hoogmade via de Kaag naar Lisse lopen. Daar voor was o.m. de bouw van een brug over de Zuidzijdervaart langs rijksweg 4 nodig. De pro vincie heeft hierover met Rijks waterstaat geen overeenstem ming bereikt. Er het pad, dat op het provinciale schema Ook uitgesteld verbinding va schoten naar in W i andere route a Doeskwartier viert feest LEIDERDORP - De buurtvereni ging "Doeskwartier" uit Leider dorp vierde gisteravond haar veertig-jarige bestaan in het ge bouw "Irene". Een aantal jubile rende leden werd uitgebreid ge huldigd. Vier leden van het damescomité die o.m. de jaarlijkse uitgaansdag verzorgen, kregen ieder een zil-' veren ketting met hanger. Van de elf mannelijke jubilerende leden waren er acht al veertig jaar lid van de vereniging. Allen kregen een doos sigaren en een fles drank aangeboden. Daarna werd er gedanst. geschoven, s de aanleg van de n de Knip in Voor de Rijksstraatweg met daarbij een verbinding over de Vliet bij de Knip. Dit werk zou in 1979 uitge voerd worden, maar is naar 1980 of 1983 verschoven. Onderzocht wordt of over de Vliet in plaats van een veer de bouw van een vaste dan wel een beweegbare brug de voorkeur dient. Het tijd stip van uitvoering is afhankelijk van de gekozen oplossing. Volgens het provinciale schema zullen in 1979 wel twee fietspa den naar Leiden aangelegd wor den die overigens al voor dit jaar gepland waren. Dat geldt de ver binding Leiden-Wassenaar over de voormalige trambaan tussen deze gemeenten en de verbinding Leiden-Zoeterwoude Rijndijk naar het industrieterrein De Gor- te Polder langs de spoorlijn Lei- den-Utrecht. De werkzaamheden voor deze laatste paden zijn al be zig of zullen binnenkort begin- In totaal trekt de provincie Zuid- Holland in 1979 bijna 9,5 miljoen gulden uit voor de aanleg van fietspaden. LEIDEN - De bejaarde fietser C. Rusman (84) die gisteren zoals gemeld ernstig gewond raakte bij een aanrijding op de Lam- menschansweg, is gisteren in het Academisch Ziekenhuis overleden. LEIDEN - In Huize Groenhoven aan de Witte Rozenstraat wordt vanmiddag een bazaar gehouden. Er zullen onder meer door de be woners zelf gemaakte hand- werkprodukten worden ver kocht. Er is ook ruimte gereser veerd voor een rommelmarkt en een boekenmarkt. Aan "smikkel tenten" en andere attracties zal het evenmin ontbreken. De bazaar duurt van half drie tot half zes. LEIDEN - Drie gerenomeerde toneelspeelsters, Josephine van Gasteren, Heieen Pimen- tel en Manon Alving, stonden gisteravond in de Leidse Schouwburg aan de basis van een boeiende vertoning. Een vertoning, want "Tot donder dag danis een verto ning in de ware zin des woords. Loleh Bellon, de schrijfster, geeft het publiek geen schijn van kans een di recte karakterontwikkeling te bespeuren. Wel zien we een theatraal subliem uitgewerkt "tableau vivant", met vele flash backs. De ware per soonlijkheid van ds drie theedrinkende dames is dan ook uit sluitend te destilleren uit de bedekte relatie onder ling en de persoonlijke terug blikken. Een recensie van een dergelijk "tableau vivant", of zo u wilt een leven schilderij, moet dan ook benaderd worden vanuit de optiek van een schilderij enliefhebber, die geboeid is geraakt door een door hem nog nimmer aanschouwd konterfeitsel. Het eerst valt dan onbevangen beschouwend de compositie op. Vervolgens trekken de de tails de aandacht, om daarna de herziene samenhang tus sen de details en het geheel ten volle (al dan niet) te waar deren. De compositie: drie theedrin kende dames hebben een dwingende band door hun verleden. Zij kennen elkaar vanaf hun schooltijd en heb ben met en zonder elkaar in de periode van voor de revo lutie in Rusland tot op het moment waarop wij hen ont moeten in Parijs. Zij weten veel van elkaar, maar niet al les. De een is op het eerste ge zicht hard. de ander kleur loos, en de derde is juist zeer kleurrijk. Zelf zien zij dat nauwelijks, want zij maken immers zelf deel uit van het schilderij. Dan maken de "de tails", of hier beter de speel sters zich los uit hun plaats die zij toebedacht hebben ge kregen. Ze gaan spreken, be wegen, kortom ze gaan leven en we krijgen een indruk van hun wezen. Sonia (J. van Gastersen): In haar huis ontvangt zij iedere donderdag haar zuster en schoonzuster. Sonia is le venslustig, en probeert zo naïef mogelijk te leven. Ze weet evenwel donders goed dat haar drankzucht, chao tisch leven, en buitenissige adoratie voor haar luie, geld verslindende zoon tot een fi nancieel debacle moeten lei den. Treuren doet zij daar be paald niet om en een meeval lertje op dat gebied lijkt dat te rechtvaardigen. Hélène (Manon Alving): Zij is de zuster van Sonia. Ze doet zich voor als een ijskoude pu riteinse tante, maar in een van haar terug blikken blijkt dat een aantal abortussen haar danig hebben bewogen. De abortussen en het verlies van haar broer hebben van haar een sarcastisch mens ge maakt. Marie (Heieen Pimentel): Zij heeft de broer aan Hélène "ontstolen" door hem te trouwen. Zij is de evenwich tige vrouw van het gelukkige verleden. In een moment evenwel bekent zij de zo ge liefde broer uit zijn lijden te hebben verlost. De samen hang: De op leeftijd zijnde dames hebben door de jaren heen hun rol gekregen en hebben niet meer de moed en kracht om daar nog iets aan te~ veranderen. Zij kunnen het echter niet nalaten ons af en toe een blik te laten werpen achter de facade door middel van flash-backs. Een flash back mijnerzijds naar gister avond doet constateren dat het een prachtig schilderij is geworden. LOUIS CORNELISSE LEIDEN - Het harmoniekorps „De Burcht" had een uitver kochte Stadsgehoorzaal. Om kijk- en hoorgenot voor te schotelen in hartverwarmen de voortreffelijke samenwer king zei het programma. Dit boekje gaf ook van elk ge speeld werk een keurige vormanalyse. Ik moet helaas veel laten zwemmen om ruim te te laten voor de 19.000 pop- fans in de Groenoordhal. Ti tels, namen komen niet aan bod. Daar een uitzondering elke regel begeleidt, noem ik toch Jan de Nie in Windsong en naasthem tenorsax naast hem De held op de burcht is Adri van Veisen. Ik heb hem één keer meegemaakt, bij zijn eerste optreden. Ik zei toen dat zijn directie-armen tentakels waren. Die zijn ingekort en werken met een verbluffende bezeten effectiviteit. Bij wij len gewild en onwijs. Er zitten virtuosen op de orkestrale steunpunten. Het kolossaal gedisciplineerde korps, dat verrijkt blijkt met een soort bierflessen-klokkenspel. be schikt ook over een drum band. een met artiesten erin. zoals die raad weten met de neteligste opgaven in ritme en slag. Dan is er de sectie levende beel den (zwakke kunne), - tur nende, jonglerende huppe lende majorettes. Ze verdie nen ook een mooi woord: fa meus. En ze zijn zo vrouwelijk Alle drie minuten iets anders aan en bepaald nooit zwaar bedekt. Met uitzondering: op het koude Kremlinplein, in gevroren in hoge mannen- laarzen. Dat was in Songs of the World, snoepreis van het hele apparaat van Nederland uit naar Engeland. Schot land. Amerika. Brazilië. Ti- rool (als houthakkers, lekker kitsch) en Rusland. Arrange menten van Van Velsen. Rusland is niet zo maar rock. jazz en dixieland. Zedig land. Besloten was kennelijk om het daar folkloristisch-klassiek te doen met de Sabeldans van Chatsjatoerian. Waarlijk een spieren en zweet kosten kapi tale vertoning met wodka- hartstocht. Het uitgereikte glaasje smaakte me! KEES VERHOEF LEIDEN - Bij een strijkkwartet dient men te streven naar de hoogst denkbare individuele inzet, met daarbij geperfec tioneerde eenheid en beslo tenheid van het ensemble. Maar dit zijn nog slechts de bouwstenen Dit overdachten wij bij het beluisteren van het Residentie-Strijkkwartet, dat gisteravond concerteerde in de Kapelzaal van K. en O. Deze vier jonge mensen, Alexandru Lascae, Cara Mia Antonello, Andrew Sparrow en Agnes Jas lieten inderdaad een grote muzikale inzet ho ren, met daarbij het streven naar perfectie in afwerking. Wat wij echter nog gemist heb ben, was de overtuiging naar inhoud. Dit deed zich gelden in het meest interessante Strijkkwartet van het pro gramma, dat van Janacek. De grote strakke toon was er wel. maar wij hadden meer felheid in kleur en temperament verwacht. Van de twee werken vóór de pauze, voldeed Beethoven (op. 18 nr 4) het meest. Het on voltooide Strijkkwartet op. 81 van Mendelssohn was niet de meest gelukkige keuze. Toch hebben wij van dit en semble een goede indruk ge kregen, dat ongetwijfeld zal uitgroeien, ook inhoudelijk, naarmate het repertoire lan ger in studie wordt gehouden. BEP RIJNDERS LEIDEN - De instellingen voor kinderen (van baby tot en met la gere schoolkind) in de wijken Noord. Kooi en Groenoord heb ben een tentoonstelling opgezet over wat er in.de drie wijken aan voorzieningen zijn voor kinde ren. Vier dagen lang trekken ze langs clubhuizen en dienstencen tra in de drie wijken. Via folders, foto's, affiches en video-filmpjes geven ze informatie over het werk dat ze in de drie wijken, die- samen ruim 2200 kinderen tellen, doen. Het zijn de peuterspeelza len, het consultatie-bureau, de speel-o-theek, de kinderclubs, onderwijswinkel. kinderbiblio theek. huiswerkbegeleidings dienst, bijles- en schooladvies dienst. De reizende tentoonstelling is een voortzetting van de (kleiner op gezette) speelgoedexposities die de Onderwijswinkel en speel-o- theek Pinokkio in voorgaandeja- ren samen organiseerden. Deze exposities waren vooral gericht op het soort speelgoed dat er in de winkels te koop is en bij de speel- o-theek geleend kan worden. De opzet van de tentoonstelling van de gezamenlijke instellingen is wat anders. In eerste instantie is zij bedoeld voor ouders, die wil len weten wat er in de wijken voor kinderen van 0 tot 12 jaar te doen is. Een totaaloverzicht voor ouders die nog nooit zijn bereikt met de publiciteit die de instel lingen afzonderlijk voerden. Het tweede doel van de tentoonstel ling is de instellingen met eikaars werk te laten kennismaken en de onderlinge samenwerking te be vorderen. De tentoonstelling is een eerste aanzet tot die samen werking. Zaterdag Sanders. Levendaal (hoek Korevaar- straat), Antiekmarkt. 9.30-17 uur. Breehuvs, Breestraat 19, swingavond middelbare scholieren, 20-24 uur. Leidse Schouwburg, Luc Lutz en Simo- ne Rooskens in "Prachthotel", 20.15 uur LAK-Theater, toneelgroep Piek met "Fando en Liz van Arrabel, 20.30 uur Vrijetijdscentrum, Hot House: optreden Elton Dean Kwartet, 21 uur. LPC, Anna Pauwlonastraat, tentoon stelling Leidse Postduiven Club, 16 uur. Manege Liethorp, Leiderdorp, opening, 14 uur. Adelbert college, Wassenaar, reünie i.v.m. opening, 15 uur. Kantine SJZ, Zoeterwoude, cabaret "Schoppen negen", 20.30 uur. Messiaskerk, Wassenaar, receptie Roe- leveld, 17-18.30 uur. Zondag Antonius Clubhuis, dansen, 20-23 uur. Middelweg 19 c, kindervoorstelling Leids Poppentheater, 14.30 uur, tel. 125802. LAK-Theater, kindervoorstelling: Het Beeldtheater met "Voor niets gaat de zon niet op", 15 uur. Haarlemmerstraat 73 B, "Femke" ont moetingscentrum voor vrouwen, van 11-13 uur en ma. van 9.30-12.30 uur. LPC, Anna Pauwlonastraat, tentoon stelling Leidse Postduiven Club, 10 uur. Wassenaarseslag, start prestatieloop AV-Holland, 11 uur. Maandag Ontmoetingscentrum, hoek Boshuizer- laan, bejaardensoos Zuid-West, 14.30 Troef, Noordeinde 2 a. fotografie: yoga; Nederlands, 19.30-21.30 uur; huisvrou wengroep, di. van 9-11.30 uur. Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, yoga; t'ai chi, 19.30 uur; gitaar; Goclub, 20 uur. Breehuys, Breestraat 19, ma., di., do. en vr. overblijfsoos, 12-13.15 uur Clubhuis Groenoord, Musschenbroek- straat, informatieve tentoonstelling over instellingen voor kinderen van 0-12 jaar, 15.30-17.30 en 18.30-20 uur. Academiegebouw, Rapenburg 73, dis cussieavond over wetenschappelijk on derzoek, 20 uur. Rapenburg 100, Amnesty International schnjfavond, 20 uur. Maredijk, Clubhuis, bingo-avond, 18.45 Stadhuis, gemeenteraad, 19.30 uur. Juridische faculteit. Hugo de Groot straat 27, avond wijkcomité Vreewijk Gemeentehuis Wassenaar, gemeente raad, 19.30 uur. Gemeentehuis Leiderdorp, cie. ruimte lijke ordening en openbare werken, 20 Artsen Leiden - Voor spoedgevallen wordt de weekenddienst van zaterdag 10 uur vm. tot zondag 24 uur, waargenomen door de volgende artsen; Wijk I (Morswegkwar- tier, noord- binnenstad Groenoord en Noorderkwartier): J. Rijnders, Gerard Brandtstraat 29, tel. 760947; Wijk II (Kooi en Merenwijk): R. van Leeuwen, Hooi gracht 48a, tel. 140734; Wijk III (Waard, Professorenwijk, Tuinstadwijk en zuid binnenstad): J.D. van Wingerden, Bos- huizerkade 16, tel. 130791; Wijk IV (Zuid- West en Haagwegkwartier): van zater dag 10 tot zondag 8 uur vm.; B. Roos, tel. 766123, van zondag 8 tot 24 uur F. Lahr, Zoeterwoudsesingel 11, tel. 120347. Leiderdorp - De weekenddienst wordt waargenomen door J. van de Beek, Baljuwstraat 5, tel. 894539. Zaterdag spreekuur van 12.30-13.00 uur op Hoofd straat 8, tel. 894539; S.P. Ouwerkerk, Loevestein 40, tel. 891037. Zondag spreekuur van 12.30-13.00 uur op Merel- straat 184A, telefoon 891000. Oegstgeest - De dienst van zaterdag 10 tot maandag 7 uur vm., wordt waarge nomen door J.W. de Haan, Oranjelaan 26, telefoon 156505. Voorschoten - Van vrijdag 23 uur tot za terdag 23 uur geen opgave. Van zaterdag 23 uur tot zondag 23 uur. A. Meiman, telefoon 2493. Warmond - F. Walenkamp, Dorpsstraat 45, telefoon 10030. Apotheken De avond- nacht- eri zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt van 17 tot 24 nov., waargenomen door Zui- der Apotheek, Lammenschansweg 7, Leiden, telefoon 071-123553; Apotheek Breest Smallenburg, Loevestein 6, Lei derdorp, telefoon 890000. Indien na 11 uur 's avonds niet meer mo gelijk is met openbaar vervoer naar de apotheek te komen kan men uitsluitend voor spoedrecepten van een taxi, tele foon 122444 gebruik maken. Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel 121753. Leiderdorp/Zoeterwoude Rijndijk - Gezondheidscentrum Leiderdorp, Ber kenkade, spreekuur ma. t/m do. var 14-15 uur, tel. 410131. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tele foon 154500. Voorschoten - Gezondheidscentrum v.d. Waalslaan, telefoon 4641, spreekuui ma. en vr. van 16-17 uur. Warmond - Zr. A. Vriend, flat "De Hoo ge Wei",.'203 Sassenheim, telefoor 02522-12022. De reizende tentoonstelling is opend van 20 tot en met 23 vember, resp. in clubhuis Groenoord aan de Musschen broekstraat (maandag 20 no ber), clubhuis de Zevensprong aan de Bernardkade 35 (21 vember), clubhuis De Mirt, Lage Rijndijk (22 november) en het Dienstencentrum, Van Hoogen- dorpstraat (23 november, alleen 's avonds). De openingstijden zijn telkens van half vier tot half zes en van half zeven tot acht uur. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoon Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-19.30 i Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien i gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement f 41,75 Kwartaalabonnement per post f 59,61 Jaarabonnement fl 55,50 Jaarabonnement per post f226,9' Losse nummers f 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 2