Poelmeer" is niet meer lis» fk Massale aanplant van bomen en bloembollen r>*> huur niet te betalen weidse agenda Onderhoud is door lage Oegstgeester zwemvereniging opgeheven Fakkeloptocht naar St. Adelbertcollege BIBLIOTHEEKPLAN GOED ONTVANGEN PAGINA 2 STAD EN RAND WOENSDAG 15 NOVEMBER 1978 OEGSTGEEST - "En dan wordt hierbij besloten met alge mene stemmen onze zwemvereniging "Poelmeer" op te heffen." Met deze woorden en een hamerslag bekrachtig de voorzitter Moolenaar van de Oegstgeester zwemver eniging gisteravond het belangrijkste punt op de laatste ledenvergadering. "Maar treurigheid past ons hierbij niet omdat we bereikt hebben wat we wilden," voegde hij daar aan toe. "Want ondanks vele moeilijkheden staan er toch ein delijk mede dankzy onze inzet in Oegstgeest nu een open en een overdekt zwembad welke laatste nog dit jaar in gebruik zal worden genomen." Ook secretaris Van Ingen Schenau had in zijn laatste jaarverslag al gememoreerd dat de vereniging eigenlijk op een hoogtepunt in zijn bestaan zichzelf opheft. "We willen niet wegzakken tot een langzaam wegkwijnend groepje zwemsters en zwemmers," zo zei hij. "En ons ook niet gaan bege ven op het gebied van de sport want dat wordt uitstekend uit de indertijd uit onze gelederen voortgekomen zwemvereniging Vivax behartigd." De in 1925 opgerichte vereniging telt nog steeds zo'n duizend leden ~èn het allerlaatste bestuursvoor stel betrof dan ook de bestem ming van de nog in kas aanwezige con tributiegeld en Van de nog ter beschikking staande ruim achtduizend gulden wil de vereniging zesduizend aan de gemeente schenken. Voor dit geld zal dan een blijvende herin nering aan de zwemclub in het nieuwe overdekte bad in Oegst geest moeten worden gereali seerd. "We hebben daarover met het col lege van B en W al kontakt ge had," zo zei de secretaris, "maar ons eerste voorstel om daarvoor grote gevelletters met de naam "Poelmeer" voor aan het nieuwe bad aan te brengen stuitte op be zwaren van de architect hiervan. Nu wordt ondermeer door de ar chitect onderzocht of misschien een tegeltableau of bronzen plas tiek in de hal van het bad beter op zijn plaats is." Het bestuur van de vereniging Vi vax, dat bijna voltallig aanwezig was, stemde dankbaar in met de gift van ruim achttienhonderd gulden om voorde eerste jaren de zwemvierdaagse in Oegstgeest te kunnen bekostigen. Het restant bedrag zal aan het zwemmen voor gehandicapten ter beschik king worden gesteld. De zwemvereniging werd in 1925 opgericht. Gezwommen werd toendertijd in het "militaire bad" bij de "Poel". In 1933 had de ver eniging een nieuw bad "ver sierd", het "Poelmeer", op de grens van Warmond met Oegst geest, daar waar nu de manege is gevestigd. In het begin van de ja ren zestig speelde de vervuiling van het Poelwater de vereniging parten en moest het bad gesloten worden. De vereniging die jaarlijks zo'n 2000 leden telde bestond eigen lijk uit twee afdelingen, een sportvereniging en een exploita tievereniging die zich bezighield met het zwembad. Op aandrin gen en met medewerking van "Poelmeer" zijn verder in de af gelopen jaren in Oegstgeest het buitenbad en het nieuwe bin nenbad gerealiseerd. 99 99 OEGSTGEEST - "Maar we zijn hier juist gekomen om een prijs van het gemeentebestuur te ho ren." Aldus een van at later ng \ai WASSENAAR - Honderden leer lingen van het St. Adelbertcolle ge zijn gisteravond met een fak keloptocht hun feestweek be gonnen. Deze week is gisteren begonnen en duurt tot en met za terdag. De festiviteiten hebben plaats in en rond het nieuwe Adelbertcollege aan de Deyler- weg in Wassenaar. De feestweek is een wat ring van de opening nieuwe gebouw aan de Deyler- weg. In verband met een sterfge val binnen de leiding van de school even voor de officiële openingsdatum (11 oktober), achtten de leraren en leerlingen het niet passend feest te gaan vie ren. De officiële opening door staatssecretaris De Jong had toen wel plaats. Burgerlijke stand LEIDERDORP - Geboren: Olaf, zv R. Booij en M.R. Mol (Zoeterwoude); Nan ny, dv N.C. van den Berg en M. Cazemier (Leiden); Juriaan, zv M.K.O.M- Bakx en M.P.C. de Pree (Leiden); Dennis, zv J. Ravensbergen en M.H. de Koning (Lei den); Kelvin M., zv R.W. Sjouke en E.M. Smit; Jurre P., zv P.J. Mulder en M.M.C. Bonfie (Leiden); Wendy M.E.M., dv W.G.M. van Leeuwen en M. Maree; Ver rijn C., zv C.G.R. Kerckhoff en E. van Oort; Sarah, dv I. Maso en H.L. de Vries (Leiden); Casper C.A., zv P. Hoope en H.J. Hoegen (Leiden); Cassandra, dv R. Comelisse en A.J. Verboon; Sarah, dv J.K. Boer en G.A. Heijmans (Leiden); Jacob J., zv J.W. Scheffer en J.E. Frie- serr.a (Leiden); René, zv J.P. Bruijn en P.J.M. Blonden (Voorschoten); Natacha A. dv P.J. Jürgens en I.L. van Waveren; Rens J., zv R.R. van der Meer en L. A. Lerk (Leiden). Overleden: D. Wolters (89) geh. gew. met B.A. Ridderikhof (Leiden); W.C. de Gunst (83), geh. gew. met J. van der Hoe ven; P. de Roo (78), geh. gew. met P Gijsman (Leiden); H.J. Verhoog (54), geh. gew. met P. van der Burg (Leiden); K.J. Crama (74), geh. gew. met T. Nieu- wenhuizen (Leiden); M. Knol (74), geh. met J.M. van Poelgeest (Leiden); C.J. van der Hoeven (73), geh. met S.G. de Jongh de Leeuw; H.H.M. Cronenberg (68), geh met P.A. Tetteroo (Leiden); M.C. Kanbier (79), geh.gew. met G.P. la Lau (Leiden); I. Dissevelt (60), geh met A. M. Roelandse (Leiden). Getrouwd: J. D. Verheijdt en S. A. C. Pfundt; P. J. Borreman en A. Bavelaar. Ondertrouwd: H. J. C. Wilschut en D. de Vries; Jhr. W. C. L. van den Brandeler en E. Kaagman; G. de Jong en J. H. Petit. Vandaar nü "pas de feestweek, die met de sfeervol dansende lichtjes van de fakkels door de straten van Wassenaar een erg gezellige opening had. De leerlingen trokken van de Wiegmanweg, waar ze jaren in houten barakken hebben geze ten, naar de nieuwe school aan de Deylerweg. Daar werd door de rector van de school de Adel- bertvlag gehesen en vuurwerk afgestoken. De leerlingen van de drie hoogste klassen konden daarna genieten van het toneelstuk "Romulus de Grote", dat werd opgevoerd door collega-leerlingen. Deze antitra- gedie, geschreven door Friedrich Dürrenmatt stond onder regie van Marije Kuhlmann, lerares aan de school. Naast de "open dag" die vandaag en morgen gehouden wordt, sportwedstrijden en een groot openingsbal (vrijdagavond) is er zaterdag tot besluit van de feest week nog een reünie voor alle oud-leerlingen. Ouders in bestuur rk scholen Zoeterwoude ZOETERWOUDE - De Stichting Katholieke Scholen Zoeterwou de stelt het bestuur open voor de oudercommissies en de teams van de verschillende scholen. Tot nu toe vulde het bestuur vrijko mende plaatsen zelf aan. In totaal krijgt de Stichting Katho lieke Scholen 12 bestuursleden: 4 vertegenwoordigers van de ou ders, 4 van de schoolteams, en 4 onafhankelijke leden, te kiezen door de andere bestuursleden. De 'onafhankelijken' vormen te- samen het dagelijks bestuur. Elk bestuurslid wordt gekozen voor een periode van 2 jaar, waarna hij kan worden herkozen. Binnenkort zullen de verkiezingen voor het bestuur van de Katho lieke Scholen worden gehouden. Belangstellenden kunnen zich vóór 18 november bij J.F.M van Leeuwen, Noord Aa 4, tel 1481 of bij C. de Graaff-Jansen, J. A. de Gravenlaan 12, tel. 1984. Schaatsbeurs 't Nut Voorschoten houdt vrijdag 17 november weer de jaarlijkse schaats- en speelgoedbeurs, 's Ochtends van 9 tot 12 uur kun nen in De Werf speelgoed en schaatsen worden ingeleverd. De verkoop heeft plaats van 14 tot 17 uur en van 19 tot 20 uur, eveneens in De Werf. Koekvergulden Het Nationaal Rheumafonds or ganiseert aanstaande vrijdag een creatieve ochtend in het Gemeentecentrum aan de Lijt- weg in Oegstgeest. Dan wordt ook een demonstratie koekver gulden gegeven, waarbij de ge handicapte (rheuma-) patiënten zo veel mogelijk worden be trokken. De bijeenkomst duurt van 10.30 tot 12 uur. Speculaas Ook met het oog op het heerlijk avondje organiseert Peter van der Krogt morgenmiddag een speculaaswedstrijd voor de Zoeterwoudse jeugd. Van der Krogt is dan een jaar aan de Ho ge Rijndijk gevestigd, 's Mid dags krijgen eerst de kinderen van de Bernardusschool en de kleuterschool de kans gratis een speculaaspop te maken. Om 16 Dodelijk ongeval WASSENAAR - Ten gevolge van een ongeval op de Lange Kerk- dam in Wassenaar is een 73-jarige inwoner van deze gemeente, W.A.M. Burgers, overleden. De man stak gisterochtend op zijn fiets plotseling de Lange Kerk- dam over om de Prins van Wied- laan in te slaan. Hierdoor kon de bestuurder van een achter hem rijdende auto, de 24-jarige T.B. eveneens uit Wassenaar, hem niet meer ontwijken. De fietser moest met ernstig her senletsel naar de Ursulakliniek worden overgebracht, waar hij bij aankomst bleek te zijn overle den. uur zijn de andere kinderen aan de beurt. De makers van de mooiste specu laaspoppen krijgen zaterdag middag om 15 uur een prijs van de Sint. Kaartavond De KPJ Zoeterwoude organiseert aanstaande vrijdag om 20 uur weer een kaartavond in het Don Boscohuis. Klaverjassen of kruisjassen. Werkwinkel Voor pastores, predikanten, pro fessionele en vrijwillige pasto rale werkers heeft vormings centrum Oud Poelgeest een werkwinkel pastorale planning op touw gezet, van 27 tot 30 no vember. In deze werkwinkel staat de vraag centraal hoe men het pastoraal beleid in een ker kelijke gemeente beter kan af stemmen op de kerk- en maat schappijvisie van pastores en gelovigen. Informatie en opgave bij Oud Poelgeest, Postbus 4, 2340 AA, Oegstgeest Tel. 071-152445. "Help even" Dan is er nog een werkgroep "Help even" in Leiderdorp. Deze groep staat mensen bij die plotseling hulp van anderen nodig hebben om door de moeilijkheden heen te komen. Het gaat om situaties waarvoor niet direct professio nele hulp aanwezig is. Bijvoor beeld in geval van ziekte, als er nog geen gezinshulp is, of als ie mand zich eenzaam voelt. "Help even" gaat uit van de geza menlijke kerken en de UW. Wie een beroep op deze werkgroep wil doen kan terecht bij me vrouw Doorn-Blok, Zijldijk 19, tel. 410903; mevrouw van Dus- seldorp-Haver, Margrietstraat 4, tel. 895587; mevrouw Groene- veld-Lameris, Schoolstraat 12, tel. 410357; mevrouw Henne- kam-de Leeuw, Laan van Ouder zorg 205, tel. 892597. LEIDERDORP - Het bestuur van de Leiderdorpse bibliotheek en de directeur van de streekmu- ziekschool zijn tevreden over de gemeentelijke plannen voor een gecombineerd onderkomen voor beide instellingen. Dit bleek gis teravond in de commissie on derwijs, waar wethouder Gehner nadere informatie gaf over deze plannen. De heer Vogel, directeur van de muziekschool, sprak zijn ver wondering uit over de snelheid waarmee de nieuwe plannen op tafel waren gekomen: "Na in middels al zo'n tien jaar met al lerlei plannen te zijn gekomen, zijn we hiermee erg in onze nop jes. Het gaat hier om een plan dat uitzicht biedt, ondanks dat we onze wensen ten aanzien van het benodigde vloeroppervlak niet helemaal in het nieuwe plan kunnen terugvinden. Maar we stellen een goede huisvesting voorop. Wethouder Gehner licht te toe waarom de bibliotheek en de muziekschool minder ruimte kregen dan waarom zij hadden gevraagd: "De raad heeft enige tijd geleden besloten de voorkeur te geven aan een nieuwe biblio theek, maar ook de muziekschool is slecht gehuisvest. We kunnen met de beperkte hoeveelheid geld die we hebben beter allebei helpen dan alles voor de biblio theek uit te geven. Er moest wor den beknibbeld op het aantal vierkante meters, waardoor het totale oppervlak niet maximaal, maar wel optimaal kan worden" De wethouder verwachtte dat het nieuwe gebouw de eerste vijfjaar zeker niet behoeft te worden uit gebreid, al wordt daar met de bouw wel rekening mee gehou den. We gaan geen gebouw neer zetten dat na twee jaar al weer te klein is. Een ambtelijke werk groep gaat bekijken hoe het ge bouw is in te passen in Buitenhof. Het komt vlakbij het toekomstige bejaardencentrum "De Dillen burg" te liggen, aan de rand van Buitenhof, grenzend aan het En- gelendaal. Ik hoop dat we vol gend jaar kunnen beg innen". Wethouder Verdier weeë het biblio- theekbestuur en de streekmu- ziekschool er nog op dat hun pro gramma van eisen niet haalbaar was voor de gemeente: "Als u meer vierkante meters wilt dan wij kunnen betalen, dan gaat de hele zaak gewoonweg niet door. Een eventuele uitbreiding kan pas veel verder in de toekomst worden gerealiseerd. gen op de gisteravond in het Oegstgeester gemeentehuis ge houden hoorzitting voor de be woners van de Javastraat over de verkoop van de gemeentewonin gen aan de huurders. "Ja maar dat kunnen we u nu juist nog niet vertellen," antwoordde wethou der Thorn, "daarvoor is een ma kelaar nodig die de betreffende huizen taxeert. "Uit het voorstel van de gemeente om twee taxa teurs voor de huizen de prijzen te laten bepalen, een voor de ge meente en een voor de huurders, kwam de wens van de bewoners om genoegen te nemen met een taxateur die voor beide partijen een prijs zou vaststellen. "Ik ben erg blij met het vertrouwen dat u daarmee in het gemeente bestuur stelt," aldus wethouder Thorn. "Maar we wilden er alleen maar mee benadrukken in geen geval een voordeeltje uit de ver koop van de gemeentewoningen te willen halen." "Wij zijn tot het besluit voor de ver koop van deze negentien ge meentewoningen gekomen om dat het onderhoud ervan gezien de lage huur niet meer behoorlijk te bekostigen is," alaus burge meester Van Eijsinga in een toe lichting. "Als we de huizen volgens de over- heidsnormen zouden gaan reno veren zou dat zeker zo'n vijftig duizend gulden per pand moeten kosten en dat zou dan weer in de huurprijs doorberekend moeten worden," legde hij uit. "We denken dat de bewoners zelf veel voordeliger de in 1947 ge bouwde woningen kunnen op knappen en dat is dan ook een van de achtergronden van deze transactie". De dertig jaar oude huizen verke ren voor het merendeel in tame lijk slechte staat van onderhoud en de bewoners lieten dan ook duidelijk blijken een aankoop prijs van ver boven de vijftigdui zend gulden niet te kunnen en willen accepteren. Overeenge komen werd dat de gemeente met een rondschrijven nog eens zou peilen in hoeverre van enige kooplust bij de huidige huurders sprake is. Daarna zullen deze panden worden getaxeerd en een koopprijs wordt dan vastgesteld. Van de zijde van de gemeente werd eraan toege voegd dat gezien de verwachte aankoopprijs het merendeel van de bewoners een gemeentegaran tie voor hypotheekrente en aflos sing tegemoet kon zien. "Maar het is beslist niet zo dat huurders die de stap tot aankoop niet wil len maken uit hun huis zullen moeten," benadrukte wethouder Thorn. "In dat geval blijven die huizen gewoon in eigendom van de gemeente en kunnen de hui dige bewoners ze blijven huren." WASSENAAR - Meer dan 600 bo men, 15.000 heesters en 30.000 bloembollen worden dit najaar in de gemeente Wassenaar geplant. De afdeling "groenvoorziening" van de gemeentelijke technische diensten gaat zich daarmee be zighouden. Het is gebruikelijk dat deze afde ling in het najaar 10.000 bloem bollen in de grond stopt, maar nu zijn er nog eens 20.000 extra bij gekomen, die aan de gemeente geschonken zijn door de Wasse- naarse afdeling van de Konink lijke Algemene Véreniging voor Bloembollencultuur ter gelegen heid van het eeuwfeest van die afdeling in '79. Deze extra bollen zullen worden geplant op het Molenplein en in het plantsoen op de kruising Deijlerweg/Ro- zenweg. Grotere nieuw te beplanten objec ten zijn de aanplant op de Ja gerslaan, langs de gerecon strueerde Deylerweg vanaf het Rozenplein, het fiets- en voetpad door het gebied "Ter Weer" met het opengestelde weidegebied daar. Verder nog rond het nieuw aan de leggen sportveld ook in Ter Weer en in de omgeving van het nieuwe St. Adelbertcollege. In totaal zullen hier ongeveer 400 bomen, in hoofdzaak populieren, essen en wilgen en ongeveer 15.000 heesters worden aange plant. wat de laanbomen betreft zullen ongeveer 220 dode en zieke bo men worden vervangen door nieuwe. 50 bomen worden bijge- plant. Daartegenover staat dat ongeveer 30 zware bomen die dood of bijna dood zijn, geveld moeten worden. Ze staan ver spreid over het hele dorp, maar het zwaartepunt ligt bij de Duin- rellweg en de Van der Ouder- meulenlaan. «Voor de Duinrell- weg is een herplantplan opge steld dat voorziet in de aanplant van twee rijen beuken ter weers zijden van de bestaande in ge zondheidstoestand teruglopende beukenrij. Ook in het beukenbestand in de omg^vong van het raadhuis "De Pauw" hebben de droge zomers van 1975 en 1976 hun sporen ach tergelaten. Diverse fraaie exem plaren moesten gerooid worden. Om de opengevallen plaatsen aan - Het tweede zwembad van de Oegstgeester zwemclub (na het militairebij De Poel) was het Poelmeer, op de grens van Warmond met Oegstgeestwaar nu de manege gevestigd is. In '33 werd het bad in gebruik genomen, in de jaren zestig gesloten omdat het Poelwater ernstig vervuild was geraakt. Gemeente Oegstgeest wil woningen verkopen Woensdag Nieuwe Rijm 20a, vrouwencafé, 21-24 Troef, Noordeinde 2a, "Meidengroep", 20-22 uur; sport, 18.30 uur. Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, volks dansen, 19.30 uur; etsen, jazzballet; te kenen en schilderen, gitaar, pottenbak ken 20 uur. Breehuys, Breestraat 19, scholieren- sportcafé, 15-17.30 uur; eethuis Repel steeltje, 18-19.30 uur. Hoge Rijndijk 28, spreekuur rechtskun dige dienst leden van het CNV Leiden, 19.30-20.30 uur. Gebouw Irene, Hoofdstraat 82, Leider dorp, bijeenkomst werklozen, do. van 14-16 uur, tel. 146586. Antonius Clubhuis, jubilarisavond NW, 20 uur. Stadhuis cie. openbare werken, 19 uur. Bejaardencentrum Hofwijck, Oegst geest residentie-revue gezelschap, 20 Wassenaar, open-dag Adelbert-College 17-20 uur. Gemeentehuis Zoeterwoude, gemeente raad, 19.30 uur; begrotingscie. 20 uur. Gemeentehuis Leiderdorp, cie. beroep en bezwaarschriften, 20 uur. Gesprekscentrum, Vrouwenkerkkoor- straat, avond over Boeddha-leer, 20 uur. Leidse Schouwburg, Hoofdstad Operet te met "Eine Nacht in Venedig", 20.15 LAK-theater, Japanse filmweek, 19, 21 Donderdag Troef, Noordeinde 2a, voorlichting en begeleiding dienstweigeraars, 20-21,30 uur, tel. 140866. Nieuwe Rijn 20a, werkgroep homofilie, open café avond, 21 uur. Welfare-lokaal Rode Kruis, Leidseweg 33, Voorschoten, tel. 01717-3309, spreekuur Alg. Ned. Invaiidenbond, 19-20 uur. Architektenwinkel, Hooglandsche Kerkgracht 32, vrij advies, 19.30-21.30 Architektenwinkel, Pieterskerkhof 19 vrij advies, 20-21 uur. Breehuys, ingang Schoolsteeg Werklo zen Advies Centrum, vr. van 14-16 uur, tel. 130983. Vrijetijdscentrum, Breestraat 66, sport, café, fotografie; saxofoon; Go-club, 20 3e Binnenvestgracht, kantine Clos en Leembruggen, ruilavond philatelica, 19.30 uur. Leidse Schouwburg, Hoofdstad Operet te "Eine Nacht in Venedig", 20.15 uur. LAK-theater, Japanse filmweek, 19, 21 en 23 uur. Evang. Lutherse Kerk, Hooglandse- kerkgracht 26, koopavondconcert Blokfluitensemble o.l.v. Piet Kunst. 20.30 uur. Morsweg 186, Rode Kruisgebouw, ba zaar, 19-21 uur, vr. van 14-17 uur. Clubhuis Westerkwartier, Ten Kate- straat voorlichtingsavond riolering, 20 Wassenaar, open-dag Adelbert college 12-21 uur. Sjelter, Leiderdorp, ontmoetingsmid dag werklozen, 14-16 uur. Ons Huis, Zoeterwoude, huisvlijt ten toonstelling, 20.30 uur. Gemeentehuis Leiderdorp, cie. monu menten. 19.30 uur. Gemeentehuis Leiderdorp, prijsuitrei king tuinenkeuring, 20.15 uur. Apotheken te vullen is dezer dagen een vijftal beuken van ongeveer 25 jaar oud, die deel uitmaken van de beu- kengroep in De Pauw verplant. Steeds minder klaarovers in Warmond WARMOND - Het is zeer de vraag of de Warmondse schoolkinde ren na de kerstvakantie nog op een veilige manier hun school kunnen bereiken. De Warmond- se afdeling van Veilig Verkeer Nederland is in ernstige moei lijkheden geraakt doordat er steeds minder ouders bereid zijn om "klaarover" (officieel heet zo'n iemand verkeersbrigadier) te worden. De moeilijkheden doen zich vooral voor bij de oversteekplaats bij de School met de Bijbel. Veilig Ver keer heeft al herhaalde malen de ouders opgeroepen om zich be schikbaar te stellen. Maar zelfs een alarmerend bericht in de laatste schoolkrant leverde niets op. 'Krijgen we voor de kerst helemaal niemand, dan moeten we de zaak in hemelsnaam maar opheffen", zegt mevrouw Van Bolhuis, be stuurslid van de Warmondse af deling. "Het merendeel van de ouders heeft blijkbaar totaal geen verantwoordelijkheidsgevoel" zo constateert zij somber. Ze vindt het niet redelijk dat War- monders, die al langer dan drie jaar "klaarovers" zijn, en vaak geen kinderen meer op school hebben, nog langer voor het werk moeten opdraaien. 'En dat het werk van de "klaar overs" noodzakelijk is, blijkt wel uit de enorme hoeveelheid ver keer die 's morgens door War mond dendert". Eventueel denkt het bestuur van Veilig Verkeer erover om alleen bij de aanvang van de school verkeersbrigadiers neer te zetten. Maar of dat een haalbare kaart is, moet afgewacht worden. "Want de laatste tijd vallen er alleen maar ouders af' aldus mevrouw Van Bolhuis. De avond- nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen door Apotheek Her- dingh en Blanken, Hogewoerd 171, Lei den tel. 120502: Apotheek Beker, Lyt- weg 4, Oegstgeest, tel. 155482. Indien het na 11 uur 's avonds niet meer mogelijk is met openbaar vervoer naar de apotheek te komen, kan men, uitsluitend voor spoedrecepten van een taxi, tel. 122444 Wijkverpleging Leiden - Interkruis. Middelweg 38, tel 121753. Leiderdorp-Zoeterwoude-Rd. - Ge zondheidscentrum, Berkenkade spreekuur ma. t/m do. van 14-15 uur, tel. 410131. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7 ,tel. 154500. Voorschoten - Gezondheidszorg, v.d Waalslaan tel. 4641. Warmond - Zr. C.J. Koster, Helmstradt 43, Noord wij kerhout, tel. 02523-3137. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulcfer. Hoofdkantoor Leiden - Witte Singel 1. Postbus 54 - Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgel den uitsluitend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Redactie randgemeenten: Tel.: 071-144941 toestel 219 Privé: Ingrid Cramer 01718-16289 Charles Lennartz, Maredijk 33A, Leiden. Tel. 071-133202. Correspondenten: Leiderdorp: Roel Zaadnoor- dijk. Tel. 071-133202. Oegstgeest Hans Sonders 071- 155854. Voorschoten: Joop Peeters 071-769935. Warmond: Jan Bonjer 01711- 10390. Wassenaar Piet Zonneveld, 01751-13387. Zoeterwoude: Rob Janssen, 01715-1021. Kwartaalabonnement f 41,75 Kwartaalabonnement per post f 59,601 Jaarabonnement f155,50 Jaarabonnement per post f226,90 Losse nummers f 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en incassokosten.

Leidsch Dagblad | 1978 | | pagina 2